سازمان دیده بان اندرسون کوپر را “مزخرف” در Blagojevich در مصاحبه آتشین


CNN's Anderson Cooper interviews former Illinois Gov. Rod Blagojevich on Feb. 21, 2020.

سی ان ان اندرسون کوپر مصاحبه سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich در فوریه. 21, 2020.

تصویر/AC360

سی ان ان اندرسون کوپر eviscerated سابق ایلینوی فرماندار راد Blagojevich طی مصاحبه ای که در آن در حال حاضر-رایگان سیاستمدار توصیف خود را به عنوان یک “زندانی سیاسی” به صورت مستقیم. Blagojevich رفت و در سی ان ان در سومین روز پر از آزادی او پس از اام توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. فرماندار سابق خدمت کرده بود و هشت سال از 14 سال حبس به اتهام فساد است.

در طول مصاحبه Blagojevich به عقب رانده در برابر کسانی که خود با انتقاد تخفیف. “من فکر نمی کنم آنها نگاه کردم با دقت به خاطر من زندانی سیاسی” او گفت:. “من قرار داده و به زندان برای تمرین سیاست است.” کوپر به ظاهر نمی توانست باور کند آنچه که او شنوا. “یک دقیقه صبر کنید. شما یک زندانی سیاسی?” کوپر خواسته. “نلسون ماندلا بود که یک زندانی سیاسی. زندانیان سیاسی باید بدون بی روند و به ناحق زندانی شما تا به حال یک هیئت منصفه محکوم به شما.” Blagojevich حاضر به عقب نشینی از ادعای. “من شرط می بندم اگر شما به درخواست نلسون ماندلا که آیا او فکر کرد که این روند عادلانه بود در اوایل 60s در آفریقای جنوبی او می گویند آنچه که من میگویم امروز.”

Blagojevich رفت و به سرزنش “یک تعداد انگشت شماری از فاسد دادستان” برای اعتقاد خود را. “آنها کنترل نشده و آنها در حال آنهایی رئیس دادگستری Breyer صحبت در مورد زمانی که او گفت: کشور ما دچار مشکل است چرا که از این کنترل نشده دادستان.” کوپر پس از آن به نظر می رسید واقعا از دست دادن صبر خود را هنگامی که Blagojevich کوپر خواسته به او بپیوندند “در مبارزه برای اصلاحات ما سیستم عدالت کیفری.” سی ان ان لنگر گفت این بود “کمی مضحک و رک و پوست کنده کمی غمگین و احساساتی و ریاکارانه” است که Blagojevich بود صحبت کردن در مورد اصلاح سیستم عدالت زمانی که او نمی هر چیزی در مورد آن زمانی که او در واقع به حال قدرت. Blagojevich سپس اقدام به دفاع از خود گفت که او متوجه نیست که “چگونه فاسد نظام عدالت کیفری بود” تا زمانی که او شخصا تحت تاثیر قرار.

کوپر واقعا به نظر می رسید واقعا خسته Blagojevich دفاع. “شما کردم شما باید یک تعهد حداقل به اعتراف به آنچه که شما اشتباه بود و شما حاضر به انجام این کار است و شما در حال ایجاد یک کل جدید جایگزین جهان از حقایق و ممکن است که در سیاست امروز, اما آن را هنوز هم رک و پوست کنده فقط مزخرف” کوپر گفت. Blagojevich stammered پاسخ: “خوب نه مزخرف. من زندگی خودم را. آن را مزخرف در همه.”

بسیاری از ستایش کوپر برای مصاحبه مشخص آن را به عنوان یک مثال از اینکه چگونه روزنامه نگاران باید با فشار به عقب زمانی که آنها در حال مصاحبه مطلق آشکار نهفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>