“ما در حال رفتن به پیدا کردن”: در میان coronavirus بحران تهمت اذعان نیویورک ممکن است فن به آن نیاز دارد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد در روز جمعه که در روزهای آینده در نیویورک ممکن است به اندازه کافی هواکش برای درمان تمام coronavirus بیمارانی که به آنها نیاز دارید.

پرسیده شده توسط ABC جان کارل در کاخ سفید نشست خبری اگر او می تواند اطمینان نیویورکی است که آنها باید تمام هواکش نیاز آنها تهمت صراحت پاسخ داد: “نه.”

“آنها باید تا به حال بیشتر هواکش در آن زمان است. آنها باید تا به حال بیشتر از پنکه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها کاملا تحت سرویس. ما در حال تلاش برای انجام — ما در حال انجام بهترین های ما برای نیویورک. شما می دانید, ما باید, ما باید متحده در حال حاضر بسیاری از کشورها — ما باید سرزمین های بیش از حد — اما ما از بسیاری از کشورهای است که به مراقبت گرفته شود. برخی بسیار بیشتر از دیگران است.”

“ما اتفاق می افتد فکر می کنم که [کومو را] به خوبی در خدمت با هواکش. ما میخوایم پیدا کردن” ادامه داد مغلوب ساختن پیشی جستن.

نزدیک به 3000 نفر در حال حاضر از درگذشت Covid-19 (بیماری ناشی از رمان coronavirus) در نیویورک و بیش از 136,000 در منطقه سه جانبه دولت باید این ویروس. متاسفانه بدترین است که به احتمال زیاد هنوز به آمده است.

هر دو کومو و شهردار نیویورک بیل Di Blasio گفت: اگر روند فعلی نگه شهر نیویورک اجرا خواهد شد از هواکش هفته آینده. که به احتمال زیاد باعث coronavirus مرگ و میر به سنبله به عنوان بيمار قادر به مراقبت از آنها نیاز به زنده ماندن. کومو در روز جمعه تلاش برای رسیدگی به این وضعیت اجازه گارد ملی به هواکش از بیمارستان خارج از منطقه شهر نیویورک است که لازم نیست آنها را به مکان های که انجام دهد اما او قبلا نشان داده فدرال کمک لازم است برای او برای دیدار با تقاضا.

مغلوب ساختن پیشی جستن, اما, شده است و تمایلی به جلو و از همه متوقف می شود. هفته گذشته گفت: Sean Hannity او “یک احساس است که بسیاری از اعداد است که در حال در گفت: در برخی از مناطق فقط بزرگتر از آنها در حال رفتن به. من باور نمی کنم شما نیاز 40,000 یا 30000 هواکش.” پس از مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها مورد حمله مقامات دولتی در نیویورک و جاهای دیگر برای انجام بیشتر خود را برای به دست آوردن هواکش.

اما در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند که دولت ها باید انجام داده ایم بیشتر برای آماده شدن برای یک بیماری همه گیر او ظاهرا احساس نمی کند دولت او تا به حال همان تعهد. خواست روز جمعه در مورد اینکه چرا او نمی تر برای به دست آوردن لازم پزشکی دنده مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت سعی در تغییر سرزنش به “دولت های قبلی,” نادیده گرفتن است که او رئیس جمهور به مدت سه سال کامل قبل از coronavirus رسید.

دولت فدرال این گزارش ذخایر از حدود 8,000 عملکردی هواکش اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نظر نمی رسد مشتاق به اعزام آنها به نیویورک است.

خواسته جمعه توسط CBS Weijia جیانگ به توضیح نظرات Jared کوشنر روز قبل از اینکه در مورد چگونگی فدرال ذخایر است که ظاهرا “قرار است به آمریکا انبارهای,” مغلوب ساختن پیشی جستن تخلیه در جیانگ (“شما oughta شرمنده از خود”) و سپس استدلال او موظف است برای صرفه جویی در برخی از آنها به کشورهای دیگر است که می تواند در صورت بحران در سطح نیویورک در آینده است.

“رک و پوست کنده بسیاری از کشورهای کاملا آماده برای این کار ناروا” گفت: “ما یک انبار. آن است که فدرال ذخایر. ما می توانید آن را به صورت متحده, و یا ما می توانید استفاده از آن را برای خودمان. ما استفاده از آن را برای دولت فدرال است. ما باید یک دولت فدرال است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات به احتمال زیاد نمی خواهد آمد به عنوان یک شگفتی به رژیم صهیونیستی است. کومو که گفت: “من فکر نمی کنم دولت فدرال است در یک موقعیت برای ارائه هواکش به اندازه ملت ممکن است به آنها نیاز دارید … نگرش ما در اینجا این است که ما در خود ما است.”

هنوز هم آن را نامطلوب به گوش رئیس جمهور ایالات متحده اساسا اعتراف او را به خروج از دولت سخت ترین ضربه بدترین بیماری همه گیر در این کشور تجربه کرده است و در یک قرن به دفع کردن برای خود را — به خصوص در شرایطی که در آن دولت فدرال در اختیار داشتن منابع است که می تواند صرفه جویی در آمریکا زندگی می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما به نظر می رسد فکر می کنم بهترین عمل این است برای صرفه جویی در آنها را برای آینده و شرایطی که در آن کشورهای دیگر (شاید آنهایی که مهم تر به او گشتند امید) به آنها نیاز دارید.


اخبار حرکت سریع می باشد. به ماندن بگیرید به روز شده, به دنبال هارون Rupar در توییتر و جزئیات بیشتر از Vox سیاست و سیاست پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>