سازمان دیده بان مبارز ترین لحظات از مغلوب ساختن پیشی جستن مصاحبه با کریس والاس


President Donald Trump delivers remarks on the South Lawn at the White House on July 16, 2020 in Washington,D.C.
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه سخنان در جنوب چمن در کاخ سفید در ژوئیه 16 سال 2020 در واشنگتن ،
جیم واتسون/گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال یک مبارز مصاحبه با فاکس نیوز یکشنبه لنگر کریس والاس که به پخش در روز یکشنبه که در آن او به عنوان coronavirus مرگ تلفات در دفاع از خود گذشته misstatements روی ویروس و حمله به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن. وجود دارد مقدار زیادی از توجه لحظات در نشستن به پایین مشخص شده است که رئيس جمهور در اول صبح روز یکشنبه مصاحبه نشان می دهد در بیش از یک سال است. در اینجا برخی از لحظات که ایستاده بود.

والاس واقعیت-چک مغلوب ساختن پیشی جستن

در یک نقطه از مصاحبه والاس واقعیت-بررسی تهمت و پس از او به دروغ ادعا کرد که ایالات متحده دارای بالاترین نرخ مرگ و میر در جهان برای کوروناویروس. تهمت بود این نکته را به عنوان او را رد کرد و اهمیت آمار که ایالات متحده دارای بالاترین تعداد موارد تایید شده در جهان نسبت آن را به افزایش تست. به عنوان والاس و تهمت استدلال می کنند بیش از آمار و ارقام مغلوب ساختن پیشی جستن به نام او در مطبوعات, منشی, Kayleigh McEnany برای آمار. “من شنیده ام ما یکی از بالاترین شاید کمترین میزان مرگ و میر در هر نقطه در جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. McEnany به پایان رسید تا توزیع مغلوب ساختن پیشی جستن یک نمودار از مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری. نمودار نشان داد “ایتالیا و اسپانیا انجام بدتر” والاس توضیح می دهد که به بینندگان است. “اما کشورهایی مانند برزیل و کره جنوبی انجام بهتر. کشورهای دیگر انجام می دهند بهتر است مانند روسیه گنجانده نشده در کاخ سفید نمودار.”

در بخش دیگری از این مصاحبه که تا به حال منتشر شده در جمعه, Wallace به چالش کشیده مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا که بایدن می خواهد پال خواستار قطع بودجه دولت ، آن را در یک گفتگو در مورد خشونت در شهرستانها اجرا شده توسط دموکراتیک شهرداران. “آنها به اجرای آنها ضعیف” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این همیشه بد نیست اما در حال حاضر آن را بدست کاملا خارج از کنترل است. و آن را واقعا به دلیل آنها می خواهند به پال خواستار قطع بودجه دولت و بایدن می خواهد پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.” که زمانی که والاس در پا: “آقا او نیست.” مغلوب ساختن پیشی جستن ایستاده بود و ادعا کرد.

“من خواهید بود راست در نهایت”

والاس اختصاص بخشی از مصاحبه خود به misstatements با مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله بسیاری از اظهارات اولیه در این بیماری همه گیر است که در آن او پیش بینی کرد که coronavirus را به زودی متوقف می شود یک مشکل است. والاس نیز برجسته چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت در اوایل این ماه که این ویروس بود “رفتن به مرتب کردن بر اساس ناپدید می شوند” در برخی از نقطه. مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از ادعای خود را نشان می دهد که اظهارات خود را ممکن است در اوایل اما او ثابت شود حق در برخی از نقطه. “من خواهد شد و در نهایت” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “شما می دانید من گفت: آن را به ناپدید می شوند.’ من دوباره آن را می گویند, آن را به ناپدید می شوند. و من درست است.” رئیس جمهور سپس در ادامه به ادعای “من درست شده احتمالا بیش از هر کس دیگری.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین پایین به شدت از کروناویروس گفت: بسیاری از کسانی که قرارداد این ویروس را سرعت التیام می یابد. “بسیاری از این موارد هستند که درمان در یک روز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها sniffles و ما آن را به عنوان یک آزمون. بسیاری از آنها را فراموش نکنید, من حدس می زنم آن را مانند 99.7 درصد مردم در حال رفتن به دریافت بهتر و در بسیاری از موارد, آنها در حال رفتن بهتر بسیار به سرعت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن رد فاکس نیوز نظرسنجی به عنوان “جعلی”

تهمت بود خوش بینانه در مورد چشم انداز خود را از انتخاب مجدد در ماه نوامبر با وجود نظر سنجی های اخیر نشان می دهد که بایدن با یک فرمانده منجر شود. زمانی که والاس ذکر یک نظرسنجی فاکس نیوز نشان دادن رئیس جمهور انتهایی بایدن با هشت امتیاز مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد و آن را به عنوان بی ربط. “من از دست دادن نیست چرا که اینها جعلی پای صندوقهای رای است. آنها جعلی در سال 2016 و در حال حاضر آنها حتی بیشتر جعلی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من دیگر نظر سنجی قرار داده است که من پیشرو و ما باید نظر سنجی که من پیشرو. من یک نظرسنجی که در آن ما در هر چرخش دولت است.”

“من اهمیتی نمی دهند چه نظامی می گوید”

در یک نقطه از مصاحبه والاس ذکر مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به وتو دفاع ملی مجوز عمل به دلیل آن که شامل یک طرح برای تغییر نام پایگاه ارتش به نام مؤتلفه ژنرال. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از این حرکت, Wallace interjected “اما ارتش می گوید آنها برای این کار است.” تهمت بود نه بیش از حد خوشحال است در مورد قطع. “ببخشید ببخشید. من اهمیتی نمی دهند چه نظامی می گوید:” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من قرار است تصمیم گیری کند.” مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس در ادامه به طور خاص تمرکز در فورت براگ. “برو به جامعه می گویند چگونه شما می خواهم این ایده از تغییر نام فورت براگ و پس از آن چه می خواهیم نام آن ؟ ما قصد داریم به نام آن پس از Reverend Al Sharpton? آنچه شما می رویم به آن نام کریس به من بگویید چه شما در حال رفتن به نام آن؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش می گویند اگر او را قبول نتایج انتخابات

مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به متعهد به پذیرش نتایج انتخابات در ماه نوامبر اگر او از دست می دهد به جو بایدن. خواسته در مورد امکان او را از دست بدهند و تهمت گفت: او رسیدگی نمی کند از دست دادن خوبی و گفت که پست الکترونیکی-در رای گیری “است که به دکل انتخابات است.” زمانی که والاس پرسید که آیا این بدان معنی است که او نمی خواهد قبول نتایج مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من باید برای دیدن.” زمانی که فشار بر این موضوع او ادامه داد: به امتناع از دادن پاسخ مستقیم. “من قصد ندارم به فقط می گویند بله. من قصد ندارم برای گفتن ندارد و من نیست آخرین بار هم نیست.”

“این سخت ترین آزمون”

آنچه شاید عجیب و غریب ترین ارز از کل مصاحبه آمد زمانی که والاس خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن اگر بایدن بود “سالخورده” پس از رئیس جمهور ادعا کرد که “بایدن نمی توانید دو جمله با هم.” مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به پاسخ به این سوال. “من نمی خواهم بگویم که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من می خواهم بگویم او را صالح به رئیس جمهور … او حتی نمی دانم او زنده است.” والاس سپس با اشاره به این که یک روباه نظرسنجی پیدا کرده بود که بیشتر مردم بر این باورند بایدن بیشتر ذهنی صدا از مغلوب ساختن پیشی جستن. “من به شما بگویم چه اجازه دهید نگاهی به آزمون. بیایید نگاهی به یک تست در حال حاضر. اجازه دهید به پایین جو و من را به آزمون. به او اجازه دهید نگاهی به آزمون همان است که من در زمان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. رئیس جمهور قبلا افتخار است که او “aced” یک آزمون شناختی. “اتفاقا من در زمان این آزمون بیش از حد زمانی که من شنیده ام که شما تصویب آن” والاس گفت. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید که چگونه او والاس پاسخ داد: “خوب این سخت ترین آزمون است. آنها یک تصویر و آن می گوید: “آنچه را که” و آن را یک فیل است.” مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ارتکاب جرم در آنچه او گفته بود “اطلاعات نادرست” اصرار دارد که در حالی که “چند سوال آسان” آنها سخت تر است. “من شرط می بندم شما حتی نمی تواند پاسخ پنج پرسش است.” والاس و سپس گفت: “یکی از آنها بود تعداد را از 100 توسط seven.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>