واشنگتن پست متوقف باب وودوارد از تفرج برت Kavanaugh به عنوان دروغ گفتن منبع ناشناس: گزارش

واشنگتن پست متوقف روزنامه نگار کهنه کار و باب وودوارد از تفرج دیوان عدالت برت Kavanaugh به عنوان یکی از منابع خود را در سال 1999 کتاب, با توجه به, نیویورک تایمز, رسانه های منتقد بن اسمیت.

وودوارد راه اندازی شد به افشای Kavanaugh به عنوان یک منبع ناشناس برای کتاب خود “سایه: پنج رئیس جمهور و میراث واترگیت” که در آن نوشته شده بود زمانی که Kavanaugh به عنوان یک عضو مستقل مشورت کن استار تیم در طول تحقیقات خود را به رئیس جمهور سابق بیل کلینتون. اما مارتین بارون اجرایی ویرایشگر پست, متوقف شد, و او را از انجام این کار منابع در خروجی گفته اسمیت.

تبلیغات:

وحی کشف شد که روزنامه نگاران در این پست به حفر Kavanaugh تاریخ در خروجی را به سیستم چاپ و نشر در طول سال 2018 دیوان عالی کشور تایید روند.

روزنامه نگاران یک مقاله که در آن وودوارد که محافظت هویت واترگیت منبع “گلو عمیق” برای سه دهه “که قرار بود به چیزی را اشکار” Kavanaugh به عنوان یکی از منابع نقل شده در این کتاب است.

“آقای وودوارد برنامه ریزی شده بود به معرض آقای Kavanaugh چرا که قاضی بود و علنا تکذیب کرد — در یک ترشرو نامه در سال 1999 به پست — یک حساب کاربری در مورد کنت استار تحقیق از رئیس جمهور بیل کلینتون که او خود را محرمانه ارائه شده به آقای وودوارد برای کتاب خود” اسمیت نوشت. “این مقاله شرح داده شده توسط دو پست روزنامه نگاران که خواندن آن شده اند که مواد منفجره پس از رسیدن به عنوان نامزد مبارزه قدیمی دهه اتهام تجاوز جنسی و مبارزه برای اثبات یکپارچگی خود را.”

تبلیغات:

مقاله بود “تقریبا آماده” وقتی که بارون خواست وودوارد به نقض خود را تنظیم با Kavanaugh برای حفاظت از هویت خود را با توجه به اسمیت. بارون و دیگر ویراستاران “را متقاعد آقای وودوارد که این امر می تواند بد برای پست و بد ‘باب’ به افشای منبع.”

داستان هرگز فرار به عنوان یک نتیجه.

اسمیت در توییتر نوشت که بسیاری از منابع خود را در پست توافق کردند که بارون بود و حق حفاظت از این منبع اما برخی از روزنامه نگاران مخالف.

تبلیغات:

“اگر یک منبع ناشناس عموم اختلافات اطلاعات آنها ارائه شده روزنامه نگاران باید مطلقا هیچ الزامی به رعایت یک معامله است که در حال حاضر شکسته شده است,” تخته سنگ اشلی فینبرگ نوشت.

“واشنگتن پست باید توضیح آنچه که سیاست خود را با توجه به منابع بی نام,” رهگیری را جان شوارتز توییتی. “آیا آنها اعطای گمنامی در شرایطی که منابع آنها گفتن حقیقت ؟ و یا انجام آنها اعطای گمنامی که غیر قابل فسخ حتی اگر یک منبع دروغ به آنها و انتشار آنها به دروغ؟”

تبلیغات:

“باب وودوارد نشسته بود شواهد روشن است که به نظر می رسد برای نشان دادن برت Kavanaugh تا به حال سابقه بی شرمانه, بی شرمانه عمومی دروغ—و پست هرگز زد داستان” رویترز خبرنگار Avi Ascher-Schapiro گفت.

هنوز معلوم نیست چقدر این داستان را تحت تاثیر قرار Kavanaugh را تایید. قاضی مواجه قدیمی دهه اتهام تجاوز جنسی و سوالات خود را در مورد بی طرفی در طول فرآیند تایید. او تایید شد 50-48 در بیشتر مهمانی-خط رای دادن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>