سازمان دیده بان تهمت بوسه و نوازش یک پرچم آمریکا در CPAC: “دوستت دارم عزیزم”


President Donald Trump kisses the flag of the United States of America at the annual Conservative Political Action Conference (CPAC) at Gaylord National Resort & Convention Center February 29, 2020 in National Harbor, Maryland.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بوسه پرچم ایالات متحده آمریکا سالانه محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس (CPAC) در Gaylord ملی توچال & Convention Center, فوریه 29, 2020 در بندر ملی مریلند.

Tasos Katopodis/گتی ایماژ

مدت کوتاهی پس از او در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید در آخرین مورد شیوع کروناویروس از جمله مرگ برای اولین بار در ایالات متحده تهمت به رهبری محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس. احاطه شده توسط تشویق طرفداران تهمت به یک کمپین سخنرانی که شامل تعداد زیادی از انتقاد از حزب دموکرات و حتی برخی از جمهوری خواهان. در پایان سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم را عاشقانه نوازش و بوسه پرچم آمریکا بود که در مرحله دهیم در حالی که واژه “I love you baby.”

آن را کاملا از صحنه و یک بیت از یک ازنو از سال گذشته زمانی که جمعیت در CPAC آن را دوست داشتم که مغلوب ساختن پیشی جستن در آغوش گرفت پرچم محکم هنگامی که او آمد به روی صحنه است. این حرکت بود صریحا تمسخر توسط بسیاری از اما مغلوب ساختن پیشی جستن طرفداران آن را خوردند ، به نظر می رسد این واکنش همان بود این سال است. “تعداد یک هدف در زندگی: پیدا کردن کسی که شما را دوست دارد به همان اندازه به عنوان رئیس جمهور تهمت عاشق این زرق و برق دار, پرچم” طرفدار در توییتر نوشت. دیگران نه خیلی تحت تاثیر قرار با صفحه نمایش. “این پرچم است که به راحتی قدیمی ترین چیزی که تهمت تا کنون sexually assaulted” شخص دیگری نوشت.

President Donald Trump hugs the U.S. flag as he arrives to speak at the annual Conservative Political Action Conference (CPAC) in National Harbor, Maryland, on March 2, 2019.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آغوش پرچم ایالات متحده به عنوان او می رسد به صحبت می کنند و سالانه محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس (CPAC) در بندر ملی مریلند در تاریخ 2 مارس 2019.

نیکلاس KAMM/گتی ایماژ

این حرکت به سرعت تبدیل به یک کمپین صحبت کردن نقطه به عنوان به خوبی. در یک دم لابه مصاحبه در فاکس و دوستان در صبح روز یکشنبه Kayleigh McEnany دبیر مطبوعاتی برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “در آغوش گرفتن پرچم, بوسیدن پرچم او فقط مجزا Americana و این چیزی است که برنی ساندرز هرگز.”

پیش از آن در سخنرانی تهمت تا آنچه که تبدیل به یک آشنا صحبت کردن نقطه: ساخت جوک در مورد یک دختر 17 ساله است. مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم به نظر می رسد توانا تلخ که نوجوان آب و هوا فعال گرتا Thunberg نامگذاری شد زمان را “شخص سال” به جای او و در روز شنبه گفت که او حتی نمی دانید که او چه کسی بود. “در این سال از دست دادم به گرتا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به عنوان جمعیت خندید. “من گفت:” چه کسی؟'” مغلوب ساختن پیشی جستن را مسخره خیلی بیشتر اینکه: “من قصد ندارم به درگیر شدن در که چون آخرین بار من رو در کمی مشکل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>