وندی رئیس و صاحب یک مغلوب ساختن پیشی جستن اهدا کننده جمع آوری کمک و دوست

در اوایل این ماه هشتگ #WendysIsOverParty رفت و ویروسی در توییتر پس از Business Insider در گزارش ممکن است که جیمز Bodenstedt مدیر عامل شرکت Muy! شرکت های صاحب وندی پیتزا کلبه و تاکو بل فرانچایز بود, اهدا بیش از 400.000 دلار به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است. در زمان گزارش Bodenstedt راه اندازی شد برای پیوستن به یک میزگرد بحث میزبانی مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد نحوه بازگشایی صنعت رستوران در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

با اقدامات جمعی علیه پلیس به قتل جورج فلوید به عنوان پس زمینه اعتراض نصب شده در مقابل آنچه که بسیاری به عنوان وندی روابط به رئیس جمهور تهمت که berated و اشک آور معترضان با گاز کشته تشویق خشونت پلیس و دفاع کنندگان در سال 2017 “متحد حق” سفید ملی, تجمع در Charlottesville, Virginia به عنوان “بسیار خوب مردم است.”

تبلیغات:

وندی در پاسخ به روابط عمومی زد و خورد با انکار آن ساخته شده است هر گونه کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن. “ما هرگز و هرگز کمک به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری” وندی توییتی. “برای ثبت مدیر عامل شرکت ما همیشه نگه داشته است که همان انرژی بیش از حد. حقایق.”

اما وندی کمرنگ جلوه دادن آن روابط به مغلوب ساختن پیشی جستن است و ریاکارانه است. اولین شرکت از نظر قانونی ممنوع از ساخت کمپین کمک های مالی. دوم در حالی که آن را ممکن است به لحاظ فنی درست است که وندی و آن مدیر عامل هرگز اهدا به تهمت و یا هر گونه دیگر انتخابات ریاست جمهوری, این تنها نیمی از داستان است. قدرت واقعی پشت وندی است که بالای آن صاحب صندوق های تامینی Trian همکاران و Trian میلیاردر مدیر عامل شرکت نلسون Peltz که رئیس وندی هیئت مدیره.

در مجموع: توییتر موج که رفت و پس از وندی تهمت روابط نبود اشتباه — آن را فقط متمرکز بر مرد اشتباه است.

تبلیغات:

وندی Nelson Peltz و مغلوب ساختن پیشی جستن

Trian همکاران صندوق های تامینی که نظارت $6.9 میلیارد دلار دارایی به عنوان ماه ژوئن سال 2020 است. یکی از Trian گل سرسبد نمونه کارها شرکت های وندی. با توجه به وندی اخیر پروکسی پر, Trian و مدیران اجرایی آن هستند و تا کنون فست فود زنجیره ای بالا ، دور از منفعل سرمایه گذار Peltz شهرت برای بودن یک دست در, فعال, صاحب, با Trian اشغال کرسی هیئت مدیره و اعمال نفوذ بر آن شرکت.

در واقع, Trian شرکای نقش فعال حاکم نقش بیش از وندی. Trian مدیر عامل و موسس شریک زندگی نلسون Peltz است رئیس وندی هیئت مدیره در حالی که Trian رئیس جمهور و موسس شریک Peter W. ممکن است وندی نایب رئیس. متی Peltz — نلسون Peltz پسر — نیز در هیئت مدیره. Trian همچنین دارای روابط دیگر وندی اعضای هیئت مدیره.

تبلیغات:

در حالی که وندی به عنوان روابط خود را مغلوب ساختن پیشی جستن, Nelson Peltz عمده دهنده و جمع آوری کمک برای مغلوب ساختن پیشی جستن و دو شخصی دوستان است. Peltz شخصا اهدا $185,800 به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین از ماه ژوئن سال 2016 از جمله سه کمکهای مالی از $25,000 در هر کدام به ناروا پیروزی مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشترک جمع آوری کمک های مردمی کمیته با کمیته ملی حزب جمهوری خواه و $100,000 به ناروا را افتتاح کمیته. (در گزارش قبلی ما اشاره به $85,800 که Peltz اهدا به ناروا است که نشان می دهد تا در فدرال کمیسیون انتخابات نتایج جستجو. OpenSecrets.org گزارش های اضافی $100,000 که Peltz اهدا به ناروا را افتتاح کمیته که دیده می شود در این کمیته “گزارش از اهدا کنندگان پذیرفته شده است.”)

علاوه بر این در تاریخ 15 فوریه Peltz شخصا میزبانی priciest-همیشه مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد جمع آوری کمک در پالم بیچ فلوریدا oceanfront و مستغلات. املاک به نام “Montsorrel,” گزارش شده است به ارزش $136.4 میلیون و فقط چند مایل دورتر از مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو باشگاه.

تبلیغات:

برچسب قیمت برای ورود به مغلوب ساختن پیشی جستن جمع آوری کمک شد $580,600 هر زن و شوهر و انتظار می رود به افزایش 10 میلیون دلار برای مغلوب ساختن پیشی جستن ، واشنگتن پست آن را به نام “گران ترین جمله رویداد جمع آوری کمک مالی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان،”

مغلوب ساختن پیشی جستن و Peltz هستند دیرین دوستان است. پالم بیچ پست گزارش می دهد که با توجه به کسی که می داند هر دو آنها را “مغلوب ساختن پیشی جستن و Peltz اند دوستان برای بیش از 20 سال و تهمت شناخته شده بود برای متوقف کردن توسط Peltz خانه, چند مایلی شمال Mar-a-لاگو برای ناهار قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد.”

همان روز از مغلوب ساختن پیشی جستن جمع آوری کمک در Peltz املاک و Peltz با حضور تهمت کنفرانس مطبوعاتی در ایالات متحده-چین فاز یک توافقنامه تجارت. در طول سخنان خود تهمت صحبت کرد و از روی علاقه Peltz:

تبلیغات:

نلسون Peltz است که در اینجا یکی از دوستانم. جایی که نلسون? نلسون در اطراف در اینجا جایی. سلام نلسون. آنچه شما انجام می دهند نشسته تمام راه برگشت وجود دارد نلسون?

در حالی که وندی را به عنوان خود را مغلوب ساختن پیشی جستن روابط پس از مواجهه با رسانه های اجتماعی واکنش لازم به ذکر است که تهمت ذکر Peltz نام در مارس 6, 2020 اظهارات. وقتی پرسیده شد که در مورد کمبود گوشت در وندی ناشی از COVID-19 گیر مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد:

من به تماس نلسون Peltz. من — من قصد دارم به تماس نلسون Peltz. او برای رفتن به — آنها در حال رفتن به خوب. آنها خواهید بود همه حق است.

این فقط بیش از یک هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا اعلام گیاهان پردازش گوشت “زیرساخت های حیاتی” حتی به عنوان موارد COVID-19 سر به فلک کشید در این امکانات است. با توجه وندی ادعا کمبود گوشت این بود که یک اندازه گیری است که این شرکت به احتمال زیاد پشتیبانی می کند.

علاوه بر این Peltz این رابطه نزدیک به ناروا پرسش که آیا وندی در نور از آن گزارش کمبود گوشت بهره مند شده از Peltz دسترسی به ناروا هنگامی که آن را به رئیس جمهور تصمیم به منظور گیاهان گوشت به باز بماند حتی در هزینه های سلامت از این گیاهان’ کارگران است.

تبلیغات:

Peltz همچنین بازدید از کاخ سفید در 23 مارس سال 2017 به ناهار با تهمت و وزیر خزانه داری استیو Mnuchin در ریاست جمهوری, اتاق ناهار خوری با توجه به سیاست.

علاوه بر این Peltz دارای سابقه علنا ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن. در ژانویه 2018 به عنوان مثال Peltz ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن اصلاحات مالیاتی است که به طور گسترده ای به عنوان انتقاد به سادگی به ثروتمند. “من یک نتیجه گرا مرد گفت:” Peltz “و من خوشحال با آنچه که او انجام شده است. بازار بزرگ شده است.”

در اکتبر سال 2017 واشنگتن پست نیز گزارش داد که الی میلر و سپس Mnuchin است رئیس ستاد به تازگی پرواز به ساحل پالم در Peltz خصوصی جت. میلر پس از ترک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است و در حال حاضر مدیر روابط دولت برای سهام خصوصی غول استون ،

آیا توییتر دریافت این همه اشتباه ؟

تبلیغات:

تمام این نشان می دهد که #WendysPartyIsOver ویروسی موج در تمرکز بر روی موی! مدیر عامل شرکت جیمز Bodenstedt برای بزرگ خود را مغلوب ساختن پیشی جستن و کمک های مالی از دست رفته و حتی بیشتر قابل توجه روابط بین وندی در بالاترین سطح خود را از مالکیت و حاکمیت شرکتی و مغلوب ساختن پیشی جستن.

این اشاره شد توسط مدیر سابق وندی حساب توییتر هر چند چند رسانه پوشش #WendysPartyIsOver ویروسی موج حفر عمیق تر به — و یا حتی ذکر نلسون Peltz اتصال به مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان قانع کننده تر مثال وندی-مغلوب ساختن پیشی جستن روابط.

علاوه بر این در حالی که رسانه های عمده شناسایی Bodenstedt دادن بیش از 400.000 دلار برای مغلوب ساختن پیشی جستن از ژانویه 2019 خانواده اش — یعنی همسر دیانا Bodenstedt — نیز به تهمت حداقل اضافی $100,200 در آن زمان. این Bodenstedts نیز به تهمت $151,235 از نوامبر 2016 ژانویه 2018. تمام گفته Bodenstedt خانواده داده است حداقل $651,635 به مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات تلاش از نوامبر 2016 به مارس سال 2020 است.

وندی در پاسخ به خشم عمومی بیش از Bodenstedt کمک های مالی را به ناروا با اعلام در اوایل ماه ژوئن است که آن را به $500,000 به “حمایت از عدالت اجتماعی جوانان و آموزش و پرورش در جامعه شروع با ترگود مارشال کالج صندوق و خواهیم رسید.”

تبلیغات:

اما میزان که وندی اهدا خواهد به سمت دستیابی به خواسته هسته از زمان اعتراض موج — مانند defunding پلیس — سوال برانگیز است. رئیس هیئت ترگود مارشال, کالج, صندوق, Charlie Merinoff شده است یک عضو فدرال اجرای قانون پایه و اساس بیش از 20 سال و در حال حاضر به عنوان خزانه دار و به عنوان “عضو فعال هیئت مدیره” با توجه به بیوگرافی خود صفحه.

این صندوق همچنین دارای شرکت همکار که bankrolled محافظه کار درست مانند کخ صنایع و متعدد بانک ها و شرکت های بزرگ مانند ولز فارگو, Coca-Cola, آمازون و دیگران که صندوق و نشستن بر روی تخته از پایه پلیس در سراسر آمریکا

اگر وندی می خواهد به پشتیبانی نژادی عدالت با پاسخگویی واقعی آن می تواند نشان می دهد حمایت خود را از قهوه ای و سیاه و سفید کارگران صنعت فست فود زنجیره تامین با پیوستن به این نمایشگاه از برنامه غذایی. برای سال های ائتلاف کارگران ایموکالی به طور گسترده ای مورد تحسین قرار گرفته حقوق بشر سازمان برپا کرده با مشخصات بالا تحریم وندی بیش از آن امتناع از پیوستن به این برنامه است که سابقه ثابت از حصول اطمینان از شرایط کاری امن تر و دستمزد بالاتر برای farmworkers. نام تجاری شرکت های مانند مک دونالد و وال مارت برگر کینگ و تاکو بل در حال همکاران با نمایشگاه مواد غذایی برنامه — اما نه وندی.

در زمانی که میلیون ها نفر از مردم به دنبال به نگه دارید قدرت شرکت های بزرگ به حساب آن حمایت سیاسی و مدنی سازه که رعایت خشونت پلیس و به عنوان شرکت را کمک های خیریه با یک دست در حالی که propping تا این ساختار با دیگر نیازهای عمومی و واقعی دسترسی به کل داستان در اطراف وندی روابط به مقامات منتخب مانند مغلوب ساختن پیشی جستن. اگر وندی می خواهد واقعا شفاف آن باید آدرس قابل توجهی پولی و سیاسی و اجتماعی ارتباط بین بالای آن مالک و رئیس به تهمت و اینکه آیا آن بهره مند است از این روابط.

تبلیغات:

کپی رایت © Truthout. تجدید چاپ با اجازه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>