“ما بر خود ما”: چگونه coronavirus همه گیر است که صدمه زدن به کودک, مراقبت از کارگران

میرن Algorri شده است مجوز ارائه دهنده مراقبت روزانه برای 22 سال — او 23rd سالگرد در حال آمدن است تا در این ماه.

معمولا بخش Algorri و دستیار او مراقبت تا 14 بچه ها در خانه اش در چولا ویستا کالیفرنیا. جوانترین حال حاضر 16 ماه. “ما هنوز هم سنگ او را به خواب” Algorri گفت. قدیمی ترین 8 است و او شده است به مراقبت از او را برای شش سال.

اما در روز سه شنبه گفت: Vox “من غمگین هستم تا اعلام کند که امروز ما صفر حضور و غیاب.”

Algorri بود و هنوز هم از لحاظ فنی باز در روز سه شنبه و گفت که او امیدوار به ماندن در آن راه در مورد هر خانواده به او نیاز دارند. آن است که او را “وظیفه و مسئولیت به این خانواده ها به طوری که آنها می تواند همچنان به زندگی را,” او گفت: Vox. اما به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس بدتر او هنوز مطمئن شوید که چه گذشته خواهد شد.

“ما در حال اجرا بسیار پایین در تمیز کردن و ضد عفونی کننده و مطابق با اصول بهداشتی لوازم” او گفت:. “زمانی که من لازم نیست که آن منابع و سپس من را مجبور به توقف ارائه خدمات است.”

“ما کار می کنیم underpaid و ما حتی نمی وجود دارد می گوید:” Algorri است که یک ارائه دهنده مراقبت از کودکان برای 22 سال است.
دانیل پن/CCPU

Algorri هنوز درآمد — همه خانواده ها از او مراقبت روز و در خدمت دریافت یارانه از ایالت کالیفرنیا و کسانی که نه قطع شده است. اما او می بیند روز دیگر ارائه دهندگان مراقبت های که تکیه بر خصوصی پرداخت از دست دادن همه از درآمد خود را. در همین حال شش نفر از پدر و مادر که بچه ها او را برای مراقبت هستند سرورهای رستوران که گذاشته شد و بعد از کالیفرنیا دستور کافه ها و رستوران ها بسته شده برای کمک به سرعت گسترش coronavirus.

Algorri شده است در تلاش برای کمک به هموطنان ارائه دهندگان و خانواده او در خدمت گذاری منابع برای دریافت از طریق بحران, آیا آن را در تعدادی از مواد غذایی و یا پوشک بانک و یا خبری که تاکو بل ارائه شده است رایگان tacos. “من می دانم آن را سالم نیست,” او گفت: “اما در آن خالی شکم, هر آنچه که آنها می توانید دریافت کنید.”

داستان او آینه در سراسر کشور به عنوان ارائه دهندگان مراقبت از کودکان در صورت اخراج و از دست دادن درآمد و همچنین نگرانی در مورد چگونگی و یا اینکه برای باز بماند به عنوان coronavirus گسترش در سراسر کشور است. هر چند متحده را بسته K-12 مدرسه در هفته های اخیر بسیاری از اجازه داده اند — و یا حتی تشویق — مراقبت روز برای باز باقی می ماند. است که برگ های برخی از ارائه دهندگان مراقبت های روز را برای خودشان تصمیم بگیرند که آیا به تعطیل و از دست دادن معیشت خود و یا باز بماند و در معرض خطر خود و خانواده خود را به Covid-19.

در موارد دیگر تصمیم گیری ساخته شده است برای آنها را به عنوان خانواده خود را بکشید بچه ها و جلوگیری از پرداخت — با توجه به یک گزارش ارائه دهندگان مراقبت از کودکان در سراسر کشور از دست داده بیش از 70 درصد از حضور در یک هفته تنها به عنوان همه گیر بدتر شده است.

بحران ضربه ارائه دهندگان مراقبت از کودکان به خصوص سخت است چرا که آنها در حال حاضر کسب درآمد نامتناسب کم درآمد — به طور متوسط فقط $10.82 یک ساعت — و بسیاری از عدم بیمه سلامت پرداخت می شود و بیمار را ترک کنند. مراقبت روز به طور معمول کسب و کارهای کوچک بدون مقدار زیادی از پول نقد در دست و در دراز مدت بسته شدن می تواند آنها را از کسب و کار. بر اساس یک نظرسنجی ملی زنان مرکز قانون 30 درصد از ارائه دهندگان مراقبت از کودکان را مجبور به تعطیل دائم اگر مجبور به بستن برای دو هفته یا بیشتر. اما برای برخی از خانواده ها به خصوص آن دسته از کارکنان مراقبت های بهداشتی و دیگر ضروری کارکنان خدمات خود را مهم تر از همیشه.

مراقبت از کودکان کارگران می گویند این بیماری همه گیر است که برجسته کاری آنها بوده است و در تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن بر عمومی برای سال: هرچند که خدمات خود را به نگه داشتن رفتن اقتصاد خود را پایین پرداخت و کمبود نیروی کار حمایت آنها را ترک فوق العاده آسیب پذیر در بحران است. به عنوان Algorri قرار داده و آن را “ما کار می کنیم underpaid و ما حتی نمی وجود داشته باشد.”

تمام 50 ایالت را بسته K-12 مدرسه در پاسخ به همه گیر با افزایش تعداد شرکت گفت: این تعطیلی را گسترش از طریق پایان سال تحصیلی است. اما امریکا در اوایل کودک مراقبت از سیستم است که کمتر متمرکز از آن مدارس اعم از بزرگتر مهدکودکها به کوچکتر در خانه مراقبت روز است که ممکن است یکی (یا صفر) کارکنان در علاوه بر این به مالک. در حالی که برخی از آنها پشتیبانی می کند حداقل در بخشی از یارانه های دولتی بسیاری از تکیه به طور کامل در هزینه های پرداخت شده توسط پدر و مادر. و بسیاری از کشورهای که مدارس بسته نیست و تمدید همان سفارش به مراقبت روز: در نیویورک و کالیفرنیا برای مثال برخی از مهدکودکها باز مانده از این هفته اگر چه بسیاری مانند Algorri را به حال کمی و یا بدون حضور.

برای بسیاری از ارائه دهندگان تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای حفظ آمدن به کار در طول این زمان دشوار است. “من می دانم دهندگان است که 65 سال پس از آنها بخشی از جمعیت آسیب پذیر” گفت: Algorri عضو اتحادیه ارائه دهندگان مراقبت از کودکان ایران. او همچنین شنیده می شود از ارائه دهندگان که مجبور شده اند به دلیل زندگی می کنند با اعضای خانواده و نمی خواهید به خطر افشای آنها را به ویروس.

دیگران می گویند آنها می خواهند به ماندن باز برای کمک به پدر و مادر که نیاز به کار در حال حاضر. ماریسول هافمن که عمل دو روز مراکز مراقبت در نیویورک, شهرستان Dutchess می گوید پدر و مادر که استفاده از مراکز شامل یک مادر مجرد است که در یک دولت سپاهی و یک پدر است که یک افسر پلیس است. “آنها نیاز به کار,” او می گوید.

ماریسول هافمن, اجرا می شود که دو روز مراکز مراقبت در نیویورک به طور معمول برای مراقبت 25 کودکان. در حال حاضر این تعداد تنها چهار تا شش.
حسن نیت ارائه میدهد از Marisol هافمن

اما از حدود 25 کودک که معمولا به مراکز تنها در حدود چهار تا شش در حال حاضر حضور در. برای پدر و مادر از دیگران او را از دست زدن به پرداخت مورد به مورد و بر اساس. “اگر چه برخی از والدین در حال پرداخت ما باید برخی از پدر و مادر که نمی تواند, که, گذاشته شده,” او گفت:.

که به معنی کسب و کار گرفته شده ضربه مالی. و یکی از بزرگترین نگرانی این است که چگونه به نگه داشتن به پرداخت هشت کارکنان.

در جای دیگر در این کشور روز مراقبت در حال آماده کردن کارکنان. لسلی اسپینا صاحب مهربانتر آکادمی در فیلادلفیا گذاشته شدن او 100 نفر از کارکنان در 20 مارس با توجه به Philadelphia Inquirer. او گفت که او می خواست به تماس هر چه زودتر به جای بعد به طوری که کارکنان می تواند شروع به جمع آوری بیکاری است.

“بزرگترین ترس من این است که من نمی تواند به بازگشت به کار به زودی” یکی از کارکنان Yashira Morant گفت: Inquirer. “اگر من هیچ درآمد در آینده چه اتفاقی می افتد به ما؟”

روز دیگر مراقبت از کارکنان می گویند که آنها در خانه مانده از کار به دلیل ترس از coronavirus, اما, انجام داده اند بدون پرداخت. جسیکا یک کانکتیکات مراقبت از کودکان کارگر به مجله تایم که به او گفته شد به ارائه گزارش کار در ماه گذشته و یا در معرض خطر بودن پرداخت می شود. اما به دلیل دست در طبیعت مراقبت از کودکان کار او احساس نمی راحت رفتن. مثلا “زمانی که من هستم, تغذیه کودک, من با دست زدن به همه چیز را در خود lunchboxes,” او گفت:.

در حالی که گذاشته کردن کارگران می توانید اضافی دریافت مزایای بیکاری از تصویب لایحه محرک افرادی که در حال رفتن به محل کار به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس واجد شرایط نیست.

و مراقبت از کودکان کارگران اغلب خالص ایمنی به سقوط. بسیاری از آنها کم درآمد: بین 2014 و 2016 و 53 درصد در حداقل یکی از کمک های عمومی برنامه با توجه به یک سال 2018 گزارش. آنها همچنین با احتمال بیشتری نسبت به سایر کارگران فاقد بیمه و پرداخت مرخصی استعلاجی. بسیاری از 75 درصد در لس آنجلس به عنوان مثال — در حال مهاجران و بسیاری از زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم که می تواند آن را مشکل تر به درخواست برای بیکاری به خصوص اگر بسته محرک ایجاد جدید و یا روش های پیچیده برای انجام این کار است.

عامل یک مهد کودک است که یک “کارآفرین فرصت برای افرادی که برای اولین بار از آمدن به این کشور” کیم Kruckel مدیر اجرایی مراقبت از کودکان مرکز قانون گفت: Vox. “سنتی تسکین بسته هستند و فقط برای رفتن به واقعا سخت را برای مردم برای دسترسی به,” او گفت:.

به عنوان Algorri قرار داده و آن را “من می دانم که ما همه در این با هم, اما در همان زمان به عنوان ارائه دهندگان ما در خود ما است.”

حتی به عنوان بسیاری از پدر و مادر خود را حفظ کودکان از مراقبت روز و در طول این زمان مراقبت از کودک باقی می ماند فوق العاده لازم است در سراسر کشور به ویژه برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و دیگران در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر. بسیاری از مناطق از جمله شهر نیویورک راه اندازی اورژانس مراکز مراقبت از کودکان برای کودکان ضروری کارگران است.

اما حتی در میان بزرگ نیاز به ارائه دهندگان می گویند که هنوز هم اغلب ناشناخته توسط جامعه آمریکا است. اما “پرستاران و فناوری اطلاعات techs و پزشکان نمی تواند به کار برود” اگر آن را برای ارائه دهندگان مراقبت از کودکان هستند که “باز و مایل به کار را از طریق این بیماری همه گیر” Algorri گفت.

پرستاران و پزشکان نمی تواند به کار در حال حاضر اگر آن را برای ارائه دهندگان مراقبت از کودکان گفت: میرن Algorri تصویر اینجا در دسامبر 2019.
دانیل پن/CCPU

و کارشناسان می گویند که بدون حمایت مراکز مراقبت از کودکان را به طور دائم و منجر به افزایش بیکاری و دراز مدت کمبود این مهم خدمات. “مراقبت از کودک نمی خواهد وجود داشته باشد برای ما که ما همه آماده برای رفتن به کار می کنند اگر ما را شامل نمی شود آنها را به طور خاص در یک هدف از راه های موثر در تسکین بسته” Kruckel گفت.

جدید ترین محرک قانون شامل $3.5 میلیارد دلار بودجه برای مراقبت از کودک, اما Kruckel می گوید این نیاز می تواند نزدیک به 50 میلیارد دلار برای حمایت از ارائه دهندگان که در حال گرفتن پدر و مادر هزینه در حال حاضر نیز به ارائه تمیز کردن وسایل, بهداشت روان, پشتیبانی و منابع دیگر به ارائه دهندگان که در حال باز ماندن به مراقبت برای کودکان ضروری کارگران است.

بسیاری می گویند این بحران تنها برجسته نیازهای نیروی کار است که مدت طولانی است که تا حد زیادی نادیده گرفته شده است. در علاوه بر این به برخی از تشکر و قدردانی از کار خود Algorri می گوید: مراقبت از کودک کارگران در سراسر کشور نیاز به شرایط کار بهتر است از جمله دستمزد زندگی و بیمه بهداشت و درمان نه تنها در حال حاضر بلکه برای آینده.

“ما می خواهیم سالم,” او گفت:. “اگر ما سالم ما می توانیم در خدمت شما ما می توانیم در خدمت جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>