“ما انجام داده اند می تواند بیشتر”: مولر دادستان به انتشار خودی حساب به روسیه مستاجرها عناوین

سناتور. لیندزی گراهام رئیس جمهوری خواه به رهبری قضایی مجلس سنا کمیته اعطا خواهد شد یک درخواست توسط دموکرات ها در پانل به دعوت مشاور ویژه سابق رابرت مولر به شهادت در مورد تحقیقات خود را به تهمت و مبارزه است. گفت:

روز یکشنبه خبر به شرح زیر است واشینگتن پست op-ed مولر منتشر شده شنبه بعد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را لرزاند حقوقی جهان زمانی که او تبدیل دوست دیرین و مشاور راجر سنگ 40-ماه حکم زندان برای مانع یک بررسی کنگره به رئیس جمهور.

تبلیغات:

“سنگ بود محاکمه و محکوم شد زیرا او متعهد فدرال جنایات” مولر نوشت: دفاع از کار خود را پس از یک سال سکوت. “او باقی مانده یک جنایت کار محکوم و به درستی چنین است.”

مدت کوتاهی پس از آن بالا مولر دادستان اعلام کرد که او به نوشتن خاطرات در مورد تحقیقات و آن شکست به “انجام بیشتر.” این کتاب با عنوان “جایی که قانون به پایان می رسد” منتشر خواهد شد یک ماه قبل از انتخابات.

گراهام ساخته شده اطلاعیه خود در توییتر.

تبلیغات:

“ظاهرا آقای مولر حاضر است – و همچنین قادر است از دفاع از مولر تحقیقات از طریق اصول ارزیابی در واشنگتن پست” گراهام نوشت.

“دموکرات ها در کمیته قضایی مجلس سنا قبلا درخواست آقای مولر به نظر می رسد قبل از کمیته قضایی مجلس سنا به شهادت در مورد تحقیقات خود را,” او اضافه شده است. “که درخواست داده خواهد شد.”

هر چند Mueller شهادت قبل از قضایی مجلس و هوش کمیته در back-to-back جلسات در ماه ژوئیه گذشته گراهام و سناتور دموکرات را رد کرد و خواستههای دموکراتیک برای تماس با مدیر سابق اف بی آی گفت: از آن زمان به حرکت از روسیه بررسی است.

تبلیغات:

“من مطمئن ساخته شده است که مولر قادر به انجام کار خود را بدون دخالت” گراهام گفته سی ان ان در آوریل 2019. “این Mueller گزارش است برای من. انجام می شود.”

اما ماه گذشته گراهام نشانه یک تغییر زمانی که او گفت که خود را دموکرات آمریکا در کمیته بهداشت ، دایان فاینستاین از کالیفرنیا که آن را “نه یک درخواست غیر منطقی” به کسی که از مولر تیم از جمله سابق مشاور ویژه خود است.

تبلیغات:

“من نمی نامطلوب به داشتن کسی از مولر تیم آمده و به کمیته چه کردند و چگونه آنها آن را انجام داد” گراهام گفت. “به عنوان یک ماده در واقع من فکر می کنم که واقعا یک ایده خوب است.”

“همانطور که به آقای مولر: اگر شما می خواهید به تماس او را” گراهام بعد اضافه شده است. “من فقط می خواهم به شما بخواهید به فکر می کنم دو بار در مورد آن است.”

معاون سابق دادستان کل راد Rosenstein منصوب مولر در مارس 2017 به بیش از روسیه تحقیقات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج FBI مدیر James Comey.

تبلیغات:

بیش از دو سال آینده مولر تیم امن هشت گناه درخواست و یا اعتقادات از جمله چهار مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاوران. این تحقیقات در خدمت نهایی آن کیفرخواست به سنگ در ژانویه 2019.

مولر همچنین متهم بیش از دو ده روسی افراد و اشخاص از جمله ارشد هوش افسران و مستند حداقل ده نمونه از انسداد احتمالی دادگستری توسط رئیس جمهور.

در حالی که گراهام در مورد چهره خود جلب کرد حدس و گمان از که برخی از “موش ها در حال خروج از غرق شدن کشتی” صندلی خانه هوش کمیته رئیس Rep. Adam Schiff, D-کالیفرنیا هشدار داد در غیر این صورت.

تبلیغات:

“من گمان می کنم همه لیندزی گراهام می خواهد به انجام است ادامه مبارزه واقعی” شیف سی ان ان گفت. “این است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نوعی قربانی زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یکی از دعوت از روسها برای کمک به او را انتخاب کنید در وهله اول است.”

گراهام که در حال حاضر خود را میبیند در یک غیر منتظره تنگ مجدد مسابقه ملحق به جمهوری خواه خواسته در ماه مه به تماس سابق اوباما مقامات کمیته برای شهادت در مورد ریشه های روسیه شد. او هنوز به انجام این کار.

سنگ تخفیف در حالی که کاملا غیر منتظره بود و خیره کننده آبخيز لحظه. به نظر می رسد به rattled حتی معروف کم حرف مولر تیم که حاضر به اظهار نظر در این مورد به جز در موارد نادر.

سابق مولر بالا دادستان اندرو Weissmann که رهبری تحقیقات و تعقیب سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین پل Manafort و بالا aide ریک گیتس اعلام کرد که انتشار یک کتاب در مورد مولر کاوشگر زیر سنگ تخفیف.

تبلیغات:

Weissman به اسوشیتد پرس گفت که این کتاب با عنوان “جایی که قانون به پایان می رسد” را بررسی خواهد کرد “سخت حقیقت” مورد بررسی: “اشتباهات” ساخته شد و “بیشتر” می تواند انجام شده است.

“من عمیقا افتخار از کار ما انجام داد و از تعداد بی سابقه ای از مردم ما مجرم شناخته و به اعدام محکوم شده و در رکورد سرعت. اما حقیقت سخت است که ما اشتباهات” Weissman گفت. “ما می تواند انجام داده اند بیشتر است. ‘که در آن قانون به پایان می رسد” اسناد انتخاب ما ساخته شده خوب و بد برای همه برای دیدن و قضاوت و یادگیری از

“این داستان از ما تحقیق چگونه دموکراسی ما مورد حمله قرار گرفت توسط روسیه و چگونه کسانی که چشم پوشی و نادیده گرفته شده است که حمله به تضعیف توانایی ما برای کشف حقیقت” او ادامه داد. “تعهد من به عنوان یک دادستان شد و به دنبال حقایق که در آن آنها led با استفاده از تمام ابزار در دسترس است و مصمم با یورش رئیس جمهور قدرت های منحصر به فرد برای تضعیف ما کار می کنند.”

مولر ارائه گزارش نهایی خود را در ماه مارس گذشته که در نتیجه در میان چیزهای دیگر است که تحقیقات خود را نمی ایجاد اثبات یک توطئه جنایی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و مقامات دولتی. همچنین در این گزارش مفصل ده مواردی است که در آن رئیس جمهور متعهد پریما با یک انسداد عدالت است اما برای رسیدن به یک نتیجه یا راه.

تبلیغات:

“در همان زمان اگر ما تا به حال اعتماد به نفس پس از تحقیق کامل از حقایق است که رئیس جمهور به وضوح مرتکب نشده انسداد عدالت ما را به دولت” گزارش خوانده شده در آن پاراگراف نتیجه گیری. “بر اساس حقایق و قابل قانوني ما قادر به رسیدن به این قضاوت. بر این اساس در حالی که این گزارش نمی توان نتیجه گرفت که رئیس جمهور مرتکب جرم آن را نیز نمی تبرئه او.”

Weissman قصد دارد به انتشار خاطرات سپتامبر. 29.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>