از آغاز مارول سینمایی جهان, کاپیتان آمریکا و مرد آهنی بوده و ثابت است. اما ما در حال حاضر یک ایده از آنچه در جهان خواهد بود و بدون آنها به عنوان اولین مینی تریلر برای این شاهین و سرباز زمستان, WandaVisionو لوکیسه آینده مارول مجموعه تلویزیونی است که به طور انحصاری در دیزنی+ منتشر شد در سوپر باول.

سه را نشان می دهد متصل به یک (بسیار کوتاه) سوپر باول تریلر. شاهین دیده می شود راه اندازی کلاه امضا سپر. واندا یک.k.یک. Scarlet Witch و چشم انداز خود را در یک من عاشق لوسی-مانند واقعیت دیگری است. و لوکی فقط می گوید او می خواهد به سوزاندن آن در هر “آن” ممکن است همه پایین.

هر یک از این داستان ها میدارد تا با شخصیت های پایانی سفر.

شاهین و سرباز زمستان در حال تلاش برای انجام کاپیتان امریکا میراث. واندا ماتم است چشم انداز مرگ است. و لوکی از 2012 Avengersبا تشکر برای برخی از زمان حلقه hijinks زنده است به جای.

فراتر از دیدن این شخصیت شخصی خود را روی صفحه ماجراهای وجود دارد اضافه شده علاقه ای به این سری پس از آن برای اولین بار درست نگاه ما باید در marvel’s فاز 4 که در حال حاضر شامل استودیو فیلم های پرفروش, فیلم و دیزنی+ را نشان می دهد. مارول آینده بیوه سیاه فیلم خواهد رسید, تئاتر, در, ممکن است, اما این یک prequel از انواع قبل از وقوع حوادث آخر بازی. در ضمن این Eternalsیک مارول فیلم که قرار است برای ماه نوامبر احتمالا داستان طول می کشد که در گذشته از آن شخصیت ها بخشی از یک نژاد بیگانه که predates انسان در طیف.

این دیزنی+ نشان می دهد در حالی که فیلم های پرفروش خواهد بود که اولین نگاه اجمالی در دولت از طیف پست-آخر بازی.

شاهین و سرباز زمستان, WandaVisionو لوکی رسمی ندارد برتر تاریخ است. اما شاهین و WandaVision میله میله برای سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی