به انجمن خوش آمدید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن terrordome: اما حتی این ممکن است او را نجات دهد

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی است که عمدا ایجاد حریق. او به راه انداخته است یک طوفان در سراسر امریکا است. کیندلینگ همیشه وجود دارد. مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به پرتاب بنزین بر روی آن و آن را شعله ور.

تهمت سیاسی اعضای فرقه و پیروان دیگر در حال رقص در یک دایره در اطراف شعله های آتش. در نور و سر و صدا آنها را از دیدن و شنیدن چیزهایی که وجود ندارد. مانند troglodytes در افلاطون در تمثيل غار آنها از دست داده اند توانایی تشخیص حقیقت از دروغ است. همه که مهم است این است که نزدیکی خود را به ناروا را به آتش کشیدند.

تبلیغات:

خوب آمریکایی ها را محاصره مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی. آنها می دانند که خطر و قدرت آن دارای. آنها نیز مایل به سوزانده می شود و رنج می برند آسیب های دیگر برای نجات کشور از بدترین حالت آن تمایلات را در فرم از آتش شیاطین که تهمت دستورات.

خوب آمریکایی ها نیز می دانند که آتش را می توان مورد استفاده برای ایجاد و تخریب. آنها در حال انتظار برای لحظه ای حق به دست گرفتن آتش برای اهداف خود را دارند.

وجود ناظران به عنوان به خوبی. بسیاری از آنها در سایه cowed و ترس. دیگر ناظران غمگین و افسرده و بیش از یک کمی گیج آنچه امریکا در سن تهمت تبدیل شده است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن فروزان آتش است که از جاذبه های اصلی در آمریکا terrordome که در آن منظره از تهمت و تهدید و خشونت و دروغ و ترس و ارعاب فساد و آزار و ظلم و ستم آشکار. این منطق از تلویزیون واقعیت ساخته شده به ریاست جمهوری و در نتیجه حقیقی کابوس است که entrapped مردم آمریکا در سن مغلوب ساختن پیشی جستن.

شخصیت های اصلی در مغلوب ساختن پیشی جستن عینک هستند “فضیلت” “قوی” و “قهرمانانه” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را “وطن پرست” و “مطیع قانون” (سفید) پیروان — و البته پلیس و دیگر مجریان “قانون و نظم است.”

خائنانی های مختلف تکرار bogeymen از جناح راست تخیل مانند Latino “تجاوزگران” و “قاتلان” “تهاجم” و “کاروان” از nonwhite مردم مسلمان و هر گروه دیگری تلقی می شود نفرت. “ضد فاشیست” و “Black Lives Matter” فعالان که ظاهرا نفرت از امریکا است. سیاه ورزشکاران که زانو زدن در اعتراض به پلیس thuggery و دیگر بی عدالتی های اجتماعی هستند “اراذل و اوباش” که باید با لگد از کشور است. جورج فلوید معترضان و هر کس دیگری که جرات مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم هستند و دشمنان کشور برای پاکسازی. “آنارشیستها” چپ, لیبرال ها و روشنفکران با “صحت سیاسی” نیز دفع می شود.

تبلیغات:

این عینک به گردش در سراسر جامعه آمریکا از طریق فاکس نیوز و بزرگتر جناح راست تبلیغات دروغ ماشین. ناخواسته کسانی که آمریکایی ها با خود “doomscrolling” — یک عبارت است که برای تلفن های موبایل مانند چیزی است که از H. P. Lovecraft افسانه یا “Hellraiser” فیلم — و دیگر تهمت تمرکز و همه بخشی از این عینک به عنوان به خوبی.

در مجموع مغلوب ساختن پیشی جستن terrordome است که تئاتر از ترور سیاسی و “آمریکا قتل عام” او اولین وعده داده شده در سال 2016 افتتاح کرد. مغلوب ساختن پیشی جستن امیدوار به استفاده از همان تم برای برنده شدن در این سال 2020 انتخابات — و سپس به ماندن در اتاق تا زمانی که او می خواهد.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن terrordome دارای یک جاذبه جدید: شخصی او ضربت یک عملا گشتاپو.

در یک تخلف مدنی و حقوق بشر از مردم آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس مخفی هستند و عامل در پورتلند اورگان گرفتن معترضان کردن خیابان ها و ناپدید شدن آنها را برای بازجویی قرار گرفت. مغلوب ساختن پیشی جستن گشتاپو است ضرب و شتم کشتار با گاز و تیراندازی معترضان با به اصطلاح سلاح های غیر کشنده است که در واقع می تواند باعث دردناک آسیب فیزیکی.

مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده است به از بند باز کردن بیش از 50,000 شخصی خود مجریان دموکراتیک به رهبری شهرستانها در سراسر کشور. او به احتمال زیاد با استفاده از این مجریان به سعی کنید به سرقت 2020 انتخابات.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن تئاتر از ترور در پورتلند (و به زودی در جای دیگر شاید) است که پس از یک اسکریپت مشترک به استبدادی راهکار که در آن رهبر ایجاد یک بحران مردم مقاومت و پس از آن تهدیدات و خشونت ها تقویت شده — با هدف پایان بودن یک “وضعیت اضطراری” که “توجیه” اقتدارگرا تصرف قدرت و حتی بیشتر.

در نیویورک تایمز سابق FBI مدیر James Comey با دقت خلاصه مغلوب ساختن پیشی جستن پورتلند gambit:

چه راهی بهتر برای مغلوب ساختن پیشی جستن به نشان دادن به پیروان خود که او “رئیس جمهور شما از نظم و قانون” نسبت به استقرار بسیار قابل رویت ماموران فدرال و در راه است که مطمئن شوید که به دعوت درگیری های خشونت آمیز که البته نشان می دهد نیاز به یک قانون و دستور رئيس جمهور ؟ و در آن می رود. تنها چیزی که در این روند آسیب دیده خواهد بود که ایالات متحده و فدرال و سازمان های اجرای قانون در کشور ما نیاز دارد. دوباره ولع مصرف از رئیس جمهور ما برای انتخاب مجدد به نظر می رسد نادیده گرفتن همه چیز.

مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم بسیار بی بند و بار که آن را در واقع با استفاده از کلمه “تئاتر” برای توصیف پورتلند تظاهرات و رئیس جمهور مربوط instigations و قطعات برای در قدرت باقی می ماند.

تبلیغات:

به گزارش واشنگتن پست یک مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم رسمی گفت که رئیس جمهور انتخاب کرده پرتلند به عنوان “تئاتر برای مبارزه” و اضافه کرد که “کاخ سفید تا به حال مدت طولانی می خواستم برای تقویت نزاع در شهرستانها تشویق DHS مقامات به بحث در مورد دستگیری جنایتکاران در پناهگاه شهرستانها و بارها و بارها اصرار یخ برای افشای جزئیات بیشتری از حملات از برخی در آژانس بودند راحت انجام…. آن را در مورد گرفتن ویروسی محتوای آنلاین.”

جمعه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن مطبوعاتی کاخ سفید, منشی, Kayleigh McEnany ارائه رژیم یک نسخه جوزف گوبلز فیلم تبلیغاتی در قالب یک ویدئو مسئله نشان می دهد “شورش” در پورتلند. این نمایش خیلی بی مزه است که حتی فاکس نیوز برش دور از کاخ سفید در نشست خبری.

البته هیچ “شورش” به جز برای کسانی که تحریک با مغلوب ساختن پیشی جستن مجریان و جناح راست گرایان و دیگر طرف مقابل باید که نفوذ کرده اند چه در حال صلح آمیز تجمعات.

McEnany تبلیغ فیلم بخشی از یک بزرگتر و واضح استراتژی وحشتناک مردم آمریکا — و یا حداقل پایه مغلوب ساختن پیشی جستن از سفید مهر ناظران که او تصور به عنوان یک “اکثریت خاموش” — به حمایت از رئیس جمهور سرکوب و دوباره انتخاب او.

تبلیغات:

در مغلوب ساختن پیشی جستن terrordome این تحریف تصاویر ضد فاشیست سیاه زندگی توجه فعالان مادران جانبازان و دیگر معترضان در حال انجام نوع دیگری از کار سیاسی و همچنین

خشونت مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم در برابر مخالفان ساخته شده است مشروع. علاوه بر این خشونت تهمت حامیان در برابر خود تصور دشمنان است تشویق و رندر با فضیلت به عنوان به خوبی

در بسیاری از راه های دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن terrordome عینک است نسخه خود را از “دو دقیقه نفرت” به عنوان نشان داده شده در جورج اورول ضروری کتاب “1984”.

نوشتن در بلومبرگ حقوقی محقق کاس Sunstein توضیح می دهد:

تبلیغات:

برای دیدن این ما به مرحله یک بیت و در نظر گرفتن یکی از جورج اورول قدرتمند ترین تولیدات: دو دقیقه نفرت علیه امانوئل گلدشتاین “دشمن مردم” و حریف از برادر بزرگ.

به عنوان اورول به تصویر می کشد آن را در “1984,” برادر بزرگ با تمرکز بر روی گلدشتاین را بزدايد و تهدید مداوم او به شمار: “او فرمانده یک سایه گسترده ارتش زیرزمینی شبکه توطئه گران.” به عنوان شهروندان دیدن گلدشتاین صورت بر روی صفحه نمایش آنها شکستن “غیرقابل کنترل exclamations خشم” به دنبال “شنیع اکستازی از ترس و vindictiveness, تمایل به کشتن شکنجه به سر و صدا به چهره با یک چکش-چکش.”

اورول شوم کلمات نشان می دهد که قلب هر انسانی آسیب پذیر است به آن وجد. “وحشتناک ترین چیزی که در مورد دو دقیقه نفرت بود که یکی بود و موظف به عمل بخشی, اما در مقابل, که آن را غیر ممکن بود برای جلوگیری از پیوستن به در.” (فکر می کنم از آنچه اتفاق می افتد در, معاصر, رسانه های اجتماعی است.)

برادر بزرگ دو دقیقه نفرت زیرک و سیاست است. این یک انحراف از مسائل مربوط به سیاست و از مشکلاتی که مردم در زندگی عادی خود را. این تمرکز توجه شهروندان در بدخواه حتی نیروی شیطانی که در ادامه به آنها را تهدید می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن terrordome و قدرت او بیش از ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها (از جمله تماشاگران) همچنین به یاد می آورد شرح آلمان نازی در نگار میلتون مایر کتاب “آنها فکر می کردند که رایگان: آلمانی ها 1933-45”:

جهان شما زندگی می کنند در کشور خود را خود مردم است نه جهان شما را در همه. اشکال همه وجود دارد و همه دست نخورده همه اطمینان بخش خانه ها و مغازه ها و مشاغل به وعده های غذا های بازدیدکننده داشته است در این کنسرت, سینما, تعطیلات. اما روح که شما هرگز متوجه دلیل این که شما ساخته شده مادام العمر اشتباه از شناسایی آن را با اشکال تغییر است. در حال حاضر شما زندگی می کنند در جهان از نفرت و ترس و افرادی که نفرت و ترس حتی نمی دانند آن خود; که هر کس تبدیل شده است هیچ کس تبدیل شده است. در حال حاضر شما در یک سیستم که قوانین بدون مسئولیت و حتی به خدا. این سیستم به خودی خود نمی تواند باید در نظر گرفته شده این در آغاز کار است اما به منظور حفظ خود آن را مجبور به رفتن تمام راه را.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است خودکامه و یک نئو-فاشیست. مانند دیگران که خانواده او تنها قادر به از بین بردن و ایجاد کنید. تقریبا 150,000 آمریکایی ها مرده از coronavirus همه گیر و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را عمدا غفلت و پاسخ. این کشور teetering در لبه دوم رکود بزرگ. دیگر وجودی این تهدید جهانی آب و هوا فاجعه ادامه راهپیمایی خود را تا حد زیادی دارد.

در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم و سیاست ترور و ظلم و ستم تقویت درد و رنج و ترس و ناامنی مردم آمریکا — و طراحی هیچ چیز برای تسکین و درمان آنها.

نظر سنجی های افکار عمومی و دیگر تحقیقات نشان می دهد که مردم آمریکا در حال تجربه سطوح بالایی از اضطراب و دیگر چالش های بهداشت روانی از سن مغلوب ساختن پیشی جستن و همه گیر. خودکشی افزایش یافته است. مردم آمریکا تا حد زیادی خواهان بازگشت به حالت عادی و ثبات و هرج و مرج از مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم است. عمر در ادامه به کاهش در میان بسیاری از جمعیت در امریکا شامل سفید “طبقه کارگر”. مردم آمریکا می دانند که این کشور در حال رفتن در جهت اشتباه و اسطوره آمریکا استثنایی است سقوط. میهن پرستی است که در پایین ترین سطح در چند دهه.

تبلیغات:

درد و غم و اندوه از دست دادن و بدبختی هستند و هدف: مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را از رژیم نامشروع هستند و امید به استفاده از terrordome عینک برای ماندن در قدرت است.

به دلیل عمیق بی میلی دولت به کسانی که حقایق ساده و امریکا را به جریان اصلی رسانه های خبری همچنان به چشم پوشی است که این کشور در چنگال یک سیاست فاشیستی و استبدادی که در آن عینک معمولی سیاست و عامیانه نظریه دموکراسی — با آن “آزاد و عادلانه” انتخابات مسئول سیاسی احزاب سیاسی درگیر شهروندان حکومت قانون و احترام به قانون اساسی به عنوان به خوبی به عنوان موجود سیاسی و نهادهای اجتماعی — دیگر اعمال می شود.

کسانی که خوش شانس برای زندگی در خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن terrordome دیدن چیزی وحشتناک در امریکا است. هنگامی که رهبر جهان در ایالات متحده خود را از دست داده و منزلت و اقتدار اخلاقی. نوشتن در نیویورک تایمز راجر کوهن نشان دهنده چگونه امریکا در حال حاضر به نظر می رسد از آلمان یک کشور است که نابود شد توسط فاشیسم و سپس بازسازی به عنوان یک پیشرو در دموکراسی:

زمانی که شبه نظامی-سبک واحد را بدون شناسایی نشان عدم شفافیت وجود دارد هیچ پاسخگویی — و این بدان معناست که مصونیت از مجازات. دموکراسی می میرد. فکر می کنم از این همه به عنوان تنظیم صحنه برای مغلوب ساختن پیشی جستن خود “وضعیت اضطراری” اگر او دوست ندارد نوامبر نتیجه انتخابات. رسانه های اجتماعی قابل احتراق به اندازه کافی برای یک فیزیکی آتش می شود غیر ضروری است.

رئیس جمهور می گوید که او می خواهد برای محافظت از شهروندان مطیع قانون. در سال 1933 پس از رایشستاگ سوخته هیتلر با صدور “فرمان رایش رئیس جمهور برای حفاظت از مردم و دولت” به معنی به دست گرفتن قدرت است.

آلمانی وحشت در مغلوب ساختن پیشی جستن است بسیاری از قطعات. او ترس از شومن های دارای حق اعمال ناسیونالیسم و نژاد پرستی و خشونت به عنوان اگر قرن 20 برگزار شد هیچ درس. او می تواند ویرانگر چند جانبه نهادهای آورده است که صلح اروپا و ساخته شده این امکان را برای آلمانی ها به منظور بالا بردن متمایل شدن سر خود را دوباره. او یک فاشیست در ساخت.

در حال حاضر جو بایدن است که منجر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پای صندوقهای رای است. وجود دارد بسیاری از راه های مشروع و در غیر این صورت که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند برنده دور دوم اما بسیاری از ناظران معتقدند که او خواهد بود مغلوب در تاریخی مد. البته که هیچ تضمینی وجود ندارد که برنده خواهد مسالمت آمیز ترک در ژانویه و یا که او ممکن است پیدا کردن یک راه برای مسابقه نتیجه.

یک بایدن پیروزی را نشان می دهد که مردم آمریکا خواهان بازگشت به حالت عادی. اما چه چیزی “عادی” واقعا به مانند زمانی که وضعیت موجود را بسیار به استفراغ کردن تهمت نئو-فاشیست رژیم و همه تخریب و بدبختی انسان از آن خلق شده است ؟

به نور راه رو به جلو برای بهتر امریکا خواهد شد و تقاضا خیلی بیشتر از رفتن به “عادی” — از جو بایدن و از همه ما است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynabahisnowbeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000silivri korsan taksiMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisKurtköy Escort