ما خواسته کارشناسان برای پاسخ به رایج ترین COVID-19 تئوری های توطئه

خوب قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس ایالات متحده آمریکا رنج می برد از یک اطلاعات غلط گیر با تشکر سمی خورش از رسانه های اجتماعی, سازمان های اطلاعاتی و یک “post-حقیقت” ریاست جمهوری. آن را در حال حاضر به نظر می رسد که coronavirus — و همزمان اجتماعی و بهداشت عمومی اقدامات لازم برای جلوگیری گسترش آن — به عنوان کامل آگار پلیت به فرهنگ جدید دور از همه گیر مرتبط با اطلاعات غلط.

یک نظرسنجی اخیر یافت می شود که میلیون ها نفر از آمریکایی ها نمی خواهد یک coronavirus واکسن اگر آن را در دسترس قرار گرفت, تهدید توانایی ما برای توسعه گله ایمنی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن infamously به هواداران خود گفت که این بیماری همه گیر وجود دارد صرفا به او را از دست بدهند به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در انتخابات آینده. بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر به پوشیدن ماسک در — egged در تهمت خود را — حتی اگر انجام این کار به صراحت موجب صرفه جویی در زندگی می کند.

تبلیغات:

سالن رسیده به کارشناسان علمی و سیاسی به کم ارزش کردن گسترده ترین تئوری های توطئه و اطلاعات غلط در مورد این بیماری همه گیر.

“این یک روند غیر طبیعی که ناشی از ابعاد آسيبشناسی روانی و رئیس جمهور به موجب آن راه خود را از برخورد با تجاوز به واقعیت است به دو کردن خارق العاده و تفکر واهی و پوچ نسخه از واقعیت و همچنین به فشار دیگران به داشتن باورهای خود را” دکتر Bandy X. لی آمریکا روانپزشک با دانشگاه ییل گفت: سالن. “بسیاری از پیروان او و حتی غیر پیروان مشروط شده اند یا گوش دادن تنها به او و یا به عملکرد اعتقادات و باورهای او به دلیل از رئیس جمهور محض عاطفی درایو برای توهمات خود به حقیقت باشد.”

دکتر جان گارتنر — یک روانشناس و روانکاو و استاد سابق در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی — مشابه مشاهده است. گارتنر توضیح داد که مورخ ریچارد هافستادر واسازی آمریکا تمایل به این باور در تئوری های توطئه در کلاسیک خود 1964 essay “پارانوئید سبک در سیاست آمریکا است.” “همواره وجود دارد و یک سویه که” گارتنر مشاهده “اما ما تا به حال هرگز آن را در رئيس جمهور. . . . و این رئیس جمهور است بسیار قدرتمند این مدل به انتشار آن و فشار آن را از طریق رسانه های اجتماعی هزار بار در روز تا زمانی که در نهایت آن را تبدیل به بیشتر از یک جریان اصلی نمایش برای نیمی از کشور است.”

تبلیغات:

“این بسیار ترسناک است. این یک رگرسیون” او ادامه داد. “ما از اینکه اطلاعات بیشتر مبتنی بر جامعه به یک فانتزی مبتنی بر جامعه از نرم افزار-علم و ضد علم از واقعیت به فانتزی. او با استفاده از خود را قلدر منبر برای شستشوی مغزی مردم است.”

که میسازد رابطه پیچیده بین ریاست جمهوری و تئوری های توطئه است. همه اطلاعات غلط الگوهای رفتاری نشأت گرفته از دهان خود را به طور مستقیم اما تهمت های آشکار بی اعتمادی برای موسسات قطعا کمک کرده است تا بسیاری از توطئه به نظر می رسد بیشتر قابل قبول از آنها ممکن است در غیر این صورت.

سالن لیستی از هفت برجسته تئوری های توطئه و موارد اطلاعات غلط است که این نویسنده مواجه می شوند غالبا و خواسته کارشناسان برای اظهار نظر در آنها.

تبلیغات:

1. Coronavirus اهداف بیمار و سالمند در حالی که خروج جوانان بیشتر به تنهایی.

“Coronavirus تاثیر می گذارد هر دو پیر و جوان,” دکتر راسل, Medford, رئیس مرکز بهداشت جهانی نوآوری و بهداشت جهانی بحران هماهنگی مرکز گفت: سالن. “آنچه روشن است این است که از نظر تاثیر این ویروس بر روی آن باعث علائم شدید و مرگ در جوان است. آن را بسیار کمتر شدید در جوان اما جوان آلوده می شوند و به طور قابل توجهی در اعداد بزرگ است. ما شاهد ما تخت بیمارستان و ICU تخت بودن با بیماران جوان در حال حاضر در فلوریدا و تگزاس که در بیمارستان و تحت درمان فشرده به دلیل عفونت با کوروناویروس.”

تبلیغات:

دکتر ژرژ بنیامین, مدیر اجرایی, American Public Health Association, موجز بود در اخراج او از این مفهوم: “این یک افسانه است. که قطعا یک اسطوره است.”

2. از لحاظ بهداشت عمومی تاثیر COVID-19 است و بدتر از آنفولانزا.

“این درست نیست” بنیامین توضیح داد. “این مرگ و میر این بیماری تقریبا 10 برابر آنفلوانزا بسته به جایی که شما هستند. و ما نمی دانیم کامل مخرج اما آن را به مراتب بدتر از آنفلوانزا است.”

تبلیغات:

مدفود تکرار بنیامین واکنش حق را به باز کردن جمله: “این درست نیست. این است که بسیار شدید تر است. آن را تحت تاثیر قرار نه تنها به ریه ها اما دیگر سیستم های بدن. آن است که قرار دادن هر دو پیر و جوان در بخش مراقبت های ویژه و باعث آسیب شدید و مرگ و مرگ و مير هستند که به طور قابل توجهی بیشتر از ما با آنفولانزا.”

3. مردم در حال شمارش به عنوان COVID-19 مرگ و میر حتی زمانی که آنها می میرند برای نامربوط دلایل.

“با توجه به گستردگی در سراسر کشور و جهان از COVID-19 را در وجود خود به یک تلاش عمدی به باد اعداد بر اساس نادرست تحقیقات واگذاری COVID-19 نامناسب به مرگ و میر وجود دارد به سادگی هیچ مدرکی وجود ندارد که” مدفود گفت: سالن. “من حتی نمی توانید تصور کنید چه خواهد بود که اعدام در سراسر جهان و یا حتی U S به صورت ملی است. تا کنون داده شده است سازگار بسیاری از انواع مختلف منابع داده و تعدادی از مطالعات که نگاه به طور خاص در این همه نشان داده است که این گزارش از COVID-10 مربوط به عوارض در عمق دقیق هستند.”

تبلیغات:

بنیامین شفافی با توضیح چگونگی روند با دقت طبقه بندی مرگ و میر پیچیده است و کثیف.

“اگر شما از مرگ و شدید ریه بیماری یا حمله قلبی با COVID-19 به عنوان تسریع علت آن است که هنوز یک COVID-19 مرگ” بنیامین گفت. “ما در حال حاضر می دانیم که COVID-19 باعث می شود طیف وسیعی از شرایط بالینی از سکته مغزی به لخته شدن خون به حملات قلبی در علاوه بر این به شدید ریه بیماری است. آنها همه COVID-19 مرگ و میر در حال حاضر. مگر اینکه شما انجام کالبد شکافی بر روی هر یک از این بیماران شما نمی توانید 100 درصد از داستان است.”

او افزود: “گاهی اوقات ما را به اشتباه علت مرگ همیشه حق آن را دریافت. و من می خواهم اعتراف کنم که یکی از بدترین چیزهایی که ما در این کشور است و ما نمی بسیار خوب مرگ سیستم گزارش دهی. ما خو یش که فقط مقامات منتخب با هیچ پزشکی پس زمینه که ثبت نام گواهی مرگ آن را باور یا نه.”

4. این بیماری همه گیر است که فقط در یک توطئه به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و “همه دروغ است” در مورد آن.

تبلیغات:

“که یکی صرفا [حزبی]” دکتر آدم اندرز استادیار علوم سیاسی در دانشگاه لوئیزویل گفت: سالن. “ارتباط با خود شناسایی به عنوان یک دموکرات به عنوان یک جمهوری خواه و یا یک محافظه کار است که احتمالا بسیار بالا است.”

قبلا در گفتگوی ما شرکت اپل توضیح داد که مردم “می خواهم به این باور است که یک مشکل نیست به عنوان بزرگ به عنوان آن را در واقع برای تلفن های موبایل. و در صورتی که مورد, که اتفاق می افتد به خوبی به لحاظ سیاسی حداقل به طور بالقوه برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.” اگر جمهوری خواهان می تواند بر این باورند که این بیماری همه گیر “است و تنها چیزی که دموکرات ها مرتکب می شوند و آن چیزی است که ما باید واقعا نگران و یا نگه داشتن او را مسئول روانی آن را احساس می کند بهتر است برای مقدار زیادی و تعداد زیادی از مردم است.” این یک مزیت اضافه شده است که در آن “کاهش اضطراب و عدم قطعیت کمی چون شما بر این باورند که شما امن است. این است که قصد ندارم به شما را بکشند.”

مدفود تر بود بلانت در ارزیابی خود: “یک ویروس به هیچ وابستگی سیاسی.”

5. با پوشیدن ماسک کمک نمی کند و در واقع ممکن است مردم را بیشتر بیمار است.

تبلیغات:

“ماسک به وضوح محافظ” بنیامین گفت: سالن. “مطالعات متعدد نشان داده اند که آنها محافظ و آنها نمی, شما را بیمار.”

مدفود همان استدلال گفتن سالن که مفهوم ماسک ها بهتر از هر چیزی مفید است “مطلقا غلط در تمام سطوح. ماسک نه تنها به کاهش تیتر که در آن غلظت ویروس در هوا است, اما همچنین می توانید مشورت برخی از درجه حفاظت یا برای کاربر خود ماسک ها — همراه با شستن دست و اجتماعی فاصله — مهم ترین عناصر که ما می تواند به عنوان شهروندان تاثیر را در این بیماری همه گیر.”

6. این بیماری همه گیر است بخشی از یک توطئه برای کاهش جمعیت این سیاره و میلیاردها دلار از واکسن و/یا واکسن حاوی یک ریزتراشه برای نظارت بر شهروندان فعالیت و این همه برنامه ریزی شده توسط بیل گیتس.

“وجود دارد هیچ مدرکی دال بر وجود یک توطئه وجه” بنیامین توضیح داد. “کسی خواهد پول از واکسن که برای اطمینان حاصل کنید اما بسیاری از توسعه واکسن در حال حاضر خود را مالیات دهندگان دلار بوده است وجود دارد برخی از سرمایه گذاری از شرکت های دارویی نیز هست.”

تبلیغات:

اندرز رفت و کمی با جزئیات بیشتر.

“ما در مورد فکر می کنم به طور کلی جهان بینی است که محققان یا تماس توطئه تفکر یا توطئه افکار به عنوان تنها بودن این استعداد برای مشاهده رویدادهای مهم به عنوان محصولات توطئه” اندرز توضیح داد. “و آن نوع توضیح می دهد که برخی در سطح پایه از توطئه اعتقادات در سراسر دسته از توطئه اعتقادات.” همه گیر ارائه وضعیت تا حدودی متفاوت است که در “آن را عمدتا سیاسی است. آن واقعا نمی تواند بود chalked به سوء تفاهم ها در مورد سلامت و نمی توان آن را نیز chalked به نوع منفی روانی آمده است که این بیماری همه گیر خود ایجاد شده است که در آن ما باید عدم اطمینان و اضطراب و نوعی از ناتوانی. این چیزی است که تا حدودی متفاوت که در آن مردم فقط مستعد به این باور است که این نابکار اشخاص وجود دارد همیشه در انجام این نوع از همه چیز. و همه گیر است فقط یکی دیگر از شکاف در کمربند خود را.”

با توجه به محبوبیت استفاده از بیل گیتس به عنوان یک قربانی اندرز توضیح داد که “[آن را] از عناصر کلاسیک از یک گروه نابکار که درگیر با تلاش برای کنترل جمعیت است. من فکر می کنم بیل گیتس است پسر فقط به خاطر اینکه او یک میلیاردر است که دست خود را در تمام انواع از انواع مختلف اجتماعی شرکت. هنگامی که شما فکر می کنید یک مرد ثروتمند است که با استفاده از پول خود را برای هر آنچه شما فکر می کنم بیل گیتس ، به طوری که به همین دلیل آن را بیل گیتس. من فکر نمی کنم وجود دارد هر چیز دیگری خاص در مورد آن است.

7. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به زیبایی توانسته این بیماری همه گیر که او ادعا می کند

“این دقیقا یک تئوری توطئه, اما آن را تا به برخی از گیری از یکی مثل چشم پوشی به شواهد و فقط untethered انگیزه استدلال که در آن ما می بینیم آنچه که ما می خواهم برای دیدن” اندرز توضیح داد. “و ما خودمان را در معرض به اطلاعاتی که ما comport با قبلا برگزار اعتقادات. بنابراین این نوع از مواد تشکیل دهنده را به یک باور در این نوع از چیزی که شما فقط گفت که به خوبی می تواند بیش از نشت به انواع دیگر سیاسی انواع تئوری های توطئه است.”

مهمترین آنها در سال 2018 تهمت منحل بهداشت جهانی تیم امنیت ملی که با کمک آمریکایی ها آماده شدن برای این بیماری همه گیر; صرف بیش از دو ماه امتناع از اذعان دارند که بحران قریب الوقوع; گسترش شبه علم در مورد این بیماری همه گیر و هنوز هم حاضر به اجرای گسترده, تماس, ردیابی, تست تولید و کارگر حمایت که تنها راه موثر از هر دو حاوی شیوع و حفاظت از اقتصاد است. به عنوان یک نتیجه, امریکا دچار یک بالاتر سرانه نرخ مرگ و بدتر اقتصادی شکست از ملت بودند که به اندازه کافی آماده در پیشبرد و در پاسخ به همه گیر در یک راه منطقی.

Bandy X. لی تا به حال مربوط مشاهده است. “یکی از نگرانی های اصلی است که من تا به حال برای سلامت روان شده است, اول از همه تغییر شرایط است که عبارتند از: افزایش و نابرابری است که افزایش مشکل,” او می گوید. “و به جای حل مشکل این کشور به عنوان یک کل یا سیاسی یا اقتصادی را انتخاب کرده است به بسیج تکنیک های روانی برای متقاعد کردن مردم برای نه تنها شرایط را بدتر از این شرایط بلکه حتی خود-مخرب حمایت از آنها است.”

او افزود: “و به همین دلیل زمانی که شرایط رشد و حتی بدتر از آنها جلب مردم به صراحت مخرب سیاستمدار بود که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بنابراین ما در یک سرعت در حال کاهش مشکلات مارپیچی.”

حتی اگر این بیماری همه گیر به حال اتفاق افتاده است جنگ با حقایق برپا شده توسط تهمت گرفته اند وحشتناک تلفات در امریکا جمعی بهداشت روان. آن را به عنوان اتفاق می افتد این بیماری همه گیر است و صرفا مجبور است که مشکل به عرصه سلامت جسمی ما نیز هست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>