A Truvada pill has a handle like a purse, while a Descovy pill next to it carries a little tassel. Arrows pointing to the Descovy pill surround it, while two exclamation points float to the side.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های Truvada و Descovy.

این پست بخشی از بیرونتخته سنگ را پوشش LGBTQ زندگی فکر و فرهنگ است. اینجا بیشتر بخوانید.

در ماه اکتبر سازمان غذا و دارو مورد تایید دارو Descovy مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک رژیم برای preexposure پیشگیری یا دبستان—استفاده از روزانه یک قرص برای جلوگیری از HIV—برای cisgender مردانی که رابطه جنسی با مردان و زنان تغییر جنسیت. قبل از این تصویب Truvada شده بود تنها مورد تایید FDA دبستان رژیم شروع در سال 2012.

معرفی Descovy به کشور پیشگیری از HIV تلاش است یک معامله بزرگ—ما در حال حاضر گزینه های متعدد برای دبستان برای اولین بار. اما از موقعیت من به عنوان یک کارگر سلامت و HIV مربی من شروع به رعایت یک روند نگران کننده ای در راه, گی و, دوجنسی, مرد جوامع در حال صحبت کردن در مورد این بازی هیجان انگیز شیفت. به جای به سادگی ارزیابی در مشاوره با ما و ارائه دهندگان خدمات پزشکی دو داروی مربوطه مزایا و اشکالاتی برای ما به عنوان افراد ما در حال شروع به درمان آنها را مانند اپل و یا کیف های دستی—وضعیت نمادها که در آن جدیدتر است که همیشه بهتر است و اگر شما نمی کردم این فصل را ارتقا هستند و شما حتی زندگی ؟

این هوشمند از راه های نزدیک شدن به, پزشکی, اما دلایل پیدایش آن به طور کامل تقصیر ما. یک عامل عمده است که تلاش Gilead—سازنده هر دو Truvada و Descovy—به حرکت بيمار از سابق به دومی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. در واقع با یک برآورد آن در حال حاضر تبدیل 10 درصد از Truvada کاربران به Descovy و می تواند تبدیل در مجموع 50 تا 60 درصد در ماه سپتامبر. چگونه دارویی غول دستیابی به این ؟ با گیج کننده پیام در مورد ایمنی بعید است کمک به از گمراه کننده Facebook ads و شاید بیشتر influentially یک موجود گی میل شدید برای نگهداری با Jonathans.

“به نظر می رسد که مردم در حال تغییر با توجه به ادراک بهبود ایمنی با Descovy.” — دیوید هلند

بیایید شروع با ایمنی سوال. بالا-خط چیز به دانستن در اینجا این است که هر دو دارو در واقع کاملا امن است. کشف کارآزمایی بالینی مقایسه Truvada و Descovy برای دبستان (بودجه جلعاد) به این نتیجه رسیدند که هر دو بسیار موثر در پیشگیری از HIV نسبتا مشابه ایمنی پروفایل. درصد کمی از Truvada بیماران ممکن است تجربه قابل توجهی کلیوی یا تراکم استخوان مسائل در حالی که درصد کمی از Descovy بیماران ممکن است افزایش خطر بیماریهای قلبی عروقی و/یا افزایش وزن. (طرفداران نیز نشان می دهد که خطر مهم بیماریهای قلبی عروقی اثر می توان دست کم گرفت به دلیل عدم وجود تنوع نژادی در Descovy دبستان محاکمه.)

در عین حال با وجود ایمنی نسبی Truvada (از آن است که قابل مقایسه با آسپرین), Descovy در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای محبوب دبستان گزینه به عنوان تبدیل برآورد نشان می دهد. به طور کلی ممکن است تغییر رژیم به دلیل مذکور عوارض جانبی. اما تنها کسری از سوئیچ از Truvada به Descovy می تواند بر اساس پایین بروز چنین اثر در وهله اول اتفاق می افتد به این دلایل. پس چرا بسیاری از مردان همجنسگرا در چنین عجله به در “دبستان 2.0”?

در حالی که داده های سخت در این روند نشده است جمع آوری شده است برخی از ارائه دهندگان نظریه: “قول به نظر می رسد که مردم در حال تغییر با توجه به ادراک بهبود ایمنی با Descovy” دیوید هلند استادیار پزشکی در اموری به من گفت. و این ادراک ایمنی—روشن جهانی “بهبود” در Descovy—در چشم منتقدان که به طور فعال تشویق جلعاد. در مصاحبه با TheBodyPro داگلاس Krakower یک استاد دانشگاه هاروارد و همکاری نویسنده تفسیر اخیر انتقاد شرکت تبلیغاتی روش های توصیف تهاجمی کمپین: “من دریافت ایمیل, آنلاین و چاپ تبلیغات. من یک پوستر در مورد دبستان با Descovy. من تا به حال توسعه از جلعاد با دعوت به حضور اطلاعاتی شام در مورد Descovy. من صحبت با تشکر از جلعاد که گفت: مطلوب ایمنی پروفایل Descovy ساخته شده آن مطلوب است که درست نیست. این یک بی طرف ارائه داده است.” (جلعاد نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.)

صرف نظر از صحت پس از “امن تر برای همه” الگوی رفتاری trickles از کنفرانس ها و جلعاد نمایندگان به پزشکی تجویز آن در نهایت باعث می شود راه خود را به بیماران است. سپس با سهولت نسبی مفهوم Descovy قرار است عوارض مربوط به برتری گسترش می یابد از طریق شبکه های اجتماعی در مکالمات بین دوستان و غریبه ها در فرد و آنلاین. در واقع این گروه حمایت PrEP4All متقاعد کننده ای استدلال می کند که جلعاد شده است موقعیت Descovy به عنوان “امن تر” Truvada سال از زمان Descovy تصویب شد به عنوان یک درمان مواد مخدر در سال 2016.

به همین دلیل ممکن است باشد ؟ Generic Truvada در نهایت در دسترس در ایالات متحده بعد از این سال. این عینی خطر بزرگی برای جلعاد را در انحصار دبستان بازار و در نتیجه سود آن است. Truvada در اطراف هزینه $1,700 در هر ماه بدون بیمه و یا کمک های دیگر; Descovy هزینه های همان. (به نمایشگاه جلعاد ارائه می دهد یک copay برنامه کمک و آن را رایگان برای برخی از دبستان کاربران با بیمه اما دیگران ممکن است آمار آن $7,200 هر سال حد بسته به نوع پوشش خود را.) جلعاد است و حتی به طور فعال در بازاریابی Descovy در آن رسمی Truvada سایت. معرفی Descovy حدود یک سال قبل از generic Truvada می رسد در ایالات متحده آمریکا اجازه می دهد تا جلعاد به سطح شیب دار تا آن ارائه جدید دبستان گزینه را به عنوان “امن تر” جایگزین برای Truvada به هر دو تجویز و دبستان کاربران و در نتیجه به طور بالقوه حفظ جایگاه خود را در بازار است.

A pop-up window on the Truvada website, advertising Descovy.

یک پنجره pop-up در Truvada سایت تبلیغات Descovy.

جلعاد/Truvada.com

در حال حاضر برای Facebook آگهی عنصر که برای تلفن های موبایل از عقل اول تا خرس با من. به تازگی تبلیغات برای طرح دعوی در دادگاه در برابر جلعاد در مورد Truvada ایمنی به عنوان یک درمان اچ آی وی (به جای پیشگیری) مواد مخدر شده اند ظاهر در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی hyperbolizing Truvada بالقوه عوارض جانبی. طرح دعوی در دادگاه تمرکز, اما همیشه روشن نیست در این تبلیغات منجر به بسیاری از آنها را به عنوان به دبستان. برای مردمی مثل من که کار در بهداشت عمومی این تبلیغات هستند مانند HIV پیشگیری boogeyman. آنها ترسناک; آنها می شود Truvada کاربران کاذب که Truvada “نیست امن” بر خلاف آنچه ما شده اند این ادعا برای سال. در حالی که جلعاد دوباره هدف از دعاوی این تبلیغات در واقع ممکن است کار در این شرکت را به نفع ساخت Truvada به نظر می رسد نادرست زیان ترک Descovy به عنوان تنها دوام دبستان گزینه و رانندگی بیماران به تقاضای آن بیش از Truvada. (به اعتبار آن جلعاد قبلا ساخته شده بیانیه ای در کف سازمان های حمایتی برای تماس برای حذف این تبلیغات از Facebook.)

اما اگر “Descovy بهتر است” مفهوم ریشه در جلعاد علاقه و تداوم توسط نادرست طرح دعوی در دادگاه تبلیغات گسترده آن انتشار تشدید شده است کاربران رسانه های اجتماعی—به ویژه گی ها و فیلم ها. در سراسر سیستم عامل های مختلف از توییتر به Instagram و فراتر از برخی ارسال شده است در مورد انتقال به Descovy در راه است که تقویت معیوب سلسله مراتب پزشکی پیشگیری از HIV گزینه های. و که در نهایت ممکن است کمک به دبستان گزینه های که به زودی خیلی بیشتر مقرون به صرفه است.

رسانه های اجتماعی به طور کلی ما را در رقابت با یکدیگر است. پست های ما دیدن ایجاد یک “اقتصاد حسادت” به ما نشان می دهد مواد و محصولات ما به دست آوردن و تجارب ما در تلاش برای نمایش بهترین های ما زندگی می کند. گی مردان (از جمله خود من) قطعا موضوع به این مستمر جوینده نمایش: کنسرت پاپ divas ما استن, سفر به شهرهای مختلف’ می بالد جدید لباس و…. فریم از Descovy به عنوان یک ارتقاء به عنوان یک جایگزین گزینه جایگاه یک مداخله پزشکی به عنوان هر نوع دیگر مصرف کننده خوب موضوع را به ما تمایل به می خواهید به نگه دارید تا با مد. آن به شرح زیر روند آنچه را “در” و چه “است.” آن چیزی است که به بیش از. آن یک مورد در مورد که شما می توانید به اشتراک گذاری افکار و تجارب شبیه به یوتیوب, زیبایی, تاثیر گذار در, بررسی یک پالت سایه چشم. Descovy است شانل و Truvada خارج شده است.

مانند یک plotline از رد Black Mirror قسمت نسخه ای از اچ آی وی پیشگیری از مواد مخدر را به شما به نظر می رسد به شکلگیری یک نماد وضعیت عمدا یا نه. نمایش یک کسب Descovy به ما گرايش به نشان دادن تحت پوشش آگاهی و آموزش و پرورش. بله ما می توانیم با استفاده از Descovy به عنوان یک مجرا برای باز کردن بزرگتر گفتگو در مورد دبستان و مداوم پیشگیری از HIV تلاشهای اما این نوشته های کوتاه قرار می گیرند بدون این که ماده. به جای این پست ها را به آگاهی و دسترسی به جدیدتر (هر چند نه لزوما بهتر) دبستان گزینه را به یک متظاهر نمایش یک کالایی پیشگیری از HIV. وقتی generic Truvada معرفی شده است من تعجب نمی کنم اگر ما همچنان به دیدن یک طبقه بندی از “وضعيت” بر اساس کدام دبستان رژیم شما می توانید استطاعت.

بله وجود دارد دلایل واقعی برای تغییر دبستان رژیم از جمله در مورد افرادی که تجربه کاهش عملکرد کلیوی. (این اتفاق می افتد در حدود یک نفر از هر 200 کاربران است.) اما پزشکان معتقدند که در Truvada به طور کلی امن و قابل تحمل است; در واقع, شهر نیویورک مقامات بهداشت اخیرا توصیه می شود برای حفظ Truvada به عنوان خط اول دبستان رژیم. در شرایطی که تصمیم به تغییر رژیم است نه بر اساس بالینی ضرورت حرکت به Descovy فقط ممکن است ناشی از فشار: از جلعاد و از یک دیگر.

دبستان کاربران لازم نیست برای ارسال به فشار همسالان. آن را هیجان انگیز به گزینه برای دبستان و آسان به درک جذبه Descovy مشکوک ادعا می کند در مورد ایمنی و اما تعویض های موجود Truvada بیماران به طور مشابه امن و گران قیمت با مواد مخدر انجام نمی بسیار برای جلوگیری از اچ آی وی در ایالات متحده است. به جای آن که انرژی باید به سمت کاهش هزینه های دارویی و افزایش بیمه دسترسی در میان دیگر اهداف است که در واقع کمک به کاهش عفونت HIV به طور کلی. عدالت در سلامت—مصرف نمی جدیدترین, جالبترین قرص—ما باید بیشترین اولویت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی