ما نمی توانیم پلیس راه ما را از این بیماری همه گیر


Three police officers blocking a road in NYC.

NYPD افسران خارج از ترمینال مرکزی در مارس 6.

Noam Galai/گتی ایماژ

هفته گذشته دوست من همسایه—اجازه دهید او را براد—زدم در درب و تحویل کلید آپارتمان خود را. او می خواست او را به بر روی آن نگه دارید چرا که او به او گفت که او در حال فرار از شهر نیویورک از طریق جت خصوصی به فلوریدا که در آن او اجاره یک عمارت برای سوار کردن coronavirus با یک دوجین از دوستان خود.

“تکواندو اشتباه است با مردم???” she texted me و برخی دیگر از دوستان بعد از او پذیرفته کلید.

ما به سرعت به واقع خود را Instagram مشخصات و scoured آن را برای سرنخ به اینکه دقیقا چه چیزی اشتباه است با او. او به نظر می رسد به یک استاندارد-سفارش شهر نیویورک فرض در بسیاری از عکس های او را نما, در قایق بادبانی, فانتزی ترایبکا بام ها و یا در شعله ور کت و شلوار و کت و flanked توسط کلون. هر عنوان شد festooned با هشتگهای مانند #livingmybestlife و #دوستان است. این مرد—او به وضوح بدترین.

بیشتر به طور قابل توجهی براد راحت بود. او لذت بخش سلولی برای همه از من ناتوان خشم و اضطراب در مورد بحران کنونی است. پس از دو هفته مطالعه در مورد بالا رفتن نرخ مرگ و تجهیزات اساسی کمبود روزانه اشتباه از زود رنج رئیس جمهور و فرماندار که انتخاب این لحظه به قطع پزشکی و زندان بیشتر مردم براد اساسا تبدیل به یک عروسک افسون. ما رویا پردازی در مورد غیر قابل بیان چیزهایی که ما می تواند انجام دهد به آپارتمان خود را در حال حاضر که ما تا به حال خود را کلید egging دوست ما به استفاده از آن برای تنبیه او را برای ذهن خود را bogglingly احمق زندگی انتخاب کند. او را دنبال کنید از طریق. آن را هنوز هم ساخته شده برای یک فانتزی خوب.

به جای آن که با هم هر غریبه در خیابان های بالقوه و بردار و یا بدتر از دیگری از بدن است که می تواند تخت بیمارستان و آن را در دسترس برای شما و یا خود را دوست داشت ،

این بحران برجسته همه Brads در میان ما. مردم به خصوص آمریکایی ها تمایل به انجام کارهای احمقانه در reflexive مقاومت به قوانین ما گفت: برای ما خوب هستند. همه دیده ایم ، شبان هنوز برگزاری کلیسا در سرپیچی از پناهگاه در محل سفارشات. Spring breakers نادیده اجتماعی فاصله راهنمایی و خوشه در سواحل. نیویورک در حال فرار کانون شیوع برای خانه های تعطیلات در زیر منابع مناطق روستایی است. وجود دارد که کسی که انبار تمام ضد عفونی کننده دست.

بله اینها همه نمونه هایی از رفتار غیر مسئولانه در یک بیماری همه گیر است که نیاز شدید و غیر معمول اقدام جمعی است. از آنجا که دولت فدرال هیچ چیز را به شناسایی و یا ردیابی coronavirus در ژانویه هنگامی که مهار شد هنوز هم ممکن است مهم ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید برای صرفه جویی در زندگی در حال حاضر به ماندن در داخل و دور ماندن از یکی دیگر را به عنوان آنجا که ممکن است و دیگران را تشویق به ماندن در داخل و دور از یکدیگر را به عنوان آنجا که ممکن است بیش از حد. مجبور جدایی خروج از انسانی معمولی ضربه به درک برای جامعه در میان فاجعه است. به جای آن که با هم هر غریبه در خیابان های بالقوه و بردار و یا بدتر از دیگری از بدن است که می تواند تخت بیمارستان و آن را در دسترس برای شما و یا خود شما عزیزان. هیچ کس نمی تواند مورد اعتماد باشد.

که ترس گرفته اجتناب ناپذیر تبدیل شود. شبان هستند که بازداشت شده است. همسایه در حال گزارش در یک دیگر و ارسال عکس از تجمعات غیرقانونی برای پلیس. برخی از کشورهای در حال تعقیب افراد برای سرفه در دیگران است. در فیلادلفیا افسران پلیس جسمی کشیده یک مرد یک شهر, اتوبوس, چرا که او باید یک ماسک. در اوایل این ماه, رهگیری گزارش داد که NYPD افسران بازداشت یک زن برای کافی اجتماعی فاصله در حالی که حلق آویز کردن با دوست پسر خود در بدفورد-Stuyvesant عمدتا سیاه و سفید و در نتیجه به شدت تحت کنترل در محله بروکلین. مجازات او بود به نشستن در یک سلول با بیش از 20 نفر دیگر قبل از اینکه منتشر شد را به جامعه:

زن گرفته شد به حوزه های محلی و سپس به مرکزی رزرو که در آن او به طور مشترک همراه با دو دوجین دیگر زنان برای بعد از 36 ساعت است. تنها زنانی که در حال حاضر ماسک زمانی که آنها دستگیر شده بودند اجازه داده شد به آنها را نگه دارید. وجود نداشت و صابون همراه بود, کثیف, اما در یک نقطه و یک افسر رفت و در اطراف توزیع قطره ضد عفونی کننده دست برای زنان برگزار می شود وجود دارد.

این دستگیری است نشانه ای از چیزهایی که می آیند. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو تشویق کرده NYPD بیشتر به سرکوب افرادی که به اندازه کافی اجتماعی-دورى و پیشنهاد کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در اوایل این ماه که او را deputize افسران پلیس از مناطق روستایی ایالت به ارائه نسخه پشتیبان تهیه در شهر (دستور کار او تحت فشار قرار دادند سال پیش به خشم پلیس شهر و عمومی).

عمومی, ترس ایجاد فرصت برای رهبران به فشار خود در دستور کار است.

هر کس می تواند درک کند که این زن را بازداشت کسی را امن تر است. در واقع آن را به احتمال زیاد می کند و برعکس. اما شاید تنها سوال باقی مانده این است که آیا ما حتی باید تعجب است که آن را به این آمده است.

آمریکایی سفید به خصوص آمریکایی ها در حال حاضر در تماس با پلیس بیش از حد. در زمان عادی و سیاست گذاری شده است امریکا اولیه پاسخ به یک میزبان از مشکلات اجتماعی است که نمی تواند حل شود با مجازات است. بی خانمانی و بیماری روانی و خشونت و نژاد پرستی و فقر و سمی مردانگی همه اش از طریق نظام عدالت کیفری به جای گرفتن خطاب به هیچ وجه معنی دار, ذهن هرگز حل و فصل شود. در حال حاضر ما انتظار داریم که افسران پلیس برای مهار این ویروس برای ما حتی به عنوان آنها بیش از حد آلوده شوند. حتی اگر تلاش برای دستگیری ما راه خروج از این فقط می گذارد و هر کس بیشتر در معرض خطر است. (اگر شما فکر می کنم آن را سخت به اجتماعی از راه دور در شهر نیویورک غیر ممکن است به لحاظ اجتماعی فاصله در زندان که به طور معمول فاقد پایه منابع بهداشت و چرخه مردم در داخل و خارج, تنها تشدید پخش شده است.)

در اینجا چیزی است: حتی اگر من می دانم که همه از من اعتراف برخی از بخشی از من می خواست فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis برای پیگیری کردن براد و مجازات او. حتی اگر من می دانم که به عنوان همکار من مارک جوزف استرن با اشاره به نیویورک در بازدید از فلوریدا هستند حداقل از فلوریدا مشکلات. دولت تا به حال بیش از 10 ، 000 مورد تأیید قبل از براد و دوستان خود را وارد.

مردم دیگر مشکل نیست; یک شکست های دیدنی و جذاب از رهبری است.

مشکل با راه دولت موفق به مهار این بحران است که در حال حاضر توقف coronavirus منتقل شده به یک ماده از مسئولیت شخصی است. گفتن مردم به ماندن در داخل و بهترین ما در حال حاضر. اما افراد نمی تواند اعتماد به پیروی از قوانین و در حال حاضر نیست زیر این قوانین ممکن است به این معنی است که شما را تا پایان کشتار مردم. و لیستی از قوانین می شود دیگر با هر CDC ارشاد: همه باید شستن دست های خود را حداقل به مدت 20 ثانیه ضد عفونی معمولا لمس سطوح هر روز اهدای ماسک خود را به بیمارستان ها بلکه با پوشیدن ماسک در خارج از خانه و, بالاتر از همه, اقامت خانه تا آنجا که ممکن است. هنگامی که دیگران سرپیچی از این قوانین آن را احساس می کند مانند یک حمله شخصی نه تنها به این دلیل که بقیه از ما در زیر قوانین اما به دلیل عواقب—برای افراد برای افراد با سیستم ایمنی بدن, برای کارگران ضروری—می تواند کشنده باشد. که شاید به همین دلیل آن را بسیار وسوسه انگیز برای تبدیل شدن به دغدغه با مردم دیگر مانند ، اما این ضربه با این نسخهها کار در حمایت از واقعی خائنانی از این بیماری همه گیر.

هنگامی که این ویروس برای اولین بار وارد آمریکا افرادی که می تواند انجام داده اند چیزی به آن داشته باشد هیچ چیز نیست. آنها حتی نمی زحمت به پیگیری آن است. در همین حال کره جنوبی و تایوان بلافاصله برقرار گسترده تست ایجاد “قرنطینه هتل” مستقر شده و خود را قوی اجتماعی و شبکه های ایمنی برای اطمینان از هر کس می توانست نیازهای اساسی ملاقات کرد در حالی که ماندن در داخل خانه. این کشورها دیده می شود به مراتب پایین تر نرخ ابتلا به عفونت از ایالات متحده در مقابل تهمت دولت نادیده گرفته و انکار مشکل منحل یک بیماری همه گیر پاسخ, تیم, دروغ بارها و بارها در مورد پاسخ نکردن منابع حیاتی از متحده است و در حال حاضر هاوکینگ یک معجزه اثبات نشده به مواد مخدر است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است شخصی به خطر مالی در. حتی زمانی که آن را تبدیل به آشکار است که آمریکا در حال غرق شیوع بسیاری از فرمانداران انتظار بیش از حد طولانی به تعطیل کردن کسب و کار و مدارس. که همه می گویند که مردم دیگر حتی براد نیست مشکل; یک شکست های دیدنی و جذاب از رهبری است.

اما عمومی ترس ایجاد فرصت برای رهبران به فشار خود در دستور کار است. آمریکایی ها انجام داده اند قبل از این—در گذشته بهداشت عمومی بحران به طور خاص. در اواخر قرن 19th قرن مهاجران یهودی از اروپای شرقی بودند سرزنش برای شیوع وبا حتی اگر مقصر معلوم شد که آب آلوده است. “با وبا کشتار مردم توسط عمده فروشی در بنادر چه رو این موجودات اختصاص به عبور به ایالات متحده وجود دارد خوب است زمین برای ارائه تقاضا به صورت مطلق منع مهاجرت” نیویورک تایمز نوشت: در سال 1892. فرماندار نیویورک در زمان استفاده از لحظه به فشار خود nativist دستور کار و ممنوع کشتی ها در جهت دلسرد کردن آنها از حمل و نقل ضعیف مهاجران اروپایی به سواحل آمریکا.

چند سال بعد یک طاعون شیوع در هاوایی و کالیفرنیا ملتهب سوء ظن از مهاجران چینی بسته بندی شده به کوچک, کثیف شرایط زندگی. مقامات قرنطینه و حتی سوخته محله چینی ها محله های یهودی نشین و ارسال بازماندگان به اردوگاه. ترس از طاعون نیز توجیه فرمت 1882 خروج چینی ها عمل می کنند که ممنوع همه چینی مهاجرت برای اضافی 40 سال است.

اجازه دادن به ترس راهنمای ما پاسخ نمی خواهد منجر به اقداماتی که هر کسی را امن تر است. و هنگامی که یک سیاست پاسخ طراحی شده است در اطراف بدترین بدترین—استثنا—ما مزخرف و سیستم های. ما در حال حاضر زندگی می کنند از طریق یکی دیگر از طولانی اتفاق می افتند فاجعه رانده ضربه به استقرار پلیس در برابر مردم ما از ترس: جرم حبس که تحقیقات نشان می دهد می کند و تقریبا هیچ کاری برای بهبود امنیت عمومی و در واقع می تواند باعث تشدید جرم و جنایت است. آن را بی ثبات و به دام افتاده و آسیب پذیر جوامع در حالی که ارائه ممتاز تر بخش از جامعه یک توهم امنیتی یک طلسم در برابر فاجعه است.

واقعیت جرم حبس است که هر فرد آن را لمس قربانی و مجرم دستخوش تروما. و دچار آسیب های روانی مردم پاسخ نمی دهند به مجازات است. آنچه که ما در حال تجربه در حال حاضر در سراسر جهان نیز یک نوع از تروما. مردم در مقابله با فاجعه در راه های غیر قابل پیش بینی. گاهی اوقات این روند به نظر می رسد مانند انکار و یا شوخی در یک وضعیت قبر و یا حتی فقط برای یک اجرای بدون ماسک. آن را آسان به احساس تنهایی در غم ما و ضربه زدن به دیگران که به نظر نمی رسد به احساس به همان شیوه هنگامی که ما در حال دست و پنجه نرم کردن با آن است. اما ما می تواند احتمالا نمی دانید چه رفتن را از طریق دیگران سر. با فرض بدترین حالت را ندارد این بحران از بین برود.

ما باید یک انتخاب در حال حاضر است. ما می توانید با پلیس تماس بگیرید, در, کودکان و نوجوانان بازی بسکتبال در خیابان و خودمان را بگویید که انجام این کار کمک خواهد کرد و یا ما می توانید تصمیم به قرار دادن تلاش های ما در پشت واقعی چیزهایی که ما می دانیم که ما نیاز به مهار این ویروس گسترده تست و حمایت بهتر برای کارگران ضروری. ما می تواند به جذب بیشتر افسران پلیس و یا ما می تواند به جذب بیشتر کارکنان مراقبت های بهداشتی. ما می توانیم تقاضای تشدید مجازات برای کشیشان که نگه داشتن خدمات کلیسا و یا ما می تواند تقاضای واقعی اجتماعی و شبکه های ایمنی برای اطمینان از ما هرگز گرفتار کردن گارد دوباره. دولت ایالات متحده روشن ساخته است که آن را نمی دانید که چگونه به انجام هر دو. از همه مهمتر, ما می توانیم جلوگیری از سرزنش دیگران دست شستن تکنیک های و در عوض حاضر به فراموش کردن این حقیقت: از آنجا که رهبران ما موفق به افزایش به مناسبت و تصویب معنی دار اقدامات پیشگیرانه ماه پیش همه ما در حال حاضر خواسته شده را فوق العاده فداکاری های شخصی به تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر. و برای اکثر مردم توافق کرده اند که برای انجام کار درست برای تا زمانی که آن را طول می کشد.

بله بسیاری از مردم مانند رفتار خودخواهانه ، بسیاری از مردم در حال حاضر در حال شکل گیری کمک های متقابل از شبکه های اهدا به مواد غذایی بانک و چک کردن در در کشورهای همسایه است. اکثر افرادی که می توانند در حال پناه در مقام قضاوت توسط قطره های گسترده در آلودگی ترافیک و حمل و نقل ridership. بسیاری از افراد در تلاش هستند تا بهترین خود را در حالی که خیره به پایین یک بیماری وحشتناک و سقوط اقتصادی.

ما فقط از این طریق دست نخورده اگر ما می تواند به حفظ برخی از صورت ظاهر از دلسوزی برای یکدیگر است. روشن می شود بله من هنوز هم به مسخره براد در هواپیماهای بدون سرنشین-فیلم برداری ویدئو تورهای عمارت خود را هر فرصتی من. اما پس از آن من را به یاد خودم فقط با قرار دادن گوشی خود و اجازه دهید او را #livehisbestlife.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>