“ما باید قدرت”: “ملکه مقاومتی” کتاب مشخصات سیاستمداران که ما الهام بخش ترین زنان

بنابراین بسیاری از مردم جوان سرخورده با سیستم سیاسی ما. آن را مانند شما مجبور به پرداخت وای به رای و به آنها یک برچسب. شما می توانید آنها را سرزنش برای فاقد هیجان پس از تماشای راه جمهوری خواهان کورکورانه همه چیز را مسدود اوباما سعی به انجام این کار در طول زمان خود را در کاخ سفید ؟

حتی اگر آن را در مورد علاقه خود را — که پیام روشنی در مورد چگونه ما شکسته نظام سیاسی است. آه و سپس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد و به خوبی بسیاری از ما نگران هستند اگر امریکا هنوز هم می شود در اینجا با 2020 انتخابات ریاست جمهوری. اما امریکا در اینجا خواهد بود نه به خاطر تهمت و نژادپرستانه cronies اما از صدای قوی در کنگره ما مانند اسکندریه Ocasio-کورتز, الیزابت وارن, نانسی پلوسی و ماکسین واترز.

تبلیغات:

کریشن Trotman یک سردبیر اجرایی در Hachette کتاب و کسی که من تا به حال لذت بردن از کار کردن با خود من کتاب اسناد و مدارک سفر از این زنان شگفت انگیز خود را صدای قدرتمند و تغییرات آنها پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان بیش در کتاب جدید خود از سری “ملکه از مقاومت است.” Trotman و من به تازگی تحت پوشش همه این مسائل در یک قسمت از “سالن شد.” چهار سال گذشته دشوار بوده است اما Trotman کتاب ارائه می دهد امید در یک زمان که در آن ما نمی تواند به آن نیاز دارید بیشتر.

شما می توانید به تماشای من “سالن ایران” قسمت با Trotman اینجا و یا خواندن یک Q&A از مکالمه ما در زیر به شنیدن بیشتر در مورد تکامل از انتشار و چگونه Toni Morrison هموار راه را برای او.

تبلیغات:

زیر گفتگو شده است به آرامی ویرایش شده برای طول و وضوح.

شما در حال برجسته ویرایشگر با شهرت در سراسر صنعت چاپ و نشر. مردم عاشق کار با شما و در حال حاضر شما در حال تعویض طرف به عنوان یک نویسنده. آن را آسان ؟

آن را بسیار سرگرم کننده است. من فقط آن را دوست داشت. در ابتدا من فقط فکر نمی کنم چیزی از آن. این ایده در مورد دلیل صحبت من به دوستم که هم عامل من در حال حاضر در اتاق نشیمن خود را بیش از برخی از چای و ما صحبت های زیادی در مورد سیاست و او مانند “من فکر می کنم شما باید در نوشتن یک سری کتاب در مورد آن.” و من گفتم: “شوخی می کنی ؟ من یک ویرایشگر. چرا من؟” او را مانند “شما یک نویسنده خوب. من فکر می کنم شما باید آن را انجام دهد. من فکر می کنم شما می دانید که چگونه به انجام آن را در یک راه بسیار خوبی برای در واقع اجازه دهید آن را به مردم برسد و در یک راه جدید است.” و من گفتم: “من نمی دانم.”

تبلیغات:

اما در زمان من رفتن را از طریق بسیاری از تغییرات. من تا به حال فقط گذشت و او مانند “چه می خواهید انجام دهید ؟ شما در حال رفتن به نشستن در خانه و غمگین می شود. بیان آن را به نحوی استفاده کنید که انرژی و چیزی بنویسید.” پس من گفتم: “بسیار خوب.” و من پیشنهاد. اما شما می دانید من D من گفتن بود او چرا دیگر مردم نمی خواهید به علاقه مند در آن است. چرا من حتی نمی خرید سری. چهار سری کتاب? من گفتم: “یوهانا شما جدی است ؟ شما فکر می کنید یک ناشر در حال رفتن به خرید چهار کتاب و انتشار آنها را در یک بار؟” چرا که چشم انداز ما. و او بود, “آره, من می دانم آن را به اتفاق می افتد چون من عاشق این پیشنهاد است.” بنابراین ما واقعا بازخورد بزرگ است. هر کس دوست داشت این پیشنهاد است. ما در تمام جلسات و همه چیز را با ناشر به عنوان شما می دانید که چگونه از آن می رود. و آن را بسیار سرگرم کننده است. من فقط آن را دوست داشت.

به عنوان یک ویرایشگر آیا شما احساس می کنید بیشتر متصل به خود نویسندگان در حال حاضر که شما یک نویسنده هستید خودتان ؟

تبلیغات:

آه خدای من, من احساس می کنم خیلی بیشتر متصل است. من احتمالا رفتن به یک کمی بیشتر فروتن در حال حاضر به عنوان یک ویرایشگر زیرا من می دانم که چقدر دردناک از یک فرایند است. منظور من این یک روند اما می توان آن را واقعا سخت به اجرای آنچه شما می خواهید می گویند. و به عنوان یک ویرایشگر, من استفاده می شود برای بودن در طرف دیگر میز و من به کمک من نویسندگان خود در سراسر نقاط و دریافت پیام های خود را در سراسر. اما حتی قبل از اینکه شما به جایی که من فکر می کنم نوشتن بسیار معنوی روند. این یک فرایند احساسی. و پس از آن در واقع با قرار دادن خود در خارج وجود دارد, قرار دادن کلمات خود را خارج وجود دارد یکی دیگر از همه چیز.

تونی موریسون یکی از بهترین نویسندگان برای همیشه زندگی می کنند اگر نه بهترین بود یک ویرایشگر نیز هست. من احساس می کنم مثل این است که یک ویرایشگر که پوشیدن کلاه باعث می شود شما یک نویسنده بهتر. آیا شما احساس می کنید که راه ؟

من فکر می کنم تا. برای یک کار با نویسندگان مانند شما که من احساس می کنم باید معتبر ، خود را با کتاب و کار خود را, شما واقعا مرا به یاد یکی دیگر از نویسنده من می دانم. که مهم بود برای من. این کتاب نوشته شده است در راه است که آن را مانند مونولوگ درونی من در مورد سیاست به عنوان یک زن سیاه و سفید. من می خواستم که صدای واقعی را در سراسر روی صفحه. من نمی خواهم به یک نویسنده است که کریشن همان ویرایشگر و یا یک شرکت صدای صحبت کردن در مورد سیاست. من واقعا می خواستم برای پیدا کردن معتبر صدای. به خصوص برای افرادی که از رنگ من فکر می کنم ما شده است به دام افتاده در یک راه خاص از نوشتن و راه خاصی از زبان است که طبیعی است و یا قابل قبول و متناسب با وضعیت موجود.

تبلیغات:

من فقط دوست دارم وقتی که من مردم را و واقعا ترجمه ما صدای واقعی ما و یا صداهای مختلف به مردم رنگ بر روی صفحه. این چیزی است که من دوست دارم در مورد کار خود و پیدا کنم که در مورد بسیاری از نویسندگان که با آنها کار کنم. منظورم این است که من چیزی است که من می خواهم به کار با پررنگ نویسندگان — افرادی که می دانند چه می خواهند می گویند و آنها را ابراز آن را دقیقا راه که می خواهید آنها را از آن ابراز می شود. و من فکر می کنم اینها چیزهایی است که به مردم برسد. من می خواستم برای انجام این کار با کار من بود و من واقعا با الهام از نویسندگان که با آنها کار کنم.

ما با تشکر از شما. و تبریک در تکمیل این کار. وجود دارد چهار کتاب خود را در “کوئینز مقاومت” سری. ما AOC ما الیزابت وارن ما ماکسین واترز و ما نانسی پلوسی. این کتاب نمی تواند در یک زمان بهتر چون کشور ما این است که شکسته. ما نیاز جدید پویا رهبری است. ما نیاز به رهبری از افرادی که دارای تجربه. ما باید این جهان را به مخلوط. شما می توانید بحث در مورد اینکه چرا در حال حاضر زمان است ؟

در حال حاضر زمان برای “ملکه مقاومت” سری به این دلیل که کتاب بسیار فراگیر به عنوان چهار کتاب. این زنان از رنگ اما همچنین غیر از رنگ. این نشان می دهد که زنان رهبری است. و من واقعا فکر می کنم که زنان رهبری بسیار مهم است به خصوص برای زنان سیاه پوست. هنگامی که شما خواندن یک کتاب مانند ماکسین واترز کتاب شما می بینید که او را از طریق بسیار بوده است با این کشور است. او در اطراف در طول وات شورش لا شورش برای رادنی کینگ. او شده است یک رهبر از طریق تمام. اما یک چیز است که واقعا صحبت در مورد جایی است که آیا ماکسین واترز شروع کنم ؟

تبلیغات:

او شروع به درست مثل من و شما. او آغاز شده و شاید حتی به شما نزدیک تر. منظورم این است که او در یک headstart و او داوطلبانه. او با داوطلبان به عنوان هماهنگ کننده برنامه که با این نسخهها کار با مادران که می خواست به بچه های خود را بهتر آموزش و پرورش است. او کسی است که به ارمغان آورد همه با هم و او تبدیل به یک رهبر در جامعه است. و آنها را تحت فشار قرار دادند و او را به سیاست این بود که زنان را دیدم که یک رهبر در او. او تا به حال هرگز فکر نمی کردم در مورد انجام این کار. او تا به حال به حال دیگر تجربه کار در یک شرکت تلفن و همه چیز, اما او تا به حال نه از این فکر برای خودش. این بود که دیگر زنان در جامعه بودند که کار کردن با او که او را به سطح بعدی. در هر مرحله آن بود که همیشه زنانی که خود را به محل بعدی. و من عاشق ماکسین واترز چرا که او یک فمینیست و من فکر نمی کنم ما واقعا اذعان به همان اندازه در مورد آنچه که او فکر می کند در مورد زن, رهبری, اما او یک فمینیست. او با گلوریا استاینم و بسیاری از زنان دیگر به چیزهایی اتفاق می افتد برای زنان در جامعه زنان را نیز به عنوان یک کل.

برای صدای ما به مردم آن است که پیامبر در زمان برای ما به حرکت می کند و این چیزی است که ما انجام می دهند. ما در حال حرکت از طریق آن همه است. ما در حال هل دادن در حال حاضر ما در حال هل دادن سیستم ما در حال هل دادن متحدان ما در حال هل دادن همه چیز به تغییر در اثر. بنابراین من فکر می کنم آن را در زمان مناسب به این کتاب الهام بخش در مورد سیاست گاهی اوقات به دلیل سیاست می تواند بسیار غمگین مرگبار موضوع است. و شما و من در مورد این بحث زیادی است. ما فقط احساس افسردگی و فکر کردن در مورد سیاست اتفاق می افتد در اینجا. من می خواستم برای قرار دادن چیزی است که الهام بخش است که نشان می دهد که ما قدرت داشته باشد. سیاست است و نه یک چیز منفی. آن را بسیار مثبت چیزی که شما حق مداران و حق مردم و انجام کار و ما فقط باید خوب بیشتر مردم تحت الشعاع قرار داده از مردم بد است.

من خوشحالم که شما را شکست ماکسین واترز گذشته است. هنگامی که شما گفت که او مثل من, من نمی خواهم مردم را به فکر می کنم که او آغاز شده مسکن تاس بازی در شرق بالتیمور.

اما او از این پروژه ها است.

تبلیغات:

او متصل است. و backstory بسیار الهام بخش است. صحبت از سیاست زمانی که شما صحبت کردن در مورد “ملکه” مقاومت وجود دارد هرگز یک مکالمه در مورد پله خارج از سیاست ؟

این همه در مورد سیاست چون من واقعا به تغییرات سیستماتیک و من فکر می کنم که در آن تغییرات سیستماتیک شروع می شود. من می خواهم “ملکه مقاومت” سری را ادامه دهد. ما مردم واقعا شارژ در فعالیت های فضایی است که من فکر می کنم فوق العاده است اما قوانین و سیستم باید تغییر کند و ما نیاز به افرادی مثل AOC جوان مردم که شدید به رفتن به این مکان ها می شود و در این اتاق که در آن همه این چیزها اتفاق می افتد و مسئول باشد.

ماکسین واترز در حال حاضر رئیس بخش مالی و بانکی. و به عنوان یک زن سیاه و سفید شده است وجود دارد هیچ دیگر زن سیاه به نگه داشتن آن موقعیت به عنوان صندلی. و این واقعا چیز خوبی برای ما داشته باشد. و من فقط فکر می کنم که سیاست است که در یک محل واقعی واقعی تغییر اتفاق می افتد. و ما باید برای ادامه پیدا کردن آن مکان سرگرمی و رسانه ها و انتشارات و تمام مناطق دیگر که در آن تغییر اتفاق می افتد. S

آنچه ما واقعا نیاز است که بیشتر سیاه سردبیران و بیشتر سیاه و سفید ناشران بیشتر سیاه و سفید مدیران عامل شرکت چاپ و نشر را در بیشتر از ما و به وجود داشته باشد برای ما و می دانم که چگونه به انتشار us. ما باید بیشتر مردم را نیز شارژ می شود تا در راه مثبت در مورد سیاست مبارزه با این سیستم به عنوان فعالان بلکه کسانی که مایل به رفتن در داخل و در سیستم تغییر ایجاد کنید.

تبلیغات:

در حال حاضر آن را احساس می کند مانند وجود یک میکروسکوپ در هر صنعت زمانی که ما در حال صحبت کردن در مورد نمایندگی. وقتی که می آید به نژاد چگونه می تواند صنعت چاپ و نشر همچنان به بهبود بخشد ؟

ما نیاز بیشتر مردم سیاه و سفید در بالا. من می خواهم به راه رفتن به یک خانه چاپ و نشر و دیدن سیاه و مدیر عامل شرکت. وجود دارد هیچ مرد سیاه و سفید در این سطح بالا. تنها تعداد انگشت شماری از ناشران. اما حتی در خارج چاپ و نشر در منطقه و حتی در کسب و کار ما نیاز به کشش و جذب مردم به چاپ و نشر که مثل ما نگاه کنند چرا که بسیاری از مردم در چاپ و نشر و ویراستاران شروع به عنوان دستیاران و رشد آنها. اما این بدان معنی است که شما باید برای حفظ این افراد است. شما باید به آنها یک دلیل می خواهم به ماندن در چاپ و نشر. آن را نه از لحاظ مالی سود آور; آنها فقط می تواند در جایی دیگر و به زمینه های مختلف و پول بیشتر. آنها را به ماندن چرا که آنها واقعا احساس پرشور در مورد آن, و آنها را, اما شور و شوق می آید از دیدن مردم که نگاه مانند آنها کار با مردم به نگاه مانند آنها را درک است که آنها در واقع می تواند به رشد و ساخت چیزی وجود دارد.

بنابراین من فقط فکر می کنم که ما نیاز داریم بیشتر مردم در آن بالا است. ما نیاز به آوردن در افراد جوان به آنها بگویید در مورد شغل و استخدام آنها را و می دانم که چگونه به نگه داشتن آنها وجود دارد. من در آغاز چاپ و نشر, و من مشغول به کار بود با یک ویرایشگر و آن را به معنای بسیار به من چون من می دانستم که من متفاوت از دیگر سرمقاله دستیاران من خواهد بود با داشتن ناهار با. در آن زمان من تا به حال طولانی dreadlocks. بنابراین من می تواند به او و گفت: “خوب شما چه فکر می کنید ؟ چگونه من باید با پوشیدن من در اینجا ؟ شما چه فکر می کنید؟” و من می دانم که او می داند دقیقا همان جایی که من از. او واقعا به کمک داماد و در واقع فقط به من احساس راحتی در پوست وجود دارد چرا که او بسیار زیبا بود و خیلی راحت و انجام این کار هست. اما متاسفانه هر سیاه دستیار تحریریه تا به حال تجربه. بسیاری از مردم ترک آنجا که آنها احساس می کنند که هر کسی به صحبت کردن. و آن را نه فقط یک محل که احساس می کنند مانند آنها می خواهند به ماندن و رشد در.

بسیاری از millennials هستند سرخورده با روند سیاسی است. برخی نمی خواهند برای رای دادن در همه. آیا شما احساس می کنید مانند درک که در آن ماکسین واترز می آید و یا آنچه تحت فشار قرار دادند AOC به وارد شدن به سیاست را الهام بخش و جوان مردم می خواهید برای دریافت میکنه ؟ ؟

نوشت: ما در این کتاب آن را به صورت بین نسلی. وجود دارد این راوی در سراسر که قطعا یک زن سیاه و سفید و آن را سرگرم کننده صدا. من می خواستم مردم به خود را در کتاب. من می خواستم آنها را به دیدن خود در AOC داستان. وجود دارد یک بخش در AOC و دوستیابی و فقط چیزهای سرگرم کننده که در آن من فقط فکر کردم که آن را واقعا مهم برای افراد جوان برای دیدن آنچه که سیاست واقعا باید مانند نگاه و الهام بخش آنها را برای رسیدن به آن سطح است. و ما همچنین نوشت: این کتاب بین نسلی چون ما می خواستیم افراد مسن به احساس می کنید الهام گرفته دوباره در مورد سیاست. آن را فقط به افراد جوان آن را افراد مسن که نیاز به احساس می کنم مثل امید وجود دارد و می تواند وجود دارد را تغییر دهید.

من فکر می کنم در حال حاضر با جورج فلوید و سیاه زندگی مهم جنبش وجود دارد مقدار زیادی بیشتر است که نسل های قدیمی تر می تواند مربوط به بر اساس آنچه که آنها انجام داده بود. در حال حاضر آنها خوشحال برای دیدن بسیاری تلاش بیشتر قرار دادن در خارج وجود دارد در سطح گسترده. نانسی پلوسی را به سیاست تا زمانی که او بود در 40s خود را به خوبی از او در سیاست اما او نمی توانید به کنگره تا 40s خود را به می گویند آن را هرگز خیلی دیر شده برای هر یک از ما برای تبدیل شدن به سازندگان تغییر و یا تغییر دهند.

AOC, برای مثال, در کل خیلی متفاوت از نانسی پلوسی که در کل خیلی متفاوت از الیزابت وارن. چه بود این سفر در گرفتن همه کسانی که داستان راه درست است ؟ و چقدر ورودی آیا شما از زنان است ؟

ما می خواستیم این کتاب گفته شود از نظر ما. ما نمی خواهیم هر سیاست در این کتاب است. ما می خواستیم به طور کامل خود مواد خودمان. ما واقعا نمی تکیه بر آنها برای هر گونه اطلاعات. ما فقط آن را بر اساس تحقیق و تجزیه و تحلیل ما به عنوان زنان سیاه. من co-نویسنده برندا جونز او با جان لوئیس برای زمان بسیار طولانی به عنوان مدیر ارتباطات. ما در بر داشت فقط که وجود دارد فقط به اندازه کافی داستان سرایی آینده از منظر این که آیا آن را به انجام با سیاست و یا مناطق دیگر و ما واقعا می خواستم آن را به تنها ماست و نمی توان برخی از مرتب کردن بر اساس از جزوه و یا دستور کار وابسته به آن است.

AOC واقعا سرگرم کننده بود برای من چون من هم از برانکس و من واقعا باید یک ارتباط با او. او یکی از جوانترین و من فقط دوست دارم راه او را فقط به تغییر سیاست است. او یک مدافع شدید هیچ شوخی است. اما او همچنین سرگرم کننده او می رود Instagram زنده می کند و او را آرایش و پخت و پز در حالی که او پاسخ واقعی ، او فقط پویا.

من فکر می کنم که همه آنها پویا هستند و در خود به خصوص الیزابت وارن که من فکر می کنم واقعا نمی مانند دیده می شود که گاهی اوقات. من فکر نمی کنم او واقعا بود مانند دیده می شود که زمانی که او در حال اجرا برای رئیس جمهور و او نمی توانید مقدار زیادی از زمان. او نقش نمایشگاه تا زمانی که آن را به او آمد و نیاز به خراب کردن کسی, او در زمان پایین بلومبرگ ، او می خواست او را از وجود دارد. او به نمایندگی همه چیز را که او فقط متنفر مورد سیاست. او احتمالا دوست داشت او را به عنوان یک فرد اما در اجرا خود را او درست مثل “اوه من باید پول زیادی. من قصد دارم به در آمده و صرفه جویی در جهان با تمام پول من است.” و او در زمان او را او بسیار گانگستر در مورد آن. دوست داشتم برای دیدن بیشتر از او با آن.

که یکی از بزرگترین لحظات که مبارزات انتخاباتی. او واقعا پاره به او.

من فکر می کنم او می شده اند یک فرد در مقابل مغلوب ساختن پیشی جستن. او می تواند اداره کند او می تواند اداره کند مغلوب ساختن پیشی جستن. او نمی ترسم و او نمی خواهد بود قادر به تحمل او را چون نه تنها او یک جنگنده شدید او می داند که چگونه به مبارزه با او می داند که چگونه به پرتاب مشت سخت. اما او نیز بسیار هوشمند و همیشه انجام خواهد شد که تحقیق و همیشه واقعا قرار می دهد در 110% در کار خود کار خود را. او کسی است که من را تحسین و من فقط فکر می کنم او به اندازه کافی اعتبار برای این واقعیت است که او نمی آمد از یک پس زمینه سیاسی یا. او از یک طبقه متوسط پس زمینه. او را دیدم آنچه اتفاق افتاده در طول سال 2008 بحران مسکن. او رفت و انجام تحقیقات برای کشف کردن آنچه اتفاق می افتد, چگونه از بانک ها بودند که با بهره گیری از طبقه متوسط آمریکایی ها که مجموعه ای از مردم به خصوص بازگشت. درست مانند آنچه که اتفاق می افتد با COVID به عنوان ما در, ما را ببینید که چقدر از نظر مالی این مکیده از خوشامد گویی زندگی از جامعه ما با مردم از دست دادن شغل خود و همه چیز.

الیزابت وارن بود که تمام شد و کار با کنگره است. او در کنگره برای طولانی ترین, اما, او کمک کرد ایجاد مصرف کننده حمایت مالی اداره است که محافظت از مصرف کنندگان از مردم مانند تهمت که ایجاد دانشگاه و به مردم بدهی وام دانشجویی قرار می دهد که همه ما به عقب. و همانطور که ما هر دو می دانیم که بسیاری از کسانی که دانش آموزان در آن دانشگاه نیز سیاه و سفید است. و او معتقد است در ایران. الیزابت وارن مانند او می گوید: او یک برنامه برای تمام این چیزها و او همیشه در حال طرح است. او همیشه مشغول به کار با کنگره به تلاش برای انجام کارها برای طبقه متوسط. و او با باراک اوباما اما او نمی تواند این کار را انجام داده است که او مورد نیاز از خارج به طوری که ‘ به همین دلیل او در آمد و به عنوان یک سناتور و فرار اوباما و چون او می دانست که او تا به حال به داخل به منظور انجام کارهایی است که او می خواست.

که آیا شما فکر می کنم در حال رفتن به اولین رئیس جمهور زن یا اولین زن معاون رئيس جمهور ؟

خب من شده است با تمرکز بر VP بدیهی است. کامالا هریس انتخاب من است و الیزابت وارن.

من به تماشای من بسیار هیجان زده هستم. من واقعا واقعا واقعا به الیزابت وارن. او نامزد مورد علاقه. اما برای VP مورد علاقه من نامزد استیسی آبرامز. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. هر کتاب را در کار می کند ؟

در حال حاضر من نویسنده است که من در مورد هیجان زده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>