ما به دور از Stoneybrook در حال حاضر: در انقلاب آرام از “The Baby-Sitters Club”

نویسنده از “The Baby-Sitters Club” سری کتاب Ann M. Martin, پرکار بود. او نوشت: ده ها تن از کتاب های بسیاری در طول اواخر دهه 80 و اوایل دهه 90 زمانی که من متناسب با صورت چسبیده به خوانندگان جمعیتی. در حالی که برای او انتشار یک کتاب جدید در هر ماه, هر چند من اشتها برای آنها هنوز هم به رشد خود را خلاق خروجی. شروع کردم به نوشتن همه از من مدرسه مقالات در یک مشتق شامپانی سبک تحریک کننده مادر من که تا به حال شده است در تلاش برای بدست آوردن من به کلاسیک.

زمانی که Netflix کاهش یافته است ده قسمت سریال بر اساس کتاب بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته من مشتاق به صدای تلپ پایین بر روی نیمکت و بازی را فشار دهید. من آماده شد به آرامی clasped در آشنا, احساساتی, “The Baby-Sitters Club” جهان است. من برای که و نشان می دهد را نا امید نیست. این منابع به “بچه کیت” و نزد نور-تلفن بیدار حس من حافظه مانند مزه اولیه که یخ-سفال لیک از یک پودینگ پاپ.

تبلیغات:

در همان زمان من آماده برای آنچه ناآشنا جهانی آن خواهد بود. مشابه به این شهر داستانی از Stoneybrook کانکتیکات است وهم آور و گاهی اوقات نه فقط به این دلیل که بچه ها قادر به حضور در مدرسه به sleepovers و به پرت کردن سلاح های خود را در اطراف هر یک از دیگر در سرزندگی و بدون هیچ گونه نگرانی در مورد قطرات آئروسل. من شروع به نزول به عقب و اجازه دهید نشان می دهد شستن بیش از من مانند یک ضد درد است. آن را کاملا مناسب برای انجام این کار و نه فقط به دلیل آن سالم و کم ریسک درام (خواهد کلودیا مجاز به رفتن به رقص ؟ خواهد کریستی و مری ان را؟) خوش آمدید کردند از زندگی و مرگ درام تبدیل شده اند که اجباری در زندگی ما است.

Stoneybrook است وسوسه انگیزی جایگزین جهان که در آن تفاوت بین خانواده های هم جنس پدر و مادر ترانس مردم — به سادگی وجود دارد. به عنوان مثال وجود دارد یک لحظه کوچک در قسمت دوم هنگامی که استیسی اجرا می شود به یک زن و شوهر که دختر او babysat. زن و شوهر اتفاق می افتد به یک همجنسگرایان اما واقعیت نرمال است و اتفاقی برخورد خدمت به عنوان یک نقطه طرح به دلایل دیگر. این نشان می دهد ما را غرق در یک جهان که در آن این زن و شوهر است و از آن جایی که دیگر زن و شوهر, ترانس کودک است که به سادگی پذیرفته شده به طور موقت اجازه می دهد ما را به فراموش کرد که رئیس جمهور ما به تازگی محدود برای حمایت از دگرباشان جنسی و مجاز و اطلاعرسانی از خدمت در ارتش است. جدید “Baby-Sitters Club” سری به ما اجازه می دهد رویای برابری در زمانی که خود ما نابرابری برچسبها بزرگ و حتی ممتاز در میان ما نمی توانیم دور نگاه کنید.

من می دانم که کتاب همیشه خرابکارانه. هر یک انقلاب آرام در نقاشی با مداد رنگی ساختمان-بلوک نامه plopped در بالا. آن را فقط کهن الگوهای ما در پاسخ به “کریستی” به “مری آن.” برای بسیاری از دختران من بود دوستان با سپس و من دوست پس از این کتاب شد اولین بار آنها قادر به خواندن داستان با شخصیت های اصلی که شبیه خود: یک دختر سیاه, آسیایی, آمریکایی, دختر, شاید حتی عجیب و غریب دختر (اگر شما بر این باورند که برخی از انجام آن Kristy رابطه با بارت همیشه زنگ زد غلط). هر کتاب به روایت های مختلف عضو باشگاه هر شخصیت او لحظه ای در آفتاب. چه مادر من موفق به درک در آن زمان بود که برای یک نسل کامل از دختران که در حال حاضر زنان در این کتاب کلاسیک در حق خود.

تبلیغات:

هنوز جهان داستانی از Stoneybrook نبود ایمنی بدن را از دنیای واقعی معضلات. در حالی که از کتاب نیست آشکار مدنی درس وجود دارد آرام فمینیسم به این bubblegum داستان در مورد اولین له و بدرفتار سه. مینی کارآفرین قهرمانان تکیه در. در Stoneybrook مانند هر جای دیگر در امریکا نیز وجود دارد که نژاد پرستی. چه کسی می تواند فراموش کرده ام زمانی که جسی بود به نام “Oreo” در اردوگاه Mohawk? جسی داستان های ارائه شده برای اولین بار از بسیاری از counterpoints به خود من سفید طبقه متوسط تحصیل که تا حد زیادی ارائه شده هر دو جنسیتی و نژادپرستی به عنوان تاریخی خطی و حل و فصل شود.

به عنوان یک فرد بالغ در حال حاضر من می بینم این نابرابری در حد starker امداد. تا حدی که من تا به حال شدید امتیاز قادر به چشم پوشی از آنها را به عنوان یک کودک. تا حدی که چون من یک جامعه شناس در حال حاضر. و تا حدی که به دلیل چرخش به دور یک گزینه نیست ما در زمان حاضر است. تقریبا در هر راه COVID-19 همه گیر است بزرگ شده, گسل خطوط موجود ما نابرابری. آن را به طور نامتناسبی تحت تاثیر آفریقایی-آمریکایی و Latinx جمعیت و همچنین مهاجران و کسانی که با سطوح پایین تر از آموزش و پرورش است. کسانی که با امتیاز نسبی هستند احتمال بیشتری قادر به کار از خانه به مقیاس و برای فرار از شهرستانها. آمریکایی های آسیایی تبار هستند که مورد آزار و اذیت و assaulted scapegoated به عنوان بت خواران و بیماری-purveyors با حتی رئیس جمهور ساخت ترک در مورد “کونگ آنفولانزا.” همه گیر شده است همچنین برخورد یک ضربه عمده به برابری جنسیتی و گسترش نابرابری های موجود ما در تسهيلگر — با زنان بسیار بیشتر از مردان ترک از نیروی کار و یا پوسته پوسته شدن به تمایل به کودکان و دیگر اعضای خانواده های آسیب پذیر. در گذشته کسانی که از ما به ظاهر تحت تاثیر این نابرابری می تواند آنها را با قلم مو دور به بال های زندگی با استفاده از کلماتی مانند “post-نژادی” و تسکین دهنده حکایات در مورد شایسته سالاری. این زشت چیزهایی که در خارج وجود بال در حال حاضر cavorting grotesquely در مرکزی ما به مرحله.

در نشان می دهد مردم به طور کلی سعی کنید برای انجام کار درست و زمانی که آنها نمی — هنگامی که یک پرستار بچه نادیده او اتهام و یا یک دکتر brashly mis-جنس یک کودک وجود دارد عواقب. در دنیای واقعی بسیاری از به نظر می رسد تمایلی به را حتی خفیف ترین اقدامات احتیاطی و یا گسترش اساسی ترین decencies مانند قرار دادن یک مستطیل از پارچه بیش از چهره خود را به منظور محافظت از آسیب پذیر دیگران است.

تبلیغات:

نشان می دهد تسکین دهنده و تاب ما موج دار شدن از آن انقلاب آرام, اما آن را نیز دردهای من برای دیدن چقدر که جهان واگرا از خود ما است. تغییر زشت همه چیز در مورد خودمان ضروری خواهد بسیار بیشتر از عمه Esme را شمن چوب — آن را به سرنگونی نه فقط از مجسمه اما از موسسات, سیستم, برچیدن عمیقا تثبیت مدارات قدرت است. ما به دور از Stoneybrook در حال حاضر. هنوز هم نشان می دهد به ما می دهد رویای چیزی. در زمانی که ما بیشتر پایه انگیزه های ما و در مقیاس بزرگ اجتماعی و نابرابری های هالک در عظیم الجثه کاریکاتور, “The Baby-Sitters Club” بی سر و صدا ushers ما نسبت به جهانی که در آن همه چیز می تواند متفاوت باشد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>