سازمان دیده بان LeBron James’ صمیمی Unrehearsed ادای احترام به کوبه برایانت

حالا من یه چیزی نوشته. شما می دانید که آنها از من خواست به ماندن در دوره و یا هر مورد ممکن است. اما Laker nation, مرد, من خواهد بود و فروش y’all کوتاه اگر من خواندن این گه پس من میخوام مستقیما از قلب است.

اولین چیزی که به ذهن می آیند, مرد, همه چیز در مورد خانواده است. و به عنوان من به اطراف نگاه این عرصه همه ما عزادار هستیم همه درد نکنه ما همه دل شکسته. اما زمانی که ما در حال رفتن را از طریق چیزهایی مانند بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که تکیه بر شانه خانواده خود را. و از صبح روز یکشنبه تمام راه را به این نقطه … حالا من شنیده ام در مورد Laker nation قبل از من در اینجا در سال گذشته در مورد چه مقدار از یک خانواده است که کاملا آنچه که من دیده ام این هفته تمام. نه تنها از بازیکنان نه تنها از کارکنان مربیگری نه تنها از این سازمان اما از همه. همه که اینجا این است که واقعا واقعا واقعا یک خانواده است. و من می دانم که کوبه و Gianna و ونسا و همه با تشکر از شما از ته قلب خود را به عنوان کوبه گفت.

در حال حاضر من می دانم که در برخی از نقطه ما در حال رفتن به یک مراسم یادبود برای کوبه. اما من به این نگاه من به این نگاه به عنوان یک جشن امشب. این جشن از 20 سال از خون و عرق و اشک و شکسته به پایین بدن گرفتن بالا نشسته و همه چیز را ساعت های بی شماری که تعیین می شود به عنوان بزرگ به عنوان او می تواند. امشب ما جشن بچه که اینجا آمده در 18 سال سن بازنشسته در 38 و شد احتمالا بهترین پدر ما دیده ایم بیش از سه سال گذشته ،

امشب جشن است. قبل از اینکه ما را به بازی. عشق خانواده ، کوبه یک برادر به من. و از زمانی که من در دبیرستان بود از او دور کنید در این لیگ در 18 تماشای او نزدیک است. تمام جنگ هایی که ما تا به حال در طول زندگی حرفه ای من. یکی از چیزهایی که ما همیشه به اشتراک گذاشته شده است که عزم فقط می خواهید را به نفع خود و فقط می خواهم به بزرگ. و این واقعیت است که من در اینجا در حال حاضر به معنای بسیار به من.

من می خواهم برای ادامه همراه با هم تیمی های من به ادامه میراث او نه تنها برای این سال, اما زمانی که ما می توانید بازی بازی های بسکتبال است که ما را دوست دارم زیرا که آنچه کوبه برایانت می خواهم.

بنابراین در کلمات کوبه برایانت مارهای زهردار مناطق گرمسیر است. اما در کلمات ما را فراموش نکرده است. زندگی برادر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی