ما نمی خواهد که واقعا اقتصاد جهانی تا زمانی که مردم شروع به مالیات آن است که راه

عمده مذاکرات بین ایالات متحده و اتحادیه اروپا برای ایجاد یک مشترک مالیات چارچوب برای شرکت های چند ملیتی را شکست در موضوع به دنبال به امن یک توافق دیجیتال مالیات. بزرگ فن آوری است که به شدت در ایالات متحده ایجاد شده است در مناظر از کشورهای اروپایی به عنوان سود و درآمد را به شدت افزایش یافت و آنها به طور فزاینده ای تبدیل شدن به اجزای اصلی قرن 21 اقتصاد است.

مالیات یکی از این مناطق که در معرض تناقضات در قلب جهانی شدن است. جهانی شدن از مغازه اقدام به سرعت به عنوان هماهنگ سازی استانداردهای صنعتی در سراسر کشور.

تبلیغات:

هماهنگ سازی مالیات ؟ نه چندان آسان است.

قدرت به مالیات نهایی ملی حق یکی است که تعداد بسیار کمی از کشورهای مستقل هرگز به طور جدی تامل تسلیم شدن به یک شرکت چند ملیتی جهانی نهاد حتی در محدود درجه عنوان شده است انجام می شود در تجارت (به عنوان مثال سازمان تجارت جهانی) و یا امنیت جهانی (مثل سازمان ملل متحد). بنابراین به نظر می رسد جالب است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا حد زیادی رانده اقتصادی ملی را در دستور کار خود خواهد تامل حتی به طور موقت تغییر, جهانی, پرداخت مالیات قانون است که تاثیر می گذارد که منجر به ایالات متحده بزرگ شرکت های فن آوری.

در عین حال علی رغم مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا برای اولین بار شعارهای او اجازه وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin به تلاش برای به دست آوردن اتحادیه اروپا و ایالات متحده در همان صفحه در سطح جهانی دیجیتال مالیات چارچوب در بخشی به عنوان ابزاری برای مهار عمل آربیتراژ مالیات جهانی. آن را حس برای همه نگران به توافق بر سر یک چارچوب فراهم می کند که برخی از درجه ای از مالیات یکنواختی.

تبلیغات:

در تئوری است; مانند کشاورزی و یا روغن فناوری کسب و کار چند ملیتی اما جالب خزانه داری ایالات متحده باقی می ماند میلی به افشای بزرگ با تکنولوژی به همان نوع از مالیات جهانی فشارهای که مونسانتو یا اکسون به طور منظم به مقابله با امروز. شاید دلیل این است که این دره سیلیکون عظیم در حال حاضر در میان بسیاری از لحاظ اقتصادی غالب و سود شرکت های ایالات متحده و همچنین به طور فزاینده ای بزرگ از منابع سیاسی و کمک های مالی برای احزاب (اگر چه بیشتر از دموکرات از حزب جمهوری خواه در این مقطع). که توضیح دهد که چرا نسبت ناروا دولت می خواهد به نگه دارید تا آنجا که پای درآمد برای خود است.

اما از آنجا که خیلی از آینده خواهد بود به طور فزاینده ای دیجیتالی چیزی به من بدهید. در واقع در اینترنت مبتنی بر اقتصاد وجود دارد و بسیار به یک رویکرد به مالیات است که به رسمیت می شناسد که درآمد به دست آورده می توانید از طریق فعالیت های آنلاین صرف نظر از اینکه آیا یا نه این شرکت تولید سود نگران در واقع یک آجر و ملات حضور در کشور است. در هند برای مثال این است که منطق پشت این اعمال “2 درصد مالیات در ماه آوریل در فروش آنلاین کالا و خدمات به مردم در هند توسط شرکت های بزرگ خارجی” را به عنوان گزارش نیویورک تایمز. این حرکت توسط نارندرا نخست وزیر هند دولت در نوبه خود تشویق کرده “اتحادیه اروپا… [برای احیای] فشار خود را برای یک مالیات مشابه به عنوان یک راه برای کمک به صندوق پاسخ به اقدامات coronavirus.”

ایالات متحده است که قطعا رفتن برای هر مزیت برای محافظت از آن با تکنولوژی صنعت اما واشنگتن باید تشخیص دهد که اتحادیه اروپا (و به احتمال زیاد بقیه جهان) را حرکت پیش رو با برنامه ای به مالیات این غول تکنولوژی با یا بدون توافق از ایالات متحده است. اما غایب خرید از واشنگتن یک شکست برای تولید هر نوع توافق را به سادگی تداوم این نوع از مخرب جهانی مالیاتی آربیتراژ که منطق مذاکرات در وهله اول. آن را نیز دارای پتانسیل برای گسترش اقتصاد جهانی را به لیست در حال رشد از اختلافات تجاری.

تبلیغات:

موجب عجیب و غریب ترتیبات نهادی از منطقه یورو (که در آن پول دولت بوده است جدا از کنترل دولت های ملی پس از استقرار یورو) افزایش درآمد حاصل از مالیات برای سرمایه گذاری در فعالیت های اقتصادی است که یک ماده از حصول اطمینان ملی برای پرداخت بدهی این کشور است.

نیز وجود دارد ژئوپولیتیک ملاحظات در کار: اگر اتحادیه اروپا مانع از تولید درآمد اضافی برای آن پایه های مالیاتی, از آن خواهد شد خطرناکی فشار ایالات متحده و اروپا و حتی بیشتر از هم جدا ساخت این اختلاف بیش نسبی بودجه دفاعی مشارکت میان اعضای ناتو به نظر می رسد خیلی ضعیف در مقایسه ،

تبلیغات:

این درایو به صورت دیجیتال مالیات چارچوب نشان دهنده یک فریاد کمک از همه در سراسر اروپا—انگلستان, فرانسه و آلمان همه می خواهم در. پس از همه, گوگل, Apple, Facebook, et al, همه مشتق درآمد قابل توجهی از خود به اروپا ، آن را غیر منطقی برای اتحادیه اروپا به می خواهید یک قطعه از آن ، آن است که به طور گسترده ای انتظار می رود که وجود خواهد داشت برخی از شکل از توافق احتمالا در مراحل, در طول سال های آینده. اما آن را نیز اجتناب ناپذیر است که شرکت های فن آوری را در پیدا کردن راه های جدید برای اجتناب از مالیات است و به طور کلی شرکت های چند ملیتی و cenacolo از سرمایه گذاران ادامه خواهد داد برای پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن پناهگاه های مالیاتی بازی رفتن.

مذاکرات می تواند برخی از سال—و تا زمانی که ما رسیدن به نقطه ای که هر دو طرف توافق می تواند در عملی دیجیتال مالیات چارچوب وجود دارد ایده های دیگر با توجه به ارزش. مالیات غیر قابل اجتناب دارایی ها مانند زمین و دوباره ما درمان مالکیت معنوی دو ایده هایی که باید در نظر گرفته شود.

با توجه به سابق, ملی, مالیات بر املاک است یک احتمال است. ایالات متحده تا به حال یک سال 1798 در شبه جنگ با فرانسه و بار دیگر در جنگ سال 1812. 19 قرن اقتصاددان هنری جورج یکی از اولین برای ترویج مالیات بر زمین و بر این اساس است که جمله “مالیات می تواند سقوط در… [س] درآمد بدون افزایش هزینه به بقیه اقتصاد… [مانند] کار و صنعت” مایکل هادسون می نویسد: در “هنری جورج سیاسی منتقدان.” به عنوان اقتصاددان بیل میچل که نقل هادسون می نویسد: جورج ایده نیز مطابق با دیدگاه های مطرح شده توسط جان استوارت میل در سال 1848 کتاب اصول اقتصاد سیاسی است که:

تبلیغات:

“عادی پیشرفت یک جامعه است که باعث افزایش در ثروت است و در همه زمان رسیدگی به افزایش درآمد صاحبخانه; به آنها هر دو یک مقدار بیشتر و بیشتری نسبت ثروت جامعه مستقل از هر گونه مشکل و یا مبلغ سرمایه گذاری های متحمل شده توسط خود را دارند. رشد آنها غنی تر به عنوان آن را در خواب خود را بدون کار به خطر می اندازند و یا economizing. آنچه ادعا می کنند که آنها در اصل کلی عدالت اجتماعی به این رکورد از ثروت ؟ در آنچه که آنها مورد ستم قرار گرفتهاند اگر جامعه به حال از آغاز این سایت متعلق حق از مالیات خود به خود افزایش اجاره بها به کمترین مقدار مورد نیاز مالی ضرورت?”

مالیات زمین نیز می تواند کمک به جلوگیری از حباب مسکن در نتیجه کاهش قابل توجه قیمت فاصله در حال حاضر شایع در بسیاری از امریکا بزرگترین شهرستانها. و همچنین به موضوع فرار مالیاتی به عنوان زمین یک دارایی است که نمی توان پارک شده به یک حساب بانکی دریایی.

دوم رویکرد خواهد آدرس مالیات بر مالکیت معنوی (IP) حقوق است که منسوب به برمودا یا جزایر کیمن.

در اینجا اقتصاددان دین بیکر حق است: “[G]overnment-اعطا ثبت اختراع و کپی رایت انحصارات ساخته شده اند طولانی تر و قوی تر بیش از چهار دهه گذشته. بسیاری از موارد که حتی ثبت 40 سال پیش مانند اشکال زندگی و روش های کسب و کار در حال حاضر را در ده ها یا صدها میلیارد دلار به صاحبان آنها.”

تبلیغات:

به جای اجازه دادن به rentiers تجمع گسترده و اقبال از یک نوآوری و پس از آن بازی whack-a-mole در تلاش برای مالیات آنها بیکر درست است که نشان می دهد محدود کردن حق ثبت اختراع و شرایط کپی رایت و یا نیروی شرکت برای به اشتراک گذاشتن آی پی خود را یا باید دولت خرید از آی پی خود را و انتشار آن به صورت رایگان برای تحریک نوآوری است. به عنوان توماس جفرسون گفت: زمانی که او در تنظیم دفتر ثبت اختراع IP یک شر لازم است که باید به حداقل برسد در جهت منافع عمومی.

جایگزین رویکرد پیشنهاد شده توسط اقتصاددان ماریانا Mazzucato به موجب آن دولت امنیت دائمی خانواده سلطنتی جریان از شرکت های فن آوری برای IP بر این اساس که عظیم سرمایه گذاری عمومی گذاشته و زمینه را برای این شرکت سود قابل توجهی. به عنوان Mazzucato یادداشت “بدون مقدار عظیم از سرمایه گذاری عمومی پشت کامپیوتر و اینترنت انقلاب از جمله ویژگی های ممکن است منجر تنها به اختراع یک اسباب بازی جدید است.”

به طور کلی سیستم مالیاتی در ایالات متحده است که همه چیز بدتر بود. در سال های اخیر خود را کار بر روی نابرابری پیروزی بی عدالتی: چگونه ثروتمند مالیات طفره رفتن و چگونه به آنها را پرداختاقتصاددانان امانوئل سائز و گابریل Zucman نشان دادن به عنوان اقتصاددان مایکل رابرتز می نویسد: چگونه “آمریکا سیستم مالیاتی … دور از کاهش افزایش نابرابری درآمد و ثروت در آمریکا در واقع درایوهای آن بالاتر است.” رابرتز به نقل از نویسنده کار در حمایت از این گزاره است که ایالات متحده در نظام مالیاتی است که در واقع بسیار عقب و entrenches موجود نابرابری ثروت:

“خلاف به طور گسترده ای برگزار مشاهده [که] در ایالات متحده سیستم مالیاتی است نه تدریجی. نرخ موثر مالیات طول می کشد را به حساب تمام فرم های مالیات بر فرد (مالیات بر درآمد مالیات شرکت سرمایه مالیات بر درآمد [,], و غیره[.]). که برای اندازه گیری بالای 400 درآمد دارندگان (میلیاردرهای) نرخ موثر مالیات است که 23 درصد در حالی که آن 25-30 ٪ برای کار و وسط کلاس. امریکا نظام مالیاتی است که در حال حاضر از لحاظ فنی ‘عقب’ و ‘یک موتور جدید برای افزایش نابرابری.'”

بخش زیادی از مشکل این است که ایالات متحده در سیستم مالیاتی مالیات نیروی کار به مراتب بیشتر به شدت از “اموال و دارایی های مالی” که دریافت نامتناسب مطلوب مالیات درمان است. علاوه بر این که من نوشته ام قبل از ایالات متحده مالیات شرکت ها کم است و کاهش داده شده است و حتی بیشتر با تشکر از تهمت های اخیر اصلاحات مالیاتی بسته است.

تبلیغات:

برخی از چهره های ویژه سابق رئیس فدرال آلن گرینسپن پیشنهاد ملی مصرف مالیات است. مالیات مصرف را ضبط هزینه های رخ می دهد که در داخل یک کشور, اما آنها مشکل ساز هستند به این معنا که آنها در حال عقب (به عنوان رابرتز یادداشت). از سوی دیگر این مدل سوئدی. در 1970s, سوئد با درآمد بالا مالیات ایجاد شده فرار سرمایه و ناشی از مهاجرت از ثروتمند. در پاسخ دولت سوئد پوش مالیات بر درآمد و افزایش درآمد برای دولت از مالیات بر ارزش افزوده و مالیات حقوق و دستمزد. این پسرونده در بروز, اما به عنوان یک عوض اگر هزینه های مترقی است و سپس به طور کلی سیستم مالیاتی خود را می تواند تبدیل مترقی و تا حد زیادی خود را حفظ مشروعیت سیاسی به عنوان نشانی از آن را در سوئد.

چگونه این بازی به ملی صنعتی خوبی توسعه ؟ اگر هدف این است که همچنین به redomicile تولید, مالیات اقدامات می تواند تقویت شده از طریق محتوای محلی مورد نیاز که من پیشنهاد کرده اند قبل از. فراموش نکنید که مشوق; اجبار کار می کند و حتی بهتر.

انجام این کارها و بسیاری از مشکلات در ارتباط با مالیات جهانی آربیتراژ حساب های دریایی و یا آشکار فرار از پرداخت مالیات از بین برود. در عین حال شکست در این دیجیتال مالیات مذاکرات بین ایالات متحده و اتحادیه اروپا به احتمال زیاد به معنی بیشتر تعرفه اجبار با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال تلافی از اتحادیه اروپا (و بقیه جهان). تجدید جنگ تجاری است که به سختی چه بسیار افسرده اقتصاد جهانی نیاز دارد در این زمان.

از دست رفته در این تیراندازی واقعیت این است که بقیه از ما قطعا از سود در نهایت رو به پایین کسانی که با منافع خواهد شد که بدون شک بسیج به شدت در برابر عملی اصلاحات مالیاتی و همچنان به تضعیف همکاری جهانی. این بدان معناست که دولت ها در ادامه تلاش بیهوده برای به پلیس به طور فزاینده ای خلاق مالیاتی و حسابداری dodges.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>