ما نمی توانیم فقط به جای پلیس با مددکاران اجتماعی


Two men with shirts that say police on the back ride down an escalator.
پلیس لس آنجلس افسران گشت زنی در یک ایستگاه مترو در روز پنج شنبه در هالیوود کالیفرنیا.
Allen J. Schaben / لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ

در چند هفته گذشته در میان تظاهرات بی سابقه در پاسخ به های اخیر با مشخصات بالا و میر غیر مسلح سیاه مردان و زنان در دست پلیس آمریکایی’ نظر در اجرای قانون است عمیقا منتقل شده است. اصلاحات در مقیاس بزرگ به طور ناگهانی به نظر می رسد مانند یک امکان مجزا. یکی از رایج خودداری کنند در رسانه های اجتماعی و جاهای دیگر نشان می دهد که ما به جای پلیس با مددکاران اجتماعی. این تا حد زیادی گرفته شده به شکل گسترده ژست با مردم intuiting که مددکاران اجتماعی که آموزش دیده برای مسالمت آمیز کمک کسانی که در بحران ممکن است بهتر به امید حل و فصل مشکلات از پلیس اما حرفه ای انجمن مددکاران اجتماعی پیوست کر بیش از حد. انجمن ملی مددکاران اجتماعی خود اشاره به سمت این ایده در ژوئن 16 توییت: “realDonaldTrump یک فرمان اجرایی را امضا خواستار بیشتر آموزش پلیس. #socialworkers خواهد بود و انتگرال: “این چیزی است که آنها را مطالعه کرده اند و مشغول به کار در تمام زندگی خود را. ما باید بهترین آنها را قرار داده و ما در ادارات پلیس…’ ” نیویورک فصل NASW بود و حتی بیشتر مستقیم ارسال یک پس-حذف گرافیک بیان “اجتماعی کارگران تعلق در ادارات پلیس.” اما به عنوان یک مددکار اجتماعی خودم خوش آمد می گوید این تازه کشف شده تعصب و غیرت برای کار ما با برخی از سوء ظن و بی میلی. به منظور به طور کامل درک چرا آن کمک می کند تا بدانید که چیزی در مورد تاریخ من نظم و انضباط.

تعویض افسران پلیس با مددکاران اجتماعی خواهد هیچ چیز را به آدرس اساسی نابرابری مسمومیت عدالت کیفری سیستم.

ایالات متحده تنها شروع گسترده برنامه های اجتماعی برای کمک به محروم در طول رکود بزرگ. قبل از آن, ترین شکل از کمک های اداره از طریق خصوصی خیرخواه جوامع با بودجه دولتی توسط طبقه فوقانی. این وجوه اغلب توزیع شده توسط اعضای جوامع در درجه اول زنان شناخته شده به عنوان “دوستانه بازدید کنندگان است.” آنها را بازدید فقیر جایی که آنها زندگی می کردند و سعی کنید به آنها را تشویق به آسانسور خود را از فقر از طریق ترکیبی از داستان های شخصی و اخلاقی اجبار در حالی که کمک به توزیع برخی از کمک. آنها برخی از تسکین را فراهم اما مشکلات با مدل کاملا آشکار است: آنها را کمی به چالش کشیدن سیستم ساخته شده است که چنین افراد فقیر در وهله اول و به طور عمده متمرکز بر assuaging گناه ممتاز.

دیگر نیا–اجتماعی کارگران در برابر این مدل اعتقاد به اینکه موثر باشد باید در جامعه زندگی می کنند که در آن یکی کار می کند. جین آدامز بنیانگذار هال خانه در شیکاگو است که شاید بیشترین نماینده این رویکرد است. آدامز تاسیس هال خانه در سال 1889 و در طول زمان این سازمان وارد شده انواع خدمات برای کمک به طبقه کارگر مهاجران بودند که همسایگان خود: مهد کودک و مراقبت از امکانات یک گالری هنری, کتابخانه کلاس های هنر و اشتغال اداره, در میان دیگران. آدامز بود صریح عمومی فکری و صلح طلب و او را پاداش جایزه صلح نوبل در سال 1931 برای تلاش های خود را. او همچنین یک eugenicist و موقعیت او با بسیاری دیگر از اوایل اجتماعی کارگران و قرار ترقی خواهان در اوایل 20th century. آدامز و دیگران را به خود جلب علمی روکش اصلاح نژاد و دیدم آن را به عنوان یک راه برای جلوگیری از گسترده رنج می برند آنها به طور معمول شاهد.

تلاش های دوستانه بازدید کننده و حل و فصل ساکنان خانه همراه با گذشت زمان به شکل نظم و انضباط اجتماعی کار می کنند. همکاران آدامز’ تاسیس فارغ التحصیل مدرسه ای که من دریافت آموزش و در حال حاضر به تدریس در این دانشکده خدمات اجتماعی دولت در دانشگاه شیکاگو که قبلا شناخته شده به عنوان علوم اجتماعی مرکز آموزش عملی در انسان دوستی و کار اجتماعی, قبل از ادغام با دانشگاه در سال 1920. در حالی که واضح و آشکار وجود دارد تفاوت در چگونه ما تمرین امروز برخی از ویژگی های کسانی که زودتر تلاش اند حفظ شده است: بسیاری از مددکاران اجتماعی که آیا مورد کارگران و یا حفاظت از کودکان طرفداران بازدید مشتریان در خانه های خود را به آنها ارائه خدمات برای بلند کردن آنها از شرایط فعلی در برخی از شیوه ای. فقط به عنوان قبل از اکثر مددکاران اجتماعی هستند و اغلب افرادی که در خدمت ما هستند. وجود دارد باقی می ماند غیر قابل اجتناب عنصر خارجی چتربازی در کمک به فقیر و مستحق قبل از بازگشت به خانه های خود. هیچ یک از این اخبار به مدرن ترین مددکاران اجتماعی; این فعال هستند مکالمات ما با داشتن در کار ما در مدارس و در رسانه های اجتماعی. تعویض افسران پلیس با مددکاران اجتماعی خواهد هیچ چیز را به آدرس اساسی نابرابری مسمومیت نظام عدالت کیفری ما هنوز هم عمدتا سفید کلاس های حرفه ای در درجه اول کار با مردم از رنگ.

بیشتر پیشنهاد جدی برای اصلاحات پیشنهاد تغییر برخی از منابع از پلیس اجتماعی کارگران به طوری که ما می تواند پاسخ به تماس برای مردم در سلامت روحی و روانی بحران است. بسیاری از شهرستانها سعی کرده اند که تغییرات در این رویکرد و گرایش آن به کار بسیار خوبی است. پلیس تمایل به استفاده می شود برای پر کردن شکاف ها در بخش دولتی وجود دارد اما هیچ دلیل روشن که چرا مردم آموزش استفاده از زور باید به آن پاسخ دهند در سلامت روانی بحران و یا کسانی که تجربه بی خانمانی. مددکاران اجتماعی و سایر حرفه ای های آموزش دیده بسیار مجهز برای ارائه کمک های مالی بسیار کمتر به احتمال زیاد به تشدید این وضعیت و ارائه راه حل های که خیلی بیشتر مقرون به صرفه.

مبادله کافی نیست اما. شاید بدیهی ترین آن همیشه بلافاصله آشکار اگر فرد دچار بهداشت روانی بحران و یا اگر چیز دیگری در جریان است. در اینجا یک مثال از محله من: دو سال پیش پلیس در پاسخ به تماس است که یک فرد بود, شکستن پنجره ها در یک کوچه. آنها دریافتند چارلز توماس و سپس یک چهارم-سال دانشجویی در دانشگاه شیکاگو در این میان به احتمال زیاد قسمت جنون ناشی از خود اختلال دو قطبی. پلیس به نظر می رسید که برخی از ایده از این به عنوان یکی از آنها فریاد زد: “ما یک روانی” در یک نقطه اما متوقف نمی افسران از تیراندازی او را زمانی که آنها گزارش شده است که او نسبت به آنها احساس تهدید. توماس جان سالم به در برده بود اما متهم به دو جنایت و قانونی خود گلایه حال انجام است.

داشتن مددکاران اجتماعی یکپارچه به یک اداره پلیس را متوقف پلیس از تیراندازی چارلز توماس. آنها به احتمال زیاد نمی خواهد به تماس پاسخ داده اند به خاطر آن بود که بلافاصله آشکار است که او در سلامت روانی بحران و حتی اگر آنها در حال حاضر آن است که در همه روشن است که صدای خود را خواهد بود در نظر گرفته شد كه از افسران پلیس است. مددکاران اجتماعی نمی توانست مانع از مرگ جورج فلوید Breonna تیلور الیاس McClain یا دیگران بی شماری به دلیل این شرایط نیست و نتایج حاصل از پلیس درک مسائل مربوط به سلامت روان اما پلیس نه درک درستی انجام ندادی. مددکاران اجتماعی نیز محدود با محدودیت های اجتماعی ما خالص ایمنی; ما فقط می توانیم آن را به سلامت روان درمان یا راه حل های مسکن اگر چنین منابع وجود داشته باشد در وهله اول. راه حل برای این مشکل مدرن پلیس نمی تواند تنها با داشتن مددکاران اجتماعی کار در کنار پلیس و یا پاسخگویی به مردم در سلامت روحی و روانی بحران برای این مشکل مدرن پلیس خود را. هر گونه پیشنهاد برای اصلاحات است که می افتد کوتاه از یک عمده فروشی اختراع مجدد از آنچه پلیس انجام دهد و دقیقا چگونه آنها در خدمت ما می افتد کوتاه. در بدترین حالت این پیش نویس های اجتماعی کارگران به یک سیستم ناعادلانه به ارائه یک احتمالي مهر تایید برای اقدامات خود را.

کار اجتماعی است که در میان خود تلاش اصلاحات بعد از یک سویفت اعتراض به NASW را صدای جیر جیر از آن حمایت کرده است به دور از هر گونه حرکت از تصویب. در حالی که من امیدوارم که ما می تواند کمک به حل این موضوع از خشونت پلیس ما پاسخ نیست. وسوسه شده است که در حال حاضر در کار اجتماعی از آغاز به پیشنهاد یک روکش نازک احترام به سیستم است که باید اساسا reimagined. ما باید دست گرفتن حرکت از لحظه ما و نه برای حل و فصل هر گونه خطر انداخته است. اولین گام این است که برای شروع به گوش دادن به سیاه و سفید و قهوه ای آمریکایی به عنوان آنها به اشتراک گذاری داستان های خود و تلاش های خود را در اصلاحات; هر چیزی کمتر صرفا همچنان پویایی سفید برتری که منجر به این مشکل در وهله اول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>