“هنگامی که آخرین باری که شما استفاده می شود؟”

من خیره در مصرف مشاور برای یک دقیقه در نظر گرفتن در نظر گرفتن این واقعیت است که من در مورد به وارد نوتوانی دوباره.

“شب جمعه. صبر کنید من حدس می زنم وسط شب یا اوایل صبح شنبه” من پاسخ داد.

تبلیغات:

“در هفته گذشته, چه داروهایی باید شما گرفته شده؟”

“هروئین, crack, ریالتو, زاناکس, Flexeril.”

“در سی روز گذشته یکبار آیا شما با استفاده از هر یک از این مواد?”

“چگونه اغلب ؟ منظورم این است که در همه زمان ها. به طور مداوم. یا نه قرص بود که واقعا فقط آخر هفته و یا چند روز است. اما با هروئین و کرک—تقریبا بیست و چهار ساعت در روز است.”

تبلیغات:

این بود اولین سفر من به ناتوانی. این یکی از بی شمار عود در طول 15 سال مبارزه با اعتیاد, اعتیاد که زمانی شروع شد که من تنها 13 سال سن دارد. من مخفی اعتیاد من برای یک دهه به خاطر من “مانند یک معتاد به مواد مخدر.” در مدرسه من مستقیما به حال تعداد زیادی از دوستان بود, تشویق کن, والیبال, بازیکن, یک, سوارکاری. بعد من برگزار شغل بود و روابط کار به سمت اهداف همه در حالی که پنهان کردن یک راز است که به قتل من بود.

کردم گرفتار در 23 و رفت و به ناتوانی برای اولین بار پس از ده سال از پنهان کردن و همه چیز رو خیلی بدتر است. من شروع به ظاهر بی پایان چرخه عود و بهبودی. در سه سال بین اولین سفر من به نوتوانی و دوم من پدر و مادرم و دوستان رشد عادت کرده اند به من شکست.

آن بود در سال 2001 و رفتن به استراتژی ترویج در rehabs و بهبود جوامع برای عزیزان از کسانی که در تلاطم اعتیاد هنوز هم رابطه جنسی خشن را دوست دارم. مواد مخدر یک مشاور گفت: مادر من که سخت عاشق تنها راه برای صرفه جویی در زندگی من است. دوستان من برش از زندگی خود را. و من آن را دریافت کنید. من انگیزه. آن را احساس می کند مانند مرز-تنظیم ،

تبلیغات:

اما عشق سخت کار نمی کند.

در 48 ساعت منجر به نشستن در آن دفتر پاسخ دادن به این سوالات من هرگز احساس پایین تر است. آن را به حال شده است مسلما بدترین عود, زندگی من, و من فکر کردم من تا به حال دو انتخاب: رسیدن کمک یا کشتن خودم. اکثر مردم در زندگی من نیست صحبت کردن به من. من می خواهم به سرقت از پدر و مادرم. من می خواهم قطع شده است از نظر مالی. بسیاری از دوستان من متوقف شده بود خواستار است.

تبلیغات:

زمانی که من رسیده برای کمک به من رفت و به من دوست پسر سابق, تنها کسی که من می خواهم صادقانه با من در مورد عود. من به او چرا که اگر چه او باید مرزهای (“من نمی خواهد به شما بدهد پول برای مواد مخدر است.”), او تا به حال تمرین “عشق” با من است. او همیشه تلفن را برداشت. او مرا درمان مانند کسی که ارزش صرفه جویی. او را دیدم که من در زیر مواد مخدر و دروغ و وعده های شکسته. شفقت برای من ترک درب باز به خود-دلسوزی.

او زندگی من را نجات داد.

پس از آن سفر به ناتوانی آن زمان من دو سال دیگر از دوچرخه سواری از طریق عود برای پیدا کردن جای پای من در بهبود واقعی. اما من در نهایت انجام داد. من عاری از مواد مخدر برای 17 سال است. بیش از 15 سال از با استفاده از. در سال های اولیه از بهبود در برخی از راه من به سختی, عشق بیش از حد در هنگام برخورد با دیگران مبارزه با اعتیاد است. که سالم و درست است ؟ تعیین مرزهای. مردم اجازه نمی دستکاری شما. اما در حال حاضر من باید هدیه ای از وضوح و با گذشت زمان با فاصله. من اشتباه بود. آنها در اشتباه بودند. ما در اشتباه بودند.

تبلیغات:

به طور متوسط 130 آمریکایی ها می میرند هر روز از مواد مخدر مصرف بیش از حد. حدود 20 میلیون نفر از مردم در حال مبارزه با یک اختلال مصرف مواد در این کشور است. مهم است به درک که اعتیاد شروع می شود و قبل از اولین مواد مخدر است که تا کنون گرفته شده است. اعتیاد به مواد مخدر است و نه اخلاقی شکست; این یک مسئله بهداشت عمومی. افراد مبتلا به اعتیاد اختلالات انسان در حال مبارزه با یک شرایط انسانی است. Ostracizing افرادی که به احتمال زیاد در حال حاضر احساس آسیب دیده unlovable, ننگ هیچ کاری نمی کند برای حل آنچه که تقریبا همواره در هسته اعتیاد—درد عاطفی و تروما است.

این مدل های قبلی از عشق دشوار حفظ آن مبارزه قفل شده است و در یک چرخه از شرم. که شرم می شود یک دروازه بان است که مردم مانع از رسیدن کمک کند. که شرم جان مردم. آن را تقریبا به کشته شدن من است.

مرزهای شخصی سالم هستند و ضروری برای همه. چه که به مانند زمانی که شما کسی را در زندگی خود را در مبارزه با اعتیاد باشد ؟ داروهای مجاز نیست در خانه من. شما نمی توانید رانندگی ماشین من. من شرکت در فعالیت های غیر قانونی با شما. من نه پوشش برای شما. اگر شما در حال خشونت جسمی یا شفاهی من را حذف خودم.

تبلیغات:

ما هنوز هم می تواند تعیین مرزهای شخصی با کسانی که در فعال اعتیاد بدون مصاحبه کردن از آنها را کاهش خود احتمال همیشه کمک کند. ما چگونه انجام این کار ؟ توسط گوشی تلفن را برداشت. با گسترش کمک, که در آن ما می تواند زمانی که آنها رسیدن برای کمک به. با اشاره آنها را در جهت خدمات کاهش آسیب به طوری که آنها نمی میرند. با داشتن یک وعده غذایی با هم و یادآوری آنها را به شما خواهد شد وجود دارد و اگر هنگامی که آنها آماده هستند برای کمک به. با نشان دادن آنها عشق و نشان دادن آنها سزاوار آنها سرپناه و مواد غذایی و اشتغال و دوستی و شادی که اعتیاد خود است و نه محروم و آنها را از خود بشریت. با نگه داشتن مسیر بازگشت به جامعه باز است.

با مردم نشست که در آن آنها در هستند.

ما در دیدار با مردم که آنها در طریق خدمات کاهش آسیب—سوزن در برنامه های مبادله فنتانيل تست نوار مخدر و نگهداری و دارو-کمک به درمان (MAT) HIV و هپاتیت C آزمایش و درمان, امن, تزریق, سایت Narcan آموزش و توزیع دسترسی به افراد غیر پرهیز مبتنی بر مسکن و بهداشت روانی پشتیبانی می کند. تبدیل به دور از تنبیهی مدل کاهش آسیب رویکرد برطرف ننگ متصل به اعتیاد اجازه می دهد کسانی که با مصرف مواد اختلالات به ماندن در چارچوب جامعه است. این تا حد زیادی بهبود شانس است که آنها را زنده بماند و باید از این فرصت برای بازیابی.

زمانی که من با استفاده از هروئین به صورت داخل وریدی من دیده سوزن ارز برنامه. که سوزن برنامه تبادل دلیل است که من اجتناب پیمانکاری هپاتیت C. افرادی که زد که برنامه درمان من با احترام با من برخورد مانند یک انسان است. وجود دارد بدون قضاوت. سال بعد کار به عنوان یک مدیر مورد با جوانان بی خانمان من دیدم از نزدیک نحوه خدمات کاهش آسیب در را باز کرد به گزینه های درمان.

تبلیغات:

در آن 15 سال مبارزه با اعتیاد من را باور نمی کند من می خواهم تا کنون دریافت کنید. من فکر نمی کنم من می تواند اجازه رفتن از شرم. من احساس ناتوان از گفتن حقیقت است. من فکر کردم من یک هیولا. من مطمئن هستم که من می خواهم به ملاقات من در پایان مصرف بیش از حد و یا خودکشی. اما من اینجا هستم.

Strung Out by Erin Khar

من نوشت: یک کتاب در مورد تجربه من با اعتیاد به هروئین و چگونه من ساخته شده آن را به قصد باز کردن مکالمه در اطراف اعتیاد و چگونه ما آن را درک. آن را تبدیل به زندگی من کاری به صحبت می کنند آشکارا در مورد اعتیاد در منافع destigmatization. بزرگترین امید است که ما همچنان در حال حرکت هر دو سیاست های عمومی و شخصی ما رویکرد به دور از بودن “دشوار در اعتیاد” و نسبت به درمان این مشکل انسان با محبت و همدلی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی