وسلی Lowery مناسب است: رسانه مفهوم “بی طرفی” است خیالی سفید

وسلی Lowery خبرنگار که گرفته شده یک نقش پیشرو در مقابله با نادرست و غلط newsroom هنجارهای کاملا مناسب برای قرار دادن تمرکز اصلی در این نقطه در موضوع مسابقه.

لوری آخرین قدرتمند تماس با اسلحه به نظر می رسد در نیویورک تایمز op-ed صفحه در روز سه شنبه. “دیدگاه ها و تمایلات سفیدی پذیرفته شده و به عنوان هدف خنثی,” او نوشت. در پیگیری “یک مدل از استادانی عینیت” او نوشت:

تبلیغات:

[T]او جریان اصلی مجاز است آنچه در آن در نظر عینی حقیقت تصمیم گرفته می شود تقریبا به طور انحصاری با خبرنگاران و عمدتا سفید و کارفرمایان است. و کسانی که انتخابی حقایق شده اند کالیبره شده برای جلوگیری از توهین به حساسیت سفید خوانندگان.

این اولین بار نیست که استدلال شده است. (ببینید من مبین, چگونه اتاق های خبر در حال تلاش برای پوشش مسابقه است.) Lowery 30 ساله سیاه پوست در سمت چپ واشنگتن پست برای مهر سال گذشته پس از گرفتن بدحجابی برای توییت خود توسط: سردبیر مارتی بارون. در op-ed, Lowery نوشت: “در مجموع این صنعت در پاسخ به نسل از روزنامه نگاران با بی تفاوتی در بهترین حالت باز و خصومت در آن مکرر بدترین.”

اما ما در این میان یک لحظه نادر است که در طی آن مردم سفید در واقع به نظر می رسد گوش دادن به مردم است.

اتفاقاتی که باعث به این لحظه به وضوح نشان می دهد که چگونه مردم با بیشترین خطر از ادامه وضع موجود هستند و نه سفید. کسانی که خطرات فرضی آنها واقعی هستند. کسانی که ریسک خراب کردن و کشتن.

تبلیغات:

ما در اتاق های خبر در حال نشان دادن نشانه هایی از — در نهایت احتمالا سازی واقعی حرکت به سمت تنوع بیشتری در استخدام ترویج و پوشش تصمیم گیری.

واشنگتن پست ناشر فرد Ryan ارسال یک یادداشت ارتکاب به اضافه کردن بیش از یک دوجین جدید newsroom مواضع به “تقویت ظرفیت و توانایی ما برای پوشش این سرعت اتفاق می افتند اجتماعی حساب و گسترده تر مسائل مربوط به نژاد و هویت در ایالات متحده است.”

نیویورک تایمز ناشر A. G. Sulzberger و سه بالا سردبیران در این مقاله نوشت: در یک داخلی یادداشت که “ما شنیده ایم از بسیاری از سیاه و سفید همکاران و افراد دیگر از رنگ در اطراف این شرکت است که آنها احساس نمی به اندازه کافی بخشی از تصمیم گیری به طور کامل احساس ارزش در فرهنگ ما و یا دیدن یک مسیر روشن برای پیشرفت است. این چیزی است که ما باید تغییر کند.”

تبلیغات:

زمان مبهم وعده داده شده “برای توسعه بلند پروازانه استراتژی دراز مدت برای ساخت بار متنوع تر عادلانه و فراگیر است.”

در یک مکان رو تغییر چندین سازمان های خبری از جمله آسوشیتد پرس شروع به سرمایه گذاری در سیاه و سفید. به عنوان دانشگاه روزنامه نگاری استاد لری L. Tharps cogently توضیح داد: “سیاه و سفید با یک سرمایه B اشاره به مردم آفریقایی. کوچک سیاه و سفید است که به سادگی یک رنگ است.”

تبلیغات:

این تلاش ممکن است نشان دهنده یک تغییر در صنعت اگر چه من با بنیاد فورد رئیس جمهور دارن واکر که توضیح داده شده در MSNBC روز دیگر که شرکت تنوع اهداف و اهداف این معنا نیست چقدر مگر اینکه آنها را به طور مستقیم به اجرایی پاداش.

بدون در نظر گرفتن این است که هیچ وقت اجازه دهید تا فشار. بیشتر خبرنگاران و سردبیران و تهیه کنندگان و عکاسان خبری از رنگ نیاز به استخدام نیاز به ترویج و بیشتر از همه نیاز به توجه شود.

این است که یک بحران برای مردم رنگ به تنهایی این یک بحران برای همه در این زمینه است. اتاق های خبر آن را منعکس نمی کند جامعه خود هستند و از همگام سازی در یک راه عمیق. درک و قادر به توضیح نقش های پیچیده است که نژاد و نژادپرستی در جامعه ما ضروری است به پوشش این لحظه منسجم — به ویژه به دلیل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تا به طور موثر با استفاده از مسابقه به تقسیم. تا زمانی که نگاه ما اتاق های خبر باقی مانده است intractably سفید (زن و مرد) کسانی که در اتاق های خبر با شکست مواجه خواهد شد.

تبلیغات:

عینیت است نه آنچه که شما فکر می کنم آن است

حتی ما به عنوان اتاق های خبر (امیدوارم) تبدیل شدن به بیشتر های متنوع داخلی ممکن است وجود دارد چیزی دیگری که باید انجام دهید. اما اجازه بدهید یک قدم به عقب برای اولین بار:

این جنبش که Lowery تبدیل شده موثر سخنگوی این است که در برابر طیف وسیعی از آنچه که از نظر ما نادرست و غلط نگرش ها و عادات است که به طور چشمگیری کاهش دقت و صحت خبری و تضعیف پیوند اعتماد بین سازمان های خبری و خوانندگان و بینندگان.

کسانی که می خواهند برای حفظ وضعیت موجود اغلب از خود دفاع کنند با تماس با آنچه که آنها را “هدف” — و آنچه ما می خواهیم “،”

تبلیغات:

لوری op-ed دریافت مقدار زیادی از حمایت در رسانه های اجتماعی از جمله از یکی از محترم ترین صداها در آمریکا روزنامه نگاری امروز مطبوعات آمریکا موسسه, مدیر اجرایی, تام Rosenstiel. خود در توییتر موضوع Rosenstiel استدلال کرد که استفاده مدرن از “عینیت” یک انحراف از چه مدت قرار است به این معنی. “ایده این بود که روزنامه نگاران, نیاز به استخدام, هدف, قابل مشاهده, قابل تکرار روش از تایید در گزارش” Rosenstiel نوشت. او ادامه داد:

به درک عینیت معنای واقعی فکر می کنم از شفافیت روش و نظم و انضباط از تایید. عینیت است نه بی طرفی یا disinterestedness. کسانی که مفاهیم دعوت ناخودآگاه تعصب بسیار مشکل هدف این روش یا فرایند به معنای به مبارزه با.

اما بی طرفی دقیقا همان چیزی است که بسیاری از ویراستاران در حال تلاش برای به نام از طرفی به عنوان Lowery نوشت:

گفتگو در مورد عینیت و نه از اتفاق می افتد در یک فضیلت خلاء عادت تمرکز بر پیش بینی این که آیا توجه به حکم بند باز کردن و یا کل مقاله به نظر می رسد هدف نظری خواننده است که همواره فرض بر این بود سفید ….

به جای گفتن حقایق سخت در این قطبی محیط زیست آمریکا, اتاق های خبر بیش از حد اغلب محروم خوانندگان خود را از سادگی بیان حقایق است که می تواند در معرض خبرنگاران به اتهام جانبداری و یا عدم تعادل.

که نظری خواننده است که اجازه چنین قدرت های بزرگ در اتاق های خبر است و نه فقط سفید (و مسلما مرد) اما از لحاظ سیاسی خنثی است.

سیاسی بی طرفی گرایش به تعریف شده توسط newsroom رهبران به عنوان نیمه راه بین دو اصلی احزاب سیاسی که منجر به پیوسته مثلث که به تازگی شامل یک شیب به سمت راست به عنوان حزب جمهوری خواه خود را از دست moorings به واقعیت و تحمل.

تبلیغات:

و اگر ما می دانیم که هر چیزی در مورد ما سیاسی کشور تقسیم شده است وجود دارد بسیار کمی از مردم در واقع اشغال که حق-in-the-middle فضا.

به عبارت دیگر به لحاظ سیاسی خنثی سفید مرد تمام سردبیران این ترس از متخلف? او واقعا وجود ندارد.

چرا نمی نیویورک تایمز دریافت قاطعانه تر در پوشش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نهفته است ؟ چرا که انتشار هر دو-طرف-ish تلخه مثل “قانونگذاران از دو طرف نمی تواند حتی توافق بر پایه مجموعه ای از حقایق در مقابل آنها” است ؟ بار اجرایی ویرایشگر دین Baquet بود به معنای واقعی کلمه در مورد خواسته است که در مصاحبه ای در اوایل این سال است. این بود جواب او:

در ذهن من, من فکر می کنم خواننده که فقط می خواهد انتخاب کنید تا مقاله خود را در صبح و می دانم که چه جهنم اتفاق افتاده است. من مدیون است که خواننده و من احساس می کنم موظف به گفتن است که خواننده چه اتفاقی افتاده است.

Baquet به نام چه کارکنان خود را می کند “پیچیده واقعی عینیت.” او گفت: “اگر شما از شنیدن مسائل شما مخالفم اما این واقعی است و ارزش آن مردم شنوایی شما نوشتن در مورد آن.”

تبلیغات:

اما آن را نیز بدان معنی است که شما می توانید تماس بگیرید دروغ یک دروغ است. “اجازه دهید شخص دیگری آن را یک دروغ” Baquet گفت.

که خنثی و بی طرفی. به عنوان Lowery نوشت: “خنثی عینیت سفر خود برای پیدا کردن راه هایی برای جلوگیری از گفتن حقیقت است.”

نوشتن برای بیشتر مخاطبان متنوع

وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای رسیدگی به این مشکلات دچار ما روزنامه نگاری این روزها. من نوشتن در مورد آنها را در همه زمان! اما خواندن لووری در مورد آن نظری سفید خوان به آنها سردبیران اعطای قدرت بسیار ساخته شده من تعجب می کنم.

چقدر بهتر خواهد بود اگر خبرنگاران و سردبیران شروع به نگه داشتن به طور گسترده ای متنوع مخاطبان بسیار زیادی را در ذهن زمانی که آنها کار خود را انجام دهد?

تبلیغات:

این بدان معناست که نه نوشتن برای خیالی سفید. به این معنی نیست که نوشتن برای منابع خود را. (که یک کل دیگر مشکل بزرگ است.) در مورد نخبگان سیاسی و خبرنگاران آن را نیز بدان معنی نیست که نوشتن برای لیبرال خواهد کرد که شما می دانید قادر خواهید بود به شکل داستان واقعی چرا که آنها احمق نیستند.

خبرنگاران و سردبیران باید تجسم یک مخاطب که متنوع — در سیاسی و نژادی و اجتماعی ، جمعیتی و جغرافیایی از نظر.

با این که مخاطب در ذهن چگونه می تواند شما را نگران متخلف آنها را ؟ چگونه می تواند به شما نگرانی در مورد توضیح همه چیز بیش از حد ؟ شما نمی توانید.

همه شما می توانید به نگرانی در مورد است که شما نمی به آنها گفت: آنچه آنها نیاز به دانستن است.

باهوش ترین چیزی که به انجام بهترین خود را سعی در تشخیص حقیقت آنچه مهم است و آنچه در آن به معنی و سپس توضیح آن را به وضوح به عنوان امکان پذیر است.

Rosenstiel نسبت به پایان خود tweetstorm ابراز نگرانی از این که برخی از روزنامه نگاران ممکن است اشتباه تفسیر اصلاح طلبان مانند Lowery و “جایگزینی یک درک ناقص از طرفی با در نظر گرفتن پناه در ذهنیت و فکر می کنم نظرات خود را بیشتر صداقت اخلاقی از واقعی پرس و جو.”

اما این چیزی است که Lowery و دیگران می گویند در همه. ما در حال صحبت کردن در مورد یک rededication به بهترین اصول خبر نگاری. به عنوان Lowery نوشت:

و به جای امیدوار کننده از خوانندگان ما که ما هرگز بر روی هر پلت فرم خیانت تنها شخصی تعصب — ارسال خودمان را به حبس ابد عمومی فکری — بهتر تعهد خواهد بود اطمینان که ما خودمان را اختصاص به دقت است که ما را مجدانه دنبال کردن دیدگاه کسانی که ما با آنها شخصا ممکن است تمایل به مخالفت و خواهد بود که ما فقط به عنوان مطمئن به سوال سخت از کسانی که با آنها ما تمایل به توافق برسند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>