ما می توانید آن را انجام دهید: یک زمان جنگ به سبک بسیج به ضرب و شتم coronavirus و بیکاری توده

خطرناک اسطوره گرفتن نگه دارید در ایالات متحده که این کشور باید تصمیم گیری بین صرفه جویی اقتصادی در هزینه و خطر بسیاری از اضافی Covid-19 کشته و افسردگی منجر به نرخ بیکاری دو رقمی.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که درمانی برای این ویروس نمی تواند کم هزینه تر از ویروس خود را. دیگران مانند سابق وزیر خزانه داری لری سامرز احتیاط است که ما باید با چوب دقیق بهداشت عمومی اقدامات, اما به سادگی نمی تواند ثابت اقتصاد “تا زمانی که ما حاوی ویروس است.”

اما این انتخاب نادرست است. این ویروس را ضربه به اقتصاد واقعی است. اما فراتر از ضربه مستقیم از این بیماری همه گیر که ما در حال تجربه یک اقتصاد گسترده سقوط در تقاضا به عنوان از دست دادن شغل منجر به ضرر و زیان درآمد که منجر به کاهش هزینه و بیشتر زیان کار است. وجود دارد که آب و هوا از نگرانی و افرادی که دارای مشاغل از دست رفته و درآمد نگران است که آنها ممکن است انجام این کار به زودی و مهار هزینه های خود را. وجود دارد کمی در بودجه های ایالتی و محلی است که باعث کاهش در خط مقدم زايمان به عنوان تاپیک بیشتر نه کمتر کار را به انجام.

و با وجود کوره حرکت می کند از فدرال رزرو در هفته گذشته و یک محرک لایحه از کنگره اقدامات انجام شده تا کنون بیش از حد کوچک و بیش از حد ترسو — مانند یک سری از تشک به کوسن سقوط زمانی که ما نیاز به یک ترامپلاین به گزاف گویی هر کس به اشتغال کامل. که یک کار است که می تواند به استطاعت صبر کنید تا بعد از اپیدمیولوژیک بحران حل شده است و بیش از هر متفقین منتظر ماند تا پس از شکست هیتلر برای درمان افسردگی. ما نیاز به ضرب و شتم این ویروس در بخشی از طریق یک عمدی بسیج قرار می دهد که مردم به کار می کنند.

کسب و کار در سراسر این کشور مجبور شده اند یا تعطیل و یا به طور چشمگیری محدود کردن فعالیت های خود را از آنجا که از virus.

که به ناچار منجر به از دست دادن شغل و کاهش سهام بازار است. اما اگر شما خود را گسترش مجموعه ای از شاخص های اقتصادی از جمله ارز (که دلار قوی تر شدن است) کالاها (که در آن همه چیز از روغن ذرت به فلز بدست ارزان تر) به اوراق قرضه (که در آن دولت نرخ بهره کاهش یافته است) و تورم (که در آن انتظارات از کندتر افزایش قیمت) — شما یک داستان دوم یک بحران کاهش تقاضا است.

و هر چند اقدامات انجام شده توسط کنگره و فدرال رزرو در هفته گذشته منجر به حذف بهبود در شاخص های آنها تقریبا به اندازه کافی برای مقابله با بحران.

مجلس Nancy Pelosi, احاطه شده توسط یک گروه دو حزبی از اعضای مجلس نشانه محرک لایحه شناخته شده به عنوان مراقبت عمل در 27 مارس ،
برنده McNamee/گتی ایماژ

ما نیاز به قیاس از زمان جنگ بسیج شده است که مورد استفاده بسیاری از رهبران بسیار جدی تر و ارائه تریلیون بیشتر در کاهش مالیات و افزایش هزینه ها برای تحریک تقاضا است. بسیاری از این هزینه ها باید با هدف بسیج کارگران و صنعت به ارائه کالا و خدمات ما نیاز به ادامه مقابله با یک ویروس است که حتی اگر با موفقیت موجود نمی باشد برای نابودی به زودی.

برای مقابله با بحران دوقلو اقتصاد و بهداشت عمومی ایالات متحده خواهد شد نیاز به سرمایه گذاری قابل توجهی در تولید تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی, اما همچنین ممکن است نیاز تولید از ماسک و دستکش ، آن را نیاز به یک تزریق بودجه به دولت های ایالتی و محلی به طوری که آنها می تواند همچنان به ارائه حتی گسترش — خدمات مورد نیاز است. آن را نیاز به تحقیقات پزشکی در پیک و ما نیاز به درآمد و حمایت از خانواده ها و کسب و کار به عنوان آنها در تلاش برای انطباق با دنیای جدید از انجام کارهایی که در کمتر کارآمد تر اجتماعی راه دور. و به حمایت از آن همه ما نیاز به یک خلاق و انعطاف پذیر فدرال رزرو مایل به اتخاذ یک جنگ ذهنیت به امور مالی.

چند سال پیش کریستینا رومر قبلا صندلی کاخ سفید شورای مشاوران اقتصادی رئیس جمهور اوباما و همسرش دیوید co-نوشته های مورد علاقه من, مقاله در مورد اقتصاد کلان.

آن را به نام “خطرناک ترین ایده در فدرال رزرو تاریخ: سیاست های پولی مهم نیست.” در این مقاله Romers نقد و بررسی سه غم انگیز قسمت در آمریکا تاریخ اقتصادی — مراحل اولیه از رکود بزرگ تورم از دهه 1970 و گسترش رکود اقتصادی که در سال 2008 آغاز شد و ما را با بازار کار ضعف است که درنگ تا لحظه ای که coronavirus رسید.

کریستینا Animashaun/Vox

آنها نشان می دهد که در هر قسمت از این سیاست خود را متقاعد کرد که به دلیل ویژه ویژگی های منحصر به فرد از این وضعیت وجود دارد هیچ چیز بیشتر است که می تواند آنها را در طرف تقاضا در اقتصاد است.

در سال 1930 به عنوان مثال به عنوان رکود بزرگ جمع آوری جورج نوریس از فدرال رزرو فیلادلفیا صحبت می کرد در برابر این ایده از محرک های اضافی. در نظر او مشکل واقعی بود فوق العاده حباب بازار سهام از 1920s. “عواقب چنین اقتصادی, هرزگی,” او استدلال سایر مقامات رسمی “اجتناب ناپذیر است. ما در حال حاضر درد و رنج آنها است. می توان آنها را اصلاح و یا حذف شده توسط ارزان پول ؟ ما باور نمی کنیم که آنها می توانند.”

در دهه 1970 مشکل این بود که تورم به جای بیکاری توده. و ویلیام میلر و سپس رئیس فدرال رزرو اصرار داشت که نبود آن مشکل خود را حل کند, گفتن کنگره که “یک برنامه موثر برای کاهش نرخ تورم تا به حال به گسترش فراتر از سیاست های پولی” و به جای تمرکز بر deregulatory و ضد اتحادیه سیاست “طراحی شده به منظور افزایش رقابت و برای اصلاح مشکلات ساختاری.”

و در پی رکود بزرگ برجسته اقتصاددانان آغاز شده و در آینده با خیالی توضیحات برای چرا نیروی کار رشد مداوم کند و حتی در یک نقطه تصمیم گیری است که پیشرفت در بازی ویدیویی با کیفیت به جای ضعیف بازار کار شد و به سرزنش.

اما در برخی موارد هنگامی که سیاستگذاران رئیس جمهور فرانکلین روزولت در مورد افسردگی, تغذیه, صندلی پل ولکر در مورد تورم — در واقع پذیرش مسئولیت برای حل مشکل آنها اقدام شده توسط رها استاندارد طلا در سابق مورد و با درد اما نسبتا مختصر خوشه در نرخ بهره در دومی است.

رکود بزرگ تا به حال هرگز چنین نقطه عطفی سرنوشت ساز اما دقیقا به عنوان Romers پیش بینی شده در طول زمان رشد تقاضا فقط نگه داشته هل دادن شغل اعداد به طور پیوسته در سراسر هر دو اوباما و تهمت ریاست جمهوری.

بنابراین من احساس خطر برای دیدن چیزی کریستینا رومر گفت: من همکار Ezra Klein:

“من احساس می کنم که ما نیاز به یک دوره جدید برای این نوع از بیکاری ما در حال رفتن به می گوید:” کریستینا رومر ، برکلی اقتصاددان که به رهبری رئیس شورای مشاوران اقتصادی در طول بحران مالی است. “این دوره ای بیکاری است. آن را قرنطینه بیکاری است. کسب و کار مجاز نیست به کار گیرند. مردم مجاز نیست به خارج از خانه خود را. ایده این است که اگر شما فقط به مردم پول آن را به نوعی جلوگیری از افزایش نرخ بیکاری از بالا رفتن سرسام آور می سازد هیچ حس. هیچ مقدار از تقاضا محرک مردم را به رفتن به رستوران و اگر آنها بسته شده است.”

چه Romer است گفت این است که ما نیاز به کمک های بشردوستانه برای کمک به افرادی که نمی توانند کار کنند به جای انتظار محرک برای ایجاد شغل.

اما این یک اغراق بزرگ. او می آموزد که در دانشگاه برکلی در کالیفرنیا است که در زیر برخی از دقیقترین مستند سفارشات در کشور است. هنوز رستوران در برکلی در حال بسته نیست — بسیاری از آنها در حال ارائه مواد غذایی برای وانت یا تحویل.

این رمان نویسان آیلت Waldman و Michael Chabon اعلام کرد در توییتر قصد خرید 25 وعده های غذایی یک هفته از رستوران های محلی را به بیمارستان انتقال کارگران — یک ژست خوب برای جامعه است. و یکی از چیزهایی است که باعث می شود آن را یک ژست خوب است که بسیاری از مردم در حال محدود در تعدادی از رستوران وعده های غذایی آنها می توانید مصرف خود را درآمد.

این هم درست است که بسیاری از افراد مرفه که خوردن اغلب که در حال رفتن به پشت برش غیر مالی دلیل در طول این بحران است. اما این یک اشتباه بزرگ به فکر می کنم که هر کس در آن قایق یا این که ما به سادگی در ایده دادن برای نگه داشتن افراد درگیر در کار معنی دار.

حتی در بحبوحه بحران کنونی برخی از شرکت ها در حال استخدام. Instacart می گوید: آنها به دنبال برای اضافه کردن 300,000 کارکنان به عنوان تقاضا برای مواد غذایی تحویل میدارد. آمازون می گوید که آنها در حال رفتن به استخدام 100,000 افراد جدید و domino’s Pizza انتظار برای اضافه کردن 10,000 بیشتر کارگران است.

یک بحران برای برخی فرصتی است برای دیگران. و در یک روش مناسب تحریک اقتصاد, کارگران گذاشته از برخی از بخش های که به دست آوردن شغل جدید در دیگران است. اما چیزی که من متوجه شده ام در واشنگتن, DC, محله این است که حتی اگر سوپر مارکت ها و فروشگاه های سخت افزاری هنوز هم باز آنها محدود کردن ساعت به جای گسترش آنها.

محتاطانه مردم در حال تلاش برای خرید در حداقل شلوغ بار ممکن است به منظور به حداقل رساندن تماس انسان — به طور معمول در ساعت های عجیب و غریب. تمام مواد غذایی در محله من است که به طور معمول باز از ساعت 7 صبح تا 10 شب. فروشگاه تاسیس شده ساعت خاص برای افرادی که در سنین 60 سال و بالاتر از 6 صبح تا 7 صبح است و بسته شدن زود هنگام در 9 pm. در یک محیط اقتصادی سالم فروشگاه خواهد بود افتتاح زود هنگام و دیر بسته شدن — اضافه کردن شیفت به پوشش آن زمان و اضافه کردن کارگران به انجام کار اضافی تمیز کردن و ضد عفونی.

این ممکن است منجر به افزایش قیمت خرده فروشی برخی از کالاها تا حدی جبران خرده فروشان’ کاهش هزینه برای کالا و سوخت به چیزهایی حمل می شود. هیچ کس دوست دارد برای دیدن قیمت های بالا. اما این چیزی است که شما می خواهم انتظار برای دیدن از یک مناسب تحریک اقتصاد به طور کلی با ثبات و یا کمی افزایش تورم به عنوان مجموع هزینه های سطح ثابت باقی می ماند حتی اگر ویروس اخلال دقیقا چه مردم صرف پول در.

به جای کل هزینه های در حال فروپاشی. Recode را پیتر کافکا گزارش می دهد که حتی به عنوان, اخبار, مصرف, افزایش, تبلیغات بازار کاهش است. BuzzFeed اعلام کرد در سراسر-هیئت مدیره حقوق و دستمزد کاهش است. این ویروس وادار کردن شرکت های رسانه ای را تعطیل و یا آن را غیر ممکن برای خرید لپ تاپ. آن دوم و سوم تقاضا اثرات است که در حال ایجاد یک تعمیم بحران اقتصادی است.

کنگره اعلام کرده است که به پیروزی و به خانه رفته اما این مهم است که رهبران در هر دو طرف به ماندن مشغول اند. آنها نیاز به نگه داشتن نظارت بر وضعیت و ادامه عبور جدید stimulative اقدامات تا زمانی که وجود دارد نشانه ای روشن است که همه چیز باید به اندازه کافی دور در طرف تقاضا.

که به معنی در درجه اول فشار زیادی پول بیشتر از درب.

در درجه دوم دولت فدرال نیاز به بسیج کشور به نشانی ویروس — کار با بخش خصوصی بلکه مقدار زیادی از فشار دادن پول نقد به دولت و دولت های محلی به انجام همه چیز.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم فدرال رزرو— دولت آمریکا برتر تقاضا-سازمان مدیریت — نیاز به ارتکاب به اجازه می دهد یک جهش تورم صورتی که آنچه در آن طول می کشد به سمت این بحران خارج و به گسترش حداکثر پشتیبانی از هر ملت و مقامات منتخب تصمیم به صرف پول است.

صندلی Jay Powell را به اطلاعیه هفته گذشته اشاره کرد و در این مسیر اما همه را بهره مند از روشن و سازگار بیانیه ای از بانک مرکزی است که آن را پشتیبانی به طور کامل و به سرعت بازگشت به اشتغال کامل, حتی اگر آن به معنی به طور موقت افزایش سرعت افزایش قیمت ها. اگر مردم عقب نگاه در سال 2020 و ببینید که مشکل بزرگ بود 4 درصد تورم به جای بیکاری توده یا گسترده فروپاشی سیستم بیمارستان که یک پیروزی است.

در ابتدای بحران رئیس جمهور تهمت بود گفت: علاقه مند به عمده مالیات حقوق و دستمزد را کاهش دهد.

در نهایت او صحبت کردن از که توسط دموکرات ها که استدلال درستی که سخاوتمندانه مزایای بیمه بیکاری و تخت نقل و انتقالات پول نقد به خانوارها باید در اولویت های بالاتر. که حق قضاوت اما با تقاضا هنوز به طور کامل تثبیت شده, آن را حس برای رفتن به عقب و نگاهی به مالیات بر حقوق و دستمزد موضوع است.

رئیس جمهور تهمت دست قلم به خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin پس از امضای coronavirus محرک بسته امداد در 27 مارس ،
اوان Vucci/AP

این نوع از شرکت ها هستند که هنوز هم با بهره گیری سالم فروش — از غول مانند هدف به فروشگاه سخت افزار در سراسر خیابان را از خانه من — خواهد بود به احتمال زیاد به گسترش کارکنان و rehire به تازگی برخی از کارگران بیکار اگر کارفرما سمت مالیات حقوق و دستمزد کاهش یافت. کارفرمایان که کسب و کار شده اند از بحران صدمه دیده است اما چه کسی نمی مجبور به بسته شدن آن خواهد شد به طور مشابه باید زمان آسان تر اجتناب از اخراج اگر آنها فرار مالیاتی.

در همین حال میلیون ها نفر از آمریکایی ها که نکرده اند شغل خود را از دست اما برخورد غیر منتظره ای با شرایط سخت کار پیچیده مراقبت از کودک شرایط و مشکلات دیگر می تواند با استفاده از یک تقویت از یک کارگر-سمت مالیات حقوق و دستمزد را کاهش دهد.

بسته به واکنش بازار به این, آن همچنین می تواند حس را به انجام بیشتر دور و برش یونیورسال چک. حتی در حالی که حفظ نسبتا شدید اجتماعی فاصله مناسب مردم ممکن است بخواهید به ریخت و پاش در خانه ورزش, تجهیزات جدید اسباب بازی ها و فعالیت های برای کودکان و نوجوانان بهتر است تجهیزات برای دفتر خانه خود و یا از راه دور مشاوره با پزشکان یا روان.

سیاسی جنجال du jour است تهمت بی میلی به استناد دفاع تولید عمل می کنند (DPA) و امن به شدت مورد نیاز هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی برای خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است. او باید انجام دهید این است که تمام. اما دولت در تمام سطوح نیز باید اذعان کرد که ما در تولیدات نیازهای گسترده تر از بحرانی ترین لوازم. کمبود شدید N95 ماسک رو به پرسنل پزشکی درمان Covid-19 بيمار بدیهی است که نیاز به ثابت ، اما به جای مدیریت کمبود گفتن عمومی فولاد ماسک نیست, مفید, ایالات متحده را باید بیشتر ماسک و گسترش دایره افرادی که آنها را دریافت کنید.

شکاف بین وضعیت فعلی ما که در خط مقدم سلامت پرسنل نمی توانند تجهیزات اساسی آنها نیاز دارید — و یک قلمرو که در آن هر کس بطور بیش از حد مقرر با ماسک و دستکش برای استفاده روزمره است. پر کردن این فاصله خواهد بود سخت و مشکل است. اما آن را در مقابل مشکل داشتن بیش از حد بسیاری از کارگران با هیچ چیز برای آنها را به انجام. ما باید به دنبال در تمام ابزارهای مناسب به تازگی بیکار مردم به ساخت ماسک و دستکش. که احتمالا به معنی ترکیبی از DPA حکم مستقیم یارانه برای تولید و دولت تضمین می کند که آنها را به خرید هر “بیش از حد” لوازم و اگر این بحران به پایان می رسد تا پایان زودتر از انتظار می رود.

بیمارستان در سراسر کشور در حال پذیرش کمک های مالی از تجهیزات حفاظت فردی و سایر منابع که تقاضا بالا با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.
اسکات اولسون/گتی ایماژ

اما فراتر از تجهیزات پزشکی ما به دنبال در یک منطقی تمدید دوره از زمان که در آن مردم باید مصرف بیشتر صابون ضد عفونی کننده دست, ضد عفونی کننده اسپری و دستمال مرطوب و لوسیون. به خصوص هنگامی که ما قادر به حرکت فراتر از شدید ترین مستند اقدامات ما در حال رفتن به نیاز به مقدار زیادی از خانواده تمیز کردن وسایل. و این بدان معناست که ما باید بیشتر پرسنل و صنعتی ظرفیت به آنها را.

کنگره نیز باید به طور مستقیم دم دولت های ایالتی و محلی با پول آنها نیاز به اجرای همه چیز به درستی. توده سازمان های حمل و نقل در حال خرد سقوط ridership را شروع کرده اند و محدود کردن خدمات. فاصله بهترین عمل این است که سازمان های حمل و نقل باید اجرا شود کافی سرویس حتی به رفت و آمد زیاد سقوط به طوری که قطار و اتوبوس اقامت می تواند به عنوان uncrowded که ممکن است حتی در حالی که وسایل نقلیه ضد عفونی اغلب. این نیست که از نظر مالی قابل دوام برای دولت های محلی اما دولت فدرال می تواند آن را قابل دوام و در انجام این کار حمایت از بهداشت عمومی و اشتغال در همان زمان.

گسترده تر یک منجی از coronavirus همه گیر است که پاتوژن است که نسبتا آسان برای کشتن با صابون و دیگر عادی تمیز کردن وسایل. بالا-سطوح تماس در زمین های بازی و نیمکت و دیگر فضای عمومی می تواند و شاید باید به طور معمول ضد عفونی به عنوان بخشی از یک استراتژی انتقالی به گرفتن همه چیز تا حدی باز دوباره. مانع به انجام است که به سادگی هزینه.

اما این فقط یکی دیگر از راه گفت: این ویروس نشده حذف ما نیاز به کار است. وجود دارد مقدار زیادی برای کارگران انجام دهید به جای اینکه بیکار تا زمانی که مردم حاضر به قبول توده بیکاری به عنوان اجتناب ناپذیر است. به جای آن که لازم است به طور کامل رفع وضعیت سلامت قبل از ما می توانید زخم التیام یابد, اقتصاد, بسیج idled کارگران باید بخشی از چگونه به سلامت وضعیت تحت کنترل است.

اما به زیربنای آن همه آمریکایی ها نیاز به یک تعاونی بانک مرکزی است.

سوال از فدرال رزرو اقدام تنگاتنگی مرتبط اجتناب ناپذیر سوال که آیا این کشور می تواند واقعا استطاعت به شرکت در محرک در این سطح. و پاسخ این است که بله.

از سال 1951 تغذیه/خزانه توافق بانک فدرال عمل کرده است به طور مستقل از بقیه دولت آمریکا. اما به عنوان جسیکا رومرو از بانک فدرال رزرو ریچموند مارکوپولو در تاریخ خود را از توافق “در طول جنگ جهانی دوم و پیامدهای آن فدرال رزرو نمی لذت بردن از جمله استقلال.” به جای “در درخواست از وزارت خزانه داری فدرال رزرو به طور رسمی متعهد به حفظ نرخ بهره پایین و میخکوب کردن محکم کردن از 3/8 درصد در کوتاه مدت خزانه. فدرال رزرو همچنین به طور ضمنی پوش نرخ در بلند مدت اوراق قرضه خزانه داری در 2.5 درصد است.”

نکته این بود تا مطمئن شوید که آن را مقرون به صرفه برای دولت به قرض گرفتن پول آن نیاز به مبارزه و پیروزی در جنگ. نرخ بهره در حال حاضر کمتر از نیمی از جایی که آنها به عنوان مجموعه ای اضطراری زمان جنگ مالی اندازه گیری و فدرال رزرو اعلام کرده است که در آن مایل به شرکت در فضای مجاز: نامحدود خرید اوراق قرضه دولتی “برای حمایت از صاف به عملکرد بازار و موثر انتقال سیاست پولی به گسترده تر شرایط مالی و اقتصاد است.”

چه چیزی بیشتر مورد نیاز از تغذیه است واضح تر بيان اهداف فعالیت های آن است. در نسل گذشته بانک مرکزی را به تمرکز شدید شده است در حصول اطمینان از این است که تورم باقی می ماند نزدیک اما زیر هدف 2 درصد است.

برای حمایت کافی بهبود تغذیه باید به وضوح دولت که در آن هدف این است که برای کمک به مقامات مالی به طور کامل از بین بردن هر گونه کمبود در تقاضا. این بدان معناست که تا زمانی که این ویروس این است که ما باید مایل به دیدن افزایش تورم بالاتر از 2 درصد سطوح به عنوان شما می توانید انتظار برای دیدن در یک اقتصاد رنج می برند از یک منبع در سمت مشکل است.

بسیاری از معاملات تجاری حتی زمانی که آنها راه اندازی مجدد خواهد شد که به انجام کمی دست و پا گیر راه با تاکید بیشتری بر تحویل uncrowded فضاهای و بسیاری از مواد ضد عفونی کننده. که به معنی هزینه بالاتر ساختار قیمت های بالاتر و پایین تر اقتصادی خروجی واقعی مشکلات اقتصادی که stimulative سیاست ثابت نمی باشد و آن را بهبود بخشد فقط به عنوان آزمایش و درمان و واکسیناسیون را بهبود بخشد. اما آن را نمی خواهد که به معنی بیکاری توده یا سرد انتخاب بین غرق بیمارستان ها و افسردگی.

گوشه ای از سیاست های اقتصادی جهان من به دنبال صرف مقدار زیادی از زمان بازی صندلی اپیدمیولوژی و بحث نظریه های مختلف در مورد چگونه مرگبار Covid-19 واقعا و چگونه مفید مستند-نوع سیاست واقعا در مبارزه با آن.

این سوالات مهم هستند و در این زمان نامشخص, من نیز به آنها علاقه مند. مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل شده است شخصا مشتاق در مورد چشم انداز با استفاده از هیدروکسی کلروکین شاید در ترکیب با آزیترومایسین به عنوان یک درمان دارویی برای Covid-19. (این تحقیقات تا کنون در اثر از جمله درمان های اولیه و مخلوط شده است.)

من امیدوارم که برخی از آن تابه را بیش از حد و آن را غیر منطقی سعی کنید برای حفظ برخی از خوش بینی در اپیدمیولوژیک طرف.

اما این نیز یک درجه از در نی بتواند در مورد آن. هر دو ذهن انسان و نظام سیاسی شورشی در این ایده که زمان تلخ اقتصادی تصویر آمریکایی ها با دیدن ما است تنها جایگزین برای یک جهان با افزایش بیماری از یک ویروس جدید است.

ما باید با چشم باز با این حال: که انتخاب نادرست تنها دلیل وجود دارد که ما نمی فکر بزرگ به اندازه کافی در مورد سیاست های اقتصادی. هر دو این ویروس خود به خود و بهداشت عمومی اقدامات متقابل شده اند که به محل قرار داده برای مبارزه با آن پر هزینه به اقتصاد ملی است. اما بازار مالی شاخص های ما می توانید ببینید قبل از چشم ما نشانه ای روشن است که این هزینه ها در حال تشدید موج دوم مشکلات — سمت تقاضا مشکلات — که در واقع بزرگتر در مقیاس از مشکلات در طرف عرضه.

و بر خلاف در اپیدمیولوژیک سمت راه حل به بحران تقاضا در واقع بسیار روشن است.

کارگران راه اندازی یک بیمارستان صحرایی در مقابل کوه سینا وست بیمارستان در داخل پارک مرکزی شهر نیویورک در مارس 29.
Kena Betancur/خبرگزاری گتی ایماژ

ما در حال حاضر آماده برای شروع قابل توجهی محرک های مالی و کمک کرده است. اما برای رسیدن به جایی که ما باید, ما نیاز به انجام حتی بیشتر — قرار دادن پول بیشتر به دولت های ایالتی و محلی خزانه کاهش مالیات بر افراد و کسب و کار قرار دادن پول به طور مستقیم به دست مردم آمریکا و سرمایه گذاری افزایش تولید پزشکی و خانگی تمیز کردن وسایل.

یک برنامه می خواهم که نمی خواهد از بین بردن هزینه های اقتصادی از coronavirus. مقدار بسیار عظیمی از نیروی کار خواهد بود “تلف” در تمیز کردن و دوباره تمیز کردن سطوح و ساخت منابع که به سرعت استفاده می شود و دور انداخته به جای ساختمان ثروت است. اما آن را جلوگیری از بیکاری توده آبشار امواج از ورشکستگی و بدبختی همراه با افسردگی است. و از آنجا که مشکلات اقتصادی خواهد بود واقعا ویروس مربوط به آنها دور خواهد شد و هر زمان که وضعیت پزشکی را بهبود می بخشد — این که آیا آن را به دلیل بهبود تست, بهبود, درمان, یافته های جدید است که آن را نه به عنوان کشنده به عنوان ما می ترسید و یا هر چیز دیگری.

مشکل با شوک تقاضا است که در حال حاضر بزرگتر از نظر اقتصادی نسبت به عرضه اثرات ویروس خود را. و — از آنجا که آن را ناشی از سیاست شکست به جای RNA رشته تکثیر در سلول های ما — هیچ تضمینی وجود ندارد آن را از بین می رود حتی اگر کاملا موثر واکسن یک سال از هم اکنون.

آن زمان برای سیاستگذاران اقتصادی به اجازه پزشکان اپیدیولوژی و دیگر مقامات بهداشت عمومی انجام شغل خود را و شروع به گرفتن مسئولیت برای انجام کار خود را به جای. این ویروس یک واقعیت است و ما باید برای مقابله با. ادامه سقوط در تقاضای کل است یک سیاست انتخاب ما می تواند جلوگیری از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>