واشنگتن NFL تیم یک عمل شنیع


Team owner stands cross-armed on the field.
مالک تیم دانیل اسنایدر.
براد میلز-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

واشنگتن پست جدید اضافه شده امتیاز داده سهشنبه به رشد مجموعه از داستان های ترسناک آشکار سمی ظروف سرباز یا مسافر دانیال اسنایدر است که ریاست آن در واشنگتن تیم NFL. حق رای دادن زادگاه کاغذ اشاره به شکایت از بیش از یک دوجین از زنان که نقاشی یک تصویر مهاجم آزار و اذیت جنسی در تیم مقابل دفتر تحت اسنایدر که در زمان بیش از حق رای دادن در سال 1999. در علاوه بر این به داستان بی باک آزار و اذیت جنسی وجود دارد همچنین موارد تعمیم قلدری و سوء استفاده کلامی از جمله یک اتهام مثال از اسنایدر خود را. اخبار reconfirming است که این تیم یک مورد سبد می آید بر روی پاشنه از گزارش که سه اقلیت صاحبان که 40 درصد سهام خود در باشگاه—رابرت Rothman مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری خصوصی شرکت الماس پایتخت دوایت Schar سر از کشور پنجم-بزرگترین سازنده خانه و فدرال اکسپرس بنیانگذار و رئیس فردریک اسمیت—به طور فعال به دنبال محروم از حق رای دادن در بخشی به دلیل این تیم را جهت تحت اسنایدر. و البته وجود نام تیم.

ارسال مقاله مشخص شده موارد که در آن تیم مدیران آشکارا نقد زن جوان کارکنان ظاهر کارکنان که به طور مداوم تحت جنسی پیگیری توسط تیم مدیران. “من propositioned اساسا هر روز در اردوگاه آموزشی” یک زن کارمند سابق گفت: پست. یک سابق زنان کارمند بازگو جلسه یکی دیگر از همکاران در حمام در طول ناهار خود را می شکند به گریه. یک خبرنگار ورزشی بود که از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط یک تیم اجرایی است. کارکنان زن مورد استفاده قرار گرفت به عنوان جنسی غرفه در حوادث برای بالا نورد, شرکت, جعبه لوکس صاحبان. هیچ یک از این است که همه تعجب آور ، این همان حق رای دادن است که با استفاده از آن cheerleaders به عنوان اسکورت. “من هرگز در بیشتر خصمانه و دستکاری منفعل-تهاجمی محیط … و من مشغول به کار در سیاست” جولیا Payne سابق کلینتون رسمی دولت که ساخته شده pitstop در این تیم در سال 2003 گفت: پست.

و به فکر می کنم ما ممکن است شنیده ام بیشتر اما بسیاری از زنان مصاحبه شده بودند محدود عدم افشای توافق نامه های امضا شده خود را بر خروج; توافق تیم کاهش یافته است به آسانسور. قبل از داستان انتشار پنج شنبه این تیم اخراج دو مقابل دفتر مقامات الکس سانتوس تیم مدیر pro پرسنل و دستیار کارگردان Richard Mann دوم. علاوه بر اسنایدر را دستچین تیم رادیو صدای لری مایکل که همچنین به عنوان معاون ارشد و مسئول محتوا به طور ناگهانی بازنشسته شد. این تیم را در نظر مایکل 16 سال تصدی. هر سه نفر دخیل در این پست گزارش.

نه اسنایدر و نه سازمان او ساخته شده است در مثل او بیش از دو دهه گذشته تا به حال چیزهای زیادی برای گفتن در مورد آخرین آیات دیگر نسبت به آن می گویند تا به حال استخدام شرکت حقوقی Wilkinson والش “به انجام کامل مستقل بررسی این موضوع تمام و کمک به تیم مجموعه کارمند جدید استاندارد برای آینده است.” که برای تلفن های موبایل خوب یا مانند درست می گویند یا انجام می دهند اما ما فراتر از آن در حال حاضر. این یک ماموریت نجات دیگر—آن را بازیابی میشن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>