واشنگتن NFL تیم تغییر خواهد کرد نام خود را – که فقط شروع به صورت بومی در مبارزه با استعمار

روز دوشنبه در واشنگتن دی سی را NFL team اعلام کرد که این تغییر نام آن, خداحافظی با نام مورد که تا به حال با استفاده از یک نژادپرست لکه دار کردن برای مردم بومی. یک نام جدید پرده برداری خواهد شد در تاریخ بعد.

در حالی که نگرانی ها در مورد مشکل تیم نام و طلسم مطرح شده است برای چندین دهه این تصمیم در نهایت به تغییر زیر پاشنه سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات به وجود آمد که از پلیس با قتل جورج فلوید است. جنبش بیدار گفتگو در مورد نژادپرستی نظاممند — نه تنها در جامعه بلکه در دیگر جوامع به حاشیه رانده شده نیز هست.

تبلیغات:

“من فکر می کنم آنچه در این لحظات باید انجام شود این است که آنها به ارمغان آورد ما را به آستانه یک حساب” استفانی Fryberg یک استاد روانشناسی در دانشگاه میشیگان و عضو توللیپ قبیله در ایالت واشنگتن گفت: سالن. “مردم بومی در سراسر این کشور ایستاده اند در همبستگی با زندگی ماده با سیاه و سفید و قهوه ای مردم به دلیل همان چیزی که اتفاق می افتد به مردم سیاه و سفید اتفاق می افتد به مردم بومی.”

در طی ماه گذشته چندین مارک های (مانند بدنام عمه Jemima) کاهش یافته است نام و یا آرم که “ادغام” به عنوان سالن Ashlie استیونس می نویسد: در “آمریکایی تجاری پارچه” اما در حال غرق در ريشه نژادپرستانه تاریخچه علیه و کلیشه ها در مورد مردم سیاه و سفید.

در حال حاضر با تیم NFL تصمیم به حرکت به دور از آن نژادپرستانه نام و تصویر را جوامع بومی در نهایت در یک نقطه مرکزی در مکالمه ملی در مبارزه با استعمار?

تبلیغات:

قبل از این تیم را اعلام روز دوشنبه هدف و خارج در حال حاضر گرفته شده تمام تیم کالا از وب سایت خود را.

Fryberg گفت نژادپرستانه تیم کثافت و همچنین مارک و آرم, ایجاد, عمیق اثرات روانی در کودکان بومی و بومی در سراسر جوامع تحت تأثیر همه چیز را از فرد به جامعه ارزش است.

آنچه بیشتر مردم بومی تا حد زیادی از سمت چپ از گفتگو در نهادی تبعیض نژادی و ظلم و ستم او گفت:.

تبلیغات:

در یک سال 2020 مطالعه Fryberg و تیم او منتشر شد او متوجه شد که 67 درصد از آمریکایی های بومی است که با میراث فرهنگی خود بودند جرم توسط واشنگتن دی سی طلسم مقابله با یک سال 2016 واشنگتن پست نظرسنجی که ادعا 9 در 10 شد جرم نیست.

Fryberg توضیح داد که چیزی وجود دارد به خصوص مخرب در مورد نژادپرست تصاویر و اسامی ورزشی آمریکایی که در آن تیم انتظار می رود که برای بی اعتبار کردن هر یک از دیگر. این که شما چگونه شعارهای مانند “شما خواهید بود در دنباله از اشک!”

تبلیغات:

در حالی که واشنگتن d. C. تیم موافقت کرده است به تغییر نام — با وجود صاحب دن اسنایدر نظرات قبلی که این تیم را “هرگز” تغییر وجود دارد Chicago Blackhawks Cleveland Indians, ادمونتون, اسکیموها, the Kansas City Chiefs و آتلانتا بریوز.

وجود دارد همچنین تعداد بی شماری از کالج ها و مدارس با کثافت که استناد نژادپرستانه توصیفاتی از میراث مادری. Change.org گفت: سالن در یک ایمیل که وجود داشته اند بیش از 1500 دادخواست ایجاد شده در ماه ژوئن برای تغییر نام برای یک طلسم نام تجاری و یا آرم. در یک نمونه در ماه وجود دارد 300.

بزرگترین برند های ورزشی که در حال تلاش برای مقابله با این مضر تصاویر نایک که فقط در هفته گذشته آغاز شده تصویری سری “سلامتی در حرکت” های مختلف بومی ورزشکاران و هنرمندان است.

تبلیغات:

متاسفانه نژادپرستانه تصویربرداری محور بومی جمعیت نیست فقط شایع در ورزش است بلکه فراوان در نام تجاری محصول و فرهنگ پاپ ،

Land O’ Lakes در ماه فوریه اعلام کرد که آنها می تواند طراحی مجدد آرم خود را در جهت بهتر منعکس کننده تاریخ خود به عنوان یک کشاورز co-op اما شکست خورده به آدرس نژادپرستانه ریشه های سنتی “کره قبل از ازدواج” آرم.

در ماه ژوئن اسکیمو پای اعلام کرد که این امر می تواند تغییر نام آن; آرم خود را به تصویر می کشد یک کلیشه چادری آلاسکا فرد بومی. آمریکایی روح سیگار نشان می دهد که بومی سالار اما این شرکت هنوز اعلام کرد هیچ برنامه ای برای تغییر. حتی شرکت های خودرو مانند جیپ (Jeep Cherokee و جیپ گلادیاتور موهاوی) بازی به این مشکل.

تبلیغات:

گفتگو در مورد چگونه ظلم و ستم از جوامع بومی نادیده گرفته شده است بریدن سرگرمی از Taika Waititi زمین تشکر و قدردانی در اسکار امسال را به Hulu اخیر “طعم ملت” که به نظر می رسد در مواد غذایی در مهاجرت و جوامع به حاشیه رانده شده در امریکا است.

در قسمت “اصل آمریکایی” میزبان Padma Lakshmi برجسته فرهنگ غذایی مدرن در جوامع بومی و تاریخ سنت مانند frybread مواد غذایی که نوجو مردم در آریزونا ساخته شده بودند به خوردن در زمانی که دولت به زور مهاجرت آنها به نیومکزیکو در اواسط 1800s. نوجو رئیس و آشپز برایان یازی بخشی از یک جنبش به اصلاح بومی سنتی پخت و پز. برای او بازپس این مواد غذایی یک راه برای اطمینان حاصل شود که مردم خود را در تاریخ و فرهنگ نیست تغییر داده و یا فراموش شده است.

یکی می تواند جایگزین این ایده از مواد غذایی حاکمیت با بومی حاکمیت و د استعمار به طور گسترده تر. و حذف نژادپرستانه پیکرنگاری که valorizes استعمارگران.

در بالتیمور تظاهرات سرنگون مجسمه کریستف کلمب تحت فشار قرار دادند و آن را به بندر در جولای 4. جشن مکتشف معروف و تعطیلات خود را تحت الشعاع یک نژادی و نسل کشی بسیار شبیه به دیگر آثار تاریخی که سرنگون سراسر کشور است.

تبلیغات:

این نمادها تغییر داده اند راه به برخی از تغییر تدریجی. داکوتای دسترسی به خط لوله شده است دستور تعطیل و خالی. اوکلاهما برنده تاریخی 5-4 دیوان عالی کشور پیروزی تعیین نیمی از دولت به عنوان سرزمین مادری.

و با وجود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را جشن قبل از روز استقلال دیدار در کوه راشمور وجود داشته است تماس, به پاره بنای پایین که ساخته شده است در لکتا زمین. نه به ذکر است طراح Gutzon Borglum است اتهام روابط به KKK.

در نهایت Fryberg تاکید کرد که این مهم است به رسمیت شناختن که این تنها آغاز است.

تغییر واقعی خواهد آمد که آموزش و پرورش آمریکا شامل تاریخچه کامل از بومی و بومی در جوامع گذشته از خشونت مجبور دنباله از اشک و پیاده روی طولانی به حال مشکل فقر در جوامع خود.

تبلیغات:

“اگر ما واقعا می خواهید به افتخار مردم بومی در این کشور” Fryberg گفت: “ما باید برای شروع با دانستن داستان واقعی. و ما باید خود را به تمام نقاط آن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>