“ما از جان گذشته”: trump’s انفعال ایجاد کرده است به یک بحران در محافظ پزشکی دنده

یک پیش بینی کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) — از جمله ماسک N95 ماسک و لباس — این است که فلج کننده سلامت کارگران توانایی برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس در ایالات متحده است. و به عنوان پزشکان و پرستاران مجبور به استفاده مجدد از دنده در راه است که قرار دادن خود و بیماران در خطر ابتلا به عفونت آنها التماس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به استفاده از به راحتی در دسترس ابزارهای قانونی برای حل این بحران است.

در یک مشترک مارس 21 نامه ای به رئیس جمهور تهمت, the American Medical Association, انجمن بیمارستان های آمریکا و آمریکایی انجمن پرستاران به نام دولت به “بلافاصله با استفاده از دفاع تولید اقدام به افزایش تولید داخلی از لوازم پزشکی و تجهیزات بیمارستان ها, سلامت, نظام سلامت و پزشکان و پرستاران و تمام خط مقدم ارائه دهندگان به شدت نیاز دارید.”

دفاع تولید عمل از سال 1950 در اصل امضا در طول جنگ کره به رئیس جمهور قدرت را به تقاضا کسب و کار برای تولید مقدار مورد نیاز جنگ-زمان منابع. در این مورد منابع نیست تیتانیوم توپخانه; آنها تجهیزات به خط مقدم حفاظت از سلامت کارگران از یک ویروس بسیار مسری. در استفاده از DPA رئیس جمهور را سفارش “انحراف برخی از مواد و امکانات از استفاده عادی برای دفاع ملی اهداف زمانی که دفاع ملی نیاز دارد در غیر این صورت نمی توان راضی در یک مد به موقع.” به عبارت دیگر او را مستقیم از کارخانه هایی که به طور معمول را کالاهای دیگر شروع به ساختن منابع پزشکی در اسرع وقت.

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی مارس 18 که او امضا کرده بود DPA گفت: “تنها می توان با استفاده از آن را در یک “بدترین سناریو در آینده است.”

و هنگامی که خواسته در مارس 21 نشست خبری که چرا او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است مجبور به شرکت ها برای تولید و فروش تجهیزات مطابق با DPA گفت: “ما باید قانون را به استفاده از در صورتی که ما به آن نیاز دارند اما ما بسیاری از چیزهایی که ساخته شده در حال حاضر توسط بسیاری از … آنها داوطلبانه.”

در عین حال مشترک AHA-AMA-ANA نامه روشن می سازد که زمان داوطلبانه تلاش ها کافی نیست و این که “بدترین سناریو” در حال حاضر در اینجا.

“حتی با تزریق منابع از ذخایر استراتژیک و فدرال دیگر منابع وجود دارد نمی خواهد به اندازه کافی تجهیزات پزشکی از جمله هواکش برای پاسخ به این پیش بینی COVID-19 شیوع” در این نامه می خواند. “ما شنیده ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی استفاده مجدد از ماسک و یا توسل به موقت جایگزین برای ماسک.”

مصاحبه با پزشکان و پرستاران در خط اول جبهه از Covid-19 همه گیر نشان می دهد که وجود دارد این است که هیچ وقت برای سردرگمی که آیا مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع قصد دارد با استفاده از DPA.

“ما ارسال نیروهای نظامی برای جنگ با تفنگ برای به اشتراک گذاشتن بین افراد 20 و زمانی که گلوله اجرا می گویند به خوبی شما نیاز به آن شکل,’,” گفت: یک پرستار که صحبت در خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز توسط بیمارستان او را به صحبت می کنند به رسانه ها. (بسیاری از پرستاران که با صحبت Vox برای این داستان گفته شده بود توسط مدیران خود را به صحبت با رسانه ها.) “ما نیاز به PPE در حال حاضر و برای سال آمده است و ما نباید استفاده مجدد از لوازم. آن است که در برابر همه چیز ما تا کنون آموزش داده شده است به عنوان احتیاطی و علمی ثابت شده تا آنجا که مهار هر تشخیص است.”

با توجه به تجهیزات و کمبود پرستاران در بیمارستان نیویورک مجبور به فروشگاه ماسک خود را که قرار است به استفاده از تنها در کیسه های کاغذی برای استفاده مجدد.
ناشناس

پزشکان و پرستاران و مدیران بیمارستان شده اند و هشدار داد که آنها ممکن است در اجرا از PPE برای سال در حال حاضر, اما هشدار تبدیل شده اند ضروری تر در روز های اخیر. برای بسیاری از بیمارستان های در حال اجرا از ماسک است که دیگر چیزی که “ممکن است رخ دهد.” کمبود است که در اینجا.

در میان این منابع در حال اجرا خطرناکی پایین هستند N95 ماسک ماسک که جام چهره نزدیک شده اند و تایید شده توسط موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی (NIOSH) برای جلوگیری از استنشاق از 95 درصد از ذرات هوابرد.

با توجه به NIOSH ارشاد برای گسترش N95 عرضه بیمارستان ها باید با توصیه به کارکنان خود را به “دور N95 ماسک های زیر تماس نزدیک با و یا خروج از منطقه مراقبت از هر بیمار شرکت مبتلا به یک بیماری عفونی که نیاز به تماس با احتیاط.” اما به عنوان کمبود بدتر استفاده مجدد از این مواد در حال تبدیل شدن به به روش حفظ.

“در ابتدا ما تا به حال تنها-استفاده از N95 ماسک می گوید:” یک پرستار است که درمان Covid-19 بيمار در کیپ Cod بیمارستان در هیانیس ماساچوست. “در حال حاضر ما استفاده مجدد ما N95s پنج بار قبل از دور.” این محافظت از چشم او استفاده می کند نیز به معنای استفاده از تنها اما پرستاران خواسته بودن به پوشیدن همان چشم shield برای 12 ساعت. “ما در حال آوردن آنها بين اتاق بیمار که دقیقا نمی ایده آل,” او می گوید.

در موارد که در آن ارائه دهندگان باید استفاده مجدد از PPE مانند N95s های CDC توصیه می کند اقدامات مانند شستن دست ها قبل از تنظیم ماسک و ذخیره سازی آنها را در کیسه های کاغذی که استفاده نمی کنید.

کمبود بیمارستان, ماسک, لباس و محافظت از چشم به شمار سلامتی برای هر دو ارائه دهندگان و بیماران آنها در حال درمان است. استفاده مجدد از ماسک و یا پوشیدن همان چشم سپر زمانی که درمان چند بيمار بیشتر منجر به گسترش Covid-19 در زمانی که کشور به شدت نیاز به کاهش میزان عفونت های جدید و یا “مسطح منحنی.”

در حالی که معلوم نیست دقیقا چگونه بسیاری از ارائه دهندگان در آمریکا آلوده شده اند Covid-19 تا کنون به طور خاص با توجه به استفاده مجدد از PPE ایتالیا را تجربه گفتن است. کمبود تجهیزات نیز وخیم وجود دارد و تقریبا 4000 کارکنان مراقبت های بهداشتی آلوده شده اند.

در ما کمبود مؤثر است درمانگاه کوچک و بزرگ به خوبی وقف بیمارستان ها به طور یکسان.

پرستار از کیپ کاد بیمارستان که به اشتراک گذاشته است که او و همکارانش شده است استفاده مجدد از N95s گفت: “ما یکی از شانس تر بيمارستان در حال حاضر. ما قطعا به اوج خود رسید در این منطقه و در عین حال [اما] آن را تنها یک ماده از زمان قبل از ما اجرا از ماسک است. ما قطعا نیاز بیشتر است.”

Ani Bilazarian, 25, یک ER پرستار در شهر نیویورک مرکز تروما می گوید: پروتکل در بیمارستان است “واقعا در حال تغییر در هر ساعت از هر روز در شرایط از آنچه که ما در حال پوشیدن.” او می گوید: اصلی محافظ پروتکل برای پرستاران در بیمارستان شامل پوشیدن یک N95 ماسک لایه در زیر یکی دیگر از ماسک لایه در زیر یک بار مصرف صورت سپر بود که به دور انداخته و پس از درمان هر بیمار است. “در حال حاضر آن را قطعا شدن بیشتر شدید حتی فقط در هفته,” او می گوید. “ما یک ایمیل کردم دیروز گفت: ما یک ماسک برای نگه داشتن برای ما کل تغییر است و ما باید آن را با ما… که ما یک ماسک. برای من مطمئن هستم که چه مدت.”

برای اجتناب از نیاز به استفاده مجدد از N95 ماسک, بسیاری از بیمارستان ها تخصیص آنها تنها به کارکنان که به طور مستقیم از ورود به اتاق بیمار — که به نوبه خود به معنی محدود کردن تعدادی از کارکنان که وارد اتاق بیمار در وهله اول.

“قبل از, اگر من را فراموش کرده یک دارو و یا مجبور به ترک یک بیمار اتاق من می خواهم که به [همه PPE] و قرار دادن آن پشت در می گوید:” Bilazarian. “اما ما در حال تلاش برای مبارزه با است که با راه حل های نوآورانه. ما در حال حاضر مردم در خارج از اتاق — ما در حال تماس با آنها دونده — که می تواند به شما چیزهای. بنابراین ما قطعا تلاش برای محدود کردن تعداد افرادی که نیاز به PPE و کسانی که نیاز به معرض در همه.”

یک سخنگو از بوستون مرکز پزشکی گفت: بیمارستان در حال شکل گرفتن اقدامات مشابه است. “ما در حال محدود کردن تعدادی از کارکنان است که به اتاق بیمار و تعداد دفعاتی ما ورود و خروج به حفظ عرضه [از PPE],” او گفت:. “ما به دنبال نزدیک در تنوع منابع تامین ساخت و ساز مانند سپر و تفکر خلاقانه برای تمیز و ضد عفونی کردن و استفاده مجدد از تجهیزات به حفظ عرضه است.”

بیمارستان های دیگر در حال محدود کردن استفاده از N95s در همه عطف به جای آن به کمتر محافظ گزینه های.

“مدیریت گفتن است پرستاران به پوشیدن ماسک که N95, حتی اگر بسیاری از ما احساس می کنید راحت تر و امن تر با N95 می گوید:” پرستار دیگر که با این نسخهها کار در باپتیست سلامت در میامی. “ما در حال تلاش به مبارزه برای آنچه درست است اما زمانی که CDC می گوید شما می توانید یک دستمال یا روسری در محل از یک ماسک آن را سخت” با اشاره به این CDC راهنمایی برای بهینه سازی عرضه facemasks. آن را یادداشت “در تنظیمات که در آن facemasks در دسترس نیست, عبور ممکن است استفاده از ماسک های خانگی (به عنوان مثال گلدار شال) برای مراقبت از بیماران مبتلا به COVID-19 به عنوان آخرین چاره.”

در حالی که مراقبت های بهداشتی کارگران در حال کار برای کشش خود را تامین برخی از مقامات محلی در حال صف آرایی سایر صنایع که با استفاده از PPE به قیف آن را به محلی بیمارستان ها و درمانگاه ها.

اورگان فرماندار کیت قهوه ای امضا فرمان اجرایی که نیاز به همه بیمارستان و عمل جراحی سرپایی مراکز سرپایی درمانگاه دندانپزشکی درمانگاه ها و کلینیک های دامپزشکی با مازاد PPE منابع آگاه دولت PPE هماهنگ کننده به ترتیب برای یک دست کردن. دامپزشکان و دندانپزشکان و مانند دستور داده شده توسط قانون به شرکت در تخصیص مجدد این تجهیزات اضافی به پرستاران و پزشکان به طور مستقیم درمان بیماران. با توجه به منظور اجرایی هر فرد به در تخلف خواهد بود موضوع را به مجازات از یک کلاس C بزه.

به عنوان برای صنایع که با استفاده از PPE در ظرفیت های دیگر مانند ساخت و ساز و کشاورزی اورگان فرمان اجرایی “به شدت تشویق می کند” – هر چند نه دستور – که این افراد و اشخاص “لغو و یا به تعویق انداختن غیر ضروری با استفاده از PPE در طول مداوم وضعیت اضطراری به طوری که این تجهیزات می تواند در حفظ و هدایت می شوید به دولت Covid-19 پاسخ.”

برای دولت فدرال بخشی از معاون رئیس جمهور گفته است که “ماسک صنعتی است که استفاده از آنها در سایت های ساخت و ساز کاملا قابل قبول برای بهداشت و درمان کارگران به محافظت از یک بیماری تنفسی” است و اصرار شرکت های ساخت و ساز به کمک مالی خود را تامین N95s. خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل می کنند که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا مارس 19, شامل حمایت از صنایع تولید شخصی تنفسی دستگاه های محافظ — به این معنی که دولت را حفاظت از این شرکت ها از پرونده های حقوقی اگر آنها به فروش ماسک برای سلامت کارگران است.

اما به عنوان AHA-AMA-ANA نامه به ناروا اشاره کرد: حفاظت از این شرکت ها از پرونده های حقوقی کافی نیست — دولت آنها می گویند باید با استفاده از DPA به طور مستقیم آنها را سفارش به تولید این لوازم است.

به عنوان PPE کمبود در ادامه به تاثیر بیشتر از کشور ما بیمارستان ها — و DPA-دستور ساخت باقی مانده در برزخ — مقامات دولتی مانند رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو نیز در تماس با افراد و شرکت ها برای تولید راه حل های غیر متعارف.

در آن هدایت CDC می گوید که “ماسک های خانگی محسوب نمی شوند PPE از توانایی خود را برای محافظت از عبور ناشناخته است” و نشان می دهد که “ماسک های خانگی ایده آل باید در ترکیب با استفاده از یک سپر صورت را پوشش می دهد که کل جلو (که گسترش به چانه یا پایین) و دو طرف صورت است.”

خانگی گزینه است با این وجود ذکر شده به عنوان آخرین چاره — و یکی که بسیاری از بیمارستان ها در حال بررسی است.

نگاهی به عنوان مثال دکتر Mark Lewis, یک متخصص خون و متخصص در Intermountain Healthcare در یوتا که مشترک یک گام به گام آموزش دوخت در توییتر

Bilazarian نیویورک تروما پرستار می گوید: او سپاسگزار برای خلاق DIY راه حل های مردم می آیند تا با, اما شک و تردید در مورد اینکه آیا آنها موثر خواهد بود به اندازه کافی برای محافظت از ارائه دهندگان مانند خودش و بیماران آنها مراقبت.

“ما حدود 15 نفر از پرستاران در حال حاضر از استروژن و بیشتر حرفه ای در حال گرفتن بیمار,” او می گوید. “در حال حاضر ما در حال مدیریت منابع است که ما داشته باشد اما ما به طور فزاینده ای نگران برای نیروی انسانی و منابع فیزیکی — و نه فقط PPE بلکه هواکش مایعات و دارو درد به عنوان ویروس, تشدید, به خصوص در اینجا در نیویورک است. ما باید بپرسید, ‘است که خط مقدم ما کارکنان آماده برای پر کردن شکاف ها در مراقبت از زمانی که ما به آنها نیاز دارید؟’ بنابراین من امیدوارم اما من کاملا مطمئن هستم که در این لحظه در زمان.”

با خیال راحت و به اندازه کافی محافظت از ارائه دهندگان و بیماران مبتلا به این بیماری همه گیر به ناچار گسترش بیشتر در مقیاس بزرگ PPE تولید نیازمند تلاش تدارکات بیمارستان با امن ترین دنده. اما انجام این کار — و سپس توزیع دنده— می تواند روزها و هفته ها که پرستاران و پزشکان مجبور به یدکی.

“ما از جان گذشته” گفت: یکی دیگر از پرستار که کار می کند در بیمارستان نیویورک, که گفت که او تا به حال خود را صرف یک روز در حال اجرا در اطراف جمع آوری کمک های مالی برای PPE. “لطفا اصرار کسی که می تواند کمک مالی به هر ماسک, اما مهمتر از N95s به انجام این کار است.”

کارولین هاپکینز است که بر اساس بروکلین بهداشت و علوم گزارشگر. او نوشته است برای National Geographic, the American Society of Clinical Oncology (اسکو) اخبار روزانه SurvivorNet و women’s Health Magazine. او دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روزنامه نگاری از دانشگاه کلمبیا و می توان در توییتر @Ch_Hops.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>