ما به صورت اضطراری و رسانه های جریان اصلی است که پوشش مغلوب ساختن پیشی جستن را نگران کننده incoherence

در اینجا برخی از آنچه که رئیس جمهور تهمت تا به حال به می گویند شب چهارشنبه در یک جلسه مطبوعاتی در نظر گرفته شده برای اطلاع و اطمینان آمریکا در مورد بهداشت عمومی اورژانس:

این به پایان خواهد رسید. این به پایان خواهد رسید. شما نگاه کنید در فصل آنفولانزا. به من گفت: 26,000 مردم است. من هرگز از شنیده می شود تعدادی بود که: 26,000 مردم از رفتن به 69,000 مردم دکتر شما به من گفت که قبل از. 69,000 مردم می میرند هر سال — از 20 تا 69 — هر سال از آنفولانزا. که فکر می کنم. که باور نکردنی است. تا کنون نتایج همه این است که همه مطالعه مورد — و بخشی از چیزی است که شما می خواهید به نگه داشتن آن راه این است که شما نمی خواهید برای دیدن وحشت, به دلیل وجود دارد هیچ دلیلی برای دست پاچه در مورد آن — اما زمانی که من به ذکر آنفولانزا پرسیدم مختلف پزشکان “آیا این درست مثل آنفولانزا؟” چرا که مردم مرگ از آنفولانزا. و این بسیار غیر معمول است. و آن است که کمی متفاوت است اما در برخی از راه های آن را آسان تر و در برخی از راه های آن را کمی سخت تر است اما ما آن را به خوبی تحت کنترل منظورم این است که ما واقعا انجام یک کار بسیار خوب است. [ویدئو را تماشا کنید.]

قبل و بعد از آگاه مقامات بهداشت عمومی تا به حال ساخته شده روشن است که بیشتر گسترش کروناویروس در آمریکا اجتناب ناپذیر است:

تبلیغات:

من فکر نمی کنم آن را اجتناب ناپذیر است. آن را احتمالا خواهد شد. آن را احتمالا خواهد شد. این می تواند در یک سطح و یا آن را می تواند در یک سطح بزرگتر. هر چه اتفاق می افتد, ما کاملا آماده شده است. ما بهترین مردم در جهان است. شما ببینید که از مطالعه است. ما بهترین مردم بهترین مردم در جهان است. کنگره حاضر است به ما خیلی بیشتر از ما حتی برای درخواست. که خوب است برای یک تغییر است. اما ما کاملا آماده, مایل و قادر به — این یک اصطلاح است که ما استفاده از آن را “آماده, مایل و قادر است.” آن را به خوبی تحت کنترل است. در حال حاضر آن ممکن است بزرگتر. آن را ممکن است دریافت کنید کمی بزرگتر. آن را نمی ممکن است بزرگتر در همه. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. اما صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد ما کاملا آماده شده است. [ویدئو را تماشا کنید.]

در بازار سهام کاهش می یابد:

من فکر می کنم در بازارهای مالی بسیار ناراحت هستند زمانی که آنها نگاهی به نامزدهای دموکرات ایستاده است که مرحله را احمق از خود و آنها می گویند “اگر ما تا به حال یک رئیس جمهور مانند این” — و وجود دارد همیشه یک احتمال این انتخابات شما می دانید چه کسی می داند چه اتفاقی می افتد ؟ من فکر می کنم ما در حال رفتن به برنده شدن من فکر می کنم ما در حال رفتن به برنده بسیاری — اما زمانی که آنها نگاهی به اظهارات مردم ایستاده پشت این تریبون من فکر می کنم که یک اثر بزرگ.

خبرنگار: شما نمی شما فکر می کنم آن را تا به حال انجام با کروناویروس?

من فکر می کنم آن را انجام داد من فکر می کنم آن را انجام داد, اما من فکر می کنم شما می توانید بسیار کمی از فروش به آنچه که آنها در حال دیدن. چرا که آنها در حال دیدن پتانسیل – شما می دانید, من فکر می کنم ما در حال رفتن را به نفع خود. من احساس بسیار با اعتماد به نفس از آن. ما همه چیز را انجام داده – و خیلی بیشتر — از من گفت ما می رویم به انجام. شما نگاه در آنچه که ما انجام داده ایم. آنچه ما انجام داده ایم باور نکردنی است با کاهش مالیات و کاهش مقررات و بازسازی نظامی ما مراقبت از ما دامپزشکان و گرفتن آنها را انتخاب و پاسخگویی. همه چیزهایی که ما انجام داده ایم. حفاظت از ما در متمم دوم. منظورم این است که آنها مشاهده آن متمم دوم آنها در حال رفتن به از بین بردن متمم دوم. زمانی که مردم نگاه که آنها می گویند “این خوب نیست.” بنابراین شما اضافه کنید که در. من واقعا بر این باورند که یک عامل است. اما آنچه ما در حال صحبت کردن در مورد ویروس است. این چیزی است که ما در حال صحبت کردن در مورد. من معتقدم که — من معتقدم در شرایط CNBC و در شرایط فاکس کسب و کار من معتقدم که یک عامل آره. و من فکر می کنم من بعد از پیروزی در انتخابات, من فکر می کنم بازار سهام در حال رفتن به رونق مانند آن را هرگز بالندگی قبل از. درست مثل آخرین باری که من برنده انتخابات است. روز پس از بازار سهام بالا رفت مثل یک کشتی موشک. [ویدئو را تماشا کنید.]

در دموکرات ها در بین درخواست همکاری خود را:

من فکر می کنم بلندگو پلوسی بی کفایت است. او از دست کنگره یک بار. من فکر می کنم او را برای رفتن به آن را از دست دوباره. او برداشته من نظرسنجی اعداد تا 10 امتیاز. من هرگز فکر نمی کردم که من را ببینید که تا به سرعت و به راحتی. من پیشرو در همه. ما در حال انجام بزرگ. من نمی خواهم به آن را انجام دهد که در راه است. آن را تقریبا غیر منصفانه است اگر شما فکر می کنم در مورد آن. اما من فکر می کنم او بی کفایت.

من فکر می کنم او در حال فکر کردن در مورد این کشور و به جای ساخت یک بیانیه شبیه است که در آن من شده اند با ضرب و شتم او به طور معمول در همه چیز به جای ساخت یک بیانیه شبیه است که او باید گفت: ما باید با هم کار کنند چرا که ما یک مشکل بزرگ — پتانسیل تنها — و شاید این رفتن به یک بسیار کمی مشکل است. من امیدوارم که آن را برای رفتن به یک کمی مشکل است اما ما باید با هم کار کنند. به جای او می خواهد به انجام است که همان چیزی که با گریه چاک شومر. [ویدئو را تماشا کنید.]

خود ویرانگر کاهش بودجه به مراکز کنترل بیماری:

ما می توانید پول دریافت کنید. و ما می توانیم افزایش کارکنان. ما می دانیم که تمام مردم خوب است. وجود دارد یک سوال پرسیدم پزشکان قبل از. برخی از مردم ما قطع آنها نشده است استفاده می شود برای سال های بسیاری ، اگر ما همیشه به آنها نیاز دارید ما می توانیم آنها را بسیار به سرعت. و به جای صرف پول — و من بازرگان — من نمی خواهم با داشتن هزاران نفر از مردم در اطراف هنگامی که شما به آنها نیاز ندارد. هنگامی که ما به آنها نیاز دارید ما می توانیم آنها را بسیار به سرعت. به عنوان مثال ما در حال آوردن برخی از مردم در فردا که در حال حاضر در این دولت که ما داریم و به طور خاص برای این. ما می تواند ساخت تا بسیار به سرعت, و ما در حال حاضر انجام می شود که. منظورم این است که ما باید یک هیات بزرگ و با استفاده از مایک من انجام می دهند که به خاطر او در دولت, و او بسیار خوب در انجام آنچه او می کند و انجام آن را به عنوان مربوط به این. [ویدئو را تماشا کنید.]

در سالم ماندن:

مشاهده این همان آنفولانزا. وقتی کسی عطسه, منظور من, من سعی می کنم و به قید وثیقه تا آنجا که ممکن است وقتی عطسه. من تا به حال یک مرد آمد تا به من یک هفته پیش من تا به حال دیده می شود او را در یک مدت زمان طولانی و به من گفت: “چگونه شما انجام می دهند؟” او گفت: “خوب خوب” او من را در آغوش کشید مرا بوسید. به من گفت: “حال شما خوب است؟” او می گوید: “هیچ.” او گفت: “من بدترین تب و بدترین آنفولانزا.” و او را بغل کردن و بوسیدن من. بنابراین من گفت: ببخشید من رفت و شروع به شستن دست من. بنابراین شما مجبور به انجام این کار است. من واقعا فکر می کنم شما می خواهید برای درمان این مثل شما درمان آنفولانزا, راست? [ویدئو را تماشا کنید.]

به من بگویید که این طبیعی است.

به من بگویید این عادی است.

به من بگویید که این رفتار توسط رئیس جمهور ایالات متحده, ایالات متحده آمریکا در بسیار مهم جلسه توجیهی در مورد یک برنامه به طور بالقوه مرگبار بیماری همه گیر است که تحمل نمی کند و ذکر است.

تبلیغات:

روز چهارشنبه جلسه بود مسلما ترین لحظه غیر طبیعی و در عین حال در یک عمیقا غیر طبیعی ریاست جمهوری است.

اما برترين اخبار سازمان های, به جای دقت به نمایندگی از مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار دهنده رفتار ساخته شده است آن را صدا مانند چیزی نامطلوب اتفاق افتاده است در همه.

آنها ساخته شده آن را صدا مانند برخی از اخبار واقعی ساخته شده بود: تهمت قرار داده و معاون رئیس جمهور مایک پنس مسئول دولت در پاسخ به کروناویروس; رئیس جمهور خواست آرام است.

تبلیغات:

اما حتی پنس “اخبار” به نظر می رسد شم و clusterfuck: علاوه بر اینکه اساسا یک-شما به جامعه پزشکی — داده پنس افتخار سرپیچی حقایق علمی — آن ظاهرا در آخرین لحظه تصمیم گیری بر اساس شرایط سیاسی اپتیک که blindsided بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر که در همان زمان اصرار داشت که او هنوز هم مسئول است.

این یکی واقعا سخت بود. واضح بود به هر کسی که گوش دادن به صدای شیپور را درهم و برهم اغلب نامنسجم خود محور جریان از آگاهی فی البداهه صحت میکردم – خیلی از آن را مستقیما از تظاهرات سیاسی — که:

تبلیغات:
  • مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هیچ درک واقعی از آنچه که او صحبت کردن در مورد.
  • او تا به حال هیچ حس از آنچه لازم بود از او به عنوان رئیس جمهور.
  • او در این می بیند که همه در مورد او.
  • وجود دارد بسیاری از چیزهایی است که می تواند بیرون آمدن از سر خود را.

مردم هوشمند تماشای او — مانند MSNBC کریس هیز یا اطلس جیم Fallows یا نیویورکر را سوزان گلاسر — سمت چپ شد بدون شک.

هر کسی با مقدار متوسطی از تجربه و تخصص در بهداشت عمومی آن را کردم. در MSNBC حزقیال Emanuel در حال حاضر در خدمت به عنوان یک مشاور ویژه مدیر کل سازمان بهداشت جهانی می گوید:

من در بر داشت بسیاری از آنچه که او گفت: کمی نامنسجم. و شما می دانید که او یک پسر است که بستری که او را شگفت زده کرد که 25,000 به 69,000 مردم هر سال مرگ از آنفولانزا. که فقط به شما می گوید که چگونه او در واقع می داند که در مورد بهداشت و سلامت آمریکا به دلیل هر پزشک می داند که بسیاری از سیاست های بهداشتی کارشناسان می دانند که. و او فقط به شما گفتم او فقط نشان داد چگونه نادان او در مورد وضعیت. ما نمی دانیم که چگونه مشابه و یا غیر مشابه این است که به آنفولانزا. ما می دانیم که یک چیز: آن است که در واقع بیشتر مسری از آنفولانزا. عبور از آن را بین مردم بسیار به راحتی.

همانطور که برای پوشش در حالی که سیاستمداران نیست اغلب بهترین رسانه منتقدان و من تا به حال به آن دست به بهداشت ، برایان Schatz, D-هاوایی برای گرفتن این دقیقا راست:

تبلیغات:

و در اینجا سابق بالا اوباما کارمند بن رودز:

پوشش

اما در نیویورک تایمز, Michael D. برشی نوح Weiland و کتی راجرز درگیر در چیزی حتی بدتر از stenography: گیلاس چیدن از نقل قول ها که نمی شد نامنسجم که به هیچ وجه حاکی از ماهیت واقعی این جلسه. آنها چراغ خاموش:

رئیس جمهور تهمت نام معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز چهارشنبه به هماهنگی دولت در پاسخ به coronavirus حتی به عنوان او بارها و بارها بازی کردن خطر برای ایالات متحده گسترده داخلی شیوع.

هیچ چیز در این داستان گفته خوانندگان آنها چه بیشتر نیاز به دانستن.

تبلیغات:

حتی در یک نوار کناری در مغلوب ساختن پیشی جستن اعتبار آنی Karni مایکل کراولی و مگی Haberman به سادگی به نام مغلوب ساختن پیشی جستن جلسه “گاه به گاه.” سپس آنها punted:

آقای ترامپ می تواند به صورت لحظه ای از حساب. حفظ آرامش و منظم پاسخ در طول یک بیماری همه گیر است که در آن زندگی های بی شماری می تواند در معرض خطر مستلزم آن است که رئیس جمهور بود یک اعتماد عمومی مسنجر.

نیز وجود دارد یک cutesy کناری توسط کتی راجرز در مورد تهمت خود اعلام کرد germophobia.

غیر قابل توجیه.

تبلیغات:

برخی از اخبار سازمان های, در حالی که درمان این جلسه مانند یک نرمال حداقل خواستار توجه به این تناقض آشکار بین مغلوب ساختن پیشی جستن حساب و مقامات بهداشت عمومی که او مجاز به صحبت می کنند به طور خلاصه.

تحت لنگ تیتر “تهمت درصدد خطر اماکن پنس مسئول شیوع کروناویروس پاسخ” Toluse Olorunnipa جاش Dawsey و Yasmeen غلامعلی اشاره کرد شش پاراگراف در:

مغلوب ساختن پیشی جستن پیام مثبت بود که در تقابل با اظهارات بالا اعضای دولت او در روزهای اخیر هشدار داده اند که از غیر قابل پیش بینی ویروس است که می تواند گسترش به جوامع و upend آمریکایی ها در زندگی روزمره.

رئیس جمهور در تضاد بود و تقریبا در زمان واقعی توسط برخی از کارشناسان دولت که flanked او را به عنوان او ایستاده بود در کاخ سفید نشست خبری اتاق.

“ما می تواند فقط یک یا دو نفر بیش از دوره کوتاه از زمان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این ویروس تاثیر در ایالات متحده است.

دقیقه بعد بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر و CDC اصلی معاون مدیر آن Schuchat هشدار آمریکایی ها به آماده شدن برای تعدادی از موارد به رشد است.

“ما می توانیم انتظار برای دیدن موارد بیشتر در ایالات متحده” آذر گفت.

“ما انتظار بیشتر موارد” Schuchat گفت.

و بعدا در داستان خبرنگاران در نهایت ارائه شده خود را برای اولین بار نشانه ای از آنچه در این جلسه بود و واقعا دوست دارم:

اما او در کنفرانس خبری به سرعت تفویض به مبارزات انتخاباتی به سبک حمله دموکرات ها, پیش بینی بازار بورس تجمع و خود تبریک ارزیابی مدیریت بحران است.

آنها می دانستند آن را مسخره – یکی از نویسندگان نشان داد به همان اندازه در توییتر — آنها فقط نمی فکر می کنم آن را شایان ذکر است که.

تبلیغات:

فقط آنلاین کناری توسط آرون بلیک رو به واقعیت نزدیک تر:

مغلوب ساختن پیشی جستن و بارها به دنبال به پت خود و دولت او در بازگشت حتی به عنوان دامنه و شدت شیوع بیماری های ویروسی در سراسر جهان است و در ایالات متحده است که هنوز هم در حال آمدن به تمرکز.

بلیک همچنین اشاره کرد:

هنگامی که از او پرسیده شد که چرا بازار سهام سقوط از 2000 امتیاز در روزهای اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد بخشی از دلیل این بود coronavirus نگرانی. اما او هم مقصر فدرال رزرو, بوئینگ, جنرال موتورز و او گفت که او فکر بازار شدند و ناگهان نگران یکی از پتانسیل 2020 دموکراتیک مخالفان ضرب و شتم او را برای انتخاب مجدد — با وجود این که کمپین داشتن شده است برای بیش از یک سال است.

و کهربا فیلیپس منتظر ماند تا مطلق آخرین پاراگراف از ارسال اخبار و تحلیل برای توضیح واضح:

برای مقابله با چیزی به عنوان جدی و تهدید کننده زندگی به عنوان یک جهانی ویروس, مقامات بهداشتی می گویند کاخ سفید نیاز به ماندن واقعی و غیر سیاسی. ما خیلی دیده نشده از, که از رییس جمهور تا کنون.

در لس آنجلس تایمز نوح Bierman جنیفر Haberkorn و Noam Levey ارائه خوانندگان خود را در برخی از زمینه با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن را آشکار انگیزه:

تبلیغات:

از جان گذشته به stanch نگرانی در وال استریت و ترس است که کاخ سفید در حال آمادگی برای یک عمده شیوع کروناویروس رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه نام معاون رئیس جمهور مایک پنس برای هماهنگ کردن مدیریت پاسخ در حالی که تصریح می کند که “خطر ابتلا به مردم آمریکا باقی مانده بسیار کم است.”

به نظر می رسد مانند بسیاری از سازمان های خبری نوشت: عناوین آنها و حل و فصل خود را ledes قبل از این جلسه بود و حتی بیش از و یا آنها را به رسمیت شناخته اند که پنس را ملاقات بود و در واقع فقط یک شم.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در سمت چپ تریبون آذر شروع به پریدن کرد به این خبر:

اگر من فقط می تواند روشن من فکر می کنم شما در حال گرفتن نکته در اینجا این است. من هنوز رئیس نیروی کار. میک Mulvaney خدمت شده است در واقع یک نقش ارزشمند برای من به عنوان سرپرست و رئیس ستاد کمک به من برای هماهنگ در سراسر دولت با همکاران من و کل دولت رویکرد است. داشتن معاون رئیس جمهور به من می دهد بزرگترین چوب یکی می تواند در این دولت در کل این دولت رویکرد است.

خبرنگار: شما احساس نمی مانند شما در حال جایگزین ؟

نه در حداقل. هنگامی که این ذکر شد به من و من خوشحال شد که من به معاون رئیس جمهور کمک در این راه است. خوشحال. کاملا.

بنابراین واقعا وجود دارد هیچ چیز عادی در مورد آن جلسه و در همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>