ما در حال شکست برای نجات اقتصاد


Volunteers prepare groceries to be given out at a drive-thru Three Square Food Bank emergency food distribution site at Boulder Station Hotel & Casino in response to an increase in demand amid the coronavirus pandemic on April 29, 2020 in Las Vegas, Nevada. - Three Square is currently operating dozens of emergency distribution sites at various times and dates throughout Southern Nevada to assist a growing number of people, many recently unemployed. (Photo by David Becker / AFP) (Photo by DAVID BECKER/AFP via Getty Images)

یک درایو از طریق اورژانس توزیع مواد غذایی سایت در لاس وگاس, نوادا.

دیوید بکر/گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

آمریکا اقتصادی در پاسخ به کروناویروس بحران به نظر نمی رسد به رفتن خیلی خوب است.

در نظر بگیرید چه مراقبت عمل می کنند که کنگره با تصویب در اواخر ماه مارس بود که در واقع طراحی شده برای به انجام رساندن. اولین, آن را تلاش برای محدود کردن اخراج, ارائه کسب و کار وام و کمک های مالی به طوری که آنها می تواند نگه داشتن حقوق و دستمزد کارگران در طول همه گیر مستند.

دوم قانون وعده داده شده به مردم کمک مالی به خصوص اگر آنها شغل خود را از دست. وجود چک برای طبقه متوسط و همچنین سخاوتمندانه جدید فدرال مزایای بیکاری از 600 دلار در هر هفته.

ما تنها بخشی از دستیابی به هر کدام از این اهداف در بهترین. فقط بیش از یک ماه رفته پس از امداد لایحه به تصویب رسید و میلیون ها نفر از مردم هنوز هم به ظاهر از دست دادن شغل خود را در هر هفته. در ضمن بسیاری از بیکاران هنوز هم بدست نمی هر گونه کمک در بخشی به دلیل این creaky سیستم است که زیر بنای ایمنی ما خالص نیست ساخته شده است به کار به این سرعت. ما نمی دانیم که دقیقا چه بد این وضعیت است چرا که این بحران در حال توسعه سریعتر از ما رسمی اقتصادی می توانید آن را پیگیری و برخی از شماره های ما کمی به تفسیر باز است. نیز وجود دارد برخی از ضعف برق امید در اعداد داریم. اما به طور کلی در دسترس حقایق اطمینان بخش نیست.

شروع با اخراج. آمریکایی ها در زمینه 3.8 میلیون مدعیان بیکاری در هفته گذشته وزارت کار گزارش روز شنبه هل دادن مجموع به بیش از 30 میلیون دلار در طول این دوره از این بحران است. شکر خدا تعداد ادعاهای جدید کاهش یافته است هر هفته پس از اوج بالاتر از 6.8 میلیون دلار در پایان ماه مارس. اما حتی پس از میلیون ها نفر از مردم هنوز هم به نظر می رسد گذاشته شدن یا furloughed هفته پس از دولت revved تلاش مانند چک حفاظت از برنامه که قرار بود برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد.

آن است که ممکن است که تعداد کمتری از آمریکایی ها از دست داده اند کار از نرخ بیکاری آن را به نظر می رسد چرا که بسیاری از مردم شده اند مورد نیاز برای درخواست مزایای بیش از یک بار. در برخی از ایالتها کارگران بودند که به طور سنتی واجد شرایط دریافت بیمه بیکاری, اما ساخته شد بنابراین با مراقبت عمل می کنند—مانند خود اشتغالی—باید به فایل برای بیکاری در دولت اول دریافت انکار کرد و سپس دوباره فایل فدرال برای کمک به. که اداری merry-go-round می تواند تورم آمار کمی است. (فقط به چیزهایی بیشتر گیج کننده به من گفته شده که برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری فدرال نیست و قرار می شود در این حالت منظم و ادعا می کند داده ها در این هفته و در عین حال ممکن است به هر حال. آه.)

اما اگر چیزی به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد که بیمه بیکاری اعداد در واقع درک میزان اخراج. وجود دارد بسیاری از مردم خارج وجود دارد که تلاش کرده اند به فایل اما نتوانسته اند به لطف توفنده وب سایت ها و ضعف خطوط تلفن. یک نظرسنجی که توسط موسسه سیاست اقتصادی یافت می شود که از اواسط ماه آوریل برای هر 10 نفر که گفت: آنها می خواهم با موفقیت ثبت بیکاری ادعای “سه تا چهار اضافی از مردم سعی به اعمال می شود اما نمی تواند از طریق سیستم به ادعا می کنند.” همه کسانی که داستان شما را خوانده ام (و یا تجربه دست اول) در مورد مردم تماس تا دولت خود را بیکاری دفتر صدها بار فایده ای نداشت? آنها واقعی و آنها ممکن است پنهان شده در عمق واقعی ما بحران است.

دوم اقتصاددانان الکساندر Bick, از دانشگاه ایالتی آریزونا و آدم Blandin از کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه—تخمین زده اند که آمریکا در واقع ریختن 34 میلیون شغل توسط اواسط ماه آوریل است. آنها را بر اساس یک نظرسنجی طراحی شده برای تکرار رسمی بیکاری گزارش که وزارت کار منتشر شده در هر ماه البته با یک نمونه کوچکتر (نسخه دولت نیست با توجه کردن تا هفته آینده). در یک فرصت خوب وجود دارد چیزهایی که واقعا حداقل به عنوان بد به عنوان آنها نگاه کنید و ما رو می تواند نرخ بیکاری 16 تا 18 درصد است.

که لزوما نمی تواند یک فاجعه در حال حاضر اگر مردم به سرعت دریافت کمک های کنگره را کنار بگذارند برای کمک به آنها برای پرداخت هزینه های اولیه خود را در حالی که اقتصاد در deep freeze. اما دلایل خوبی وجود دارد که به نگرانی که آنها نیست.

حقیقت ناگوار است که در حال حاضر ما نمی تواند با اطمینان بگوید که چگونه بسیاری از مردم در واقع بدست یک بیکاری را بررسی کنید به این دلیل که اطلاعات فقط تا تاریخ. اما اطلاعات ما نگاه نمی کند ، بر اساس وزارت کار دقیق مالی ماهانه آمار ما می دانیم که کشورهای دریافت 11.7 میلیون مدعیان اولیه بیکاری در ماه مارس تنها فرستاده 1.67 میلیون نفر از مردم خود را پرداخت است. بر اساس بخش کمتر دقیق هفتگی منتشر شده است که در حال حاضر خراب کردن همه سهشنبه, ما می دانیم که در مارس 18 متحده گزارش شده بود فقط زیر 18 میلیون “در ادامه ادعا می کند:” از افرادی که تا به حال حداقل تایید شده برای منافع بود اما نه لزوما دریافت یک بررسی نشده است. که از 25.6 میلیون اولیه بیکاری ادعا می کند که تا به حال ثبت شده است که در آن نقطه. آن را سخت به دانستن دقیقا چگونه بسیاری از مردم هنوز در انتظار برای پول خود را اما عادلانه حدس است “زیادی است.”

به صورت مستقیم پرداخت مغلوب ساختن پیشی جستن-امضا چک در پست الکترونیکی ؟ آنها بوده ام کمی آهسته می رسند حداقل برای کسی که نمی باید واریز مستقیم اطلاعات در دست با IRS. همانطور که در آوریل 28, آژانس گزارش داد که آن را تحویل داده بود 89.5 میلیون پرداخت از بیش از 150 میلیون دلار است که نیاز به ارسال می شود که بسیاری از خانواده ها هنوز هم دریافت نمی برای ماه می باشد.

وجود دارد برخی از برق امید در داده ها. یکی از جالب توسعه است که تعداد شبکه های جدید در ادامه نرخ بیکاری—دوباره افرادی که بوده است مورد تایید برای منافع و ممکن است دریافت آنها در حال حاضر شده است کاهش چند هفته گذشته. که نشان می دهد بیکاری در دولت سازمان هستند یا کار خود را از طریق جمع شدن از برنامه های کاربردی و یا افرادی که در حال rehired از بیکاری به شغل.

آن را نیز ممکن است که بسیاری از افرادی که در انتظار بیکاری در حال حاضر خود را بدست امداد پرداخت از IRS و کمک به جزر و مد آنها را بیش از. به همین ترتیب برخی از افرادی که هنوز دریافت نکرده اند یک بررسی ممکن است تایید شده اند برای کسانی که 600 دلار در هفته مزایای بیکاری در حال حاضر. کنگره انداخت مقدار زیادی از پول در دیوار. و ممکن است که برای بسیاری از مردم برخی از آن گیر کرده است. همه چیز بهتر می تواند در هفته های آینده به عنوان ایالت و فدرال ادامه اتو کردن اداری تاب برداشتن در این برنامه ها.

به طور کلی, هر چند, آن را هنوز هم به نظر می رسد مانند ما همه گیر پاسخ شکست خورده است و یا جلوگیری از لحاظ تاریخی افزایش سریع نرخ بیکاری و یا بی درنگ دریافت پول نقد برای بسیاری از افرادی که نیاز به آن را بلافاصله—و یا هر دو. ما در یک بحران. و ما به سختی حتی muddling از طریق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>