ما اصلا بحث به اندازه کافی در مورد حیوانات درد و رنج است. به همین دلیل Joaquin Phoenix اسکار است گفتار مهم است.

Joaquin Phoenix شده است صحبت کردن ذهن خود را به عنوان او ساخته شده دور در جوایز مدار. در طول گلدن گلوب سخنرانی پذیرش خود را برای بهترین بازیگر مرد برنده برای Jokerاو صحبت در مورد تغییر آب و هوا. در هفته گذشته جوایز بافتا او صحبت در مورد نژادپرستی نظاممند در جامعه اقدام است.

و در یکشنبه شب اسکار, جایی که او دوباره برنده بهترین بازیگر نقش اول مرد او صحبت در مورد یکی دیگر از عظیم اجتماعی موضوع است که به نظر می رسد برای به دست آوردن دید بیشتری به تازگی: حقوق حیوانات است.

در اینجا چیزی است که ققنوس گفت:

[ما را] در ادامه به استفاده از ما صدایی برای بی صدایان. من شده فکر کردن زیادی در مورد برخی از مسائل ناراحت کننده است که ما رو دسته جمعی. من فکر می کنم در زمان ما احساس می کنیم و یا ساخته شده بودند به احساس می کنید که ما قهرمان علل مختلف اما برای من دیدن اشتراکات. من فکر می کنم که آیا ما در حال صحبت کردن در مورد نابرابری جنسیتی و یا نژادپرستی و یا عجیب و غریب حقوق یا حقوق محیط زیست و یا حقوق حیوانات, ما در حال صحبت کردن در مورد مبارزه با بی عدالتی است. ما در حال صحبت کردن در مورد مبارزه با اعتقاد به این که یک ملت و یک مردم یک مسابقه یک جنس و یا یک گونه حق تسلط و کنترل و استفاده و بهره برداری از یکی دیگر از با مصونیت از مجازات.

این یک سخنرانی قدرتمند اما آنچه که ساخته شده آن را به ایستادگی کردن از مشابه دیگر برای آگاهی رسانی سخنرانی ها شنیده ایم از اسکار مرحله آن صریح خواستار از speciesism.

Ethicists و طرفداران است که این استدلال برای یک مدت زمان طولانی است که کارخانه مدرن کشاورزی است نامعقول و حیوانات مثل مردم سزاوار به بخشی از دایره ما اخلاقی نگرانی است. اما به ندرت آنها فرمان یک پلت فرم مانند ققنوس است.

از جمله “حقوق حیوانات” در همان جمله را به عنوان یک مناجات از دیگر مسائل — نابرابری جنسیتی نژادپرستی عجیب و غریب, حقوق و حقوق محیط زیست — ققنوس افزایش نگرانی برای رفاه حیوانات به عنوان چیزی کمتر مهم تر از مراقبت از شخص انسان است.

کمتر از 5 درصد از آمریکایی ها در حال گیاه خواران و گیاهخواران و آن را هنوز هم مورد است که بسیاری از مردم به سختی شنیده اخلاقی مورد برای پایان کارخانه کشاورزی. آن را قطعا یک موضوع نیست که اغلب در تلویزیون ملی. حتی یک متعهد گیاهی مانند سابق نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، Cory Booker (D-نیوجرسی) نمی تواند کاملا به علت پایان دادن به درد و رنج حیوانات کامل-throated پخش در طول ساعات پر بیننده مناظره ریاست جمهوری (هر چند به طور عادلانه او را به جلو یک طرح بلند پروازانه برای پایان دادن به کشاورزی کارخانه).

شاید به این دلیل که او پیش بینی نیست نیاز به پیروزی مردم آیووا نمایندگان شان خواکین کمتر هوشیار.

ما احساس می کنیم حق تلقیح مصنوعی گاو و هنگامی که او به هنگام تولد ما سرقت نوزاد حتی اگر گریه می کند او را از غم و اندوه هستند و بی تردید است. سپس ما او را شیر که در نظر گرفته شده برای او گوساله و ما آن را در قهوه ما و ما حبوبات و من فکر می کنم ما از ترس این ایده شخصی تغییر کند چرا که ما فکر می کنم که ما باید به قربانی کردن چیزی به چیزی. اما انسان در بهترین ما آنقدر مبتکر و خلاق و مبتکرانه, و من فکر می کنم که هنگامی که ما با استفاده از عشق و محبت به عنوان اصول راهنمای ما می تواند ایجاد, توسعه و پیاده سازی سیستم های تغییر هستند که به نفع همه موجودات و محیط زیست است.

من هیچ اسکار, مورخ, اما که احتمالا دقیق ترین jeremiad در مورد وضع اسفناک حیوانات در آکادمی مرحله تا کنون. (لازم به ذکر است که این اولین بار نیست زمان ققنوس با اشاره به موضوع — او داد و فریاد به مطبوعات خارجی هالیوود در گلدن گلوب برای خدمت به یک وعده غذایی وگان در این مراسم است.)

که حقوق حیوانات شد این موضوع ذکر شده در یک مرحله به عنوان بزرگ به عنوان این یکی نشان می دهد که چیزی در حال تغییر است در مبارزه برای حقوق حیوانات.

در چند سال گذشته متحده را به تصویب قوانین محدود کردن برخی از بدترین cruelties از کارخانه کشاورزی و دادگاه را لغو قوانین منع تحقیقات مخفی در مزارع کارخانه و محدود کردن فروش کارخانه مبتنی بر جایگزین گوشت. Meatless برگر فروش در حال افزایش هستند — حتی در میان گوشت خواران — نشان می دهد که تعداد زیادی از آمریکایی ها علاقه مند به خوردن محصولات مشتق شده از مزارع کارخانه و کشتارگاه.

زندگی حیوانات — میلیاردها که ما کشتار هر سال — سزاوار در نظر گرفتن وجود دارد با مسائل دیگر که در آن محفل ققنوس صحبت کرده است. باحال بود برای دیدن این اتفاق می افتد در مراسم اسکار.


ثبت نام برای آینده کامل در خبرنامه و ما برای شما ارسال خلاصه ای از ایده ها و راه حل برای مقابله با بزرگترین چالش ها — و چگونه به گرفتن بهتر در انجام خوب است.

آینده کامل بودجه در بخش های فردی کمک های, کمک های مالی و حمایت مالی است. اطلاعات بیشتر در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی