ما خواسته دانشمندان چگونه یک اعتصاب عمومی ممکن است بازی در ایالات متحده

این ایده که همه گیر مربوط به ناامنی اقتصادی ممکن است خار اعتصاب عمومی شده است روند میان صاحب نظران و عموم مردم در هفته گذشته. یک کار اکشن است که حاکی از تعطیلی کامل تمام صنایع به همه کارگران بس نشان دادن به کار خواهد بود از لحاظ تاریخی بی سابقه ای برجسته مورخ گفت: سالن.

“آخرین [اعتصاب] من فکر می کنم نامیده می شد در سیاتل در سال 1919 توسط کارگران که احساس حق به دستمزد بالاتر پس از جنگ جهانی اول” را علامت Lytle یک استاد بازنشسته مطالعات تاریخی در کالج بارد گفت: سالن بیش از ایمیل. “AFL و IWW شرکت کردند. از آنجا که [اعتصاب] یک ابزار تندرو در اروپا کار محافظه کاران آن را با برچسب ‘سازمان ملل متحد-آمریکا” و در نهایت شهردار با استفاده از نیروی برای درهم شکستن آن است.”

تبلیغات:

سیاتل اعتصاب عمومی به طول انجامید به مدت پنج روز به عنوان کارگران در بسیاری از صنایع در اعتراض به عدم افزایش دستمزد دستمزد پس از کنترل نگه داشته بود کارگران با درآمد پایین در طول جنگ جهانی اول هر چند این اعتصاب به پایان نمی در خشونت های کشتی سازی کارگران (که علت باعث شده بود اعتصاب) قادر به متقاعد کردن مقامات فدرال به تسلیم به خواسته های خود. افسران پلیس و اوباش گرد رهبران گروه که تا به حال هماهنگ اعتصاب از جمله حزب سوسیالیست و کارگران صنعتی جهان و مطبوعات محکوم کرد اعتصاب به عنوان یک رادیکال تلاش برای براندازی موسسات آمریکایی.

در حال حاضر وجود دارد خواستار ملی اعتصاب عمومی در نور از coronavirus بیماری همه گیر. نزدیک به 10 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در دو هفته گذشته بیشترین تعداد تا کنون به انجام این کار در یک دوره کوتاه. در عین حال بسیاری از آمریکایی ها در حال عموم خشمگین بیش از سیاسی اولویت از 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک اقتصادی که شامل 500 میلیارد دلار به طور انحصاری به قید وثیقه از شرکت های بزرگ است. با ناکافی امداد آینده حتی به عنوان میلیون ها نفر از اضافی آمریکایی ها رو نا امنی کاهش دستمزد و تهدیدات به سلامت خود را به عنوان یک نتیجه از رمان coronavirus تعدادی از آمریکایی ها خواهان یک اعتصاب عمومی به عنوان خشم شمع بر خشم: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای عجله از طریق احیای اقتصاد حتی اگر قرار می دهد که کارگران در معرض خطر شرکت های امتناع از گسترش خطر پرداخت و پرداخت بیمار ترک کارگران از زمینه ضروری که مجبور به انجام وظایف خود را بدون احتیاطی لازم و یک مفهوم کلی است که قدرت که می شود بی تفاوت نسبت به کسانی که امنیت مالی شده است طرح میتوانست با این بیماری همه گیر.

تعدادی از کارگران رفته در حال حاضر در اعتصاب است. کارگران بهداشت در پیتسبورگ در اعتراض به عدم ایمنی و حفاظت به عنوان آنها در مورد شغل خود به عنوان طيور در Perdue مزارع در گرجستان آمازون کارگران در شهر نیویورک کارگران خودروسازی کرایسلر در میشیگان و رانندگان اتوبوس در بیرمنگام. یکی تصویری از یک کارگر اعتصاب از آمازون انبار در جزیره استاتن ویروسی رفت. و اجاره حملات در حال تبدیل شدن بیشتر رایج است به عنوان ضرر و زیان کار ميرود.

تبلیغات:

شده اند وجود دارد حتی پژواک در حمایت از اعتصاب عمومی در میان افراد مشهور مدار. بازیگر Fran Drescher بهترین و شناخته شده برای بازی در کمدی “پرستار بچه” و “مدیون ایم” در هفته گذشته که “سرمایه داری تبدیل به کلمه ای دیگر برای طبقه حاکم نخبگان! زمانی که سود در هزینه از همه چیز از ارزش واقعی ما باید مشکل است.” ستاره پاپ بریتنی اسپیرز ابراز احساسات مشابه در Instagram هفته گذشته ارسال است که “ما را به یاد بوسه و نگه دارید و یکدیگر را از طریق امواج از وب است. ما خوراک یکدیگر توزیع مجدد ثروت و اعتصاب. ما را در درک خود ما از اهمیت مکان ما باید باقی بماند.”

نیروی کار فعال استیو اوایل که با اشاره به سراسر شهر بود توقف کار از سان فرانسیسکو و مینیاپولیس در سال 1934 و اوکلند در سال 1946 به عنوان نمونه های دیگر از اوایل اعتصاب عمومی شبیه به سال 1919 سیاتل جنبش گفت که نزدیکترین معاصر نمونه از مدرن آمریکایی معادل بود “روز بدون مهاجران” تظاهرات در سال 2005. در آن مناسبت, زود گفت: سالن توسط ایمیل “با استعداد سازمان با ریشه های عمیق در جوامع مهاجر موفق به بسیج تا پنج میلیون نفر در 160 شهرستانها در سراسر کشور در افزایش سری یک-روز-یک ماه کار راه پله بیش از سه ماه دوره است.”

او افزود که این تظاهرات با ارائه یک مورد خوب در نقطه ای از جوانب مثبت و منفی از اعتصاب عمومی به طور کلی.

تبلیغات:

“انواع خارجی متولد کارگران — احساس تهدید از 15 سال پیش با همان پیشنهاد سخت گیرانه عربستان-حمایت ضد مهاجر قانون — شرکت در یک روز اعتصاب فعاليت احتمالا بسیاری از آنها نشان داده نمی شود تا برای کار در غیر اتحادیه محل کار و… و در پاسخ به درخواست از غیر کار مبتنی بر جامعه” گروه های اولیه توضیح داده شده است. “امروز یک شبیه ترکیبی از کارگران رسمی اتحادیه نمایندگی و” درهم و برهم ” گروه بدون آن در حال حاضر درگیر شدن در یک مقدار قابل توجه از واحد محل کار ‘عجله ئی اعتصاب’ فعالیت بیش از مطالبات مربوط به محل کار بهتر حمایت خطر پرداخت, زمان پرداخت کردن اگر بیمار یا قرنطینه و غیره.”

او افزود: “هیچ منفی—فقط یک مقدار زیادی از موانع دشوار برای به ساخت این اتفاق می افتد مانند بسیاری از اتحادیه های کارگری گفتن اعضای خود آنها نمی توانند شرکت کنند زیرا آنها تحت پوشش اتصال قراردادی بدون اعتصاب بند و اعتصاب عمومی مشارکت خواهد خود را در معرض اتحادیه های کارگری به آسیب مناسب توسط کارفرمایان (نگاه کنید به هزینه های قانونی مقابله به مثل در برابر ILWU گذشته غرب ساحل بندر اعتراض اعتصاب فعالیت در اتهام نقض موافقت نامه با مدیریت).”

تبلیغات:

“هرگز وجود دارد هر چیزی مانند یک در سراسر کشور اعتصاب عمومی” راجر سیمون استاد علوم اجتماعی و کار, تاریخچه و استاد بازنشسته در دانشگاه Lehigh گفت: سالن توسط ایمیل. “وجود دارد یک اعتصاب عمومی در سیاتل در سال 1919 و بسیار کوتاه مدت اعتصاب عمومی در شهرهای دیگر در زمان های دیگر. اکثر حملات به پایان رسید در خشونت معمولا رسوب توسط پلیس است.”

سیمون ابراز تردید است که واقعا ملی اعتصاب عمومی خواهد کار مدرن در امریکا است.

“کارگران که در حال نشان دادن در حال حاضر به عنوان تجهیزات ایمنی و همچنین مرخصی استعلاجی و بیمه بهداشت و درمان” مورخ توضیح داد. “اگر آنها دست به اعتصاب زدند که آنها ممکن است حمایت عمومی است.”

تبلیغات:

پس از لیست نمونه از محلی که حملات رخ داده است او این باورند که “اگر کارگران اعتصاب در حال حاضر برای ایمنی آنها می خواهم که حمایت عمومی است. اگر آنها اعتصاب برای افزایش دستمزد نه در این زمان. آمازون انبار کارگران باید تعداد زیادی از پتانسیل اهرم اما چون آمازون و Walmarts و غیره شده اند بنابراین به شدت ضد اتحادیه های کارگری از آن سخت است برای کسانی که کارگران را به صحبت با ایالات صدای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>