“ما در حال از دست دادن ما لعنت ذهن”: James Carville بارگیری نشود در حزب دموکرات

James Carville است “ترس از مرگ” از نوامبر سال 2020 انتخابات.

در بیهوده گویی در MSNBC که ویروسی رفت و در سه شنبه شب دیرین دموکراتیک استراتژیست بادی نگرانی های خود را در مورد این حزب چشم انداز برای ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفتن هدف خاص در حزب چپ تلو تلو خوردن.

“هجده درصد از جمعیت کنترل 52 کرسی سنا,” Carville گفت. “ما باید به یک اکثریت ، شهری هسته not gonna get it انجام می شود. آنچه که ما نیاز به قدرت است! آیا شما را در درک ؟ این چیزی است که این مورد است.”

او زخم زبان گرفت در برابر پس زمینه از یک آیووا حزبی که افتاده بود به هرج و مرج و در میان معاند بحث های جاری در میان دموکرات ها بیش از این حزب جهت. او در زمان خاص هدف در بهداشت ، برنی ساندرز او ترس می تواند منجر به شکست در نوامبر است.

Carville را ضجه و زاری تقطیر یک نگرانی در میان حزب دموکرات را تأسیس: خواهد ایدئولوژیک خلوص و بازی به پایه هزینه دموکرات ها پیروزی در ماه نوامبر ؟ برای Carville حداقل “ما یک اخلاقی ضروری است که به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.” که نظرات خود را رفت و ویروسی صحبت می کند به حس فوریت در میان دموکرات ها حتی آن را به عنوان تنها سوخت بحث بر سر این جهت ،

من با صحبت Carville این هفته از طریق تلفن. ما در مورد جایی که او فکر می کند دموکرات ها را اشتباه رفت و چه آن را به ساخت یک اکثریت حزب در این آب و هوا و چرا او باید اعتماد به نفس زیادی در میدان حاضر از نامزدها.

آرامی ویرایش متن گفتگو به شرح زیر است.

Sean Illing

چرا شما “ترس از مرگ” در مورد 2020 انتخابات ؟

James Carville

نگاه مشارکت مردم در آیووا حزبی بود که در زیر آنچه که ما انتظار می رود و آنچه ما می خواستیم. مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز است که احتمالا به عنوان بالا به عنوان آن شده است. این بسیار بد است. و در حال حاضر به نظر می رسد این حزب نمی تواند حتی شمارش آرا. چه جهنم هستم من قرار است به فکر می کنم ؟

من فقط می گویند آن را این راه: سرنوشت جهان بستگی به دموکرات خود گه با هم و برنده شدن در ماه نوامبر. ما باید به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. و تا کنون من نمی خواهم آنچه من می بینم. و بسیاری از مردم صحبت من به احساس به همان شیوه.

Sean Illing

چه رفته اشتباه است ؟ چه کسی مسئول است ؟

James Carville

من نمی دانم. ما فقط به حال یک انتخابات در سال 2018 است. ما بزرگ است. ما صحبت در مورد همه چیز ما نیاز به بحث در مورد و برنده شدیم. و در حال حاضر آن را مانند ما در حال از دست دادن ما لعنت ذهن. کسی به گام بازی خود را در اینجا.

Sean Illing

چه معنا است ؟

James Carville

در سال 2018 دموکرات استخدام واقعا قوی نامزدها واقعا داوطلبان واجد شرایط. و این حزب گفت: “این چیزی است که ما قصد داریم به بحث در مورد و ما در حال رفتن به صحبت در مورد آن.” و شما می دانید چه اتفاقی افتاده است ؟ ما لعنتی به دست آورد. ما نمی پریشان ما نیست منحرف.

Sean Illing

من یک نمونه از آنچه که شما به معنای حواس او را پرت.

James Carville

ما باید نامزدها در مناظره مرحله صحبت کردن در مورد باز کردن مرزها و decriminalizing مهاجرت غیر قانونی. آنها در حال صحبت کردن در مورد انجام دور با انرژی هسته ای و fracking. شما رو برنی ساندرز صحبت کردن در مورد اجازه دادن به جنایتکاران و تروریست های رای از زندان در سلول. مهم نیست که چه شما فکر می کنم در مورد هر یک از که و یا اگر وجود دارد استدلال خوب — صحبت کردن در مورد این است که چگونه شما برنده یک انتخابات ملی. این که چگونه شما را تبدیل به یک اکثریت ،

برای تماشا خاطر ما رو مغلوب ساختن پیشی جستن در داووس صحبت کردن در مورد برش مدیکر و هیچ کس در حزب به این معنا گچ یک عکس از او وجود دارد مکیدن تا به جهانی نخبگان صحبت کردن در مورد کاهش مالیات برای آنها در حالی که او صحبت کردن در مورد برش مدیکر بازگشت به خانه. عیسی این است که خیلی واضح و خیلی آسان است و من نمی بینم هر یک از نامزدها در نظر گرفتن استفاده از آن است.

جمهوریخواهان خود را نابود کرده و آن را تبدیل به یک شخصیت فرقه اما اگر کسی فکر می کند آنها نمی توانند برنده شدن آنها از خود لعنت ذهن.

Sean Illing

من نمی حمایت از همه چیز هر حزب دموکرات در حال انجام یا گفتن اما آنها واقعا از بین بردن حزب ؟ چه که حتی معنی است ؟

James Carville

نگاه برنی ساندرز نیست یک دموکرات است. او هرگز یک دموکرات است. او یک ایدئولوگ. و من روشن شده است در مورد این: اگر برنی است نامزد من رای دادن برای او. بدون سوال. من ایدئولوژیک متعصب بیش از یک حرفه ای جنایتکار هر روز. اما او یک دموکرات است.

سناتور. برنی ساندرز صحبت می کند تجمع در مبارزات انتخاباتی در, Milford, New Hampshire در فوریه 4 سال 2020 است.
جو Raedle/گتی ایماژ

Sean Illing

شما می دانید که مردم در حال رفتن به خواندن این و می گویند: “Carville حمایت کلینتون در سال 2016. بنابراین دموکراتیک استقرار. آنها آن را منفجر, در سال 2016. چرا من باید مراقبت از آنچه هر یک از آنها فکر می کنم در حال حاضر؟”

James Carville

I don’t give a shit. مردم می گویند هر چیزی. و اول از همه کلینتون برنده رای مردمی تقریبا سه میلیون نفر است. و دوم روس ها قرار داده جیل استین در مقابل کلینتون در مبارزات انتخاباتی به کاهش رای. و ثالثا نیویورک تایمز یک هفته قبل از انتخابات مطمئن خوانندگان خود را که روس ها بودند و نه حتی تلاش برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن. و سپس آنها نوشت: 15,000 داستان در مورد هیلاری ایمیل.

اما به ساندرز — آنچه من میگویم این است که حزب دموکرات نیست برنی ساندرز هر آنچه شما در مورد فکر می کنم Sanders.

Sean Illing

بسیاری از موضوعات وجود دارد. برای اولین بار بسیاری از مردم اعتماد ندارند حزب دموکرات باور نمی کنم در این حزب به دلایل شما در حال حاضر ذکر شده, و به طوری که آنها فقط نمی مراقبت در مورد آن است. می خواهید آنها را تغییر دهید. و من حدس می زنم این چیزی که من می خواهم بگویم این است, 2016 درهم درک ما از آنچه ممکن است در سیاست آمریکا است.

ما واقعا مطمئن ساندرز نمی توانید برنده می شود ؟

James Carville

که در جهنم می داند ؟ اما در اینجا چیزی است که من نمی دانم: ساندرز ممکن است دریافت 280 آرا و پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری و شاید ما نگه داشتن خانه است. اما هیچ شانس در جهنم خواهیم همیشه برنده سنا با ساندرز در بالای حزب تعریف آن برای مردم است. هجده درصد از کشور برگزیدگان بیش از نیمی از ما را می گذاریم. که این معامله عادلانه است یا نه.

تا زمانی که مک کانل اجرا می شود سنا آن را بازی بیش از. هیچ شانسی ما تغییر دادگاه و هیچ چیز اتفاق خواهد افتاد و او فقط نشسته وجود دارد جیغ میکروفون در مورد انقلاب است.

هدف یک حزب سیاسی است که برای به دست آوردن قدرت. خوبي ؟ بدون قدرت هیچ چیزی مهم نیست.

Sean Illing

پاسخ چیه ؟

James Carville

توسط فریم تکرار و ارائه منسجم و معنی دار پیام است که مربوط به زندگی مردم و داشتن مهارت سياسی نمی شود به هر سوراخ خرگوش که کسی قرار می دهد و در مقابل از شما.

حزب دموکرات حزب از آمریکایی های آفریقایی تبار. آن را تبدیل شدن به یک حزب از تحصیل حومه پیدا کرده اند به خصوص زنان است. این حزب از Latinos. ما گروهی از مهاجران است. بسیاری از مردم نیست به این همه منحرف گه در مورد باز کردن مرزها و اجازه دادن به زندانیان رای دادن. آنها اهمیتی نمی دهند. آنها زندگی منجر شود. آنها را کودکان و نوجوانان. آنها پدر و مادر که بیمار هستند. این چیزی است که ما باید به بحث در مورد. که همه ما باید به بحث در مورد.

این نیست که این مسائل مهم نیست. و این چیزی نیست که ما نباید بحث در مورد مسابقه. ما باید به بحث در مورد مسابقه. آن را در مورد چگونه شما تحویل و قاب پیام. من فکر Cory Booker را “کودک اوراق قرضه” برنامه عالی بود و این نوع از چیزی که حزب می تواند اتصال به مردم واقعی زندگی می کند.

ما یک اخلاقی ضروری است و در اینجا است که ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. هیچ چیز دیگری مهم است.

Sean Illing

بنابراین شکایت خود را در واقع است که حزب یش بیش از حد به سمت چپ ؟

James Carville

آنها یش کردن لعنت صفحه رادار. و نگاه من اصلا خودم را در حد متوسط یا میانه. من یک لیبرال. اما نه همه چیز را به سمت چپ-راست پیوسته. من عاشق وارن مهد کودک طرح درست مثل من بوکر کودک اوراق قرضه. این نوع از مسائل ما داوطلبان باید توضیح و تعریف به وضوح و بارها و بارها برای رای دهندگان و نه منحرف هر چه جهنم است که در هوا آن روز.

در اینجا یکی دیگر از چیزی که احمق: دموکرات ها صحبت کردن در مورد دانشگاه آزاد شهریه یا بدهی بخشش. من در اینجا به بحث در مورد ایده. آنچه من می توانم به شما بگویم این است که مردم در سراسر این کشور مشغول به کار راه خود را از طریق مدرسه فرستادن بچه هایشان به مدرسه پرداخت کردن وام های دانشجویی. آنها نمی خواهید به شنیدن این گه. و شما را دیدم وارن مواجه عصبانی رای دهندگان بیش از این است. این فقط یک برنده پیام.

این بحث واقعی در اینجا این است که برخی از مردم فکر می کنم وجود یک حسرت برای یک جناح چپ انقلاب در این کشور است و اگر ما فقط درخواست تجدید نظر به کسانی که احساس می کنید که ما رشد و تحریک آنها و ما برنده شوید. اما وجود دارد یک کلمه بسیاری از مردم hate that I love: سیاست. یعنی ایجاد ائتلاف برای پیروزی در انتخابات. به این معنی گاهی اوقات نیاز به نظاره نشست و گوش دادن به آنچه که مردم فکر می کنم و فریم پیام خود را بر این اساس.

که همه من در مورد مراقبت. در حال حاضر مهم ترین چیز این است که گرفتن این حرفه ای جنایی که سرقت همه چیز نیست که میخ در خارج از کاخ سفید است. ما نمی توانیم هر چیزی را برای هر کسی اگر ما همین حالا شروع وجود دارد و پس از آن به دست آوردن قدرت بیشتر.

می توانم بگویم یک چیز بیشتر در مورد فرهنگی قطع?

Sean Illing

اطمینان حاصل کنید.

James Carville

من می خواهم به شما یک مثال از مشکل در اینجا. چند هفته پیش بنیامین Appelbaum اقتصاد نویسنده نیویورک تایمز ارسال شده در روزنوشت صدای جیر جیر در مورد چگونه LSU لغو کلاس برای قهرمانی ملی بازی. و سپس به او گفت: آیا “وارن/ساندرز رایگان, عمومی, کالج, طرح شامل LSU و یا آن را تنها به اعمال واقعی مدارس؟”

شما می دانید که چگونه لعنتی سایه دار است که به مردم در جنوب و یا در وسط کشور ؟ اول LSU است غیر منتظره ای بالا نرخ فارغ التحصیلی اما این نقطه نیست. این لعنتی smugness. این است که از یک پسر که در نیویورک زندگی می کند و در برابر هیئت تحریریه و وجود دارد نه یک فرد تنها او می داند که نمی پت او در پشت این نوع از صدای جیر جیر. او پس از لعنتی های هوشمند.

Appelbaum صحبت نمی کند و به حزب دموکرات اما او نشان urbanist طرز فکر. ما نمی توانیم با پیروزی در سنا به دنبال پایین در مردم است. حزب دموکرات به درایو یک روایت نیست که به خارج از گازها است که ما در حال دقیق تر از هر کس و یا فرهنگی متکبر.

Sean Illing

بسیاری از دموکرات نامزد صحبت نمی مانند که. وارن صحبت نمی مانند که. ساندرز صحبت نمی مانند که. Buttigieg صحبت نمی مانند که. Cory Booker هرگز صحبت خواهم که.

James Carville

وارن می داند مسائل خود را, و من به خصوص در او چون او ستاره دانش آموز کسی است که هوشمند بود تا به حال یک داستان خوب. اما من فکر می کنم او منحرف می شود و از دست می دهد هسته ای مبارزه با فساد پیام که طنین انداز است. با بسیاری از این نامزدهای مشاوران به آنها می گویند: “اگر شما شک آن را فقط به سمت چپ بروید. ما برای به دست آوردن نامزدی.”

و سپس بایدن می شود و بلوک کردن نامزدها خوب مانند Cory Booker یا مایکل بنت و یا استیو بولاک با اشغال این جریان اصلی خط. تنها وجود دارد نه به اندازه کافی اکسیژن و آنها می تواند هر گونه کشش. اما این افراد جدی و حرفه ای در بین مردم و آنها می تواند تحویل داده ام برنده پیام.

Sean Illing

آیا شما اعتماد به نفس است که هر نامزد باقی مانده می توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن?

James Carville

من نمی دانم, من فقط نمی دانم. من امیدوار هستم که کسی زدم اسب خود را در راه دمشق.

Sean Illing

Buttigieg به نظر می رسد به نوعی از نامزد شما فکر می کنید می توانید برنده شوید.

James Carville

شهردار پیت برای نشان دادن بیش از این دوره از مبارزات انتخاباتی است که او می تواند به تحریک و ایجاد انگیزه مسلما مهم ترین ترکیبات در حزب دموکرات: آمریکایی های آفریقایی تبار. این رای دهندگان هستند جهنم خیلی مهم تر از یک دسته از 25 ساله فریاد همه را در توییتر.

Sean Illing

من به تمام نقاط خود را در مورد قدرت و سنا و نیاز به یک اکثریت ، من فقط تعجب می کنم که در آن محدودیت ها به خصوص در این رسانه اکوسیستم جایی که حتی بهترین دموکراتیک پیام می شود تغییر شکل و bastardized در جناح راست رسانه ها و در نتیجه می رسد هرگز مردم دموکرات ها نیاز به رسیدن یا حداقل نمی رسیدن به اندازه کافی از آنها.

James Carville

من فکر می کنم طرف دیگر می خواهد ما را به فکر می کنم هیچ نوسان رای دهندگان است که ما محکوم و آن را حتی مهم نیست اگر شما یک پیام از آنجا که شما نمی تواند رسیدن به هر کسی. من فکر می کنم که مزخرف. من فکر می کنم که کاملا نادرست و از نظر سیاست آمریکا است. اما اگر هیچ یک persuadable سپس اجازه دهید فقط باید از این انقلاب است.

افتادن به ناامیدی نمی خواهد کمک به هر کسی ، منظورم این است که شما می توانید نفرین تاریکی و یا شما می توانید یک شمع روشن. من یک مشعل جوشکاری. خوب ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی