ما در نیاز ناامید از قرنطینه هتل


A worker in full PPE sprays disinfectant in a hotel room
یک کارمند هتل disinfects “Greta Garbo” اتاق در استانبول تاریخی (بدون قرنطینه) Pera Palace Hotel در روز شنبه.
کریس مک گراث/گتی ایماژ

در حال حاضر حتی با توجه به چگونه بسیاری از موارد از coronavirus وجود دارد در حال گردش در کشور آن است که بسیار ممکن است ما در یک آرامش نسبی در مقایسه با آنچه که این ویروس می تواند این کار را می گیرند. که بدان معنی است که در حال حاضر ما نیاز به انجام راه کار بیشتر برای آماده شدن برای این امکان از ما در حال حاضر هستند. در علاوه بر این به بهبود آزمایش ما و تماس با ردیابی ظرفیت بزرگ چیزی که آمریکا باید انجام دهند این است که بدانند چگونه به نگه داشتن مردم امن و در داخل خانه. بخشی از آن باید معنی راه اندازی مکان برای مردم با خیال راحت و به راحتی جدا و دور از سایر اعضای خانواده خود را. من صحبت کردن در (خواب؟) در مورد قرنطینه هتل که مشترک در کشورهای با تجربه با ویروس شبیه سارس. آنها اغلب استفاده می شود به قرنطینه ورودی مسافران اما هیچ دلیلی وجود آنها نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد به طور گسترده تر برای سفر در داخل یک کشور و یا برای کمک به هر کسی که می خواهد به انجام یک توصیه انزوا.

تصور کنید یادگیری است که شما به تازگی در معرض کسی که مثبت بود برای COVID یا تصور کنید که تست مثبت برای یک مورد با حداقل علائم و پس از آن در واقع قادر به قرنطینه. نه در یک خانه با هم اتاقی کودکان و سالمندان و اعضای خانواده; نه در یک آپارتمان مشترک با آسانسور. تصور کنید که چک کردن به هتل با به طور منظم تماس با ما تحویل غذا جامد اتصال به اینترنت و ویندوز به جهان خارج—امن و راحت نقطه که در آن شما می توانید نگه دارید هر coronavirus که بدن شما بنادر موجود فقط به شما.

اگر این برای تلفن های موبایل بسیار لوکس در نظر بگیرید که این استاندارد مراقبت است که ما آغاز شده با طول بیماری همه گیر. در اواسط ماه فوریه آمریکا مسافران از الماس شاهزاده کشتی کروز بودند که یا مثبت برای COVID و یا در معرض رهبری به یک مرکز در نبراسکا. آنها دریافتند وجود دارد خصوصی 300 فوت مربع اتاق با اندازه کامل تخت, بدنسازی, تجهیزات و سطوح انتخاب شده برای آنها چقدر آسان است برای پاک کردن. هر روز یک تیم مراقبت از تحویل وعده های غذایی و پازل سودوکو یا مجله بر اساس درخواست. حتی به عنوان همه گیر پیشرفت و پیشی گرفته ظرفیت های تخصصی امکانات مانند این ما سعی کرده ایم برای ایجاد قرنطینه هتل ها در ایالات متحده است. در آوریل CNBC گزارش داد که “مقامات دولتی در سراسر کشور در حال تبدیل هزاران خالی اتاق های هتل به مسکن برای coronavirus بیماران و اولین پاسخ دهندگان.” خوب! اما در نهایت لاشی: در شیکاگو یک شهر از 2.7 میلیون که دیدم تقریبا یک هزار مورد جدید هر روز که ماه است که تلاش های درگیر شهرستان لیزینگ … تایید در مجموع دو هتل.

ما باید از این ظرفیت به انجام بیشتر. پس از همه گیر آغاز شده نیمی از تمام هتل کارگران گذاشته شده و هتل ظرفیت سال است در مسیر به حدود 40 درصد آمریکایی هتل و محل سکونت ارتباط مدیر عامل شرکت تراشه راجرز. در ماه مارس AHLA آغاز یک “مهمان نوازی برای امید ابتکار” برای اتصال محلی و فدرال دولت به مدیران هتل ها به اجاره اتاق برای اولین پاسخ دهندگان coronavirus بیماران و افراد نیازمند به پناهگاه. هفده هزار هتل امضا به شرکت. برخی از این ارائه شد فقط چند اتاق و راجرز این است که مراقب باشید به یاد داشته باشید که یک دولت نیاز به اجاره یک کل هتل اگر آن را در حال رفتن به قرار دادن به طور بالقوه افراد بیمار وجود دارد مبادا آن را نچسب (و نا امن) برای دیگران به ماندن وجود دارد. اما آن سخت است برای دیدن چگونه دولت buyouts از فضاهای نمی مشوق کسب و کار در تلاش صنعت برای ارائه به فضای خود را.

برنامه هایی مانند این می تواند ضربه موانع. در کالیفرنیا نیمی از 15,000 اتاق استیجاری توسط دولت در تلاش به نام پروژه Roomkey شنبه, خالی, در, ممکن است, با توجه به یک گزارش از لس آنجلس تایمز, نه برای, عدم, نیاز, اما برای عدم کارکنان به جای هجوم مردم. (هتل ها به طور معمول انجام نمی اجرا در ظرفیت کامل تا هتل به طور منظم کارکنان که نیاز به تکمیل شود.) منتقدان هتل quarantining اشاره می کنند که همه چیز باید در بیمارستان درجه تمیز و توجه داشته باشید که محل سکونت تایید افراد بیمار در کنار مردمی که در حال انجام یک سفر قرنطینه یک اشتباه است. و چک کردن به یک coronavirus اتاق برای دو هفته است که به سختی لوکس همه را اعم از آنجا که آنها در حال مراقبت از کودکان و یا اینکه آنها در حال رفتن به ضروری شغل. نیاز به quarantining در یک نقطه خاص می شود اخلاقی خطرناک (هر چند این امر می تواند ساده تر اگر دولت نیز با ارائه پشتیبانی به آن را ممکن است که تنها برای تلفن های موبایل گران قیمت تا زمانی که شما در نظر هزینه زندگی با uncontained ویروس برای ماه آمده است). اما آن را نیز یک لوکس به سوراخ در خانه خود را در یک اتاق خصوصی با حمام خصوصی و به پرداخت برای تحویل غذا. آنچه را نیز اخلاقی خطرناک است درخواست از مردم برای شکل تنظیم برای حاوی یک بار ویروسی در خود و یا صدور قرنطینه سفارشات برای مسافران بدون دادن nonrich مردم یارانه راه را با موفقیت انجام شده است.

بله من شنیده ام که در مورد اینکه چگونه در استرالیا و برخی از کارگران در یک قرنطینه هتل—که در آن کشور های ورودی مسافران اقامت—گفته می شود با مردم ماندن در قرنطینه هتل. این نشان می دهد که چگونه کوته انسان و تأکید بر نیاز به ایجاد quarantining به عنوان ساده به عنوان امکان پذیر است—با قرنطینه هتل ها. فراموش قرنطینه هتل آن را به معنای واقعی کلمه غیر ممکن است ویروس را به لغزش از یک شخص به فرد دیگر? هیچ. آنها پر از مراتب کمتر راه برای شکستن پروتکل در یک لحظه از ضعف تر از به طور منظم مشترک آپارتمان ؟ بله! با تشکر در بخش قرنطینه هتل استراتژی همراه با نقاط دیگر از صلاحیت های عمومی در دست زدن به این فاجعه در یک جمعیت سه برابر اندازه از نیویورک این کشور دیده می شود بیش از یک صد مرگ و میر.

همانطور که ما نزدیکتر و نزدیک شدن به پاییز و زمستان زمانی که ما خواهد بود به خصوص در شهرها لزوما این ماجرا هم من را به فکر کردن در مورد چیزی نیویورک تایمز نویسنده علم Donald G. McNeil جونیور نوشت: در ماه مارس: “اگر آن را ممکن است به موج گرز سحر و جادو و همه آمریکایی ها توقف در محل به مدت 14 روز در حالی که نشسته شش فوت از هم جدا اپیدیولوژی می گویند تمام بیماری همه گیر خواهد سخن بیهوده را متوقف کند.” بدیهی است که ما نمی تواند انجام دهد که اما قرنطینه هتل ها خواهد بود یک گام در این جهت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>