واشنگتن NFL تیم راه اندازی بررسی نژادپرستانه نام مستعار


Protesters rally outside of Lambeau Field prior to the game between the Green Bay Packers and the Washington NFL team on December 8, 2019 in Green Bay, Wisconsin.
تظاهرات و تجمع در خارج از Lambeau Field قبل از بازی بین Green Bay Packers و واشنگتن NFL تیم در 8 دسامبر 2019 در خلیج سبز, Wisconsin.
استیسی ریور/گتی ایماژ

واشنگتن NFL تیم در نهایت آن را انجام می دهند. پس از سالها فشار و اختلاف این تیم راه اندازی کرده است یک “بررسی دقیق” از آن نژادپرستانه و موهن نام مستعار. حرکت در آمد و در مدت کوتاهی پس از این تیم برجسته ترین شرکت, شریک, فدرال اکسپرس به نام برای یک تغییر است. “در پرتو حوادث اخیر در اطراف کشور ما و بازخورد از جامعه ما … این تیم را تحت یک بررسی کامل از این تیم به نام” یادداشت های یک بیانیه توسط تیم NFL. “این بررسی formalizes اولیه بحث های این تیم بوده و با این لیگ در هفته های اخیر.”

اگر چه این تیم ارائه جزئیات اندکی از آنچه این بررسی مستلزم منابع بگویید واشنگتن پست که در تلاش است انتظار می رود برای پایان دادن به با یک تیم جدید نام و طلسم. “این یک موضوع اگر تغییر نام اما زمانی که” یک منبع مقاله گفت. دو منبع بگویید وال استریت ژورنال تغییر نام است به احتمال زیاد اتفاق می افتد قبل از سال 2020 فصل آغاز می شود.

NFL کمیسر راجر Goodell گفت: لیگ بود حمایتی از بررسی و اشاره کرد که وجود داشت بحث در مورد نام با این تیم صاحب دن Synder در هفته های اخیر. “در چند هفته گذشته ما تا به حال بحث های مداوم با دن و ما در حال حمایت از این مرحله مهم” Goodell گفت. اسنایدر بود به شدت دفاع این تیم نام و معروف اصرار داشت در سال 2013: “ما هرگز تغییر نام. این که ساده است. هرگز—شما می توانید با استفاده از کلاه.” روز جمعه اسنایدر گفت: این تیم را تجزیه و تحلیل ورودی از همه ذینفعان قبل از تصمیم گیری. “این فرایند اجازه می دهد تا تیم را به حساب نه تنها افتخار سنت و تاریخ حق رای دادن اما همچنین ورودی از ما فارغ التحصیلان سازمان حامیان مالی لیگ فوتبال ملی و محلی جامعه آن مفتخر است به نمایندگی از روشن و خاموش کردن زمینه” اسنایدر گفت.

این تیم شده است و مقاوم در برابر فشار برای تغییر آن بحث نام برای سال اما به نظر می رسد حساب دیفرانسیل و انتگرال تغییر به تازگی در میان در سراسر کشور بازداشت معترضان به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند. سرمایه گذاران و سهامداران شده اند افزایش فشار بر حامیان به قطع روابط با این تیم مگر اینکه آن را تغییر نام. و حامیان مالی به نظر می رسد به گوش شده است. پپسی جشن تیم تصمیم به بررسی آن نام. “ما شده اند در گفتگو با NFL و واشنگتن مدیریت برای چند هفته در مورد این موضوع” یک سخنگوی شرکت پپسی در بیانیه ای گفت جمعه. “اعتقاد ما آن است که زمان برای تغییر است. ما را خوشحال و برای دیدن مراحل این تیم امروز اعلام کرد و ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری است.” این تنها نبود. “به عنوان یک شریک و حامی ما را تشویق تیم برای تغییر نام و نام ما خوش آمدید این اعلام” بانک مرکزی آمریکا در بیانیه ای گفت. نایک همچنین اعمال فشار بر تیم ظاهرا از بین بردن همه از آن کالا با مارک واشنگتن تیم NFL نام و آرم از خود فروشگاه آنلاین در روز پنج شنبه.

با تغییر ظاهر شدن قریب الوقوع چند نفر در حال حاضر در حال پرتاب کردن پیشنهادات در مورد آنچه نام جدید می تواند از جمله رزمندگان Redtails و Griffins.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>