CBS This Morning co-host Tony Dokoupil divides up pie slices to illustrate inequality in a segment aired on Jan. 31, 2020.

CBS This Morning شرکت میزبان تونی Dokoupil تقسیم تا پای برش برای نشان دادن نابرابری در یک بخش پخش شده در Jan. 31, 2020.

عکس/فردا نیوز

حتی اگر مردم بدانند که نابرابری ثروت در ایالات متحده یک مسئله جدی بسیاری از واقعا نمی دانم آنچه در آن در واقع به معنی به می گویند که شکاف بین فقیر و غنی است که بدترین آن بوده است و در بیش از نیم قرن. بنابراین رادیو فردا آمد تا با راه های خلاقانه برای توضیح آن به مردم به صورت تصادفی در یک مرکز. نتیجه ؟ مردم زبانم بند آمده که با ارائه یک تصویر چقدر ثروت تقسیم شده است در کشور است.

CBS This Morning شرکت میزبان تونی Dokoupil راه اندازی یک جدول در یک مرکز خرید در غرب Nyack نیویورک با یک پای است که به نمایندگی $98 تریلیون دلار از ثروت خانواده در ایالات متحده است. پای بود قطعه قطعه به قطعه 10 و Dokoupil خواسته مردم به تقسیم کردن آن قطعه بر روی پنج ورق به نمایندگی از فقیرترین پایین تر طبقه متوسط, طبقه متوسط, طبقه متوسط بالا و ثروتمندترین آمریکایی ها. هیچ کس آن را درست کردم. و در واقع هیچ کس حتی نوع از برآورد واقعی نسبت که شامل دادن قطعه به بالا 20pc از آمریکایی ها در حالی که قسمت فوقانی طبقه متوسط و طبقه متوسط به اشتراک گذاری یک قطعه بین دو نفر از آنها. پایین طبقه متوسط خواهد به طور موثر دریافت خرده با توجه به آنها تنها 0.3 درصد از پای. آنچه در مورد فقیرترین آمریکایی ها ؟ آنها نمی خواهد هر گونه پای در تمام و در واقع می توانید یک لایحه با توجه به آنها به طور متوسط حدود 6000 $در بدهی.

برای نشان دادن چقدر متمرکز ثروت در کشور Dokoupil در ادامه به توجه داشته باشید که اگر فقط 1 درصد در نظر گرفته شود و آنها را به چهار قطعه از پای آن به ثروتمندترین آمریکایی ها.

کسانی که در رسمی رادیو فردا بررسی شوکه شده بودند با نتایج با یک تماس آن را “نگران کننده است.” یکی دیگر نام آن را “بسیار افسرده.” کمی آزمایش CBS بدیهی است که فقط یک تصویر کلی اما نشان می دهد که چگونه حتی اگر این موضوع از نابرابری ثروت است که اغلب در مورد صحبت در مبارزه برای تبدیل شدن به آینده دموکراتیک نامزد انتخابات ریاست جمهوری بسیاری از مردم هنوز مشکل دارند متوجه می شوند که این به چه معناست.

بخش دریافت ستایش در رسانه های اجتماعی. “نمی توانم باور این است که در سی بی اس” نوشت: کمدین Rob Delaney. سناتور. الیزابت وارن مربوط به بخش نوشتن در توییتر که “این چیزی است که شکاف ثروت به نظر می رسد مانند در آمریکای امروز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی