“ما در حال صرفه جویی در-ما-مزرعه-از-سقوط حالت”


A man in a hoodie, face mask, and gloves, hands over a bucket of zucchini to gloved hands. He's standing in the field beside zucchini plants.

کارگران مزرعه برداشت کدو در شهرستان فلوریدا, فلوریدا, در تاریخ 1 آوریل. از مزرعه تا به حال به دور انداختن محصولات در هفته های اخیر پس از رستوران آغاز شده سازندگان:.

جو Raedle/گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

کسب و کار شد و آهسته در اتحادیه مربع کشاورزان’ بازار در شهر نیویورک در هفته گذشته به همین دلیل است که زید Kurdieh در زمان حال به صحبت. در طی ماه گذشته او مشغول به کار شده است 17 ساعت در روز کل به تغییر مدل کسب و کار از نورویچ مراتع مزرعه, کشاورزی ارگانیک او صاحب با همسر, ایالت. مدل های قدیمی بود دیگر آن را برش: مزرعه خود ایستاده که در آن Kurdiehs فراموش تقریبا 40 درصد از کسب و کار خود نکرده اند و نقشه کشی به اندازه کافی مشتریان. بیشتر از بقیه از درآمد خود آمد از فروش تولید به مدافعان این شهر صحنه رستوران: Grammercy میخانه, Blue Hill, یازده مدیسون پارک. سپس coronavirus همه گیر رسید. “ما در حال صرفه جویی در-ما-مزرعه-از-سقوط mode,” او گفت:.

اما کشاورزان مانند Kurdieh ممکن است برخی از امید: این بیماری همه گیر به نظر می رسد که مردم بیشتر متفکر در مورد که در آن مواد غذایی خود را از می آید و چگونه بسیاری از مراحل در زنجیره تامین در آن طول می کشد برای مواد غذایی به آنها برسد. تقاضا برای, جامعه, حمایت, کشاورزی, سهام و یک تحویل از مزارع محلی افزایش یافته است به سرعت پس از قرنطينه آغاز شده است. اما مزارع در حال تلاش برای دیدار با این تقاضا: بیشتر ندارد و زیرساخت حتی به عنوان آنها به شدت نیاز به منبع جدید درآمد.

به طور کلی تولید مواد غذایی در ایالات متحده طراحی شده است به خریداران مانند رستوران ها و توزیع کنندگان عمده فروشی. فروپاشی صنعت رستوران در هفته های اخیر اتحاد چپ کشاورزان—به خصوص آنهایی که کوچک با سود کم حاشیه در خطر است. با توجه به گزارش های ملی کشاورزی پایدار ائتلاف محلی و منطقه ای در مزارع می تواند دیدن یک کاهش در فروش از ماه مارس تا ماه مه حدود 689 میلیون. ناگهان مواد غذایی نیاز به هدایت از رستوران به خانه ها و فروشگاه های مواد غذایی. “مقیاس این تغییر فوق العاده ای است. این در واقع نفس” گفت: T. گرت Graddy-لاولیس آمریکا استاد دانشگاه است که تحقیقات کشاورزی سیاست ارضی و سیاست است. به عنوان Kurdieh قرار داده و آن را “در پایان همه کردم به خوردن. پس از آن فقط یک ماده از: چگونه ما برای رفتن در مورد فراهم می کند که مواد غذایی؟”

برخی از آن به هدر رفتن. تولید مزارع که تهیه کردن در درجه اول به رستوران برای مثال در حال دیدن خود را برداشت پوسیدگی. “این مدل که در کسب و کار است ‘فروش آن و یا بوی آن را,’ ” گفت: Daniel Sumner, مدیر دانشگاه کالیفرنیا در مورد مسائل کشاورزی مرکز. لبنیات یکی دیگر از بخش است که در مواجهه با مقادیر زیادی از زباله در بخشی به دلیل شیر است بنابراین فاسد شدنی. مزارع لبنی در سراسر کشور شده است آزادسازی شیر برای ماه گذشته است.

دیگر کشاورزان در حال کار برای توسعه صفحه اصلی-سیستم های تحویل و یا خود را گسترش CSAs در پرواز است. دنا Leibman مدیر آینده برداشت یک گروه است که پشتیبانی از کشاورزان در چساپیک منطقه گفت واشنگتن پست او شده است تحت الشعاع علاقه به مواد غذایی محلی از کسانی است که فقط بخشی از معمولی CSA جمعیت. جامعه مبتنی بر منابع غذایی به طور سنتی محدود قیمت و در دسترس بودن—CSAs نیاز زیادی پرداخت در صف مقابل و کشاورزان بازار ساعت محدود هستند. این بیماری همه گیر در حال حاضر هل دادن مزارع محلی برای تبدیل شدن به بیشتر قابل دسترس—برای جذب بیشتر مردم نسبت به سامنر آن قرار می دهد foodies که درآمد اختیاری است.

اما پشتیبانی از اتصال با مشتریان باقی می ماند یک مانع عمده حتی برای مزارع با تاسیس آنلاین سفارش. نیکولز مزرعه در مارنگو ایلینوی باز کرده است یک “مجازی بازار کشاورزان” با تحویل سه روز از هفته برای هزینه تخت. تاد نیکولز نسل دوم صاحب مزرعه گفت که او در حال حاضر خریداری شده جدید کوچکتر تحویل وانت و صرف هزاران دلار افزایش مزرعه در وب سایت. بسیاری از مزرعه کارکنان حتی کسانی که مشغول به کار میز کار گرفته اند در نقش های جدید برای اجرای صفحه اصلی تحویل. تغییرات را ترک کرده اند نیکولز, غرق, اما او می گوید که او نیاز به را تشکیل می دهند برای کاهش خدمات مواد غذایی-صنعت و کشاورزان’ بازار فروش است که به طور معمول حساب برای 90 درصد از کسب و کار خود را. Kurdieh مزرعه است که احیای آن CSA با افزایش تعداد سهام در عرضه آنها کاهش یافته و از 2000 به 800 در پنج سال گذشته به عنوان بیشتر مزارع در این منطقه راه اندازی شد CSA برنامه ها—و شروع به ارائه جداجدا سفارش داده شده تحویل جعبه. Kurdieh استخدام چند نفر او می داند که در اطراف شهرستان برای کمک به صدها نفر از جعبه یک هفته را به عنوان به خوبی به عنوان حرفه ای سه چرخه deliverers. “ما در حال تلاش برای ترک هر سنگ unturned,” او گفت:. حتی نادر مزارع که در حال حاضر قوی صفحه اصلی-تحویل ناوگان غرق هستند. جنوب کوه لبنیاتی یک مزرعه های لبنی در میدلتاون مریلند متوقف شده پذیرش مشتریان جدید و ارائه موارد خاص.

“من فکر می کنم نکته کلیدی این است که مصرف کنندگان متوجه خواهد شد که چگونه آسیب پذیر سیستم غذایی ما است که چگونه شهرهای ما چند روز دور از نداشتن مواد غذایی است.” — T. گرت Graddy-Lovelace

راه دیگری است برای فروش به فروشگاه های مواد غذایی. اما این فروش نیاز به ساخت تماس با ما در فروشگاه ها و همچنین بسته بندی جدید و retooled خطوط تولید. سازمان غذا و دارو در حال کار است به نیشگون گرفتن و کشیدن مقررات به طوری که مواد غذایی می تواند حرکت کند به این زنجیره تامین Graddy-لاولیس گفت. به عنوان مثال آن را برداشته خاص برچسب الزامات مورد نیاز برای تخم مرغ های که تا به حال اعمال شده به فروش مواد غذایی, اما نه به رستوران ، اما وحشت خرید کاهش پیدا کرده است و حتی اگر شما نمی توانید nab یک کیسه آرد قبل از یکی دیگر از استرس-بیکر, فروشگاه های کمتری لخت قفسه از آنها یک زن و شوهر هفته پیش. (“من شگفت زده در چگونه کمی اختلال وجود دارد” سامنر اشاره کرد.) مواد غذایی به سادگی ممکن است نیاز کشاورزان مازاد به خصوص بزرگ زنجیره ای است که در حال حاضر قرارداد با مزارع صنعتی در ایالات متحده و خارج از کشور.

هنوز هم مردم شروع به مراقبت بیشتر در مورد چگونه آنها منبع مواد غذایی خود را و اینکه آیا جوامع خود ارائه می کنند ثبات در زمان بحران. “من فکر می کنم نکته کلیدی این است که مصرف کنندگان متوجه خواهد شد که چگونه آسیب پذیر سیستم غذایی ما است که چگونه شهرهای ما چند روز دور از نداشتن غذا” Graddy-لاولیس گفت. “وجود ندارد انبارهای وجود ندارد ذخایر غلات. وجود ندارد یک نوع نیمه شهری کشاورزی است که می تواند عرضه بسیاری از محصولات تازه اگر زنجیره تامین شکستن.” تبدیل به محلی برای مواد غذایی—این که آیا آن را از طریق یک CSA یک تحویل و یا مواد غذایی محلی هاب—یک راه برای پیدا کردن امنیت در میان توده قطعیت در جهانی همه گیر. “آن را نیز به شما می دهد یک حس اجتماعی” گفت: Sumner. “من فکر می کنم این است که یک ارتباط عاطفی است که به افراد کمک می کند اتصال به سیستم غذایی.”

افزایش تقاضا برای محصولات کشاورزی محلی, اما نمی تواند به اندازه کافی به را تشکیل می دهند برای مزارع کوچک’ ضرر و زیان است. سامنر تخمین می زند که حدود یک چهارم از مزرعه خروجی در حال هدایت به دور از مواد غذایی و خدمات نسبت به فروشگاه های مواد غذایی و تحویل خانه, اما ما نمی دانیم که تعداد دقیق. (به عنوان Graddy-Lovelace با اشاره به دو وزارتخانه بخش مسئول این تحقیقات از دست داد 75 درصد از کارکنان خود را در سال گذشته زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن اداره مهاجرت هر دو دفاتر به کانزاس سیتی است.) و حتی اگر بسته محرک allots آنجا که 23 میلیارد دلار در کمک به کشاورزان که مشخص نیست چگونه است که پول توزیع خواهد شد. وجود دارد نگرانی های جدی در بخش کشاورزی جامعه است که دولت فدرال را به صندوق های صنعتی کشاورزی به جای مزارع خانوادگی که خوراک منطقه ای جوامع است. Graddy-لاولیس معتقد است که می خواهد تا پایان “تشدید اختلافات میان کشاورزان” با رفتن به “تا حد زیادی سفید کشاورزان تا حد زیادی نر کشاورزان تا حد زیادی بزرگ کالا و محصول تولید کنندگان است.”

آیا این تغییرات را اساسا تغییر آمریکا سیستم غذایی است که معلوم نیست برای همه درگیر هر چند Graddy-لاولیس امید همه گیر “خواهد بود به طور کلی از خواب بیدار به نیاز به regionalize و ترجمه و بومی سازی … به ارائه انعطاف پذیری به حوادث مانند این همچنین به عنوان آب و هوا فجایع.” همانطور که برای کشاورزان کوچک که در حال بازتعریف خود و کل کسب و کار آنها به نظر می رسد امیدوارم که برخی از این تغییرات به چوب در اطراف در یک فرم و یا دیگری. “از آنجا که من سرمایه گذاری 17 ساعت در روز و هفت روز هفته در حال حاضر و تغییر مدل من, من می خواهم به امید خدا این است که رفتن به “poof” پس از این انجام شده است” Kurdieh گفت. “اما هیچ تضمینی وجود ندارد در زندگی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>