خوب, خبر خوب این است که تهمت نیست به طور کامل از دست داده و ذهن خود را — و یا به طوری که او می گوید

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, 74, bragged هفته گذشته طی یک Sean Hannity که او تا به حال “aced” اخیر شناخت آزمون در بیمارستان والتر رید.

مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار است که پزشکان شاهد این آزمون گفت: “این یک چیز باور نکردنی. به ندرت کسی انجام آنچه شما کردید.” او سپس به چالش کشیده دموکرات, جو بایدن, 77, برای مطابقت با او.

تبلیغات:

اما ما صرفنظر از بیش از چیزی است که اینجا هستید ؟

پزشکان می خواستم مغلوب ساختن پیشی جستن را شناخت ؟ این است که یک چیز طبیعی برای رئیس جمهور؟ –

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را به آزمون پس از انتقادات بیش از عدم توانایی خود را برای راه رفتن از یک سطح شیب دار با سهولت در غرب نقطه نیاز به نگه داشتن یک لیوان آب را با هر دو دست و در موارد متعدد از slurring و mispronouncing کلمات.

تبلیغات:

که از او خواسته برای آزمون برای تلفن های موبایل باور نکردنی است. آنچه او را به انجام آن کامل نیست ؟ کنار?

(اعتبار: مونترال شناختی ارزیابی)

وجود دارد هیچ نتیجه آزمون عمومی و تهمت رفته به بیمارستان حداقل دو بار در هفته های اخیر با هیچ توضیحی.

تبلیغات:

رک و پوست کنده ما خیلی به این ایده است که پزشکان تا به حال مورد آزمایش قرار تهمت اساسی روانی حدت آشکار حتی نمی رسم خیلی توجه کنید. وجود دارد خیلی بیشتر توجه خود را به فشار به نگه داشتن مؤتلفه مجسمه.

در حالی که هیچ یک از ما می خواهد به ارائه نظرات در مورد انتخابات ریاست جمهوری, سلامت روان ما می خواهیم اطمینان داد که در شارژ است که حداقل در شارژ از قوای ذهنی خود را. برای مطمئن شوید که من می خواهم به می دانم که مغلوب ساختن پیشی جستن است ذهنی قادر به راه قبل از اینکه من نیاز به دانستن در مورد خود مالیات است.

تبلیغات:

رفتار عجیب و غریب

شده اند وجود دارد تعدادی از انتشار گزارش های جدید از جمله کتاب توسط روانشناس زاده در مورد توسعه عمو دونالد. دکتر مریم L. مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن بیرون رفتار نشان دهنده اختلالات روانی شروع با خودشیفتگی شدید. مغلوب ساختن پیشی جستن را تکرار رفتارهای عجیب و غریب اغلب ترک حرفه ای و عمومی در حال دهن دره.

دانشگاه ییل قانونی روانپزشک Bandy X. لی—مکرر DCReport مشارکت کننده در روانشناسی امروز توصیف “سفتی در narcissists که مشخصه پاتولوژی. دور از تصحیح اشتباهات او را او دو برابر کردن بر روی آنها سرزنش و قلدری دیگران برای ایجاد یک نمای موفقیت او شده است و شکست همراه است.” آن است که یک پرتره از کسی حاضر به انجام هر کاری به صورت فوری خود بقا را بدون توجه به عواقب آن برای دیگران است.

تبلیغات:

در سال 2018 و سپس-کاخ سفید پزشک Ronny جکسون گفت که تهمت بود به ثمر رساند 30 از 30 در مونترال شناختی ارزیابی یک تست برای غربالگری از “اختلال شناختی خفیف” به عنوان بخشی از خود را عادی بهداشت را بررسی کنید تا. این آزمون که بخواهید برای خیلی چیزهای ساده از جمله به رسمیت شناختن حیوانات و روز و مانند آن. اما آنها به شاخص که همه سیلندر ممکن است کار نمی کند.

سوال این است که تهمت فقط breezed در این مصاحبه این است که آیا ما یک رییس جمهور و یک فرمانده با قدرت هسته ای و شخصی کوتاه فیوز که وضعیت ذهنی ما نیاز به نگه داشتن چک کردن.

در هر صورت چه این آزمایشات نشان نمی دهد که آیا تهمت می توانید در اطلاعات جدید ؛ ازدواج, پروتکل, سنت, اتحاد و مفاهیم اخلاقی; آیا او می تواند وزن خطرات در برابر هزینه های; آیا او می تواند تعیین یک مسیر است که حس می کند برای یک ارگانیسم پیچیده مانند ایالات متحده آمریکا است.

تبلیغات:

آنچه در مورد بایدن?

در ضمن بایدن بطور غیر عادی و مرموز گفت: “تست شده “به طور مداوم” اما اجتناب کرد و گفت که در آن یا زمانی و یا توسط آنها—و یا اینکه آیا او به معنای آزمایش با چالش های زندگی. بایدن البته که خود را به عنوان ضد مغلوب ساختن پیشی جستن تا به حال یک تاریخ پر از gaffes و اظهارات عجیب و غریب خود را که آیا نتیجه صحبت کردن بیش از حد سریع در برخورد با لکنت و یا فقط برای بی توجهی است.

بایدن دیده نمی شود بیش از حد خودشیفتگی فقط شاید کندتر از او شده و به عنوان نتیجه پیری—حداقل در رقابتی ذهن از مغلوب ساختن پیشی جستن. هر gaffes بایدن متعهد به نظر می رسد که کمی در ارتباط با سیاست هایی که سرپیچی از درک یا که اجرا گرفتار قانون است. هر گونه کاهش است قضاوت در انتظار دیده می شود ،

و من می خواهم بایدن به نام معاون نامزد ریاست جمهوری است که آزمون به عنوان عاقل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>