واشنگتن فرماندار جی Inslee: “بی کفایت” مغلوب ساختن پیشی جستن botched همه گیر پاسخ باید استعفا

صحبت کردن سالن در روز پنج شنبه, واشنگتن, رژیم صهیونیستی. جی Inslee (D.) توضیح داد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شکست خورده است و مردم از دولت و اعلام کرد که بهترین چیزی که او می تواند کار را برای آنها استعفا: “ما باید امیدوار است.”

دو سیاستمداران Inslee و مغلوب ساختن پیشی جستن قفل شده در یک نبرد ایدئولوژیک تبدیل شده است که یک جنگ از کلمات است. ایالت واشنگتن شد آمار اولیه و سخت coronavirus; دولت اقدام جدی آگاهانه توسط کارشناسان بهداشت عمومی به شدت کاهش ویروس گسترش یافته است. Inslee رویکرد می ایستد در تضاد به تهمت نگرش نسبت به بیماری همه گیر است که در آن کارشناسان بهداشت بر این باورند بود فوق العاده bungled: از انحلال بهداشت جهانی تیم امنیت ملی قبل از وقوع به انکار است که یک بحران وجود داشت در طول یک مهم دوره بیش از دو ماه پس از آن آغاز شد که رئیس جمهور قضاوت ضعیف است که به طور مستقیم مسئول هزاران مرگ و میر و از دست دادن میلیون ها شغل.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن تعامل با Inslee شده اند و در یک کلام کوچک از این بزرگتر نبرد ایدئولوژیک.

زمانی که Inslee با انتقاد از رئیس جمهور برای پاسخ به همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ با اشاره به واشنگتن فرماندار به عنوان یک “مار” و گفت که Inslee نباید ستایش “از آنجا که او را به استفاده.” مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین استدلال کرد که Inslee “نباید با تکیه بر دولت فدرال” و توصیف او به عنوان “یک فرد است.”

پس از سیاتل کاپیتول هیل اشغال اعتراض بیش از 6-12 بلوک سیاتل تهمت bashed Inslee پاسخ به tweeting که Inslee بود “چپ رادیکال فرماندار” و تهدید به استفاده از فدرال نظامی برای پایان دادن به تظاهرات مسالمت آمیز.

تبلیغات:

Inslee بخشی را محکوم کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن در تعدادی از موارد توصیف جمهور توييتها به عنوان “به شدت غیر مسئولانه” و “خطرناکی گزاف” و تمسخر او غلط املایی در حالی که گفتن او را که او باید “اقامت در خارج از واشنگتن کسب و کار.”

در طی یک کنفرانس تلفنی با فرمانداران مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که دولت فدرال آماده شد به عنوان “پشتیبان” برای کشورهای دچار شیوع آن Inslee retorted: “ما نمی نیاز به یک نسخه پشتیبان تهیه. ما نیاز به یک تام بردی” یک مرجع به سوپر باول برنده سابق و جدید انگلستان میهن پرستان کارفرمایی (در حال حاضر بازی برای Tampa Bay Buccaneers) است که در شرایط دوستانه با رئیس جمهور.

“من می گفت: Russell Wilson [سیاتل Seahawks’ کارفرمایی و همکار سوپر باول برنده] اما من مطمئن بود که او می دانست که راسل ویلسون” Inslee گفت: سالن. “و من اساسا گفت:” نگاه در جنگ جهانی دوم [رئیس جمهور فرانکلین D.] روزولت نمی گویند ” من پشت کانکتیکات است. موفق باشید, کانکتیکات, ساختمان جنگی!’ که در مجموع شکست رهبری ما پشت ماه.”

تبلیغات:

Inslee تاکید کرد در طول مصاحبه خود با سالن که مشکل خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن بر اساس به طور کامل در مورد آنچه که او احساس می کند به رئیس جمهور را شکست به آدرس اصلی بحران است. صحبت کردن به Inslee معلوم می شود که او نیست چیدن یک مبارزه سیاسی; او عمیقا نا امید بیش از آنچه که او می بیند به عنوان رئیس جمهور ناتوانی حکومت.

“ما کسی در کاخ سفید است که به شدت بی کفایت به طور مداوم تفرقه و احساس می کند که خشم و خشونت پاسخ به هر انسان و جامعه به چالش بکشد. که مشکل اساسی” Inslee گفت: سالن هنگامی که درباره جنگ لفظی بین خود و رئیس جمهور. “ما همچنین یک فرد که کاملا شکست خورده و یا تا حد زیادی شکست خورده در تعهد خود را برای کمک به دولت واشنگتن از طریق COVID-19 بحران و ایالات متحده است.” (سالن رسیده به کاخ سفید برای پاسخ خود را و نه شنیده بازگشت.)

تبلیغات:

واشنگتن فرماندار ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن است “را رد کرد و مسئولیت برای کمک به ما در توسعه PPE [تجهیزات حفاظت شخصی] و آزمایش اولیه” و “همواره آگاهانه و عمدا سعی در فریب آمریکایی ها را به فکر که COVID-19 خطرناک نیست چیزی ساخته شده است که آن را بسیار مشکل تر برای ما برای موفق شدن در گرفتن مردم به لحاظ اجتماعی فاصله و جایی که ماسک.” با توجه به Inslee “که مشکل اساسی از آنجا که ما مردم از دست دادن زندگی خود را به عنوان یک نتیجه از این ویروس است.”

وقتی پرسیده شد که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن تا کنون انجام شده از طریق خود تهدید محجبه در مورد محدود کردن کمک به فرمانداران که “سپاسگزار” Inslee گفت که “ما رنج می برد به همان اندازه با کشورهای دیگر از خود بی کفایتی ناخالص و dereliction of duty اما من نمی توانم بگویم که ما شده ایم به طور خاص دیگر از ثابت نوجوانان توهین که گاهی اوقات — من به دنبال کلمه مناسب — بسیار نا امن مردم در افراط.”

سالن نیز خواسته Inslee برای افکار خود را در کاپیتول هیل اشغال, اعتراض, که قبلا به عنوان شناخته شده “CHAZ.” پس از اشاره کرد که یکی از سردبیران ما در بازدید از این اعتراض مواجه می شوند و افراد بی خانمان که خوشحال بودند چرا که آنها در بر داشت یک مکان امن با منابع فراوان مانند غذا و دارو و گفت: آنها نمی باید به نگرانی در مورد که مورد آزار و اذیت توسط پلیس و یا در معرض ضد بی خانمان خشونت Inslee ابراز همدردی برای گرفتاری خود را.

تبلیغات:

“همه ما در حال تلاش برای پیدا کردن کمک برای افرادی که دچار بی خانمانی” Inslee توضیح داد. “و من با استفاده از این اصطلاح از آنجا که ما نمی خواهیم به افرادی که دچار بی خانمانی. این مردم هستند که در حال تجربه یک مشکل است. آن را نه یک هویت است. همه ما در جستجوی راه های است که در واقع می تواند کمک به آنها را به یک موقعیت بهتر. که یک چالش واقعی چرا که تا به امروز ما در بر داشت مجموع راه حل های مسکن عمومی برای مردم و یا کل خدمات است که مردمی نیاز است.” او استدلال کرد که به دلیل شرایط unhygienic که مورد نیاز اقدام های مختلف ادارات بهداشت تا به حال تنش با واشنگتن را بی خانمان جامعه “و من قطعا می توانید آن را درک کنید.”

پس از تاکید بر این که مسئولیت نهایی برای مشخص کردن نحوه رسیدگی به اعتراضات استوار با سیاتل شهردار جنی Durkan, Inslee گفت که “این مهم است که همزمان تظاهرات مسالمت آمیز و خدمات پلیس و تمام کسانی که نیاز به جایگزین شود. و من امیدوارم که آنها خواهد بود.”

هنگامی که صحبت از نقل مکان به مغلوب ساختن پیشی جستن و مدیریت بحران از ریاست جمهوری خود و از زندگی ماده تظاهرات به طور خاص Inslee خواسته بود اگر مغلوب ساختن پیشی جستن یک نژادپرست است. او پاسخ مثبت است.

تبلیغات:

“واضح است که رئیس جمهور دهکدهای از دست رفته تقریبا در هر فرصت به ما متحد و واقعا یک رهبر در مبارزه با نژادی و بی عدالتی” Inslee گفت: سالن. “او به طور مداوم به دنبال راه هایی برای شعله ور وضعیت و حمایت از آن و فعال کردن کسانی که استفاده کرده اید نژادی را بدست آورد. بنابراین من نمی دانم چه چیز دیگری به آن تماس بگیرید هنگامی که شما به طور مداوم سعی کنید به فن شعله های آتش نژادی را بدست آورد. و من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند که او انجام داده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی