ما نیاز به بازنویسی قانون اساسی


Voters wait in line outside while wearing masks and face coverings.

رای دهندگان در میلواکی در 7 آوریل.

اسکات اولسون/گتی ایماژ

در مارس 7, ویسکانسین برگزار ایالت انتخابات برای حزب مقدماتی و انتقادی دادگاه عالی ایالت صندلی—در میان COVID-19 گیر گیری توسط ویسکانسین دیوان عالی کشور, دیوان عالی ایالات متحده و قانونگذاران ایالتی به طور موثر مسدود رای-با-پست روش است که می تواند اطمینان بیشتر برگه های رای ریخته شد با خیال راحت. یک هفته بعد کنتاکی مقننه overrode فرماندار وتو برای بیشتر سفت voter ID مورد نیاز حتی در حالی که راهنمایی و رانندگی و دفاتر بسته باقی می ماند و آن را حتی سخت تر برای بسیاری از رای دهندگان به پای صندوق های رأی رفتند.

این تحولات که به مخاطره می اندازد رای دهندگان سلامت در علاوه بر این به حقوق مدنی خود هستند فقط بیشتر baldfaced تکرار مداوم حمله اساسی نهادهای دموکراسی است. قبل از همه گیر ویسکانسین مقامات در حال حاضر پاکسازی بیش از 200 ، 000 رای دهندگان از رول به طور نامتناسبی سیاه و قهوه ای رای دهندگان در حیاتی نوامبر نوسان دولت است. در گرجستان در حال حاضر رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ چهره یک طرح دعوی در دادگاه بیش از بدنام او رای دهندگان سرکوب مبارزات انتخاباتی که در سال 2018 تضعیف رای دهندگان دسترسی به ویژه در جوامع رنگ از طریق طیف وسیعی از تاکتیک از رای دهندگان تصفیه به معیوب انتخابات, ماشین آلات به احتمال زیاد منجر به کمپ باریک پیروزی بر استیسی آبرامز. این جنگ در حال تبدیل شدن به خصوص مملو به عنوان قانونگذاران جمهوریخواه کنگره و استراتژیست دو را در یک استراتژی دموکراسی نقش خود را به عنوان مسیر اصلی برای حفظ قدرت سیاسی است.

حتی تلاش برای گسترش حق رای دادن در حال پر. در سال 2018 فلوریدا رای دهندگان تصویب یک نقطه عطفی دولت متمم قانون اساسی بازگرداندن حق رأی به بیش از 1 میلیون که قبلا زندانی مردم در مجلس قانونگذاری ایالتی به تصویب یک لایحه نیاز به این رای دهندگان به پرداخت خود را قانونی و جریمه ها و هزینه های قبل از ثبت نام—یک حرکت است که می تواند کاهش تعداد رای دهندگان جدید در نیم. کنگره با تصویب برجسته دموکراسی لایحه اصلاح قانون H. R. 1 پوشش می دهد که همه چیز را از حق رای به redistricting اصلاحات به تامین مالی عمومی از انتخابات و بیشتر. اما در حال حاضر وجود دارد نگرانی در مورد آنچه که این دیوان را انجام دهد—به خصوص پس از سالها به طور سیستماتیک undercutting فرایندهای دموکراتیک با احکام که طی آن وارد کارزار مقررات مالی و قانون حق رای. و حزب جمهوری خواه نوظهور مخالفت با گسترش رای های ایمیل اجازه می دهد تا مردم را به رای دادن با خیال راحت در همه گیر باعث می شود تفکر روشن: کمتر رای به طور کلی بهتر است برای ایران.

حقیقت سخت است که علی رغم اعلامیه آمریکایی تعهدات به دموکراسی ما یک قانون اساسی سیستم است که از زمان تاسیس آن بوده است استوار بر عمیقا غیر دموکراتیک محدود از نظر چه تعداد و چه کسی باید قدرت سیاسی است. این واقعیت است که نه تنها آشکار در قانون اساسی برای تحریم برده داری اما در نظام تمرکز قدرت سیاسی از طریق مکانیسم هایی مانند کالج انتخاباتی است. چه چیزی بیشتر, تاریخچه دموکراسی آمریکایی همواره به شکل یک فشار برای حفظ قدرت سیاسی در دست یک سفید نخبگان مقاومت در برابر تلاش ها برای enfranchise و توانمند سازی سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع است. امروز جنایت محرومیت قوانین و محدودیت حق رای برای مثال ریشه های خود را در واکنش در برابر پس از جنگ های داخلی تلاش برای emancipate و توانمند سازی آمریکایی های سیاه و سفید. که واکنش شدید منجر به افزایش Jim Crow و تداوم سیستماتیک سرکوب رای دهندگان امروز.

اما ما سابقه رادیکال دموکراتیزه تحول نیز هست. در لحظه ای که پس از پایان جنگ داخلی ما تعمیرشده قانون اساسی است. برای یک لحظه کوتاه, امریکا به دنبال ایجاد یک دموکراسی آزاد از بقایای برده داری و متعهد به یک فولر تحقق ایده آل های دموکراتیک شمول است. چشم انداز بازسازی و واکنش در برابر آن آموزنده است برای امروز ما. در حال حاضر به عنوان پس مبارزه بر حق رای است که واقعا یک پروکسی جدال بر سر قدرت سیاسی و سوالات اساسی از مسابقه و عضویت در سیاست. در حال حاضر به عنوان پس از آن ما نیاز به فکر کردن در مورد دموکراسی و اصلاحات در آن تحول سطح: اصلاح قانون اساسی اساسا ما بازسازی نهادهای سیاسی و تاکید بر برابری و شمول گرفتن سر در racialized مخالفت با حق رای و گسترش است.

حتی با 1865 عبور از 13th اصلاحیه لغو برده داری سیاه آمریکایی ها درک واقعی آزادی نیاز به یک عمده فروشی تحول سیاسی و نهادهای اقتصادی از جمله گسترش حق رای به لغو تبعیض نژادی مشخص و دسترسی به فضاهای عمومی و امکانات رفاهی و توانمندسازی اقتصادی و توزیع مجدد. بیشتر قوانین اساسی و اصلاحات مورد نیاز خواهد بود که منجر به 14ام و 15ام اصلاحات اطمینان از حق شهروندی برابر حفاظت دادرسی و حق رای. کنگره با تصویب حقوق مدنی قوانین الزامی برابر دسترسی در فضاهای عمومی و توانمند سازی دولت برای اجرای این حقوق است. برای یک لحظه این مقررات امن بالا علامت آب برای انتخابات قدرت به عنوان صدها نفر از مقامات منتخب آنان بود به کار در تمام سطوح دولت.

امروز گل نشسته تلاش های ایران سیاستگذاران و قضات برای محدود کردن حق رای را خیلی بیشتر حس زمانی که ما آنها را به عنوان یک استراتژی عمدی توسط به طور فزاینده ای minoritarian ائتلاف برای حفظ قدرت سیاسی توسط سرکوب, سیاسی, صدای, سیاه و قهوه ای رای دهندگان در خاص است. این همان استراتژی سوار خشونت آمیز بین بردن از چشم انداز گسترده از دموکراسی پیشرفته در بازسازی دوران اصلاحات قانون اساسی و قانون. شبه نظامی سفید supremacist سازمان مانند Ku Klux Klan و لیگ های حمله و مرعوب سیاه رای دهندگان به طور خاص به شکستگی در حال ظهور چند نژادی ائتلاف از freedpersons و طبقه کارگر سفیده که برای لحظه ای کوتاه را تهدید به upend سنتی غلظت از قدرت سیاسی و اقتصادی در بالای صفحه. ایالت های جنوبی گذشت “سیاه کدهای” قوانین با هدف بی سر و صدا بازگرداندن تبعیض نژادی و عملا کار اجباری.

مانند امروز ناخن در تابوت برای این چشم انداز فراگیر دموکراسی آمد از دیوان عالی کشور است. در سال 1876 دادگاه باطل قتل اعتقادات سفید supremacists که در سال 1872 قتل عام 80 تا 150 آمریکایی های سیاه و سفید به طور خاص برای سرنگونی نتایج یک انتخابات محلی در لوئیزیانا بود که دست قدرت به freedpersons. در سال 1883 دادگاه زده کردن حقوق مدنی عمل می کنند که فراتر از محدوده کنگره قدرت اعمال محدودیت در دسترس 14هفتم متمم است که در ادامه به زانو تلاش در مقابله نژادی و نابرابری اقتصادی به این روز است. این احکام به طور موثر به پایان رسید فدرال حقوق مدنی اجرای در جنوب و چراغ سبز به افزایش Jim Crow.

حتی بازسازی دوران اصلاح طلبان—عمدتا سفید و نر رهبران—ثابت مضطرب با واقعیت از چند نژادی دموکراسی و خودداری کردند در دفاع تمام عیار مثبت حق رای برای آمریکایی های سیاه و سفید. سیاه و طرفداران تحت فشار قرار دادند جسورانه چشم انداز 15هفتم متمم قانون اساسی که می توانست ملی, انتخابات, دولت, گرفتن قدرت از دست مقامات دولت متخاصم به امتیاز و شامل مقررات برای اطمینان از دسترسی برابر به انتخاب اتاق کار نه فقط به انتخابات. در عوض کنگره با تصویب سیراب 15هفتم متمم قانون اساسی که در نهایت به حال کمی زور و چیزی به ساقه جزر و مد رو به افزایش از Jim Crow.

دموکراسی واقعی باید شامل بیش از حق به بازیگران در یک رای گیری پس از هر چند سال.

آن نیست تا زمانی که نزدیک به یک قرن بعد از آن که جنبش حقوق مدنی دهه 1960—کمک در طول تاریخ aberrational دیوان عالی کشور تحت ارل وارن مایل به فشار برای لغو تبعیض نژادی مشخص از مدارس و حمایت جدید تحول اصلاحات مانند قانون حق رای—ترمیم وعده بازسازی و رهایی کمک به از بین بردن Jim Crow. حتی پس از آن, همان الگوهای واکنش برخی از خشونت و برخی بیشتر ظریف در صورت تغییر سیاست های عمومی و مردمی در مخالفت با لغو تبعیض نژادی مشخص, ثابت تفکیک در صورتهای دیگر از سفید پرواز به مسکن تبعیض به ظهور جدید “جیم کرو” جرم حبس بحران است.

بازدید از این تاریخ از racialized خشونت و تلاش برای ذخیره کردن قدرت سیاسی Trumpism است بهتر درک نه به عنوان یک انحراف است اما ادامه مبارزه برای دموکراسی آمریکایی. ما نیاز به تنظیم مناظر ما فراتر از فقط رای گیری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ، ما باید از این لحظه بحرانی به درایو نوع تحول و تغییر است که باعث می شود خوب در وعده بازسازی.

اولین دموکراسی نیاز به اصلاحات ساختاری که از بین بردن تداوم الگوهای سلسله مراتب نژادی و نابرابر قدرت سیاسی—و اصلاحات هستند که ساخته شده است به مقاومت در برابر این واکنش که به ناچار دنبال کنید. عبور از دموکراسی اصلاحات لوایح در کنگره (مانند H. R. 1) و در ایالات متحده یک شروع است. اما فقط به عنوان بازسازی ایجاد 13th, 14امو 15ام اصلاحات بنابراین باید بیش از حد ما امروز فشار برای یک قانون اساسی حق رای اصلاح که constitutionalizes حفاظت در برابر رای دهندگان سرکوب و تقلب در انتخابات و در نهایت تصحیح سیستماتیک نابرابر نظام سیاسی است که به طور نامتناسبی اولویت سفید رای دهندگان از طریق کالج انتخاباتی و نابرابر سنا.

ما نیاز به آماده برای این دموکراتیزه اصلاحات را تضعیف توسط مخالفان که به دنبال نادیده گرفتن و یا تضعیف این قوانین جدید—به عنوان مورد در 1870s و در اخیر برچیدن قانون حق رای ما زمان دیوان عالی کشور است. این بدان معناست که انتخابات محلی برای قضات قانونگذاران ایالتی و دادستان فقط به عنوان اساسی به عنوان ریاست جمهوری برای نصب مقامات که واقعا متعهد به دفاع از نهادهای دموکراتیک.

ما نیاز به یک دیدگاه گسترده ای از آنچه که آزادی و امتیاز امروز نیاز دارد. دموکراسی واقعی باید شامل بیش از حق به بازیگران در یک رای گیری پس از هر چند سال. به ویژه هنگامی که ما در تجربه کلاک و قهوه ای جوامع روشن است که حق رای معنای چندانی ندارد مگر اینکه از آن است که ارتباط تنگاتنگی با تغییرات گسترده تر اقتصادی و شرایط اجتماعی است که برای تولید سلسله مراتب نژادی و نابرابری اقتصادی. ما نیاز به همراهی دموکراسی اصلاحات با سیاست هایی که توانمند سازی کارگران و محدود کردن قدرت شرکت های بزرگ و آدرس غلظت مضرات زیست محیطی و فقر در سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع است.

و ما نیاز به دموکراسی را تمام راه را به پایین به طور مستقیم به توانمند سازی خانواده های شاغل و به ویژه سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع برای کنترل انواع روز به روز حاکم بر تصمیم گیری است که به طور مستقیم تحت تاثیر اقتصادی و رفاه اجتماعی—دموکراسی در صندوق های رای و همچنین در نهادهای اداری از منطقه بندی هیئت مدیره به ابزار آب به فدرال نظارتی دولت است. ما می تواند ایجاد نمایندگی مستقیم برای تحت تاثیر قرار و سیستمیک جوامع به حاشیه رانده شده در اداری تخته و کمیسیون که دارای قدرت قابل توجهی برای شکل دادن به واقعیت های اقتصادی است. تصور کنید که چگونه سیاست های مختلف خواهد بود اگر سیاه و قهوه ای و جوامع تا به حال نمایندگی در منطقه بندی تخته که شکل برنامه ریزی شهری تصمیم گیری و شنیدن شکایات در برابر توسعه دهندگان که نیست به اندازه کافی برای سرمایه گذاری در محله های محلی. یا اگر جوامع مانند سنگ چخماق یا بالتیمور تا به حال بیشتر در کنترل مستقیم هنوز آب مسموم ابزار سیستم در حال حاضر اجرا شده توسط مقامات دولتی و شرکت های خصوصی با کمی پاسخگویی به مردم است. اغلب ما تعصبی بالا و مخاطرات اقتصادی و اجتماعی سیاست تصمیم گیری اداری در بدن هستند که به راحتی تحت تأثیر خوبی ذوات گروه های ذینفع. اما ما در لحظات دیگر ایجاد شده بیشتر مشارکتی و پاسخگو اداری نهاد: در جنگ فقر و گروه های مردمی مبارزه برای هدایت جامعه کنترل فقر-آژانس کاهش در حالی که در سال های اخیر شهرهای ایالات متحده به تصویب رسید بین المللی آزمایش با بودجه بندی مشارکتی.

بازسازی شد و نه طرح و دچار محدودیت های خود را دارد—به خصوص آن سکوت در حقوق زنان و ناراحت رابطه با مهاجرت است. اما تجربه بازسازی به یاد ما را از واقعیت های قدرت و خشونت است که در طول تاریخ مسدود شده و تلاش در دموکراسی اصلاحات—و سطح آرمان ما باید در سال 2020 و فراتر از آن. پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر بسیار مهم است. اما این اقدام به تنهایی نمی تواند مقابله با نابرابری عمیق نژاد و قدرت است که در ادامه به ممانعت از دموکراسی آمریکایی. اگر ما به ساخت واقعا فراگیر دموکراسی ما باید به یاد داشته باشید ایجاد تغییر و تحول خونین چشم انداز بازسازی و فشار برای تبدیل به قانون اساسی و نهادهای سیاسی در سراسر کشور است.

حمایت از این کار

کمک به ما پوشش مرکزی سوال: “چه تعداد?” تخته سنگ خود را به علاوه عضویت در صندوق خواهد شد کار ما در رای گیری مهاجرت gerrymandering و بیشتر از طریق 2020.

تاریخ تخته سنگ Plus

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>