ما در حال حاضر زندگی در آمریکا قتل عام تهمت وعده داده بود در پایان مراسم تحلیف خود


Donald Trump speaks into a large microphone on a podium.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه سخنرانی مراسم تحلیف خود را در کنگره در ژانویه. 20, 2017.

Timothy A. کلاری/خبرگزاری گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

در Jan. 20, 2017, Donald J. Trump استقبال ما را به ریاست جمهوری خود و به جهان بینی خود. در 16 دقیقه مراسم تحلیف تحویل به یک ملت هنوز هم شگفت زده خود در انتخابات برگ برنده سخنرانی در مورد “آمریکا قتل عام” بود که شناسایی کردن کشور است. در برخی موارد این قتل عام او توضیح داده است که در بعد واقعی بود: “مادران و کودکان به دام افتاده در فقر ما در شهرستانها داخلی; زنگ زده کردن کارخانه های پراکنده مانند سنگ قبرها در سراسر چشم انداز ملت ما; یک سیستم آموزش و پرورش, خیط و پیت کردن با پول, اما که برگ های جوان و زیبا دانش آموزان محروم از دانش است.” اما در بسیاری از او به تصویر می کشد یک تیره hellscape از آمریکا بود که واقعا متناسب با واقعیت است. و نه آن را به نظر می رسد به زحمت خود را بسیار با مفهوم قانون اساسی چک و یا با پایه وعده برابری و عدالت و یا نظارت و یا حکومت قانون است. به جای آن وعده های پوپولیستی به نامرئی آمریکایی: “این آمریکایی قتل عام متوقف می شود حق در اینجا و متوقف می شود در حال حاضر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما یک ملت و درد ما درد است. رویاهای خود را در حال رویاهای ما; و خود را به موفقیت خواهد بود موفقیت ما است.” بیشتر خواهد واشنگتن خودی رها درونی شهرستانها به چرک در “جنایت و باندهای و مواد مخدر.” امریکا خواهد بود بازگشت و در نهایت به “مردم.”

برای کسانی از ما که کاملا تشخیص شکسته خرابه های یک بار بزرگ کشور است که رئیس جمهور گفت که در آن زمان آن را در حال حاضر وارد بر درب خانه ما. حتی بدون juddering عواقب ناشی از کروناویروس که بسته شده است خیابان ها و مدارس و امپراتور اقتصاد و کشته شدن هزاران نفر در جهان او نقاشی شده و سپس به پایان رسید تا تبدیل شدن به جهان ما در حال حاضر, اما با پاسخ به این بحران در آن رشد کرده همیشه بدتر است. “برای بیش از حد طولانی” او هشدار داد در سال 2017, “یک گروه کوچک در پایتخت کشور ما اتحاد رسید پاداش از دولت در حالی که مردم باید متحمل هزینه. واشنگتن رونق گرفت—اما مردم را در آن ثروت است.” امروز ما سازمان دیده بان به عنوان او در تلاش برای کمک به خود و دیگران سود کردن coronavirus به عنوان دولت فدرال خفه متحده تلاش برای خرید تجهیزات حفاظتی. ما به تماشای وحشت به عنوان رئیس جمهور آتش سوزی بازرس کل استخدام برای نظارت بر 2 تریلیون دلار بسته محرک; ما به عنوان دیده بان ما مالیات خود را پرداخت گلف junkets; ما به عنوان دیده بان خود را کسب و کار سود از پرداخت-به-بازی بازی های لابی و مقامات منتخب و به عنوان همدستان خود را سودجوی از سیاست های مهاجرتی است که مواد پول به جیب زندانهای خصوصی.

برای کسانی از ما که کاملا تشخیص شکسته خرابه های یک بار بزرگ کشور است که رئیس جمهور گفت که در آن زمان آن را در حال حاضر وارد بر ما درب خانه.

در این سخنرانی تهمت وعده داده است که بالاتر از همه چیز در مرکز ریاست جمهوری خود دراز “مهم محکومیت: که یک ملت وجود دارد برای خدمت به شهروندان است.” و در عین حال به عنوان ایالات متحده دارای بالاترین تعداد COVID-19 مرگ و میر در جهان و شهروندان خود را صبر کنید برای تست تخت بیمارستان و برای تسکین. جارد کوشنر اصرار دارد که انبار تجهیزات اضطراری است که باید به کارگران خط مقدم در واقع متعلق به دولت فدرال است. به سازمان مدیریت اضطراری فدرال شده است گود توسط کوشنر را فاجعه سرگرمی cronies و دولت فدرال حمایت از آن تست حمایت از پایان همین هفته. متحده تمایلی به تعظیم و خراش برای تامین نمی توانید آنها را در حالی که craven سیاستمداران با استفاده از دسترسی به ناروا به بازی کانال های توزیع. این ملت است و نه در خدمت شهروندان است. آن است که ارائه ترد-mouthed وعده داده است که منافع خصوصی را سحر و جادو تا درمان و لوازم و وب سایت ها و واکسن در حالی که شهروندان آن می میرند و بیکاری soars. مقامات فدرال که قرار است برای خدمت به شهروندان سنجش زمان را حتی به عنوان آنها در روده قوانین فدرال که حفظ هوای پاک و کاهش تولید گازهای گلخانه ای و تخریب محیط زیست در خلیج. در ضمن تهمت به دولت است muzzling مقامات بهداشت و تحریف اطلاعات عمومی چنین است که مردم آمریکا هستند در تاریکی چپ در وسط مخرب ترین و بهداشت عمومی فاجعه دیده ایم در یک قرن. نامرئی مردم دیگر صرفا نامرئی. در حال حاضر آنها نامرئی هستند و در حال مرگ.

در سخنرانی مراسم تحلیف خود به رئیس جمهور وعده داده است کهآنچه واقعا مهم نیست که کدام حزب کنترل دولت ما اما آیا ما این است که دولت توسط مردم است.” و در عین حال این دولت کنترل نمی شود مردم آن است کنترل شده توسط یک تک به ظاهر و به طور فزاینده ای آشفته حزب است که hellbent در تجاری در این بیماری همه گیر با استفاده از آن به ضرر زنان و فقیر و decimating حق رای. این حزب که در کنترل دولت است و با استفاده از بهانه ای از این بیماری همه گیر به خودرا برای امتحان اماده قضات بر روی دادگاه و ساخت استعاری دیوار بین آمریکا و مکزیک است. پس از استفاده از سخنرانی مراسم تحلیف خود را به اصرار دارند که هیچ یک از احزاب تنها مردم از رئيس جمهور در رفته است برای بد نام کردن خود و ارتش خود را از دستگاه اطلاعاتی و وزارت دادگستری. او صرف روزانه خود را در جلسات سطل زباله دموکرات ها و هر کسی که رای دموکرات ها. وجود دارد تنها یک حزب چپ در جهان و آن را از او.

در سال 2017, دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده است که امریکا شکوفا خواهد دوباره او را تحت:

امریکا شروع خواهد برنده دوباره برنده مانند قبل از هرگز. ما را به عقب شغل ما است. ما را پشت مرزهای ما. ما را به ما ثروت است. و ما را به عقب رویاهای ما. ما خواهد ساخت جاده های جدید و بزرگراه ها و پل ها و فرودگاه ها و تونل ها و خطوط راه آهن در سراسر فوق العاده ما ملت است. ما مردم ما از رفاه و بازگشت به کار—بازسازی کشور ما با آمریکا دست و آمریکا در کار است.

امریکا است نه برنده شدن. از آن شده است در میان حداقل آمادگی کشورهای توسعه یافته برای این بیماری همه گیر. نگه داشتن تعداد کل مرگ و میر زیر 100000 است نه برنده شدن. اقتصاد امریکا را عامل بر روی یک تیغ نازک حاشیه بود هرگز قادر به رسیدگی به یک رویداد شبیه به این, اما دولت فدرال بدون زرق و برق در پاسخ به نگه داشتن مردم شناور است نه برنده شدن هر دو.

بالاتر از همه تهمت را افتتاح سخنرانی وعده داده وحدت است. هر کس نیاز به تعهد میهن پرستی و او قول داد: “ما کشف وفاداری ما به هر یک از دیگر. هنگامی که شما برای باز کردن قلب خود را به وطن پرستی وجود دارد هیچ جایی برای تعصب. کتاب مقدس به ما می گوید ” چگونه خوب و دلپذیر آن است که مردم خدا را زندگی می کنند با هم در وحدت است.’ “و در عین حال در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا به مردم رنج می برند و می میرند تنها پرستان چپ هستند کسانی که نشان می دهد fealty به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. هر کس که بی وفا, خوب, آنها سزاوار آنچه آنها را دریافت کنید. مهم نیست که اگر این گروه شامل رتبه بندی بالا افسران نظامی همه نیویورکی, باند تبهکار, گروهی آمریکایی, کارگران بیمارستان آبی-دولت فرمانداران رسانه ها خود بازرسان به طور کلی—در واقع این نقطه تمام.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مسئول آمریکایی قتل عام ما در حال حاضر مواجه است. اما او به طور کامل مسئول شکست خود را برای آن آماده برای پاسخ به آن به افزایش آن و برای مقابله صادقانه و حتی به تنهایی و به طور موثر با آن است. به جای او confederates و cronies خواهد شد و سود حاصل از آن در حالی که سرزنش کسانی که رنج می برند بیشتر برای عدم نمایش مناسب قدردانی است. اگر شما نمی رسمیت شناختن کشور, به گفته وی در سال 2017, شما خواهید دید آن را در حال حاضر. که برای اولین بار مراسم تحلیف کمتر تشخیص چه آمده بود قبل از تعهد چه بود آمده است. امروز آمریکا قتل عام فراتر زنگ زده از کارخانه ها و شهرستانها داخلی و باندهای. ما همه آمریکایی قتل عام در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>