تماشا کنید: Coronavirus نیست آنفولانزا. از آن بدتر است.

Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس می تواند نگاه بسیار شبیه به آنفولانزا. آنها شبیه علائم تب و سرفه و امکان منجر به ذات الریه و حتی گسترش همان راه است. به طوری که مایل به مقایسه این دو طبیعی است و رک و پوست کنده قابل فهم است.

اما Covid-19 بسیار متفاوت از آنفولانزا. آن را خطرناک تر در تقریبا در هر راه.

نه تنها آن است که دو بار به عنوان مسری است اما زمان آن طول می کشد شما را به تحقق بخشیدن به شما مسری است بسیار طولانی تر است. با آنفولانزا متوسط زمان آن طول می کشد شما را به احساس بیمار از لحظه ای که شما را تبدیل به بیمار (نام دوره کمون) دو روز.

با Covid-19, اکثر مردم درک نمی کنند آنها مریض هستید — و احتمالا مسری — به مدت پنج روز آن می تواند تا 12 یا حتی 14 روز. شما همچنین می توانید نشان می دهد هیچ نشانه و هنوز هم مسری است.

و هنگامی که شما را تبدیل به بیمار شما بالاتر احتمال نیاز به بستری است. (بله حتی افراد جوان است.) در حالی که آنفولانزا می تواند کشتن نزدیک به 60 ، 000 آمریکایی در یک سال و آنفولانزا را در مرگ و میر است که هنوز هم فقط 0.1 درصد است. Covid-19 مرگ و میر بر اساس برخی برآوردها 10 برابر است که به خصوص برای افراد مسن.

سازمان دیده بان ویدیو در بالا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت بین coronavirus و آنفولانزا و چرا ما را به Covid-19 خیلی جدی است. و یا جزئیات بیشتر از Vox ارشد علوم گزارشگر برایان رزنیک.

شما می توانید این فیلم و تمام از بورسی را در یوتیوب. و اگر شما علاقه مند به حمایت از ما تصویری روزنامه نگاری شما می توانید تبدیل به یک عضو از Vox تصویری آزمایشگاه در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>