من از طرفداران تیم شهری و سایت خود را صبر کنید اما چرا برای یک زمان طولانی. استفاده شهری غریب تصاویر, infographics و دوستانه nontechnical language برای توضیح همه چیز از هوش مصنوعی به فضا اکتشاف به پارادوکس فرمی.

شهری تازه ترین پروژه مبین سری به نام “داستان ما.” آن را شروع به عنوان یک تلاش برای درک آنچه در جریان است در سیاست آمریکا امروز و به سرعت تبدیل به یک اکتشاف به بشریت گذشته: چگونه ما تکامل تاریخ تمدن و راه ما روانشناسی آمده اند به تعامل با جهان اطراف ما.

بنابراین از این پس فقط در یک گفتگو در مورد سیاست و قطبش در حال حاضر. آن را به طور کامل گفتگو در مورد اینکه آیا این سیاست در حال حاضر در حال منحرف کردن ما از نیروهایی هستند که حتی به عنوان ما صحبت می کنند تصمیم گیری آینده ما است.

در اینجا به آرامی ویرایش متن بخشی از مکالمه ما که ما منتشر شد در این هفته در این Ezra Klein نشان می دهد.


Ezra Klein

در “داستان ما” شما را بسیار نمایش تصویر بزرگ از تاریخ بشر است. هنگامی که شما زوم کردن و نگاه کردن به داستان بزرگ arc بشریت و سپس زوم در به ما زمان حاضر چه چیزی می بینید ؟

تیم شهری

من آرزو می کنم همه ما می تواند به نوعی درک آنچه واقعا اتفاق می افتد این است که همه ما از خواب بیدار در اوج یک فیلم بدون تحقق آن. اگر شما نگاه کنید در تمام تاریخ بشر قبل از آخرین زن و شوهر از صد سال آن را به نظر می رسد هیچ چیز مانند تاریخ بشر می کند امروز.

اگر شما تقسیم 100,000 سال از تاریخ بشر به 500 صفحه کتاب (با هر صفحه 200 سال) در اولین 499 صفحات ما تا به حال 1 میلیارد نفر یا کمتر. سپس در 500 صفحه ما عبور کردند 1, 2, 3, 4, 5, 6, و 7 میلیارد نفر آستانه. برای اولین 499 صفحات کتاب ما به ندرت با استفاده از هر گونه انرژی در همه ما رو با بادبانی و راه رفتن و دویدن و اسب; ما توسعه زیردریایی و اتومبیل و هواپیما و سفر به فضا همه در صفحه 500 به تنهایی. ارتباط فقط از صحبت کردن — و شاید نامه نوشتن — برای اولین 499 صفحات در صفحه 500 ما FaceTime و اینترنت است.

فقط مکث و فکر می کنم که در مورد دوم: ما از خواب بیدار در یک ناهنجاری زمانی که ما متولد شد. بنابراین ما باید از خودمان بپرسیم: چه معنا مورد صفحه 501? یعنی چه که در مورد آینده ؟ ما در اوج یک فیلم و آن را بسیار معلوم نیست اگر این ترسناک بخشی از فیلم است که واقعا بزرگ و یا اگر این آغاز بسیار شدید و وحشتناک پایان فیلم. من باور نمی کنم انگار وسط زمین که تا این حد تکنولوژی انفجار است.

Ezra Klein

زبان خود را به من اعتصاب به عنوان بدبین — این ایده از یک “اوج” به نظر می رسد به این معنا است که ما در حال نزدیک شدن به پایان است.

تیم شهری

من لزوما بدبین. اما من معتقدم که اگر ما “خوب” نتیجه در اینجا آنچه در آن به معنی یک انسان خواهد بود کاملا متفاوت از یک صد سال از در حال حاضر از آن است که امروز چندان متفاوت است که ما باید یک مقدار واقعی تر AD/میلاد تقسیم و ما خواهد بود بسیار بخشی از میلاد است که مردم در آینده خواهد شد نگاه. من فکر می کنم اگر ما می تواند فوق العاده خوب نتیجه, پس از آن ما خواهد شد نگاه در همه عدم اطمینان و ترس و بی ثباتی و جنگ امروز و آن را به عنوان قرون تاریک.

Ezra Klein

اما وجود دارد مقدار زیادی از شواهد که سرعت پیشرفت فن آوری است که کاهش پایین که ما در حال حرکت به یک دوره که در آن محدوده در حال رفتن به بدتر است.

من تعجب می کنم اگر وجود ندارد فقط یک انسان تمایل به این باور است که ما لحظه ای در داستان فوق العاده چشمگیر, اما آنچه در آینده نیست و در واقع به مرگ یا شتاب اما قدرتمند تر محدودیت. برای مثال تغییر آب و هوا است که به ایجاد ارتباط ما با طبیعت بیشتر فرار و قرار گرفتن در معرض ما به طبیعت بدتر که باید پایین سیاسی اثر است. اما نه هر کس می میرد و یا همه می رود به مدینه فاضله است.

تیم شهری

من فکر می کنم که ما باید تمایل به ساده لوح و همیشه بر این باورند که آن را در پایان روز — آن است که آیا مسیحی خلسه یا خلسه از پیشرفته. بنابراین ما باید این نوع از ساده لوحی.

اما ما نیز باید بخشی از مغز ما که معتقد است آن را ساده لوحانه به این باور است که فرد. پنجاه هزار سال پیش کسی که می آیند و می گویند که همه چیز را در مورد تغییر از آنجا که این ستاره دنباله دار در آسمان اشتباه بود. آنها تقریبا همیشه اشتباه است چرا که زندگی خود را اساسا همان است که خود را بزرگ-great-great-grandmother زندگی.

بنابراین ما ساخته شده است به فرض که ما در زندگی تجربه است که احتمالا آنچه در واقع اتفاق می افتد در آینده — از آنجا که آنچه حقیقت بوده و برای بسیاری از تاریخ است. اما زمانی که من در 500 صفحه از این کتاب در مقابل دیگر 499 صفحات ما در زندگی واقعی anomaly. که باعث می شود من فکر می کنم که واقعی naïveté است به فکر می کنم که چیزی که اتفاق خواهد افتاد چرا که هیچ چیز اتفاق افتاده است قبل از.


شما می توانید گوش دادن به قسمت کامل با اشتراک این Ezra Klein نمایش در اپل پادکست, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی