“واترگیت دختر” جیل شراب-بانک: من بررسی ریچارد نیکسون — و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است بسیار بدتر

جیل شراب-بانک ها دیده می شود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن داستان قبل از — حداقل در یک شیوه ای از زبان. آن را برای او در سال 1973 زمانی که او اولین و تنها زنی خدمت در واترگیت تعقیب تیم. به عنوان او می نویسد: در کتاب “واترگیت دختر: من مبارزه برای حقیقت و عدالت در مقابل یک جنایتکار رئیس جمهور” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او به یاد ریچارد نیکسون “فاسد, amoral, کینه جو پارانویا ظالم و خودشیفتگی.” اما مغلوب ساختن پیشی جستن داستان پایان راه نیکسون را با او ترک کاخ سفید به رسوایی?

زمانی که من صحبت می کرد به شراب-بانک ها در “سالن ایران” در زمان MSNBC حقوقی تحلیلگر مشترک خود را غیر محتمل داستان شکستن سد پس از سد. او اولین زن به عنوان یک خدمت کارکنان وکیل در وزارت دادگستری را جرم و کار racketeering بخش شد و سپس بخشی از واترگیت تیم و پس از آن او ساخته شده زمانی که او شنود گذاشته شده توسط جیمی کارتر رئیس جمهور به عنوان اولین زن مشاور کل ارتش ایالات متحده. اما به عنوان شراب-بانک توضیح داد که او هرگز مجموعه به پیشگامی. او به سادگی به حال هیچ چاره ای چون زنان در این زمینه قانونی — و همچنین در جامعه بزرگتر — تا به حال تا حد زیادی محدود شده است به آنچه که مردان در قدرت اجازه می دهد آنها را برای رسیدن به. او حاضر به قبول آن است.

تبلیغات:

شراب-بانک به من گفت که او معتقد است Nixon شده اند باید تحت تعقیب به جنایات خود و با عنوان جرم جنایی محاکمه در سال 1974. اما لئون جاورسکی ویژه دادستان مسئول واترگیت تحقیق حاضر اجازه می دهد تا خود دادستان به اتهام رئیس جمهور نشسته.(نیکسون بود و بعد عفو توسط جانشین او جرالد فورد که به معنای او نمی تواند با عنوان جرم جنایی متهم پس از خروج از دفتر.)

تاپیک جالبی باز سوال که شراب-بانک های مورد بحث: تا به حال نیکسون رفته بود به زندان خواهد که منصرف مغلوب ساختن پیشی جستن از او تخلف ساخت روشن است که حتی رئیس جمهور هستند نه فوق قانون است ؟ بدون در نظر گرفتن که فرضی شراب-بانک مصمم است که تهمت باید تحت تعقیب خود را برای فعالیت های جنایی از خود صدا در نیاوردن پول به Stormy Daniels در نقض فدرال مالی مبارزات انتخاباتی قوانین به خود فشار علیه رئیس جمهور اوکراین است, اصرار او را برای بررسی جو و هانتر بایدن.

تبلیغات:

شما دریافت می کنید به این معنا که شراب-بانک دارم به بخشی از پیگرد تیم است که ممکن است یک روز محاکمه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او به من گفت که او معتقد است که “مغلوب ساختن پیشی جستن خطرناک تر است” از نیکسون چرا که او نمی احترام به حاکمیت قانون و از آنجا که حزب جمهوری خواه است که دفاع از هر عمل تهمت طول می کشد. این نگران کننده است هشدار که از یک فرد که دیدم نیکسون جنایت نزدیک است. سازمان دیده بان من “سالن ایران” قسمت با جیل شراب-بانک ها در اینجا, و یا به عنوان خوانده شده متن گفتگو در زیر به آرامی ویرایش شده برای طول و وضوح.

این کتاب باید یک سری. باید آن را در Netflix بکشد. آن را همه چیز. این فتنه آن را به امور این سیاست است. آن را حتی ناخواسته توصیف آنچه که ما شاهد هستیم در حال حاضر با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به فرانک.

خوب, من امیدوارم که Netflix در حال گوش دادن! بله من در یک زمان منحصر به فرد در تاریخ که در آن من قادر به بود در تقاطع از جنبش بود پیشگام.

تبلیغات:

اجازه دهید بحث در مورد خود را در مبارزه برای برابری جنسیتی. در این زمان شما یک پیشگام و حتی عنوان خود کتاب “واترگیت دختر” — توضیح دهید که چرا شما باید آن کلمه در عنوان.

من می گویم که این یک ناشر را انتخاب آنچه به آن تماس بگیرید, اما من آمد به آغوش عنوان به خاطر دو چیز است. یکی از آنها گفت: “آنچه که شما به نام و سپس؟” و من باید اعتراف من به نام یک دختر است. من به نام “خانم وکیل” را به عنوان اگر من متفاوت تر از دیگر وکلا که من شی. من نمی نمایندگی از زنان است. من به نمایندگی از وزارت دادگستری و سپس در عمل خصوصی من به نمایندگی از مجرمان و متهمان. اما من فکر می کنم که قطاری عصر در راه است که هیچ کلمه دیگر می تواند. این است آنچه که من بود. من واترگیت ، وجود دارد هیچ دیگر زنان در دادگاه تیم. تنها مهم دیگر که شاهد افزایش مریم جنگل [نیکسون دبیر خصوصی] بود که در واقع نگاه به عنوان یک متهم بالقوه برای داشتن احتمالا پاک شده بخشی از یک نوار کاست بود که subpoenaed.

تبلیغات:

در آن زمان آیا شما احساس می کنید فوق العاده حس مسئولیت است که در برخی از سطح شما به نمایندگی خود رسیده است ،

بله کاملا. آن را مرتب کردن بر اساس مانند بودن خواهر بزرگتر. اگر شما چیزی را بد خواهر کوچکتر می کنید به آن را انجام دهد و این همان چیزی که در اینجا. من proudest لحظه برای مثال بود که من برای اولین بار به عنوان مشاور کل ارتش. بر من وارد شد و یک زن و ساخته شده است که من بسیار افتخار می کنم. من نمی آن پیچ کنید. کسی گفت: “اوه زنان می تواند انجام این کار است.” بنابراین من فکر می کنم این مهم است. من نمی ضمنا شروع به شکستن موانع است. که نبود هدف من. من حتی نمی تبدیل شدن به یک وکیل برای شکستن موانع است. من رفتم به دانشکده حقوق زیرا زمانی که من فارغ التحصیل کالج, من روزنامه نگاری عمده و کارهایی که دختران ارائه می شد در “زن صفحه” و من می خواستم برای انجام جدی اخبار. من می خواستم برای انجام امور خارجی و یا مسائل حقوقی. بنابراین من فکر کردم اگر من رفتم به مدرسه حقوق من خواهد بود بیشتر جدی گرفته توسط بالقوه ویرایشگر استخدام من برای آن است. و به نحوی در جایی در امتداد خط در دانشکده حقوق من تصمیم داشتم به پرداخت قانون من مدرسه شهریه بدهی به طوری که یک وکیل برای حداقل چند سال کمک خواهد کرد. به نحوی من هرگز آن را ترک تا به حال.

شما مطالعه روزنامه نگاری و در حال حاضر شما در تلویزیون و شما شناخته شده برای کار خود را در MSNBC به عنوان یک حقوقی تحلیلگر. در طول واترگیت تحقیقات شما شناخته شده برای خود را صلیب-بررسی رز مریم جنگل بود که نیکسون دیرین ، هر کس می داند در مورد واترگیت نوار, اما آنها ممکن است نه جزئیات. وجود دارد این 18-and-a-half-minute شکاف در گفتگو با نیکسون و کلیدی مردم پس از واترگیت شکستن که بحرانی شد. سهم کمی در مورد آن.

تبلیغات:

پس اول اجازه دهید به من می گویند رز مریم جنگل بود خیلی بیشتر از آنچه که وزیر امور خارجه بود در آن زمان. او مشاور رئیس جمهور. او از خانواده است. او و پت نیکسون رد و بدل شده ، برادر او بود که کلانتر جو جنگل کوک کانتی [ایلینوی], شهر من, رد و بدل مناسب با ریچارد نیکسون. او شناخته شده به عنوان عمه رز توسط دختران است. من به تازگی متوجه شدند که او بود به نام عمو افزایش بزرگ او برادرزاده و خانواده اش.

اما قصد بازگشت به نقش خود او را زیر اتوبوس انداخته توسط نیکسون در کاخ سفید. هنگامی که آنها در نهایت متوجه شدم که آنها باید به نوبه خود بیش از و روح آنها گفتند: “ما آنها را به شما بدهد.” و سپس به آنها گفت:, “اوه دو وجود دارد از دست رفته است.” بنابراین ما تا به حال یک جلسه عمومی برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده بود. در اولین جلسه رز مریم جنگل های زنجیره ای-از-بازداشت شاهد معنی او تا به حال به کار گرفته شده آنها. ما تا به حال هیچ سوء ظن است که او تا به حال انجام هر چیزی را به علت دو نوار به از دست رفته.

من شاهد زیرا من گفت: به من محاکمه شریک ریچارد بن-Veniste “شما در حال گرفتن بیش از حد بسیاری از شاهدان. من بعد شاهد است و من قصد دارم برای به اشتراک گذاری به همان اندازه پس از آن.” او به طور اتفاقی شاهد بعدی که توسط کاخ سفید پس از من شاهد. چند هفته بعد کاخ سفید گفت: “اوه وجود دارد یک سوم نوار گم شده است. آن را از دست رفته نیست دقیقا اما 18 و نیم دقیقه فاصله فقط یک زمزمه که در آن وجود دارد که باید به گفتگو شده است. می تواند وجود دارد هیچ توضیح است که ما می توانید پیدا کردن و تنها کسی که می تواند در مورد آن صحبت رز مریم جنگل.”

تبلیغات:

پس از او من شاهد من بر عهده او خواهد بود من شاهد دوباره و فقط رفتم جلو و برای آن آماده. در لئون جاورسکی را در کتاب خود او در واقع طول می کشد اعتبار و گفت که او باید من شاهد. اگر او را که من از آن بی اطلاع. من فقط بر عهده او خواهد بود من شاهد اما من اهمیتی نمی دهند که اعتبار آن است. من شاهد هنگامی که او در واقع رئیس مظنون در یک انسداد عدالت مورد. ما تا به حال بسیار چشمگیر زمان هم به پایان رسید که در کاخ سفید به دلیل تظاهرات در دادگاه شکست خورده است.

او نشسته بود در شاهد جعبه است که یک چیز کوچک است. در لبه شاهد جعبه نوار دستگاه که او در گوش دادن به هدفون پا پدال که در زیر بر روی زمین و ماشین. به منظور این کار او تا به حال به نگه داشتن او پا بر روی پدال. او گفت که او تا به حال پای چپ خود را بر روی پدال و تلفن در پایان دور میز او زنگ زد. او چپ پا بر روی پدال و او رسیده بیش از نگه داشتن پای خود را روی پدال به تلفن و صحبت به او گفت: چهار یا پنج دقیقه. چگونه می توانم به شما پاک کردن 18 و نیم دقیقه است ؟

البته ما تا به حال یک گروه از کارشناسان با نگاهی به نوار وجود دارد و حداقل هفت تا نه جدا erasures. نبود یکی مستمر “من ساخته شده است یک اشتباه است.” این بود: “من گوش و پاک شده به دلیل آن بد بود. و سپس من گوش برخی از تر و پاک تر و بیشتر و بیشتر و بیشتر و بیشتر.” آن را نه یک حادثه. به وضوح آن را عمدی حک. این اتفاق رخ نداد راه, او گفت:.

تبلیغات:

در دادگاه او تا به حال از هدفون و من از او پرسیدم یکی دیگر از سوال و او مرتب از آنها برداشته و گفت: “چی؟” و من گفتم: “شاید برای این تظاهرات شما باید آنها را خاموش. بنابراین پس از آن زمانی که من درخواست او را به لطفا هر مرحله شما: شما فشار دکمه بود که به اشتباه دکمه; به جای توقف شما فشرده بازی. بعدش چی شد ؟ او گفت: “من تا به حال به آن را خاموش برای پاسخ به تلفن.” و به عنوان او با ظرافت با اشاره به کسانی که هدفون پای او آمد کردن پدال و شما می توانید نوار توقف در حال حرکت است. و دادگاه پر شده بود ، آنها خالی به رفتن به بانک و پرداخت های همراه.

هیچ تلفن همراه وجود دارد ، بنابراین آنها را به تماس با داستان او گفتم: “خوب آن را متفاوت در دفتر من. من از آن وجود دارد.” و من گفتم: “خوب پس شاید ما باید موکول به دفتر خود.” هیچ کس اعتراض و ما انجام دادیم. به طوری که اولین سفر من به کاخ سفید و دفتر او بود و فقط پایین راهرو از دفتر بیضی.

تمام وکلای دیگر رفت و همچنین ؟

در آن نقطه, کاخ سفید بود دیگر به نمایندگی از او. کاخ سفید گفت: “ما نمی توانیم نماینده شما نیست و شما باید به وکیل خود را. پس او را وکیل خود, پسر, پسرش, همسر و یکی از دوستان او بودند وجود دارد, همراه با یک خانه, وکیل, کاخ سفید, عکاس خودم و یک نفر دیگر از این ویژه دادستانی بود که رشته علوم. این بود تمام آنچه که مفید به درک آنچه اتفاق می افتد با دستگاه نوار.

تبلیغات:

وجود دارد که معروف عکس های گرفته شده توسط کاخ سفید عکاس است که در کتاب خود. اگر مردم جستجو برای “رزماری کشش” آنها را ببینید آن را در همه جا و چگونه او ساخته شده آن را غیر ممکن است برای او اولین داستان معتبر.

شما می توانید نگه داشتن دست بر روی صندلی با پنجه به منظور به سقوط نمی کردن صندلی خود را زمانی که او بود رسیدن. من نامه از دبیران سراسر کشور گفت: “من استفاده می شود که دستگاه. آن را نمی ممکن است. شما نمی توانید انجام دهید آن است که راه. آن را نمی خواهد فقط اتفاق می افتد که در راه است.” آن را واقعا به نوبه خود مردم آمریکا در برابر رئیس جمهور و آنها را واقعا با توجه به این واقعیت است که من آرزو می کنم مردم با توجه به در حال حاضر.

این قابل توجه است: که یک صلیب معاینه و عکس تا به حال تاثیر بر افکار عمومی. آن را یکی از بلوک های ساختمان به نیکسون مجبور بودن را در نهایت. هنگامی که شما پیوست واترگیت تیم, آیا شما فکر می کنم ریچارد نیکسون بود و شخصا و یا این بود که بعد از طی تحقیقات خود را?

اول از همه من مطرح شد به احترام رئیس جمهور و ریاست بنابراین من شروع نمی شود با هر منفی تعیین. اما من هم دقیق و خواننده [باب] وودوارد و [کارل] برنشتاین و گزارش خود روشن ساخته است که این سرقت بود فقط یک شکست در آن نیست یک عمل تصادفی که آن چیزی سیاسی است.

تبلیغات:

و قاضی [جان] Sirica را بازجویی در دادگاه سارق روشن ساخته است که او باور نمی کند که آن یک سوم نرخ سرقت, به کاخ سفید, به نام آن که آن را چیزی بسیار بیشتر است. او نگه داشته و با فشار دادن مردم است. در زمان ما منصوب شدند در یکی از این سارق نوشته شده بود نامه ای به قاضی در آستانه صدور حکم گفت: “قاضی حق با شماست. وجود دارد و دیگران درگیر در کنار ما. مردم دروغ در این دادگاه زمانی که آنها می تواند به شما گفته حقیقت است. صدا در نیاوردن پول پرداخت شد.” بود که جیمز McCord و از لحظه ای که منتشر شد من احساس بسیار روشن است که وجود دارد دخالت در کاخ سفید از این کمیته به تجدید انتخاب رئیس جمهور شناخته شده به عنوان خزش.

جیمز McCord بود سابق CIA مشغول به کار در خزش انجام security. و گوردون Liddy بود که مانند مغز متفکر این مسائل خبر از یک کارمند که آنها به راحتی می تواند بازگشت به خزش.

بله و آنها ضبط درب [در طول سرقت]. آنها ضبط درب است که چگونه آنها گرفتار شدم چون نگهبانی که آیا چک امنیتی می رود “اوه چرا با وجود نوار در اینجا؟” چیزی که منجر به کشف همه چیز. و آنها تا به حال کسی از هوارد جانسون در سراسر خیابان را از DNC دفاتر در واترگیت و آن شخص به تماشای تلویزیون به جای تماشای زمانی که پلیس در واقع کشیده چون گارد به نام پلیس و او آن را از دست رفته. بنابراین او می تواند به جلوگیری از آنها گرفتار شدن اگر او تا به حال نام آنها را در و گفت: “خارج شدن از وجود دارد.” آنها تا به حال دستگاه مخابره فیلم ناطق.

وجود دارد یک رویداد بسیاری از مردم در مورد اگر شما به دنبال واترگیت به نام “شنبه شب قتل عام” در اکتبر سال 1973 زمانی که نیکسون مجبور به شلیک ویژه دادستان در آن زمان آرچیبالد Cox.

راست. بله.

شما بخشی از تیم است. آنچه در آن مانند برای شما زمانی که شما شنیده ام که شخص شما بودند تحقیق در مورد رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا از کار اخراج شده بود رهبری محقق میشود ؟ شما حیرت زده?

اول از همه ما جوان بودند و ساده و بی تکلف اما ما نیست احمقانه است. ما می دانستیم که ما ساختمان را به مبارزه با رئیس جمهور چون ما اصرار بر عطف بر اسناد و نوار و او stonewalling. آرچیبالد کاکس به نام یک کنفرانس مطبوعاتی به دلیل افسر مطبوعات ما جیم دویل گفت: “شما باید به مردم آمریکا چرا شما نیاز به نوار و به همین دلیل شما باید یک راست به آنها را.” و هیچ کس می توانست بیشتر فصیح از آرچیبالد Cox. یکپارچگی خود را فراتر از سرزنش بود. راه خود را از ارائه آن واقعا قانع کننده بود اما نه به رئیس جمهور که گفت: “خیلی بد است من هنوز هم آن را انجام می دهند. و نه تنها که اما شما از کار اخراج شدند.” او سعی کرد به [الیوت] ریچاردسون بود که دادستان کل او را به آتش کشیدند. ریچاردسون گفت: هیچ. بنابراین او از کار اخراج شد.

سپس معاون دادستان کل لایحه Ruckelshaus گرفت و به او گفت: هیچ. بنابراین او رفته بود. و سپس سوم در فرمان بود وکیل ژنرال رابرت بورک و او انجام سفارش. در آن نقطه من تا به حال سمت چپ واشنگتن برای نیویورک. من در یک خانواده عروسی و زمانی که من بازگشت به هتل کارمند میز زد از پشت میز و گفت: “شما یک پیام است.” و او به من یک پیام تلفن که گفت: “اف بی آی کشف و ضبط دفاتر ما تماس بلافاصله.” پس من پرواز برگشت ساعت 6 صبح روز بعد در اولین پرواز من می تواند و شد وجود دارد در واقع هر چیز دیگری که اتفاق افتاده است.

دوباره که جهان قبل از تلفن های همراه. امروز شما می تواند پیامک فورا.

من شناخته شده اند. اما من تا به حال هیچ راهی برای دانستن. من از چپ به راست پس از کنفرانس مطبوعاتی. در ابتدا من گفت من و همه گفت: “شوخی می کنی ؟ چه چیزی می تواند اتفاق می افتد ؟ او می خواهم که به آتش ریچاردسون به خلاص شدن از شر Cox. هیچ چیز اتفاق خواهد افتاد. فقط بروید. هیچ معامله بزرگ است.” پس من رفتم. در حال حاضر ما پیش بینی — ما گرفته بود کپی اسناد را به خانه های ما.

شما ترس.

ما ترس است که نیکسون ممکن است کاری انجام دهد. ما نمی فکر می کنم آن را واقعا اتفاق می افتد. اما فقط در مورد. ما را هر اصل اما ما در نسخه های. ما نمی خواهید به انجام این کار, اما ما آماده شد فقط در مورد.

صحبت شما در مورد تمایل به متهم ریچارد نیکسون در نقطه ای که در آن جنایات روشن بود و بدیهی است که او تحت تعقیب. این همه حدس و گمان, البته, اما آیا شما فکر می کنم که اگر ریچارد نیکسون شده بود تحت تعقیب و محاکمه و به زندان آن شده اند که یک عامل بازدارنده برای رئیس جمهور آینده و به خصوص دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به می دانم که شما در بالا نیست ،

من فکر می کنم آن است که از نظر اخلاقی درست و به جاست. من فکر می کنم این قانون اساسی چیزی درست را انجام دهد. هنگامی که شما شواهد روشنی وجود دارد هیچ چیز در این قانون اساسی است که من می توانید ببینید که می گوید: رئیس جمهور نمی تواند تحت تعقیب. بنابراین من فکر می کنم او باید شده اند. من مشکل چگونه یک هیئت منصفه خواهد واکنش نشان می دهند به این واقعیت است که همه مردم فقط تحت رئیس جمهور تحت تعقیب هستند و برای رفتن به محکوم و او را متهم.

من می ترسم که آنها را داوران ابطال که به آنها رای داده اند گناه نیست دلیل آن نبود عادلانه است. بدیهی است که اتفاق نمی افتد. این ایران که به نام یک unindicted co-conspirator و ما اجازه داده شد توسط دادگاه و جاورسکی به نوبه خود بیش از همه این شواهد ما تا به حال به کمیته قضایی مجلس بود که انجام معتبر بررسی است. آنها خواستار شد شاهد آنها در واقع انجام استیضاح راه استیضاح در نظر گرفته شده بود انجام شده است. بنابراین ما باید گزینه ای نیست که امروز وجود دارد. بنابراین من فکر می کنم که کیفرخواست هنوز هم مجاز است. ما در حال رفتن به در تکیه دولت و دادستان از آنجا که دولت فدرال تحت ویلیام Barr نمی خواهد اجازه این را ادامه دهید.

هنگامی که شما نگاه در شواهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بالقوه جرم و جنایت وجود دارد به اندازه کافی وجود دارد به متهم او را ؟ آیا شما فکر می کنم او باید تحت تعقیب?

بله و بله. کسانی هستند که پاسخ کوتاه است. شواهد از مولر گزارش به قدر کافی روشن است و در واقع یک گروه بزرگی از واترگیت دادستان — نه فقط من واترگیت توطئه و انسداد عدالت محاکمه تیم اما از دفتر کل — ما نوشت: یک op-ed بر اساس مولر گزارش گفت: به اندازه کافی وجود دارد در اینجا. هر کس دیگری خواهد بود تحت تعقیب در این واقعیت پایه و اساس. در اوکراین یک مورد کاملا روشن نقض قانون که قطعا یک indictable جرم. و اجازه دهید فراموش نکنید که خود را وکیل مایکل کوهن در زندان است برای چیزهایی که او در جهت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. واضح است که indictable. او فردی است #1 نام در کیفرخواست.

بله وجود دارد مقدار زیادی از جنایات و است که حتی شمارش تقلب خود را بر پایه, برای مثال, خود, خیریه — وجود دارد بسیاری از دولت نقض شده است. ما را دیده اند اظهارنامه مالیاتی خود را رتبهدهی نشده است, اما من حاضر به شرط بندی که وجود دارد برخی از جرایم وجود دارد. اما من قصد ندارم به prejudge که تا زمانی که من دیدن شواهد و من معتقدم که دادگاه می گویند که او آنها را به نوبه خود بیش از و یا که خود شرکت حسابداری است آنها را به نوبه خود بیش از.

من فکر می کنم ما می بینیم بسیاری از تشابه بین ریچارد نیکسون و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. وجود دارد یک فرد انسانی است که در واقع درگیر در هر دو است که راجر سنگ. راجر شروع به کار در این کمیته به انتخاب مجدد نیکسون جوانترین فرد در آن تیم در آن زمان و در حال حاضر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و دخالت در تعقیب او دوست دیرین راجر سنگ.

این تصادفی نیست. هنگامی که شما در نگاه ریچارد نیکسون و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که یکی از شما فکر می کنم که یک تهدید بزرگتر برای حکومت قانون و به ملت ؟ نیکسون که در آن زمان تهمت یا امروز ؟

هیچ سوال آن است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چرا که او به هیچ وجه احترام به حکومت قانون است. به یاد داشته باشید در پایان ریچارد نیکسون استعفا داد زیرا او مورد قبول حکومت قانون است. به یاد داشته باشید در پایان او به نوبه خود بر روی نوار. او stonewalled تا زمانی که او می تواند اما زمانی که دیوان عالی کشور صادر شده و به اتفاق آرا تصمیم او آنها را و بود که خود را به آتش کشیدند. “سیگار کشیدن اسلحه” نوار بخشی از آن است. راجر سنگ است حداقل از آنچه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است به تداخل با عدالت است. همه را میبخشد که او را صادر کرد به تازگی در حال ارسال یک پیام. حمله خود را بر روی خبرچین است تمام گفت: “شما بهتر از من و هیچ کاری انجام نمی یا شما از دست دادن کار خود را.” منظورم رفتار خود و توانمندسازی توسط مجلس نمایندگان آمریکا و سنا را توانمندسازی توسط دادستان کل بر, ساخته شده او واقعا هیچ guardrails.

این غم انگیز است. وجود دارد اخیر نیویورک تایمز op-ed توسط Admiral McRaven که صحبت در مورد چگونه رئیس جمهور است که به چالش کشیدن دموکراسی است. آن را به خوبی نوشته شده بود بسیار در حال حرکت به من. پس از آن بود لمس کردن در مورد خطر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من واقعا ترس برای دموکراسی است. اگر او دوباره انتخاب من از دست دادن تمام امید برای دموکراسی و من نه اینکه بیش از حد چشمگیر است. من واقعا به درستی انجام دهد. همه چیز را که او انجام داده شده است منظور من جنسیتی و نژادی تعصب وحشتناک است. حکومت قانون وحشتناک است. من صحبت کردن در مورد سیاست های خود. من صحبت کردن در مورد این که آیا او درست یا غلط در مالیات است. من صحبت کردن در مورد آنچه که او انجام داده است به از بند باز کردن نفرت در این کشور و به ما را نه یک دموکراسی کنه. من فکر می کنم این یک چیز بسیار جدی است.

به نظر می رسد که جمهوری خواهان به جز برای میت رامنی خواهد انجام هر کاری برای نجات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. سیاسی جهان ما در امروز زندگی می کنند بیشتر در مورد دلیل از توانمندسازها در حزب جمهوری خواه به عنوان مخالف به حزب جمهوری خواه از سال 1974?

شما گفته اید آن را دقیقا به درستی. من فکر می کنم یکی از دردناک ترین ساعت از زندگی من بود گوش دادن به سناتورهای بود که گفت: بله او همه چیز او را متهم نمی کنیم نیاز به شواهد بیشتری به دلیل آن را در حال حاضر ثابت شده فراتر از شک معقول می گویند “گناه نیست.” نبود یک سوال گفت: “نه impeachable.” نبود یک سوال از گفتن بله یا خیر او باید استیضاح. کلمات آنها تا به حال به صحبت شد “گناه نیست” و این یک دروغ بزرگ است که که بسیار نگران به من و باید به همه آمریکایی ها. باید آن را به تمام کسانی که مردم خود را از دست دادن کرسی سنا در زمانی که آنها برای انتخابات مجدد.

توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چگونه دموکراسی می میرند ؟

بله. من می دانم که این یک حمله مقایسه اما من به یاد داشته باشید زمانی که من برای اولین بار به شیکاگو نقل مکان کرد و یک کتاب توسط هرمان Wouk به نام “باد جنگ” و “جنگ و یادبود” بیرون آمد و من سوار قطار رفت و آمد به خواندن این کتاب و پس از آن بود واقع بینانه است که من احساس می کردم در قطار گرفته شده به داخائو. من مقایسه نمی آنها را. لطفا دچار سوء تفاهم نیست اما من که همان احساس. هیتلر نیست یک جارو چیزی که در آن همه چیز در دموکراسی از بین رفته است. او در زمان دور حقوق در یک زمان. اولین آن این بود که یهودیان نمی تواند و, فروشگاه و thenthey نمی تواند خود را در فروشگاه و سپس آنها می توانند خانه های خود را ترک. آنها تا به حال به ماندن در گتو. آن را همه در یک بار. شما حساسیت. کل این چیزی که در مورد شما می دانید جوش قورباغه. آنها پرش نیست چرا که آنها فقط به آن استفاده می شود.

امریکا نمی تواند حساسیت. فراموش نکنید که ما در حال از دست دادن حقوق ما یکی در زمان. و زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “آه من محافظت از قبل موجود شرایط” لطفا با توجه به این واقعیت است که او را در دادگاه تلاش برای کشتن آنها. این راه ما از دست دادن حقوق ما در یک زمان و ما واقعا نیاز به گرفتن بر روی آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>