ما نیاز Dystopian داستان در حال حاضر بیشتر از همیشه


A man in a helmet, mask, and mirrored sunglasses wearing a mask that
یک اداره پلیس شهر نیویورک افسر در جریان اعتراض علیه خشونت پلیس 15 ژوئیه سال 2020
Timothy A. کلاری/گتی ایماژ

در روز سه شنبه 21 ژوئیه در 4 p. m., شرق, P. W. خواننده, همکاری نویسنده کتاب جدید سوختگی در: یک رمان واقعی رباتیک انقلابو ورونیکا راث نویسنده Divergent series و انتخاب آنهایی کهملحق خواهد شد ژوئن توماس ارشد مدیریت تولید تخته سنگ پادکست ها به بحث در مورد نقش سفته بازی علمی تخیلی در دنیای واقعی. در اینجا پاسخ دهید.

از آن بازدید شما هر طوری که اغلب.

هنگامی که شما هنگامی که شما یدک کش در یک ماسک صورت برای رفتن انتخاب کنید تا مواد غذایی برای خانواده خود را.

هنگامی که شما شاهد ناتوان رنج می برند و خشونت های گاه به گاه توسط یک مرد با استهزاء.

هنگامی که شما با دیدن پلیس ضد شورش فراگیر یادبود لینکلن و معترضان ربوده خیابان ها با نقاب سربازان بینام و اتومبیل.

و هنگامی که شما متوجه است که آن است که همه در حال تماشا توسط یک unblinking چشم A. I. نظارت است.

در زمان این احساس که ما در حال زندگی در یک جهان واقعی نسخه از ناکجاآباد. عجیب و غریب نتیجه هر چند که این بدان معنی است که ما نیاز dystopian داستان در حال حاضر بیشتر از همیشه به ما کمک مرتب کردن و حتی آن را از طریق آن.

شما می خواهم فکر می کنم با همه چیز در رفتن در حال حاضر می خواهد برای آخرین بار برای فرار به دنیای تاریکی است. و در عین حال کتاب از جمله کسانی که از افتضاح تصور جهان هستند در تقاضا.
برخی از این شده است بازگشت به کلاسیک. در یک دوره بیماری و مستندات ماندگار برای هفته کتابفروشان گزارش ظاهری طنز که آلبرت کامو’ طاعون و گابریل گارسیا مارکز را صد سال تنهایی را دیده اند تقاضای تجدید. و برخی از آن شده است و فرار به جهان جدید با Divergent نویسنده ورونیکا راث گرفتن خوانندگان را به دیگری ارسال آخرالزمان با رمان جدید انتخاب آنهایی که. مردم بوده و مایل به ورود به تصور جهان است که به نظر می رسد نه چندان دور مانند لارنس رایت پرفروش همه گیر و هیجان انگیز در پایان ماه اکتبر.

در عین حال ارزش این نوع است که به عنوان های زیادی را در آموزش و پرورش به عنوان سرگرمی. آن را می تواند روشن کردن خطرات در خدمت نقش هشدار دهنده و حتی آماده است. فکر می کنم اخیر تشدید مارگارت اتوود را 1985 کنیز داستان و آن سال 2020 عاقبت از پارازیت و یا احیای علاقه به این نمی تواند اتفاق می افتد در اینجا توسط سینکلر لوییس در سال 1935. این ریز نوشته شده کار می کند نه به عنوان indulgences اما به محض بیان این ایده که به forewarned می شود این است که به forearmed. حتی سوزان کالینز’ بازی گرسنگی prequel تصنیف از پرندگان و مارهاممکن است تفسیر شده است که نور نشان میدهد که چگونه حکومت استبدادی می تواند سرچشمه از طریق دستکاری بلند پروازانه striver.

شخصی ما گوشه ای از این تیره بازار ورق را رو کردن تخیل با پژوهش است. برای ما کتاب سوختگی در: یک رمان واقعی رباتیک انقلابما را انتخاب تنظیمات از یک دور تصور جهان مانند Panem یا جلعاد اما واشنگتن فقط در اطراف گوشه. چه اتفاقی می افتد به عنوان دره سیلیکون سند چشم انداز از مدینه فاضله ما بازدید واقعی و بسیار تقسیم کشور ؟ چه در سیاست و کسب و کار و حتی زندگی خانوادگی به عنوان اقتصاد ما این است که دوباره سیم کشی توسط AI و اتوماسیون? هنوز برای ما سناریو بیشتر فراموش نشدنی ما برگشت تا همه چیز اتفاق می افتد که در آن با 27 صفحات تدریس کسری.

زمانی که ترسناکتر عناصر از یک تصور جهان را به زندگی واقعی وجود دارد هیچ خوشدل “من به شما گفته.” زمانی که رمان coronavirus شتاب گسترده تر رول روبات از راه دور, کار, شغل, اتوماسیون و هوش مصنوعی نظارت پیش بینی شده در کتاب ما و ما قطعا راضی نبودند. همه این بدان معنی بود که تمام سختی هیجانی که شخصیت های ما مواجه خواهد آمد سریعتر برای همه ما است. آنچه شاید نگران کننده ترین از چند هفته گذشته اگر چه شد که برخی از مهمترین dystopian صحنه ما تا به حال به نقاشی یک آینده واشنگتن دی سی نیز درست از کتاب ما را از پلیس ضد شورش مستقر در اطراف بنای یادبود آبراهام لینکلن به نظامی حصار پرتاب در اطراف کاخ سفید قرار داده دقیقا همان جایی که ما تا به حال آن را در سوختگی در.

در عین حال آنچه باعث می شود dystopian داستانی متفاوت است که سازندگان آن در حال عجیب خوش در قلب ما هستند. این آثار نه در مورد پیش بینی اما پیشگیری است. داستان هشدار می دهند تا چه حد می تواند به اگر اقدام گرفته شده پیچیده شده در یک بسته است که بسیار موثر تر از یک کاغذ سفید یا پاورپوینت. در واقع تحقیقات نشان می دهد که روایت قدیمی ترین فن آوری ارتباطات از همه بیشتر دارای نوسان بیش از هر دو عمومی و سیاستگذاران از حتی “بیشترین متعارف علمی منابع.” ذهن ما نمی تواند کمک کند اما اتصال به “مصنوعی محیط زیست” که ما داستانی قهرمانان و خائنانی تجربه زندگی بخشی از زندگی ما از طریق ایشان حتی اگر تصور است.

از همه مهمتر, هر چند تاریک جهان تنها محیط است. داستان واقعا در مورد این سازمان از مردم در آنها است. و این است که شاید ارزش واقعی dystopian داستان. این داستان نیست در مورد چه کسانی که شخصیت های تجربه تا آنجا که آنها چگونه عمل می کنند. در قلب هر داستان از تاریکی یک داستان پشتکار.

که ما با خود ما دشوار سفر از طریق واقعیت 2020 آن است که شاید این درس که مهم ترین از همه است.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>