سازمان دیده بان افسر آتش فلفل توپ در خبرنگار در لوییویل و فیلم های دیگر از خشونت پلیس


A protester faces off with police during rioting and protests in Atlanta on May 29, 2020.

یک چهره معترض با پلیس در طول شورش و تظاهرات در آتلانتا در 29 مه سال 2020 است.

جان AMIS/گتی ایماژ

به عنوان تظاهرات فرا گرفته بسیار ایالات متحده در روز جمعه شب و شنبه صبح چند فیلم به اشتراک گذاشته شد در رسانه های اجتماعی است که به نظر می رسد برای نشان دادن خشونت اعمال شده توسط افسران پلیس به سمت معترضان و یا کسانی که پوشش تظاهرات. یکی تصویری که به سرعت رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی نشان داد یک افسر در مرکز شهر لوئیزویل تیراندازی Kaitlin زنگ یک خبرنگار محلی NBC وابسته با فلفل توپ در طول یک اعتراض. در این ویدئو زنگ زدگی دیده می شود گزارش زنده از اعتراض هنگامی که ناگهان یک افسر شروع به شلیک. زنگ می گوید او هیچ ایده که چرا او را به طور ناگهانی مورد حمله و ادعا می کند او در حال اصابت گلوله های لاستیکی اما لویی مترو اداره پلیس بعد گفت که افسران آن نمی با استفاده از گلوله های لاستیکی. این گروه همچنین عذرخواهی کرد. این تصویری بود به خصوص تند و تلخ با توجه به آن صورت گرفت و در مدت کوتاهی پس از سی ان ان خبرنگار و خدمه اش دستگیر شدند اوایل روز جمعه به عنوان آنها گزارش شده از مینیاپولیس.

فیلم دیگری را نشان می دهد یک افسر پلیس بر روی یک اسب پایمال بیش از یک تجمع اعتراضی در هوستون. “ما آگاه هستند از یک ویدئو در گردش نشان دادن یکی از ما سوار گشت اسب و یک شهروند است. ما در حال حاضر در حال بررسی شرایط پشت حادثه” هوستون اداره پلیس گفت:.

نیز وجود دارد چند فیلم های تکان دهنده از نیویورک است. در یک, یک افسر پلیس به نظر می رسد با شدت بهم زدن یک زن جوان به زمین. زن Dounya Zayer می گوید: او یک افسر به همین دلیل او مجبور به خارج شدن از خیابان. و او پاسخ داد: اول با گرفتن تلفن همراه خود را و پرتاب آن را به زمین و سپس با زور و اجبار کوبیدن او به خیابان.

یکی دیگر از ویدیو نشان می دهد یک ماشین پلیس در بروکلین باز کردن درب خودرو به یک تجمع اعتراضی بود که در خیابان. در عین حال یکی دیگر از بروکلین نشان می دهد افسران پلیس هدف قرار دادن معترضان با باتوم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>