“ما در حال نامرئی مردم”: خالق تانیا Saracho در پایان از او عجیب و غریب Latinx سری “Vida”

به عنوان Starz تحسین منتقدان “Vida” ساخته شده آخرین تماس در مه 31, رسانه های اجتماعی پر شده بود و با هشتگ #VivaLaVida احترام به خود روشن و زودگذر زندگی است.

با تنها سه فصل و 22 قسمت در طول اجرای آن وجود ندارد با این استدلال که پیشگامانه درام ایجاد شده توسط نمایشنامه نویس و showrunner تانیا Saracho سمت چپ ما بیش از حد به زودی. جناب مهندس تصمیم گرفته بود به جلو و پلاگین در این سری فقط قبل از اولین فصل سوم به این معنی که آخرین قسمت شد این سری آخر. که در سمت چپ حداقل یک تسویه حساب چیز قابل ارزش باز کردن داستان برای هرناندز خواهر – Lyn (Melissa Barrera) و اما (Misha پرادا) – چه کسی به ارث می برند و اجرای نوار سمت چپ توسط خود مرحوم مادر در بیل هایقتس محله لس آنجلس.

تبلیغات:

از طریق درهای آن و درون آن پر جنب و جوش محله خواهر و برادر مواجه می شوند تعدادی از مردم محلی ساخته شده است که آنها تجدید نظر روایات آنها می گفت: خود را. وجود جریان گردابی (Ser آنزوآتگویی) مادر خود را دوست بیوه آنها حتی نمی دانند وجود; Lyn را دوباره خاموش و دوباره دبیرستان سابق جانی سانچز (کارلوس میراندا); خواهر جوانتر او ماری (چلسی رندن) یک فعال مشغول به کار در برابر “gentefication” از نوار و اطراف آن کسب و کار; و اما جدید عاشق متصدی بار نیکو (روبرتا Colindrez).

با پایان سری ناگهان چه می شود اما و Lyn روابط با شرکای خود و با یکدیگر ؟ را ادی پیدا کردن یک زندگی جدید فراتر از سایه عزاداری? و می Mari جدید پرداخت می شود کار به عنوان یک خالق محتوا موثر در صرفه جویی در جامعه? مهمتر از همه آیا این بار Vida اقامت با Hernandezes و یا آن را تبدیل به یک قربانی از gentefication?

با وجود این سوالات در زمان آن را به حال “Vida” ساخته شده حداکثر تاثیر افزایش یافت و خروج فرسوده زمین به مراتب پشت سر. Saracho اصرار بر هر دو همه Latinx نویسندگان ” اتاق و زن و همه سر گروه تلویزیون برای اولین بار. نشان می دهد شود صاف و پوست کنده تمایلات جنسی و, ریخته گری, عجیب و غریب بازیگران پشتیبان آن آشکار است اما انقلابی فرض که تمایلات جنسی بیشتر در مورد هویت شخصی نسبت به جهان چگونه برچسب های شما. آن خواسته سوال سخت از بازیگران آن و از ما: در مورد colorism در غیر سفید جوامع در مورد کسی که در یک محله واقعا متعلق به و ارائه شده هیچ پاسخ آسان. آن جرات به سرمایه گذاری به مکان های که در آن حتی حق کابل نشده بود و قبل از آن در حالی که هنوز در حال خنده دار عکس زیبا و با یک سوسیس و یک موسیقی متن فیلم تقریبا به طور کامل در زبان اسپانیایی است.

تبلیغات:

مانند بسیاری از “درخشان اما لغو” را نشان می دهد درد در اطراف از دست دادن “Vida” پس ناگهان ساکت است تا حدودی توسط میراث آن در پشت برگ – با استعداد آن را معرفی و کسانی که مشاغل آن را به ضرب گلوله به آینده است. امید این است که به جای یک ستاره دنباله دار نشان می دهد مانند “Vida” شبیه به یک انفجار بزرگ ایجاد یک رنگین کمان رنگی تیره و فراگیر جهان.

از طریق تلفن از خانه اش در لس آنجلس Saracho صحبت کرد به سالن هایی در مورد این سری در حال تحول عجیب و غریب هویت آنچه که او امیدوار است برای نشان دادن میراث و کار با بهترین دوستان است و “framily.”

چه مرحله شما را در خود احساس غم و اندوه یا غم و اندوه در مورد نشان می دهد پایان دادن به?

تبلیغات:

اگر شما بودند به صحبت کردن با من حتی یک هفته پیش از من در پذیرش کامل. پر از فقط شادی و قدردانی برای داشتن بدست به انجام داستانی که من می خواستم دقیقا چگونه من می خواستم به آن را. جدی من را از طریق همه آنها: چانه زنی همه چیز. پس از آن پذیرش شد به تازگی.

امروز فقط این هفته من غمگین هستم. من غمگین هستم دوباره.

تبلیغات:

به همین دلیل من را خیلی معنی آن است که چون من واقعا عاشق این پروژه است. این فقط یک پروژه برای اولین بار. آن را مانند فرزند اول من. من می دانم که شما در حال رفتن به دیگر دوست دارد..من نمی دانم آنچه که من را داشته, اما من می دانم که این عشق من.

اگر شما و نویسندگان تا به حال یک سال دیگر با “ویدا” و یا یک فرصت برای احیای آن در برخی از راه آنچه را که شما انجام داده اند ؟

من تا به حال به تعطیل که بازی کردن از آنچه که من انجام می دهم چرا که لطمه می زند و به رویای آن را به خصوص نویسندگان به انجام این ورزش است . . . در حال حاضر متعلق به مخاطبان به فکر می کنم.

تبلیغات:

مردم گفته اند که آن را مانند یک فیلم مستقل است و سینمایی ، ما نمی دانیم که چه چیزی اتفاق می افتد و این درست است. شاید آنها به شما زندگی می کنند در مخاطب ذهن شخصیت.

از همه چیز من را خوانده و دیده می شود آن را بسیار روشن چقدر شما و بازیگران لذت بردن از هر شرکت دیگر.

آن را بسیار روشن است که به عنوان مجموعه ای در حال پایان یافتن است که ما مثل یک خانواده است . . . نه فقط بازیگران. گسترش آن به نویسندگان. آنها باید روابط با بازیگران و سردبیران. من فکر می کنم آن را تغییر سهام از آنچه که شما در حال ساخت و من در بر داشت که در تئاتر به دلیل مردم باید پوست بیشتر در بازی. آنها پاسخگویی به شما به عنوان یک دوست بیش از حد نه فقط یک همکار.

تبلیغات:

این است که تئاتر-ساز من. من همیشه سعی کردم برای ایجاد یک گروه یک گروه تئاتر در هر زمان و در من چیزی را . . . من نمی دانم Meli یا میش. روبرتا و Ser من می دانم که قبل از.

شما و آدریان گونزالس که نقش رودی در آخر فصل بهترین دوستان در زندگی واقعی است.

من این “framily” دوستان هستند که در خانواده. وجود دارد تعداد کمی از ما و همه آنها به پایان رسید تا در نشان می دهد. نه به خاطر قوم و خویش اما از آنجا که آنها بهترین چیز برای نشان می دهد و یا شاید گاهی اوقات من در حال نوشتن یک شخصیت برای آنها. آن را سفارشی. دیگر من بهترین دوست کارن (مونیکا ادی بالقوه جدید عشق و علاقه به فصل 3) در قسمت های 5 و 6. و رائول Castillo که نقش Baco در فصل 2 من فهمیدم پس من 14 سال است.

من دوست دارم که “Vida” بخشی از یک تاریخچه از تصاویر از Latinx مردم در نقاط خاصی از لس آنجلس. تمام راه برگشت به “Zoot Suit” و “El Norte” در اوایل دهه 1980 برای “Mi Vida Loca” و “Real Women Have Curves” که اکو پارک ، “Vida” بسیار به طور خاص در مورد بیل هایقتس.

تبلیغات:

ما می خواستیم بیل هایقتس به هفتم ، شما باید به افرادی که آن را می دانم.

خود بازیگران و نوشتن کارکنان ترکیبی از بومی و لس آنجلس سابق pats, راست?

دو نفر از چهار نفر اصلی اعضای بازیگران هستند از این منطقه در واقع از شرق L. A. سپس هر کس دیگری است که واردات از جمله showrunner. که یک موضوع برای برخی از مردم در محله اول فصل و من آن را دریافت کنید. بسیاری از نوشتن کارکنان از منطقه و یا از L. A. با خانواده.

ما در حال انجام mariachi کارائوکه در این فصل است. که یک نوع بسیار خاص از کارائوکه از یک نوار و [سری نویسنده] Evangeline Ordaz که متولد و بزرگ شده در بیل هایقتس او می داند که ایجاد شده است.

تبلیغات:

این مسائل و این که چرا این نمایش را بسیار خاص و دقیق. از آنجا که ما در حال ساخت آن با افرادی که پوست در این بازی است . . . چگونه ما افتخار و نه شرکت انتخاب کنم ؟

عملا هر قسمت از آخر فصل نشان می دهد آگهی های با صحنه های جنسی. آنچه مکالمات آیا شما و نویسندگان و بازیگران باید در مورد آن لحظات?

من از طریق این فرایند است که من احترام نمی گذارند فیلم که بسیار. آن را در مورد قدرت حق است ؟ ما با استفاده از آن به عنوان ارز به مذاکره قدرت. این است که چگونه آن را مورد استفاده برای شخصیت.

Lyn با میل و رغبت می دهد تا قدرت به منظور به دست آوردن قدرت. او آمار و ارقام از آنچه شریک زندگی خود را مانند به طوری که او می شود که به دلیل این که او چگونه فکر می کند از قدرت است. او قوی اما جایی که او فکر می کند او قدرت نهفته است.

تبلیغات:

من احساس می کنم مثل من نیست که به عنوان بسیاری از صحنه های جنسی در این فصل به عنوان من معمولا انجام, اما شاید من. یکی از ما را تغییر داد. ما برای رفتن به یک نفره و سپس ما مثل “خوب ما اکثرا فقط نیاز به مکالمه این سه نفری. همه حق است. بیایید فقط یک رقص قبل از سکس و سپس بعد از سه نفری است.” ما نیاز به ببینید که بود اما خسته و مانند “عشق هرگز رفتن به محل کار.”

من قصد دارم به فراغت Misha یک صحنه جنسی; کسانی که بسیار سخت به انجام است. آنها به معنای فاش کردن چیزی در مورد شخصیت. من مشغول به کار بود با احساس خود را از قدرت و قدرت و یا چیزی حتی اگر ما در حال تماشای او مانند “شما خودتان توانمند سازی ، که چه چیزی است.” ما می توانید یک نظر در مورد آن, اما آنها اقدام خود را غرایز است.

زبان و نحوه استفاده از آن را برای شناسایی خودمان است یک موضوع است که اجرا می شود از طریق کل سری. من فکر ادی و مونیکا, لاس زنی و چگونه این مراکز در شرایط مختلف برای queerness برای نسل های مختلف.

که در آن ادی در رشد نشان می دهد کلمه “عجیب و غریب” استفاده می شود به مبارزه کلمه . . . که به شما نشان می دهد او یک محله لزبین, که هرگز چپ محله با آن ارزش ها. [او] به عنوان مترقی به عنوان آنها می آیند بلکه سنتی چون از نسل او.

در فصل 2 زمانی که ما کودک عجیب و غریب توریستی چیز . . . در جامعه ما من به نام یک توریست در همه زمان ها چون من به تاریخ کشورهای مستقل مشترک المنافع مردان است. فصل گذشته من گفتم که: “ما باید برای انجام توریستی گفتگو. ما باید آن را انجام دهد.” سپس این فصل من واقعا می خواستم برای دریافت به نسل در مورد اصطلاحات . . . من عاشق بررسی است.

من فکر می کنم هویت است که در مورد دیده شدن یا مایل دیده می شود.ما نامرئی مردم در این کشور و شما باید به مبارزه با یک کمی سخت تر مانند ماری دیده می شود گاهی, Lyn با antics او. شما باید به مبارزه با یک کمی سخت تر زمانی که شما با ما.

مدیر روابط “Vida” خواهر و برادر هستند که همچنین شرکای کسب و کار. در این مرکز هرناندز خواهر و ماری به آخرین خط به برادرش این است که “شما باید برای قرار دادن من در آن عمل جانی.”

همه خواهر و برادر, تمام کسانی که روابط رو قبل از ایجاد من ایجاد خلبان. وجود دارد یک مقاله در L. A. Times در مورد “gentefication” و “chipsters” و پس از آن وجود دارد این دنیا-ساختمان سند تولید شرکت تا به حال توسط یک نویسنده به نام ریچارد Villegas [که نوشته بود داستان کوتاه “پور Vida” که در آن سری است که بر اساس]. من فکر می کنم وجود دارد و دو خواهر در آن وجود دارد.

برخی از نویسندگان در نوشتن تم مانند “من می خواهم برای کشف این.” من فراموش نمی کنم که در راه است. . . . من می دانستم که من می تواند فقط نوشتن یک نمایش در مورد gentefication اگر من فقط نوشتن یک نمایش در مورد دو خواهر. . . . آنها را فقط نگه داشتن موضوع زنده بودن خود را دارند.

به نوشتن نمایشنامه من استفاده می شود فقط با نور شمع نور بخور و فقط اجازه الهه شعر و موسیقی آمده است. برای “Vida”, خلبان, من تا به حال دو عمل جراحی در واقع و من نمی توانستم پیاده روی به مدت شش ماه. . . . من فقط به یاد داشته باشید نوشتن مثل فریدا کالو در پشت من. سپس من تا به حال یک خلبان وقتی که من نمی مواد مخدر دیگر. من گفتم: “اوه ، درست است.” وجود دارد بسیاری از haziness اما من خوشحالم برای آن است.

چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد “Vida” پایین رفتن در تاریخ تلویزیون به عنوان یک نشان می دهد که درخشان بود و از ما گرفته شده بیش از حد به زودی ؟

من فکر می کنم از میراث برای “Vida” زیادی است. من انجام دهد. به خصوص از این مستند. فقط همه شما می توانید انجام دهید این است که فکر می کنم درست است ؟

پس از عمل جراحی من در واقع من شده است مانند “چه اتفاقی افتاده به من؟” اول از همه, من می تواند راه رفتن و من را نشان می دهد. در نگاهی به گذشته ما برای اولین بار نخست کابل Latinx با مضمون نشان می دهد.

در بسیاری از راه های ما می تواند پیدا کردن مخاطبان در این عمر اما امیدوارم انگار یک عمر است که نشان می دهد اندازه گیری است. ما نیاز به داستان ما وجود دارد. من دیوانه هر بار که من فکر می کنم در مورد چگونه ما شده ایم چپ از fricking روایت است. پس ما می خواهم یک چیز و سپس در سال تصویب و پس از آن یک چیز دیگر و من فقط امیدوارم که اینجوری نیست. من امیدوارم که آن را نوید چیزی دیگری چند, چیزی, میکنم, فقط به خاطر اینکه من خیلی سرمایه گذاری در این افراد, و من می خواهم آنها را به کار و غذا خوردن.

من نویسندگان در حال کار در حال حاضر تقریبا همه آنها. من با آنها صحبت کنید نه فقط روزانه [اما] در طول روز است. من فکر می کنم آنها احتمالا مانند “همه حق است. ما یک استراحت.” این بازیگران – من می خواهم بازیگران به کار و در حال حاضر هیچ بازیگر در حال کار است.

من به عنوان خوانده شده که گام بعدی برای شما تشکیل شرکت خود را مانند Ava DuVernay و لنا Waithe.

من نمی دانم در مورد هر که چون ما در این بیماری همه گیر. این تغییر به طوری پیدا کنم خودم را با هیچ چیز در دست من در حال حاضر است که ترسناک ترین موقعیت من شده است در پس از عمل جراحی من.

من یک کمی چشم انداز هیئت مدیره است که من دوست دارم “سپس من قصد دارم به یک تخته سنگ. من قصد دارم به تو. من قصد دارم به یک انکوباتور برای Latinx استعداد . . .” من این طرح و در حال حاضر من فقط با قرار دادن آن در کشو فقط به خاطر اینکه من احساس می کنم که ما نیاز به زنده ماندن.

مردم شما فقط توصیف من آنها را تحسین بسیار است. آنها به ایجاد فضای جامعه و دسترسی و فرصت و این همه که من می خواهم به انجام.

آنچه که در وضعیت “Brujas” (Saracho سری در توسعه حدود چهار LatinX/Afro-Caribbean زنان در شیکاگو) و چگونه شما احساس در مورد آن ؟

من نمی دانم. شاید در دو سال است. هیچ چیز در حال حاضر. مسائل احساس می کند مانند دود بیرون آمدن از دست من. اجازه دهید بحث در مورد آن در چند ماه و شاید من می دانم که چه چیزی اتفاق می افتد با همه چیز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>