با توجه به NFL ستیز رابطه با ستاره مانند ریحانا و Cardi ب — هر دو ریحانا و Cardi, همراه با دیگر نوازندگان باید گفت که آنها نمی خواهد برای انجام این لیگ به دلیل درمان khezri — آن چیزی است که از یک مارول که 2020 Super Bowl halftime show افتخار جنبشی استعداد در قالب ستاره های, جنیفر لوپز و شکیرا (به خصوص در مقایسه با Maroon 5 که با عنوان حاصل کار دو نشان می دهد در سال 2019). تماس به کتاب اواز یا موسیقی دو نفری تسهیل شد توسط Jay-Z از طریق او هنوز هم نسبتا جدید همکاری با NFL; زنان ساخته شده در تاریخ به عنوان اولین لاتین هنرمندان به تیتر این Super Bowl halftime نشان می دهد.

لوپز ظاهر شد به خصوص به موقع در نور های اخیر به نوبه خود به عنوان پر زرق و برق underdog رامونا در زرنگ. عملکرد او به عنوان یک دوست که فقط می خواستم برای به دست آوردن حتی تا به حال یک متافیزیکی لبه آن را به عنوان لوپز, خودش یک توسری خور به عنوان یک بازیگر و نوازنده در نهایت اعتبار او شده است مبارزه برای تمام حرفه ای.

و مانند او در زرنگلوپز — با کمک فراوان از شکیرا — slunk دور با همه چیز است.

دو تحویل یک شادی حاصل کار دو تیم در Hard Rock ورزشگاه در میامی آوردن انرژی به یک فرفره که اغلب اجرا می شود خطر ابتلا به آینده به عنوان snoozy و در حال غرق توسط کاورنو عرصه و مناسبت. نشان می دهد در ترکیب هر دو, خوانندگان,’ بهترین و محبوب بازدید با سرکش هیپ تکان دادن و مو-کوه در می رم و برخی بطور غیر عادی و مرموز سرگرمی فوق العاده.

شکیرا decked در قرمز آتشین باز نشان می دهد زوزه به او اهسته ضربه “او گرگ” قبل از اینکه به نوعی تجلی گیتار و شلاق او زرشکی یال. من نمی تظاهر به درک جهانی شکیرا در زندگی نوعی از فضای وهم آور که در آن همیشه وجود دارد یک گیتار برای بازی طناب برای پانتومیم برده و با ضرب و شتم به wiggle اما اگر کافئین به اندازه کافی, من هیچ شک و تردید من می تواند از آن لذت ببرید وجود دارد.

مانند آن را همیشه در شک شکیرا پس از آن انجام شده او ضربه لحن “Hips don’t Lie,” همراه با گفت: حقیقت گفتن لگن.

آن کنجکاو هر چند که در سال 2020 علائم 16 سال پس از جانت جکسون سال 2004 عملکرد با جاستین تیمبرلیک و بدنام “کمد لباس خرابی” که تقریبا کشته جکسون حرفه ای. (جکسون بود بر دوش با سرزنش و blackballed برای افشای پستان است.) یک دهه و نیم بعد از شکیرا نشان داد چقدر زمان تغییر کرده است. او به وضوح در اتهام تمایلات جنسی خود را روی صحنه و جسارت خود آژانس با چند dudes به صحبت می کنند از جمله پشتیبان او رقصنده. (هر چند پورتوریکو هنرمند اسم حیوان دست اموز بد همراه شکیرا برای یک آهنگ.) که کمی احساس مثل رشد.

لوپز “جنی از بلوک” مشخص شده handoff از شکیرا. و چه خوشمزه گذار آن بود.

لوپز چادری نقره ای و درخشان مانند یک پر زرق و برق, دیسکو, توپ, از تبار روشن قطب نه بر خلاف آنهایی که دیده می شود در زرنگ. با وجود این فیلم critical acclaim, لوپز در نهایت توبیخ توسط آکادمی فیلم و دریافت نکردند یک نامزدی اسکار برای عملکرد خود را. بنابراین حتی اگر او برنامه ریزی شده بود به منظور جلب در فیلم او حرکت می کند و تکیه به فرهنگ پاپ لحظه برای برخی از زمان (اعلام لوپز و شکیرا به عنوان Super Bowl halftime اجرا در آمد سپتامبر) در حاصل کار دو تیم نشان می دهد احساس مانند یک یادآوری به رای دهندگان اسکار از چه اشتباه آنها ساخته شده است.

لوپز, کشویی به زانو در یک نقطه و انجام یک cheerleader بود-مانند هرم شیرین کاری در آمار هر ضرب و شتم در حالی که آواز خواندن او بزرگترین بازدیدها از جمله “در انتظار امشب” “Love don’t Cost a Thing” و “بیایید با صدای بلند.” او همچنین dueted با دخترش Emme و ملبس به یک پر کیپ است که تا به حال پورتوریکو پرچم در یک طرف و پرچم آمریکا از سوی دیگر است. (لوپز متولد شد و در آمریکا به پورتوریکو پدر و مادر است.)

هر هیپ پاپ, مو, تلنگر, و پایکوبی بدستآمده بیشتر و انرژی بیشتر از جمعیت قبل از او پیوست و با شکیرا برای یک ادم بیکار و تنبل نهایی-تکان دادن sendoff.

و در آن لحظه از بازی فوتبال بین سان فرانسیسکو 49ers و Kansas City Chiefs شد, پاورقی در یک بزرگتر داستان استارک یادآوری است که از آن شده است J Lo.’s سال و همه ما فقط خوش شانس بوده شاهد آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی