سازمان دیده بان ساشا بارون کوهن ترول Alt-حق تجمع با نژادپرستانه خواندن همراه


Actor Sacha Baron Cohen arrives for the 77th annual Golden Globe Awards on January 5, 2020, at The Beverly Hilton hotel in Beverly Hills, California.

بازیگر ساشا بارون کوهن می رسد برای 77 سالگی سالانه جوایز گلدن گلوب در ژانویه 5 سال 2020 در بورلی هیلتون در بورلی هیلز کالیفرنیا.

والری مکن/گتی ایماژ

به نظر می رسد بازیگر و بدنام کسیکه شوخی زننده کند ساشا بارون کوهن نفوذ یک alt-حق تجمع در المپیا در روز شنبه بود و مردم آواز خواندن همراه به شدت توهین آمیز و آهنگ. کمدین مبدل خود را به عنوان یک بلوگرس خواننده گرفت و به مرحله در این تجمع سازماندهی شده توسط far-right گروه شبه نظامی واشنگتن سه Percenters لباس پوشیدن و در لباس و جعلی ریش. و او شروع به آواز خواندن یک آهنگ که شامل خطوط مورد تزریق سابق رئیس جمهور, باراک اوباما, Dr. Anthony Fauci, هیلاری کلینتون, سازمان بهداشت جهانی, سی ان ان, و هر کسی با پوشیدن ماسک در میان دیگران با “ووهان آنفولانزا” یا خرد کردن آنها را “مانند عربستان سعودی انجام دهد.” برخی از اعضای مخاطبان به نظر می رسید خوشحال به آواز خواندن همراه و تشویق توهین آمیز شعر.

بارون کوهن ساخته شده ظاهر خود را در “مارس برای حقوق ما 3” تجمع که در محل پارک میراث و حدود 500 نفر حضور داشتند. یک سازمان از این رویداد ادعا کرد در یک مصاحبه کمدین وانمود به رهبر یک عمل سیاسی کمیته که می خواست به حمایت از این تجمع است. او سپس بنا به گزارش استخدام امنیتی خود را برای جلوگیری از سازمان دهندگان این رویداد از برش او را بعد از او شروع به انجام. “او در مرحله مبدل به عنوان خواننده از آخرین گروه آواز دسته از نژادپرستانه و نفرت, نفرت انگیز گه” Yelm عضو شورای شهر جیمز بلر نوشت: در Facebook پست بود که بعدا حذف شده است. “امنیتی مسدود شده و سازمان دهندگان این رویداد از گرفتن او را به مرحله یا کشیدن برق از ژنراتور.” در یکی دیگر از Facebook پست بلر نوشت که او “شرمنده از هر فردی که شد آواز همراه با متن این ترانه که آیا آنها واقعی شرکت کنندگان و یا پرداخت بازیگر مهم نیست برای من.” او همچنین گفت که او “منزجر” که بارون کوهن را “مسالمت آمیز خانواده رویداد را به مسخره.”

این تجمع شده بود و سازمان یافته توسط دولت واشنگتن و سه Percenters یک راست گروه شبه نظامی. نام “سه percenters” سرچشمه “از مشکوک تاریخی ادعا می کنند که تنها 3 درصد از آمریکایی استعمارگران مبارزه در برابر انگلیسی ها در طول جنگ استقلال” یادداشت مرکز قانون فقر جنوب.

بارون کوهن است که میزبان پی اس نشان می دهد که امریکا ؟ اگر چه پی اس هنوز به طور رسمی لغو و یا تمدید نشان می دهد بسیاری از تعجب که آیا این شوخی را تبدیل به مواد اولیه برای یک فصل دوم نشان می دهد. این شوخی بود یادآور وقت بارون کوهن به عنوان شخصیت معروف Borat رو مخاطبان به خواندن “پرتاب یهودی پایین هست.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>