سازمان دیده بان تمام بازیگران اصلی از همیلتون دوباره بیش از زوم به خواندن برای یک 9 ساله فن

John Krasinski جدید یوتیوب نشان می دهد برخی از خبر خوبوعده یک دوز از خوش بینی نگران کننده بار. در آن قسمت که به معنای نشان دادن دلگرم کننده ویروسی ویدئوها و مصاحبه با استیو Carell. در دوم آن (در بالا) Krasinski پیوست, توسط, همسر, Emily Blunt, هماهنگ یک همیلتون مراسم برای یک 9 ساله فن که نبود قادر به دیدن نمایش در جکسون ویل فلوریدا, با توجه به شیوع کروناویروس.

و آنها را فقط تعداد کمی از نمایش اصلی برادوی ستاره. Lin-مانوئل میراندا, Leslie Odom جونیور daveed را از دست Diggs, Phillipa Soo, کریستوفر, Jackson, Renée Elise Goldsberry, Okieriete Onaodowan, Jonathan Groff و دیگر اعضای بازیگران اصلی تولید همه به نظر می رسد به خواندن موسیقی را باز شماره “الکساندر همیلتون.” آنها حتی حمایت از بازیکنان مانند آریانا DeBose که سرچشمه نقش گلوله. یاس Cephas جونز که هر دو پگی Schuyler و ماریا رینولدز گفت در توییتر که او ثبت شده خود را در یک اتاق جداگانه از خانه از نامزد آنتونی راموس که بازی جان لارنس و فیلیپ همیلتون.

در جای دیگر در قسمت “هواشناس” رابرت دنیرو ارائه می دهد یک به روز رسانی آب و هوا: “به نظر می رسد بسیار خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>