مدیر Bong Joon-ho ممکن است به نام آکادمی جوایز طرح “محلی” جشنواره فیلم, اما روز یکشنبه, او بخشی از خود را در حال تبدیل شدن همیشه کمی بیشتر بین المللی است. این انگل مدیر به مرحله در زمان به شرایط بهترین فیلمنامه اصلی جایزه با همکاری نویسنده Han Jin-برنده اولین اسکار تا کنون برای یک فیلم کره جنوبی.

شارون چوی تفسیر برای این جفت ارز است. “با تشکر از شما. افتخار بزرگی آره” گفت: Bong در زبان انگلیسی قبل از تعویض به کره ای می گویند که نوشتن یک فیلمنامه بود و تنها یک پروژه نیست یک انجام شده از طرف یک کشور است. در همان زمان او اشاره کرد که پیروزی خود را با علامت “اولین اسکار [داده شده] به کره جنوبی” با اذعان به momentousness از این مناسبت برای کره جنوبی فیلم. او سپس تشکر کرد و بازیگران انگل برای آوردن کلمات خود را به زندگی بر روی صفحه نمایش.

هان همچنین تشکر کره جنوبی فیلم, صنعت synecdochically به عنوان “Namdaemunno,” نام یک محله در سئول. او گفت که او می خواست برای به اشتراک گذاشتن افتخار خود را با قصه و فیلمسازان بومی خود را به صنعت فیلم. 2020 شد و در سال اول هر فیلم کره ای بود که حتی نامزد دریافت جایزه اسکار با چند نامزد برای انگل و یک مستند کوتاه در شرایطیکه از دست رفته به آموزش اسکیت بورد در یک Warzone (اگر شما یک دختر هستید).

جزئیات بیشتر در تخته سنگ در مورد اسکار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی