خوش آمدید به پادشاهی بیمار

در ژانویه من شروع به تدریس یک دوره در نوشتن و پزشکی در دانشگاه آلاباما در بیرمنگام. عنوان قبلی در ترم من هدایت دانش آموزان از طریق اصول بیومدیکال مراحل بالینی تصمیم گیری و برخی از چیز مشکل ما بگو به مردم که رنج می برند از فیزیکی و یا اختلالات روانی مانند نشان می دهد که بازماندگان سرطان می تواند به “مبارزه” با اتخاذ یک نگرش مثبت است.

پس از آن در اواسط ماه مارس که غیر قابل تصور اتفاق افتاده است. جالب اینجاست که هیچ چیز مناسب تر از جهانی همه گیر را به یک نظری بررسی بیماری به یک واقعی.

تبلیغات:

ناگهان دوازده از ما — یازده مقطع کارشناسی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی و استاد آموزش دیده در زمینه پزشکی و فن بیان — آموزش بودند از دور. از طریق پست در ما مشترک پلت فرم یادگیری تبادل ایمیل و کنفرانس تلفنی مورد بحث ما باقی مانده دوره قرائت به روش نهایی پروژه و تغییرات به تکالیف در یک محیط مجازی. مکالمات ما منتقل شده از انتزاعی به زمان واقعی به عنوان ما شروع به پوست کندن لایه چگونه پیام های مورد COVID-19 بودند که علنا شکل در جوامع ما و از طریق رسانه ها.

در روند حمل بار از راه دور من شاهد دانش آموزان من دست و پنجه نرم برای درک زمان بیماری همه گیر از طریق بسیاری از ایده های ما شده است و کاوش در این دوره است. اتصالات آنها شناسایی هر دو تایید می کنند که آنچه که ما در حال انجام است که با ارزش فراتر از کلاس درس و یاد من از من سفر خود را از طریق چندین بهداشت بحران طی دو به علاوه دهه.

برخی می گویند که من هم خوش شانس ترین فرد زنده داشتن جان سالم به در برد متعدد بازدیدکننده داشته است به چه منتقد فرهنگی Susan Sontag تماس “پادشاهی بیمار” و یا کودک پوستر برای بدبختی. در سن 29 من تشخیص داده شد با سه گانه منفی سرطان پستان به نام همه چیزهایی که سرطان — تومور که آزمایش منفی برای گیرنده های استروژن و پروژسترون گیرنده و بیش از حد پروتئین HER2 (ترجمه: آن را به عنوان درمان برخی از انواع دیگر سرطان پستان). در آن زمان من یک سال به دوره دکترا در دانشگاه و تحت عمل ماستکتومی پس از چند دور از شیمی درمانی (از جمله “شیطان سرخ” مواد مخدر Adriamycin شناخته شده و باعث تکرار زخم دهان و مجموع ریزش مو در حالی که از بین بردن طولانی سلول های سرطانی).

تبلیغات:

در 40 من دوباره مبتلا به سرطان سینه, این بار استروژن رسپتور مثبت است. در حالی که جشن مطلوب تصدی تصمیم گیری در محل کار پدر و مادر و دو دختر در سن 5 و 2 من تحت یک دوم ماستکتومی به دنبال بازسازی و بیشتر از شیمی درمانی.

و سپس در سال 2019 داشتن به تصویب رسید در حال اجرا عادت به نگه داشتن خودم من خسته شد بعد از هر مقدار از اعمال. تشخيص بود flail جزوه منجر به اورژانس جراحی قلب باز به جای من دريچه ميترال.

همه این تجارب را شکل داده اند من چگونه دیدن جهان است. هنگامی که یک تجاری برای مواد مخدر به نظر می رسد در تلویزیون من درک تلاش برای متقاعد کردن سلامت مصرف کنندگان است که برخی از احساسات و ویژگی های فیزیکی هستند “عادی” و “قابل قبول” در حالی که دیگران هستند. از طریق یک فرآیند به نام “پزشکی” ما را متقاعد به “رفع” یک “نقص” مانند جذابترین که بخشی از روند طبیعی پیری برای بسیاری از.

تبلیغات:

و یا زمانی که برخی از ویژگی های فیزیکی مانند “ناخواسته افزایش وزن” در حال سرزنش برای از دست رفته ارتقاء و یا خالی اجتماعی, تقویم من تشخیص اثری از “نئولیبرالی سلامت” یک اصطلاح ابداع شده توسط پزشکی جامعه شناسان مانند دبورا لاپتون و رابرت کرافورد. بر این اساس افراد پاسخگو برای غذا خوردن ناسالم و رفتارهای ورزش در حالی که “obesogenic” محیط های که در آن زندگی می کنند—فضاهای مشخص و محدود انتخاب مواد غذایی سالم و حداقل فرصت های فعال—نادیده گرفته می شوند. و این نه فقط در مورد ما; غالب ایدئولوژی “Healthism” طرح آمریکا برای قاب های شخصی ما بیآنکه به عنوان اندکی در برابر جامعه ای که در آن به ما بستگی دارد به سالم باقی می ماند.

در حال حاضر با کروناویروس به طور مستقیم تاثیر خود را در زندگی دانش آموزان من در حال گرفتن یک طعم و مزه از پیچیدگی بیماری و مشکلات مرتبط با کاهش هر دو علت COVID-19 و استمرار تجربه است که ناشی از ورود خود را. سه پیام خاص پدید آمده است که نشان می دهد اهمیت شناسایی ارزش ها و مفروضات است که زمینه ساز چگونه ما در مورد بحران کنونی — و اشتباهات ما در حال ساخت در طول راه.

تبلیغات:

ابهام و نکات دقیق وظریف نیست ما نقاط قوت.

ما آمریکایی ها دوست نداشتن عدم قطعیت است. در طول چند روز اول شاید حتی هفته اول و یا دو نفر از خود انزوا بسیاری از ما لذت می بردند از این فرصت برای سازماندهی کمد گرفتن در Netflix بکشد و تست کردن دستور العمل های جدید در اسیر شام. اما هفت هفته در, ما در حال خارش به عقب بر گردیم به ما “واقعی” زندگی می کند.

یکی از چیزهایی که من آموخته به عنوان یک بازمانده سرطان بود که چگونه به صبر کردن نیست. بزرگترین چالش ؟ در حال انتظار برای حمل بر روی عنوان هر چند من تاخت و تاز به “پادشاهی بیمار” موقت بود و در نهایت, من می خواهم به بازگشت به “واقعی” زندگی است. سرطان به سادگی تاسف “وقفه” را در غیر این صورت سالم وجود آنچه جامعه شناس آرتور فرانک خواستار “اعاده روایت.”

تبلیغات:

این معمولی روایت کار نمی کند برای یک زن و شوهر از دلایل. برای یکی از ابهامات بیماری به خصوص بیماری های جدی می شود و ماندگار. این ایده که یک بیماری است که بیش از یک حادثه جدا شده—چیزی به تحمل تا زمانی که آن را به سرعت و به طور کامل رفع—حساب نمی کند برای تغییرات دائمی است که می تواند همزمان با بیماری و یا این احتمال که یک بدن است که بیمار ممکن است به حالت عادی.

در مرحله دوم یک جبران روایت نتواند به حساب تفاوت های ظریف از بیماری تجارب است. نه هر “بدن” تجربیات یک بیماری و یا اختلال در راه همان است — چیزی است که ما در حال دیدن بارها و بارها در COVID-19 موارد است. هر دو جوان و قدیمی و محکم و ضعیف هستند که تسلیم شدن به این ویروس. کسانی که بدون از قبل موجود شرایط مانند بیماری قلبی یا لوپوس هنوز هم ممکن است در نهایت بر روی هواکش. ابتلا به این ویروس پس لزوما به این معنا نیست که یک فرد آلوده خواهد شد محافظت از دوم تشخیص است. Marrielle یک دانش آموز در رشته علوم اعصاب و minoring حرفه ای در نوشتن به من گفت که دایی gerontologist شد پریشان بیش اوایل پوشش COVID-19 نشان می دهد که افراد مسن بیشتر احتمال دارد به مرگ از ویروس — که در واقع حدود 85 درصد از کسانی که قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهویه بدون در نظر گرفتن سن ممکن است برای زنده ماندن.

من تجربه دست اول از وعده های کاذب از جبران روایت که فرانک انتقاد برای آن ساده. در 29 یک لقمه از زخم به دنبال هر دور از شیمی دردناک عارضه جانبی است که من به یاد 17 سال بعد زمانی که زخم بازگشت و انتقام ویران کردن در هر دو جسمی و روانی خوبی بودن.

تبلیغات:

اغلب چیزهایی که مهم ترین. در حالی که دوره نقاهت بعد از یک دوم ماستکتومی دوجانبه و بازسازی در سن 40 سالگی من فاقد قدرت بازو به من دو دختر که عاشق شد و یا به فشار دختران من در نوسانات در پارک. شاید تا زمانی که شما به کسی کفش و درک آنچه که مطرح می شود در طول یک چالش سلامت آن غیر ممکن است به فکر می کنم فراتر از هدف دستیابی به بازیابی سلامت.

دانش آموزان من در حال حاضر به انعکاس این تمایلات به عنوان آنها در مورد صحبت hunkering را در خانه و حفظ یک محیط امن اجتماعی فاصله.

Audrey, بازگشت دانشجوی دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد آموزش بهداشت و ارتقاء می گوید که در حالی که این قوانین برای زندگی از طریق همه گیر ممکن است تا حدودی ناخوشایند این چیزی است که او یابد و خودش را با تمرکز بر.

“چند هفته پیش من و من سوار به پدر و مادر من از خانه خارج بیرمنگام” او به من گفت. “ما در زمان صندلی از تنه و آنها را از شش فوت از هم جدا در حیاط.”

تبلیغات:

“یکی از دختران من است به خصوص به پاریس و به تدریج دیدم دو نفر از آنها را به صعود نزدیک تر و نزدیک تر به یکدیگر” او ادامه داد. “من نگه داشته و یادآوری آنها را به نگه داشتن فاصله خود اما پدرم گفت:” اگر من می توانم صرف وقت با پدر و خانواده اش چه نقطه تمام از این کار؟'”

آدری نظرات بپرسید جهانی همه گیر به عنوان معنی دار رویداد محلی. در حالی که در کشور ما ممکن است تا حدودی متحد در مواجهه با COVID-19 ما نمی همه تجربه آن را در راه همان است. به فکر می کنم که ما انجام می دهیم این است که ساده و به طور بالقوه خطرناک است چرا که ما در حال وسوسه به این باور است که یک پیام برای بازداری افراد از “میدل ایست ژورنال” خیلی نزدیک به دیگران کافی است.

نورا یک دانش آموز تحصیل حرفه ای نوشتن داستان که ایستاده است بی امان تمرکز بر روی باقی مانده مولد.

“من می دانم که آن را مهم است برای حفظ اقتصاد از رفتن” او اذعان می کند: “اما ما [آمریکایی ها] به نظر می رسد overzealous در مورد برگشت وجود دارد و انجام همان مقدار کار از راه دور را به عنوان ما اگر هیچ چیز به حال اتفاق افتاده است . . . اما چیزی اتفاق افتاده است و این تغییرات هر چیز دیگری.”

تبلیغات:

داستان در مورد این بیماری همه گیر است که به من اعتصاب به عنوان بسیاری روشنگری هستند کسانی است که نشان می دهد فرد داستان است. عزیزان مشابه از طریق پنجره ها از بیمارستان ها و خانه های سالمندان در حالی که پدربزرگ و مادر بزرگ و مادر یا پدر به تنهایی رنج می برد داخل. خواهر و برادر گرفتن نوبت در یک کامپیوتر خانگی با توجه به غیر قابل اعتماد, WiFi, همه در تلاش برای نگه دارید تا با مدرسه که به خانه فرستاده درخواست کمک از پدر و مادر که در حال تلاش برای پرداخت صورتحساب.

ما نسبت به دوگانه تفکر زمانی که ما در حال ترس.

یک چیز ما می توانید تعداد در طول یک بحران بهداشتی تمایل به انگشت اشاره در راه است که همسو با ارزش های ما. ورود HIV/ایدز در سال 1980 بود که نسبت به “شیوه های غیر طبیعی” به نمایش گذاشته شده توسط مردان همجنسگرا در حالی که COVID-19 با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن یک چینی “ویروس” است که مورد تاخت و تاز کشورهای دیگر ” مرزها.

پلاریزه مفروضات به نظر می رسد همزمان با هیچ مهم تهدید سلامت. ما یا خوب یا بیمار دوره نقاهت و یا در حال مرگ در معرض خطر و یا غیر قابل نفوذ در بخشی از این مشکل و یا بخشی از راه حل است.

تبلیغات:

توضیحات ساده برای علت بیماری و درمان آن هستند و جای تعجب نیست منافاتی. ژنتیکی قطعی باید به سرزنش برای یک زن جوان در تشخیص سرطان پستان (در مورد من). پیوستن به دستورالعمل برای تشخیص زود هنگام خواهد زندگی خود را نجات دهد (در واقع بستگی به نوع سرطان تومور درجه و مرحله در تشخیص). ما چشم پوشی از اختلاف که چنین ساده ادعا می کند مشکل ساز است.

در مورد coronavirus ما را تشویق به حفظ 6 فوت فاصله از دیگران و به همین ماسک برای محافظت از ما بینی و تنفسی از معابر ورودی ذرات. در عین حال کارشناسان اذعان دارند که قطرات سفر می تواند بسیار دورتر و به احتمال زیاد از طریق نفوذ ماسک.

ما را تشویق به محدود کردن اندازه از تجمعات. اما حتی در گروه های کوچک وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که کسانی که در حال حاضر ویروس رایگان.

سام که درآمد یک مدرک کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی با تاکید در فصاحت و بلاغت و ترکیب به من گفت که او را متوجه پوشش COVID-19 که نشان دهنده یا “روایت شرم” که از تماس افرادی که نمی پیوستن به محدودیت و یا “روایت امید” که اطمینان مردمی که خوبی پیروز خواهد شد در این بیماری همه گیر.

اختصاص افراد به یک یا دیگر روایت — به عنوان تغذیه گسترش ویروس و یا دفاع از پایان پاندمی — فراهم می کند یک حس کنترل بیش از هرج و مرج است. یک تیم را انتخاب کنید و آن را همه چیز شما کردم.

اما دانش آموزان را تشخیص بی ثباتی بین قلمروهای شرم و امید است. تغییرات بین چگونه coronavirus ارائه در افراد آن را دشوار است به افتراق کسانی که به طور بالقوه مسری از کسانی که تلقی امن است.

“این سخت است برای قرار دادن به کلمات می گوید:” جادا دانشجوی سال دوم رشته ژنتیک “اما این نوع مانند همه ما در حال زندگی با یک پا در ‘پادشاهی خوب و یک پا در ‘پادشاهی بیمار’ دلیل این که شما نمی توانید بگویید که آیا کسی این ویروس فقط با نگاه کردن به آنها.”

پس از دریافت زیستی شیر در سال 2019 من خودم درگیر شدن در منافاتی تفکر است. من می خواهم به انجام همه چیز را راست خورده یک رژیم غذایی متعادل ماند فعال حفظ یک وزن سالم ، پس چرا تا به حال من به پایان رسید تا یک بار دیگر در جدول عامل هنگامی که مقدار زیادی از افرادی که ناهار خوردن به طور منظم در مواد غذایی سریع و هرگز زمان را برای تمرین قرار بود در مورد زندگی خود را به عنوان معمول ؟

ما لازم نیست که کنترل نهایی در مورد پادشاهی است که در آن ما به شما اقامت. با توجه به Sontag, ما همه نگه داشتن تابعیت دوگانه در هر دو عرصه در برخی از نقطه در زندگی ما تا شاید ما در حال تلاش برای دفع اجتناب ناپذیر است.

به ما بستگی دارد (نادرست) یکنواختی.

در جامعه غربی, بهداشت و درمان است که با نزدیک شدن از طریق یک “بیومدیکال” مدل. بدن در حال تعمیم و نرمال و انحراف از استاندارد در طول تاریخ غیر قابل قبول تلقی شده است. یکی از شگفتی چگونه آمریکایی های آفریقایی تبار جمعیتی در ارتباط با نرخ بالاتر مرگ و میر از coronavirus خواهد شد تعبیر در روایت مورد COVID-19.

هایدن بهداشت عمومی عمده با جزئی در نوشتن حرفه ای ذکر شده است که “تاکتیک ترساندن,” اغلب استفاده می شود به اصرار رعایت بهداشت بخشنامه ها بیشتر شواهد پزشکی مدل. “حقایق به تنهایی نمی همیشه این ترفند را انجام دهد چرا که مردم خود متقاعد کند که اعداد نیست به آنها اعمال می شود.”

با وجود این بسیاری از ناشناختهها در راستای درک COVID-19 و چگونه آن پیشرفت ما به دنبال حقایق جهانی در مورد ویروس ها و روش های اثبات شده برای محافظت از خودمان را از آن. این فرض هم که یک پاسخ روشن به این مشکل coronavirus کشف خواهد شد پیچیده شده در یک واکسن ساخته شده و در دسترس برای همه—حداقل برای کسانی که منابع و یا می توانید بر روی تکیه بیمه برای پوشش هزینه. در تولد درمانگاه: یک باستان شناسی پزشکی ادراک فیلسوف فرانسوی میشل فوکو ترسیم تکامل از حرفه پزشکی از اواخر قرن 18 به بعد نشان میدهد که چگونه زل زل نگاه کردن پزشک در هم آمیخته شد با توانایی “دیدن” و “می دانم” بدن در زمینه گسترده nosology از بیماری است.

من یاد گرفتم که چندی پیش به دریافت بیش از حد در یک دیدگاه پزشکی در بدن من است. پنج سال گذشته نقطه تشخیص معنی نیست که من ایمن از عود سرطان پستان است. یک شیمی کوکتل است که کار را برای بیمار دیگر با تشخیص یکسان لزوما نمی دهد من همان نتایج و من تصمیم به انجام یک ماستکتومی زمانی که پوست جویی در lumpectomies همه خشم معنی نیست که من انتخاب اشتباه.

به سادگی قرار دادن بدن ما وجود دارد و شرایط در زنجیره. بیماری های ما تاثیر می گذارد و منحصر به فرد. اپیدیولوژی نوبت به مدل های الگوریتمی برای پیش بینی تعداد موارد و درصد نتایج اما این محاسبات مطلق نیست. که سخت به بلع قرص در یک جامعه است که همواره ما را تشویق به این باور است که سلامت ما بستگی دارد در درجه اول در اختصاص ذهن ما و ما pocketbooks—برای این منظور.

پیشنهاد من این نیست که همه ما در کنار این دستورالعمل که منتقل شده اند. آنها بهترین هستید ما رو در لحظه. اما این مهم است که ما گوش دادن به توضیحات COVID-19 که اذعان به پیچیدگی این ویروس و پتانسیل خود را به ما تاثیر می گذارد divergently برای مدتی. ساده توضیحات و پلاریزه مفروضات کوچک انجام خواهد شد برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>