ما هنوز نمی دانیم اگر مستندات مشغول به کار هستند. اما ما می توانید ببینید نتایج در اوایل این هفته.

در حال حاضر که اکثر ایالت را تعطیل موقت برای مبارزه با کروناویروس ما بزرگترین دشمن ما خود بی صبری.

اقدامات انجام شده در طول دو هفته گذشته در 37 متحده و بخش هایی از هشت بیشتر صدمه دیده است. آنها کشتن کسب و کار حیاتی هستند که به معیشت میلیون ها نفر از مردم است. آنها پرتاب میلیون ها نفر از آمریکایی ها از کار و خاموش کردن سلامت خود را بیمه.

و برای کمی در حالی که دیگر آن را نمی خواهد حتی روشن شود اگر آنها در حال انجام هر چیزی.

“ما قربانی بسیار در حال حاضر, اما آن را احساس می کند مانند چیزی است که کار می کند. که به دلیل آن طول می کشد هفته به دیدن نتایج. ما باید اقامت متعهد و اعتماد است که اجتماعی فاصله ما پایدار در حال حاضر صرفه جویی خواهد شد هزاران نفر از زندگی” دکتر Caitlin رودخانه ها در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی نوشت: در 23 مارس.

در اینجا به همین دلیل آن را تا زمانی برای ما فداکاری به اثرات قابل مشاهده. چیزی که ما در حال تلاش برای کاهش — جدید کروناویروس عفونت — نامرئی است ، در آن طول می کشد بین دو و 14 روز برای یک فرد مبتلا به تازگی شروع به نشان دادن علائم. پس از شروع علائم به نمایش می توانید آن را بیش از یک هفته آنها را به واجد شرایط برای تست (بسیاری از مردم واجد شرایط در همه). و سپس به لطف انباشت پرونده ها در تست, در دسترس بودن می توانید آن را به روز برای آنها را به یاد بگیرند که آنها آزمایش مثبت است.

به عنوان یک نتیجه هر تست مثبت امروز نشان دهنده عفونت است که رخ داده است به طور متوسط چند هفته پیش. اگر پناهگاه در محل دستور کار ما فقط باید شروع به دیدن اثرات خود را این هفته در ایالات متحده است که عمل soonest و آن را هفته بیشتر به دیدن اثرات آنها در سراسر کشور.

نیویورک اعداد به نظر می رسد در حال سقوط است, اما آن را بیش از حد به زودی به می گویند که این شهر گرد گوشه به لطف مارس 20 ماندن صفحه اصلی-سفارش — این عفونت شناسایی شدن توسط آزمون در حال حاضر به تقریبا تمام رخ داده است قبل از سفارش اتفاق افتاده است.

به عبارت دیگر هنگامی که شما خاموش کردن شهرستان خود را برای مبارزه با ویروس شما حتی ممکن است دیدن همه چیز بدتر از قبل از آنها بهتر است. وجود دارد خطر بسیار واقعی است که آن را تضعیف ما و بی درنگ ما را به رها کردن. ما نباید.

بیایید می گویند ما قفل کردن یک شهر برای جلوگیری از گسترش بیشتر این کروناویروس و مستند به خوبی کار می کند به عنوان یکی از در ووهان به نظر می رسد. جایی که قبلا متوسط فرد آلوده گسترش این بیماری به دو یا سه نفر دیگر پس از این مستند در ووهان تخمین زده می شود که هر فرد آلوده تنها به گسترش این بیماری به .32 مردم است.

اگر ما در انجام همان چیزی که تعدادی از عفونت های جدید را شروع کاهش حق دور. اما در اینجا چیزی است: تعداد مثبت جدید آزمون ؟ که در حال رشد نگه دارید.

در اینجا به همین دلیل: علائم کروناویروس به طور معمول نگاهی به برخی از زمان شروع به نشان دادن پس از عفونت است. متوسط دوره کمون است پنج تا شش روز اما “ممکن است طیف وسیعی از 2-14 روز” با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است. به طوری نگه دارید که در ذهن داشته باشیم هنگامی که فکر کردن در مورد افرادی که شروع به توسعه علائم در حال حاضر: کسانی که بودند افرادی که در معرض coronavirus حدود یک هفته پیش در برخی از موارد حتی طولانی تر است.

در حال حاضر اکثر مردم نمی توانند یک تست به عنوان به زودی به عنوان آنها شروع به نشان دادن علائم است. در برخی از نقاط کشور در واقع آن را غیر ممکن است برای به دست آوردن یک آزمایش تا زمانی که شما در بیمارستان بستری هستند, مگر اینکه شما یک مراقبت های بهداشتی کارگران و یا در غیر این صورت معرض خطر در نظر گرفته.

Coronavirus یک دوره طولانی بیماری — مردم معمولا بیمار در حالی که قبل از آنها بیمار به اندازه کافی به نیاز به بستری شدن در بیمارستان. در یک مطالعه از چین متوسط زمان از نشانه شروع به بستری شدن در بیمارستان بود و نه روز و در مطالعه دیگری دشواری تنفس معمولا ظاهر پنج تا 13 روز پس از علائم آغاز شده است.

که بدان معنی است که, در بخش هایی از آمریکا که در آن بسیاری از بیماران را آزمایش نمی شوند برای coronavirus تا زمانی که در بیمارستان بستری یک بیمار ممکن است آزمایش 14 روز پس از آنها آلوده شدند و پنج روز به طور متوسط برای بیمار به نشان دادن علائم و نه روز پس از آن برای پایان دادن به در بیمارستان است.

در نهایت تست همیشه نمی توانید نتایج را حق دور. وجود دارد برخی از تست های که تبلیغ همان روز برگرد اما دیگر labs در حال backlogged و در بسیاری از نقاط کشور نتایج دیگر. رند پل را تست مثبت برای coronavirus گزارش شش روز به عقب می آیند.

آن اضافه کنید و آن را حداقل برای دو هفته به احتمال زیاد دیگر برای عفونت کرونا ويروسی به گزارش آمار رسمی.

که بدان معنی است که آن را نگاه کنید — هفته — مانند اقدامات ما در حال حاضر مانند خود قرنطينه مدرسه تعطیلی و اجتماعی فاصله ها کار نمی کند, حتی اگر آنها هستند. و اگر آنها در واقع کار? همان چیزی که ما نمی خواهد می دانم که فقط رتبهدهی نشده است. داده ها را از منطقه خلیج سان فرانسیسکو (که با صدور آن پناهگاه در محل سفارش در مارس 17) و نیویورک (20 مارس) طی هفته آینده خواهد بود بسیار مهم است به درک چگونه ماندن-صفحه اصلی دستور کار است. ما باید تعداد کسانی که از نزدیک و به درک ما گام های بعدی.

در ژانویه 23, چین قفل شده پایین شهر ووهان در میان یک بیماری همه گیر در حال رشد. در آن تاریخ این کشور تا به حال 830 موارد است. خیلی از بقیه هوبئی استان قفل شده است و بعد از آن هفته و سپس محدودیت های تحمیل شده بود در کل کشور است.

برای چند هفته آینده همه چیز بدتر است. در فوریه 13, این کشور تا به حال 63,851 موارد — بسیاری از آنها در ووهان هوبئی. اما همه چیز شروع شد به نوبه خود در اطراف. آن روز چین گزارش 5,090 موارد جدید بیشتر از هر روز قبل (به جز روز یک بار تغییر در این نوع از موارد گزارش شده). در 14 فوریه مقامات گزارش 2,641 موارد جدید. در 15 2,008 فتح کرد گرفته شد. جدید مورد اعداد نگهداری می شود کاهش از وجود دارد; چین در حال حاضر گزارش های جدید محلی انتقال موارد (هر چند آنها می تواند یا از دست رفته برخی از و یا پنهان کردن برخی از کارشناسان فکر نمی کنم آنها در حال پنهان کردن تمام عیار بیماری همه گیر.)

نگاهی که در آن شکاف دوباره: اوج از موارد جدید به طور کامل سه هفته پس از این مستند آغاز شده است. در ایتالیا آن شروع به نگاه مانند همان پویا در کار است.

“این بزرگ اجتماعی فاصله اقدامات را هم به کار” جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی مدیر تام Inglesby توییتی مارس 23. “تاثیر بزرگ مداخلات در ووهان چین در زمان حدود 3 هفته به شروع به معکوس چیز است. و پس از آن هر روز پس از این وضعیت بهتر است.”

باید ما انتظار داریم همان چیزی است ؟

نه لزوما. برخی از چیزهایی که قطعا متفاوت است. ایالات متحده اجرا اجتماعی فاصله اقدامات به تدریج بیشتر از ووهان که تشدید سرعت از چند محدودیت برای کامل مستند. هیچ جایی در ایالات متحده است که به کارگیری اقدامات به عنوان سخت به عنوان ووهان است. چین از هم جدا علامتی افراد از خانواده های خود و قفل شده است و مردم در خانه های خود. اجرای stay-در-خانه سفارشات تا کنون از سهل انگاری در ایالات متحده است.

اما اگر ما اقدامات کافی به منظور کاهش انتقال به طوری که هر بیمار آلوده کمتر از یک فرد نمی تواند تعجب آور باشد اگر به طور کلی سیر بیماری در شهر نیویورک به نظر می رسد تا حدودی مانند چین با موارد اوج سه هفته پس از اقدامات رفتم به محل. که ما را به اوایل آوریل است. (وجود دارد برخی از نشانه هایی که موارد مسطح در حال حاضر تنها یک هفته پس از اقامت-صفحه اصلی, سفارش, اما آن باقی مانده است دیده می شود اگر این سود خواهد داشت و احتمالا یک اشتباه این زود به ویژگی آنها در درجه اول به اقامت-صفحه اصلی سفارش دهید.)

نمودار مثل این هستند که به عنوان شواهدی وجود دارد که منطقه خلیج پناهگاه در محل سیاست کار کرده است که آنها تا حد زیادی منعکس کننده عفونت از قبل از پناهگاه در محل رفت به اثر.

در دیگر نقاط کشور که در آن کسانی که اقدامات هنوز رتبهدهی نشده است قرار داده شده است به محل اوج است و حتی دورتر ،

“ما می دانیم که این آغاز شده است. ما می توانید یک برآورد خوب در زمانی که آن را به پایان خواهد رسید” سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb استدلال بر مارس 24, طرح ریزی یک قله در نیویورک در دو تا سه هفته.

آن را دشوار است به بیمار و منتظر آن است. هزینه های اجتماعی فاصله اقدامات — طرح میتوانست به روال توقیف فروشگاه ها و رستوران ها از دست شغل مردم آسیب پذیر در معرض خطر قرار داده — در حال آشکار در حال حاضر در حالی که این منافع نیست. اجتماعی فاصله اقدامات صرفه جویی در زندگی می کند اما زندگی آنها نجات یک ماه دور در حالی که زندگی آنها پرتاب به آشفتگی قابل مشاهده هستند در حال حاضر.

جای تعجب نیست وجود دارد و فشار طاقت فرسا برای شناسایی نتایج حاصل از این اقدامات در حال حاضر. و داده های اولیه است که به نظر می رسد خوب سخت است نه به پیدا کردن. مقالات نشو و نما در مقایسه با ایالات متحده است که اجرا اجتماعی فاصله به کشورهای که نمی, و یا اعلام کرد که آمار اولیه نشان می دهد کالیفرنیا اقامت در خانه دستور کار است.

آن را وسوسه انگیز به رسم آن نتیجه گیری. اما این واقعا خیلی زود به می گویند هر یک از کسانی که همه چیز با یقین است. شماره امروز منتشر شده منعکس کننده اقدامات انجام شده در هفته اول ماه مارس — قبل از اقامت-صفحه اصلی سفارشات آغاز شد. آنها نمی منعکس کننده اثرات مستندات و یا حتی در بسیاری از کشورهای تعطیلی مدارس. کشورهای که در حال انجام به خوبی نمی تواند اعتبار خود را با موفقیت به اقدامات آنها گرفته ایم و در چند هفته گذشته و ایالات متحده است که باید اعمال چنین اقداماتی نباید انتظار نتایج نشده است.

آنچه مهم است به یاد داشته باشید این است که اگر این اعداد به طور ناگهانی بدتر در یک دولت است که به تازگی اجرا ماندن در خانه و اقدامات آن را نمی خواهد ثابت کند که اقامت در خانه کار نمی کند. تایید موارد ما شاهد امروز تا حد زیادی افراد آلوده به چند هفته پیش و اطلاعات در مورد چگونه به خوبی ما اقدامات کنونی در حال کار در دسترس نخواهد بود در حالی که برای.

“در حالی که آن را احساس می کنید مانند هیچ چیز در حال کار است اما در آن طول می کشد زمان” رودخانه نوشت مارس 23.

زمانی که همه چیز در حال تغییر به عنوان به سرعت به عنوان آنها با این بحران و زمانی که خانواده ها در حال مبارزه با مشاغل از دست رفته پاک حساب های بازنشستگی بیمار عزیزان و بسته مدارس — این چند هفته ما نیاز به صبر کنید قبل از اینکه مورد اعداد امیدوارم شروع به کاهش احساس ابدیت. اما بهترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که کمک به ما در شهرستانها به منظور توسعه یک طرح برای مرحله بعدی از ویروس, پاسخ, پشتیبانی, ضروری کارگران در خانه بمانند و صبر کنید.

ثبت نام برای آینده کامل در خبرنامه و ما برای شما ارسال خلاصه ای از ایده ها و راه حل برای مقابله با بزرگترین چالش ها — و چگونه به گرفتن بهتر در انجام خوب است.

آینده کامل بودجه در بخش های فردی کمک های, کمک های مالی و حمایت مالی است. اطلاعات بیشتر در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>