وسلی Lowery مذاکرات در مورد سیاه و سفید در اتاق خبر و اسطوره از طرفی

امریکا است که در یک نقطه شکستن. چگونه می تواند روزنامه نگاران را به درستی پوشش آن ؟ شهروندان باید آب گرفتگی خیابان ها در شهرهای بزرگ و کوچک در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس و دیگر اشکال سیستمیک ظلم و ستم. اما رسانه های موسسات شکل گرفته است و کمک به کسانی که همان سیستم است.

همان خشم است که درایوهای سیاه مردمی به خیابانهای اطراف انجام شده توسط روزنامه نگاران که در زندگی از دهه رتروگراد newsroom سیاست و شروع به نگه داشتن رسانه gatekeepers به حساب برای آن است.

که نا امیدی بود چلیپا از یک جارو بحث بین Wesley Lowery, یک روزنامه نگار در اخبار CBS و من. این نسخه از مکالمات محدود زندگی می کنند سری به تخته احساس کمی شخصی تر از دیگران است. برای یک جوان سیاه روزنامه نگار است که گفته می شود با احتیاط از “pigeonholing” خودم را در حالی که نوشتن در مورد نژادپرستی داشتن این گفتگو با Lowery احساس مسهل در راه است. در بالا شما می توانید به تماشای چت ما—تولید شده توسط بریت Pullie و ایمان اسمیت—و در زیر یک رونوشت از بحث است.

سلام میشم. من جولیا ترسو و امروز من با چت Wesley Lowery یک خبرنگار با ایسنا و 60 در 6. من خیلی خوشحال هستم که شما می توانید در اینجا و ما قصد داریم به بحث در مورد عینیت و چگونه گاهی اوقات که فقط به معنی یک چیزی کمی متفاوت است که سفید سردبیران شروع به صحبت کردن به روزنامه نگاران در مورد آن. با تشکر برای بودن در اینجا.

البته. خوشحالم که اینجا جولیا.

بزرگ. هفته گذشته نوشت: یک قطعه برای نیویورک تایمز که در آن شما این بحث در عمق. آنچه که شما را وادار به نوشتن آن داستان ؟

اطمینان حاصل کنید. من فکر می کنم ما در یک لحظه. مردم در حفظ و استفاده از این کلمه حساب است و بازی کردن. ما آن را شنیده ام یک میلیون بار اما ما قطعا در یک لحظه در هفته پس از جورج فلوید مرگ که در آن بسیاری از مردم شده اند صحبت کردن در مورد تجارب خود را به خصوص در محل کار. بسیاری از مردم شده اند صحبت کردن در مورد تجارب خود را در محل کار و در اتاق های خبر, به طور خاص. یکی از چیزهایی است که می آید تا اغلب این سوال که “چرا جریان اصلی اتاق های خبر نمی تواند حفظ سیاه روزنامه نگاران” درست است ؟ آن بوده است و 50 و 60 سال پس از اتاق های خبر در ابتدا شروع به یکپارچه سازی و آنها را که به هر دلیل دور از شورش و آنها نیست که هر کسی که می تواند به شهرستانها به آنها را پوشش میدهد.

و به این ترتیب تعداد کمی از ما رو شغل و در حال حاضر چند نسل در آنچه ما می بینیم این است که اتاق های خبر که هنوز هم داشتن مسائل واقعی آسانسور سیاه روزنامه نگاران به اتاق های خبر به عنوان مدیریت و حفظ سیاه روزنامه نگاران دارند. و یکی از دلایل این است که به دلیل راه این گفتگو در مورد عینیت وجود دارد.

در حال حاضر به روشنی ایده آل از طرفی واقعا خوب است درست است ؟ ایده این است که در هر داستان شما سعی می کنید سخت خود را به نمایشگاه و دریافت تمام این اطلاعات درست است ؟ من فکر می کنم همه ما با آن موافق است. ما همه می خواهم که. اما آنچه ما می دانیم که در واقع چه طرفی است که اعمال می شود در بسیاری از موارد.

و بنابراین آنچه که ما در نهایت از دیدن اتاق های خبر را که تجارب از روزنامه نگاران و دیدگاه از روزنامه نگاران و چرا که آنها متفاوت از اکثریت و اکثریت newsroom, آنها می گویند, “اوه, خوب, که در خارج از. آن را فراتر از رنگ پریده است. آن را فعال. که وکالت.” و ناگهان تجارب هستند که بی ارزش شده…و روزنامه نگاران خود را در حال گرفتن gaslit. ما این را به طور فزاینده ای نیز با آنچه که من فکر می کنم به عنوان ظاهر عینیت. این حتی در مورد “آیا کار شما عادلانه است؟” آن را “آیا شما تا به حال انجام و یا می گویند هر چیزی را که به کسی می گویند, می گوید شما مغرضانه? درست است ؟

راست.

و بنابراین آیا شما به طور تصادفی راه رفتن و گذشته سیاه زندگی ماده مارس? و در حال حاضر از لحاظ نظری کسی می گویند “شما یکی از فعالان و نه یک روزنامه نگار” درست است ؟ آن را در مورد “بود روزنامه نگار وجود دارد؟” آن را در مورد “آیا شما مصاحبه هر کس و آیا شما این داستان؟” این مورد از لحاظ تئوری می تواند به کسی می گویند شما عادلانه است ؟ و من فکر می کنم که راه بیش از حد بسیاری از ما مکالمه به پایان می رسد تا در مورد که در مورد توییت در مورد خنگ چیزهای شبیه به آن و نه به اندازه کافی در مورد روزنامه نگاری و روزنامه نگاری.

راست. و بسیاری از سیاه روزنامه نگاران باید بدست کسانی که “خود را صدای جیر جیر” ایمیل آن را فقط مانند “اوه شما در توئیتر خود نوشت این چیز. گفت: شما چیزی واقعی, مانند, مردم سیاه و سفید نباید به ضرب گلوله کشته شده توسط پلیس” و آن را تبدیل به یک کل مکالمه بین شما و یک مدیر. و چرا شما فکر می کنم که سردبیران و سفید مدیران چرا شما فکر می کنم که آنها احساس به عنوان اینکه مردم سیاه, سیاه روزنامه نگاران به جای نمی تواند هدف باشد وقتی که می آید به ما تجارب?

خوب من فکر می کنم برخی از این است که, و سپس ما می دانیم که این تاپیک نظرسنجی و مطالعات نشان می دهد که آمریکایی ها باید بسیاری از دوستان سفید تر از سفید آمریکایی ها فراموش سیاه, دوستان, درست است ؟ آن را مانند “ما 15 همه مردم سفید با سیاه و دوستان و همه ما می دانیم 15 سفید مردم است.” و پس از آن تفاوت وجود دارد. و به این ترتیب از آنجا که آنچه ما می دانیم در طبیعت انسان است که همه ما در زمان یک شک و تردید از چیزهایی که ما را درک نمی کنند که ما به وجود دارد و می تواند از یک ناراحتی در زمان حال به چالش کشیده شده توسط مردم و فرهنگ ها و پس زمینه است که ما نمی کنید. همه ما که. که یک چیز سفید. هر انسان با راحت ترین چیزهایی هستند که مثل آنها و سپس آن را طول می کشد زمان برای یادگیری و تنظیم مناسب است ؟

و بنابراین گاهی اوقات منظور من در تجربه خود من من ممکن است صدای چیزی به عنوان یک خبرنگار که بسیار اصلی سیاه و اعتقاد و افرادی مانند “چی ؟ آنچه شما در مورد صحبت کردن ؟ که دیوانه است.” و شما مانند “خوب” از آنجا که ما فراموش کنیم که ما در جهان متفاوت است. ما هنوز هم در بسیار تفکیک شده جهان است. ما در یک جهان که در آن رنگ پوست تعیین می کند بسیاری از, و یا نقش مهمی در نتایج برای بسیاری از آمریکایی ها در بسیاری از راه های مختلف. و تا آنجا که اگر شما از اتاق های خبر که ساخته شده در اطراف در درجه اول یک نوع فرد آنها در حال رفتن به رم و یا آنها را بالقوه به لگد از چیزهایی است که به چالش کشیده اصولی خود را مشاهده. و آنچه ما می دانیم این است که اصولی مشاهده در آمریکا بیشتر اتاق های خبر است, سفید, طبقه متوسط, طبقه فوقانی.

چه هستند برخی از این حقایق است که شما قبل از ابراز آن سفید مردم در اطراف شما هستند درست مثل “اوه خدای من. چه؟” من فقط نیاز به یک مثال است.

خوب فکر می کنم در مورد آن. منظورم این است که نگاه ما راه اندازی شد کل پروژه به تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از مردم سیاه و سفید پلیس کشته شدند چون تمام مردم در خیابان ها بودند گفت: “پلیس در حال کشتن بیش از حد بسیاری از مردم سیاه و سفید.” و افرادی مانند “هستند ؟ اجازه دهید آنها را به حساب.”

و چه چیزی شما را تا پایان با دیدن این است که همه این تلاش ها مناسب است ؟ شما باید برای تعیین کمیت و همه این چیزهایی که در مورد زندگی سیاه و تجربه شما در واقع به معنای واقعی کلمه پیگیری آن به فرد به دلیل هنجاری مشاهده است باور به آنچه که مردم در خیابان ها می گویند درست است ؟ و بنابراین چیزهایی مانند که یا برای مثال یک سیاه آمریکایی ممکن است به عنوان واقعیت قبول آنها ممکن است اعلام کند که ” حزب چای نژادپرست است یا که فقط یک دسته از نژادپرستان. آنها فقط متنفر اوباما.

مادر بزرگ من احتمالا فقط می گویند که. درست است ؟ در یک اتاق خبر که مانند “چگونه می تواند شما را همیشه متهم تمام این مردم؟” در حال حاضر آن را حتی مهم نیست که چگونه بسیاری از مطالعات آمده است که نشان می دهد که نژادی animus یکی از اصلی عوامل رانندگی.

ما شاهد این بازی در سراسر تهمت انتخابات که در آن سیاه ترین گزارشگران و مفسران گفت: “روشن است که نژادی animus بود رانندگی عامل” و ما تا به حال بسیاری از روزنامه نگاری جریان اصلی خم شدن به عقب توضیح که آن را واقعا اقتصاد به دلیل آن را نمی تواند مسابقه. این مردم سیاه و سفید نمی تواند راست باشد. و سپس دوباره به عنوان گرایش به این پرونده پس از آن همه این مطالعات آمده است که نشان می دهد که در واقع آن را نژادی عناد و مردم حق داشتند در تمام زمان.

و شما شروع به دیدن چیزهایی اما شما آن را ببینید در کمتر راه درست است ؟ در آن قطعه نوشتم برای بار نوشتم در مورد چگونه هدف روزنامه نگاری و تمام روزنامه نگاری ساخته شده است یک هرم ذهنی تصمیم گیری. این داستان ارزش پوشش? این داستان ما با قرار دادن یک خبرنگار یا سه خبرنگاران ، آیا ما نوشتن آن را در یک روز یا یک ماه یا یک سال ؟ این است که چگونه شما ببینید داستان مانند فلینت که تا حد زیادی از دست رفته در آغاز و هنوز هم به این روز من کاملا مطمئنم که آنها لازم نیست که آب پاک و من نمی دانم که وجود دارد یک ملی خبرنگار در فلینت در حال حاضر. و به این ترتیب کسانی که همه ذهنی تصمیم گیری ساخته شده است. آنچه مهم است ؟ آنچه که بیشتر مهم است ؟ خوب نگاه کنید, اگر شما زندگی می کنند در فلینت میشیگان و مادر و یا مادر بزرگ و یا عموزاده زندگی می کردند وجود دارد و از آنها آب ندارد که احتمالا رفتن به مهم ترین داستان به شما. اگر شما هرگز به فلینت میشیگان شما نمی دانید که هر کسی که در زندگی وجود دارد, آن را نمی ممکن است.

من خوشحالم که شما قرار داده است که در قطعه خود را که در اتاق های خبر, ما را همه از این تصمیم گیری های ذهنی چون من فکر می کنم که یک چیز مردم است که روزنامه نگاران آگاه نیست فقط چقدر تصمیم گیری چقدر فکر می رود در پشت صحنه و چگونه است که شکل پوشش و که بخشی از دلیل که چرا شما باید به حق مردم در مکان های راست.

قطعا. The newsroom کردم بسیاری از تصمیم گیری وجود دارد و تصمیمات بزرگ و کوچک وجود دارد تصمیم گیری درست است ؟ به عنوان ما می دانیم که در آن شما با قرار دادن کاما واقعا مهم است. چه قطعه ای از متن شما در چه شما نمی? همه این چیزها مهم نیست و آنچه که ما می دانیم—و این است که می گویند که وجود دارد خوب نیست سفید ویراستاران خوب سفید خبرنگاران. این که می گویند هر کسی نمی تواند انجام این کار است. اما آنچه ما می دانیم این است که اگر خود را newsroom است که تقریبا به طور کامل یک مجموعه ای از مردم در حال رفتن به در مجموع سهم همان نقاط کور و بنابراین اشتباهات مشابه و یا تمایل به تصمیم همان تصمیم گیری است.

یکی از مکان های ما دیده ایم این پاپ تا بارها و بارها و بارها در مغلوب ساختن پیشی جستن دوران بوده است آنچه که ما مجاز به تماس نژادپرستانه و آنچه ما راست راست? و آنچه من می خواهم نشان می دهد این است که یک اتاق پر از مردم ممکن است در یک تصمیم گیری در مورد آنچه نژادپرست است در حالی که یک اتاق پر از مردم سفید را به یک متفاوت است. و من ممکن است نشان می دهد که مردم ممکن است مجموعه ای بالاتر مانعی برای آنچه که از مردم سیاه و سفید ممکن است.

و آنچه ما در اینجا گفت این است که ما می دانیم آن را ذهنی تصمیم درست است ؟ سازمان های مختلف ممکن است متفاوت تصمیم گیری در مورد اصطلاحات استفاده کنید. های مختلف روزنامه نگاران ممکن است تصمیم گیری های مختلف. اما ما می دانیم که در مجموع کل صنعت تا حد زیادی اجازه می دهد مردم سفید و سفید مردان—اما مردم سفید من نمی دانم که تمایز جنسیتی در این مورد مسائل سفید مردم به این تصمیم بر چه چیزی است و نه نژاد پرست. و بنابراین ما شروع به دیدن همه نوع از عجیب و غریب هر شکلی و حسن تعبیر.

و این هم یک مثال که رئیس جمهور ایالات متحده حملات بالتیمور و می گوید این موش آلوده است. چه انسان هرگز می خواهید برای زندگی در اینجا ؟ سیاه و سفید آمریکایی مانند “اوه آره. آن را نژادپرستانه. او گفت: ما نه انسان برای زندگی در اینجا و او را بدنام محل که در آن ما زندگی می کنند.” و در عین حال جدی سفید روزنامه نگاران هستند مانند “ما باید واقعیت را بررسی کنید این. … و آن را مانند “بچه ها این چیزی است که او می گفت.”

راست. راست. او بود که بسیار پرهیاهو و نژادپرستانه زمانی که او گفت که.

و آن را یک هدف تمایز اما دوباره که به ذهنی که انتخاب ؟ و در بیش از حد بسیاری از ما در اتاق های خبر, آن دسته از مردم سفید بدون یک سیاه و صدا در جدول بسیار کمتر اکثریت سیاه صدای در جدول.

و مثل شما گفت: بسیاری از مردم سفید پوست درمان نژادپرستانه به عنوان بدترین چیزی که ممکن است که شما همیشه می تواند می گویند به یک فرد سفید و آن را فقط مانند “یا شاید من فقط اشاره به این که به شما گفت یا چیزی بود که فوق العاده نژادپرست است.” من نمی دانم. نیست که محاسبه در ذهن من اما من نیز سیاه و سفید است. من نمی دانم. که نیست در سر من.

بخشی از آن را… چرا که نگاه بسیاری از این defensiveness. و روشن همه ما باید defensiveness در مورد تمام انواع چیزهای.

البته.

اما من فکر می کنم که وجود دارد این است که این مناظره, و من فکر می کنم, من فکر می کنم این یک محل که در آن مردم از نژادهای مختلف هستند تا حد زیادی گروه بندی در طرف های مختلف از این بحث که در آن من فکر می کنم اکثر آمریکایی ها از رنگ نه فقط سیاه و سفید آمریکایی ها اما آمریکایی ها که ممکن است در پایان دریافت از نژادپرستی درک است که کسی می تواند انجام نژادپرستی بدون اینکه Klan عضو. آنها درک کنند که نژاد پرستی چیزی است که اتفاق می افتد درست است ؟ آن چیزی است که آشکار. آن را نشان می دهد تا در یک تعامل است. آن را نشان می دهد تا در راه کسی درمان می شود.

در حالی که من فکر می کنم بسیاری از سفید آمریکایی ها بر این باورند که یک بله/خیر را علامت بزنید. شما یا یک نژادپرست همه بد و یا شما نیست. و بنابراین من فکر می کنم تعداد کمی از کسانی که همه چیز شروع به سر و صدا هم که “نه ما نمی توانیم بگوییم که این چیزی که این فرد گفت نژادپرست است چرا که پس از آن ما می گویند آنها نژادپرستانه و چگونه ما می دانیم آنچه در قلب خود را? و چگونه ما…?” و در ضمن مردم سیاه و سفید هستند مانند “اما چیزی که به آنها گفته شد نژادپرستانه هر چند. شما چه معنی است؟”

من فکر می کنم که واقعی وجود دارد—باز هم یک فشار و کشش وجود دارد. و چه پیشنهاد من این است که اگر اتاق پر از تصمیم گیرندگان بیشتر شبیه کشور اگر آنها بیشتر و بیشتر مهاجر و بیشتر مسلمان و… است که ما را متفاوت ذهنی استاندارد برای آنچه که ما مجاز به تماس با نژاد پرستی و آنچه که ما نمی خواهد. اما به جای آن بسیاری از غنی, سفید, مردم تصمیم گیری و چیزی که آنها می ترسم از این است که کسی که تماس آنها نژادپرست است.

که این در واقع مرا به یاد من می توانم آن را پیدا کنید در حال حاضر, اما آن را به من یاد این صدای جیر جیر از Jaboukie که در آن او فقط مانند “سفید, مردم خواهند گفت,” من پدر او که بد نیست. او نه آسیب رساندن به کسی.’ و در ضمن او یک کل منطقه وکیل است.” و من احساس می کنم که چه اتفاقی می افتد. وجود دارد بسیار واقعی مفاهیم به نژاد پرستی و گفت نژادپرستانه چیز و در حالی که شما ممکن است یک Klan, عضو, شما هنوز هم یک فرد است که در تعامل با دیگر انسان ها به صورت روزانه. و اگر شما نیز در موضع قدرت بود و می گویند شما یک اخبار, ویرایشگر شما یک وکیل منطقه شما یک پلیس هستید و یک معلم, ما باید به بررسی آنچه که شما می گویید. و حتی اگر شما نمی ممکن است در یک کلان هود, شما هنوز هم به دریافت چک برای آن دلیل این که شما نگه داشتن برخی از موضع قدرت است.

فقط به بازگشت به عینیت به طور خاص و نمای آن چگونه است که صدمه زدن به پوشش سیاه جوامع است ؟

خوب چند چیز درست است ؟ اول این است که اگر هدف تصمیم گیری در پوشش خبری نمی شود ساخته شده توسط افرادی که پوست در این بازی در جوامع آنها در حال رفتن به آنها را پوشش کافی. ما این را در وقت و زمان و وقت و زمان دوباره که در آن سیاه و جوامع در سراسر کشور را دریافت نمی مداوم پوشش. آنها را دریافت نمی انسانی پوشش. تمام پوشش است که در مورد جرم و جنایت و هیچ چیز دیگری. ما نشان نمی دهد تا در هر زمان دیگری مناسب است ؟ در اغلب موارد که پوشش انجام شده است نه توسط مردم که در واقع درک. خیلی از اینکه یک روزنامه نگار است که به یک مترجم را به چیزی است که اتفاق می افتد در فرد تعامل و ترجمه آن را به هر کس. اما اگر شما نمی فهمید چه مردم می گویند در وهله اول چگونه شما می رویم به ترجمه آن ، وجود دارد مقدار زیادی از شما—اگر شما فکر می کنم در مورد هر تعداد از تعاملات فرهنگی است که اگر شما در واقع نمی دانند چه اتفاقی می افتد چگونه شما می رویم به در واقع توضیح آنچه در بعد.

اگر شما در قرعه کشی یک فرد تصادفی به یک Juneteenth کباب و شما آنها را بدون سابقه و هدف آنها در حال رفتن به اشتباه به عنوان به آنچه در جریان است. و این درست در هر فرهنگ و در هر محل مناسب است ؟ و من فکر می کنم که تمام اهمیت زیادی است. من فکر می کنم فراتر از آن است که ما لازم نیست که… آنچه ما می دانیم این است که در بسیاری از کشور های سیاه جوامع در هوی و هوس قدرتمند, سفید, موسسات, چه می شود که دولت های محلی و ایالتی و یا فدرال دولت ها و یا برنامه های فدرال و یا محلی قدرت کارگزاران. مهم نیست که اگر در مجموع همه از مردم تا به انجام است که پوشش, حتی اگر آن را در عمیق ترین سخت ترین بخشی از قلب خود را همدردی با شخصیت در داستان و نه فرد سیاه و سفید. و این مهم است. و من فکر می کنم که دوباره این برای ما مهم است دانستن این است که این فرآیندهای ذهنی و دوباره که می گویند که هر کس تلاش نیست که هر کس کار نمی کند در این, اما دانستن این فرایندهای ذهنی هستند این مهم را به مطمئن شوید که ما در حال ایجاد در افرادی که در حال رفتن برای به چالش کشیدن.

من فکر می کنم اوباما به بحث در مورد چگونه او می خواست کابینه خود را به یک تیم برابر که همه مبارزه با هر یک از دیگر ، آن است که ایده. هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد چگونه به پوشش مسلمان بان باید وجود داشته باشد یک زن مسلمان در جدول فریاد در آمریکا و سپس در همین حال یک زن را مانند “خوب است اما این به این؟” و سپس یک مرد را مانند “خوب…” و این چیزی است که باید آن را. و متاسفانه بسیاری از ما تصمیم گیری فضاهای در روزنامه نگاری هفت سفید, شش, زنان سفید پوست و یک مرد سیاه و سفید نیاز به آن را به یک تصمیم. و آنها مانند “Bro, چه چیزی شما فکر می کنم در این مورد؟” و گفت: “در اینجا ما بروید.” و من فکر می کنم که ما رو به فکر می کنم که بیش از حد مواضع ما با قرار دادن انگشت شماری از مردم سیاه و سفید در اتاق های خبر در به طور مداوم.

یکی دیگر از چیزی است که من واقعا لذت بردم… من عاشق کل قطعه اما یکی دیگر از چیزی است که واقعا به من ایستاده بود به شما نشان داده می شود تفاوت بین عینیت و گفتن حقیقت است. من احساس می کنم خودم, هستم, همیشه, گفته بود “این در مورد این نما از طرفی. آن را در مورد من داشتن یک نظر به عنوان یک انسان است. آن را در مورد من انجام کار من با صداقت و مطمئن شوید که من صادق هستم.” من فقط دوست دارم برای شما به صحبت بیشتر به مخاطبان در مورد آن چرا که من فکر می کنم که مانند یک نکته بسیار مهم را.

من فکر می کنم آن را واقعا مهم است سعی کنید به صورت عادلانه است. و من فکر می کنم اگر مردم در نگاه من کار من را هنرمند, درست است ؟ من صرف مقدار زیادی از زمان تلاش برای به کار و گزارش و عادلانه برای همه درگیر در داستان و برای پرسیدن سوال به چالش کشیدن حتی افرادی که من فکر می کنم من ممکن است با آن موافق. و همچنین این مهم است که اجازه می دهد تا تمایل به احساس و یا متعادل به اجازه دهید مردم می گویند نادرست چیزهایی که در داستان ما.

ما می دانیم که تغییرات آب و هوایی واقعی است. در حال حاضر ممکن است وجود دارد یک بحث بیش از آنچه در آینده بهترین گام برای مبارزه با آن است. این یک بحث است. وجود خواهد داشت یک بحث وجود دارد یک بحث است که تغییر آب و هوا واقعی است, راست? و بنابراین ما لزوما نیاز به کسی که به استدلال می کنند که طرف از آن است.

در این فضا من در آن را بسیار روشن است که وجود دارد سیستمیک نابرابری در اجرای قانون است. روشن است که مردم سیاه کشیده بیش تر. آنها به ضرب گلوله کشته و بیشتر. هیچ بحث در مورد آن, اما تعادل را نشان می دهد که من اجازه همه نوع از مردم را در تمام انواع از ادعا. این واقعا درست نیست. خوب هیچ. هیچ هدف خواندن آمار و حقایق آن را نشان نمی دهد وجود دارد مسائل سیستمیک در اجرای قانون است.

در حال حاضر دوباره ما چگونه جنگی است ؟ که یک چیزی که برای بحث مناسب است ؟ چقدر بد است ؟ این یک چیزی است که ممکن است برای بحث. چگونه فوری مشکل در آن است ؟ که ممکن است برای بحث. اما اجازه می دهد تا کسی به نشان می دهد که این مسائل وجود ندارد و نمی خواهد… دوباره تعادل ممکن است پیشنهاد می کنم که. این حقیقت نشان می دهد که.

و آن را نیز غیر مسئولانه است. من احساس می کنم مثل ما فقط به غیر مسئولانه قلمرو هنگامی که ما انجام این کار است. هنگامی که ما اجازه می دهد روحانی به نیویورک تایمز و می گویند: “اوه خدای من نظامی نیاز به در آمده و تعطیل شد.” و سپس او را خارج می گردند همه از این اشتباهات در این قطعه و آن را فقط مانند “این نه شنیدن از طرف دیگر. شما veering به آنچه که برخی از مردم ممکن است درک اینکه حتی تبلیغات.” آره.

قطعا.

که پایان ندارد در یک سوال.

آره وجود دارد شکی نیست. جولیا من می دانم که شما به برخی از سوالات در آینده. من قصد دارم به سرعت گرفتن کامپیوتر من شارژر بنابراین من نمی رها کردن در خانواده. و بنابراین در حالی که شما-

به دنبال آن بروید چون من خواهد بود بسیار ناراحت اگر شما انجام داد. برو برای آن. و من می خواهم برای پیدا کردن یک سوال از او بخواهید هر زمان که او می شود … یک چیز دیگر من میخواستم بدونم که در مورد. اغلب وجود دارد این تصویر از روزنامه نگاران به عنوان صبور, احساس opinionless موجوداتی که فقط به کار گیرند که این داوران از حقیقت است. و من فقط تعجب بود اگر که تا به حال شده چیزی است که پیش بینی شده بر روی شما چون من احساس مانند آن بوده است و پیش بینی بر روی من بیشتر از من مراقبت حتی در مورد فکر می کنم واقعا.

خوب من فکر می کنم که وجود دارد این میل عجیب و غریب گاهی اوقات به پروژه نگار به عنوان شخصیت. من زندگی را ندارد. من اصلا یک شخصیت. من یک روزنامه نگار هستم. و من در واقع فکر می کنم زندگی ما, ما در زمینه منافع ما هستند چیزهایی است که ما جالب است و ما را خوب روزنامه نگاران در وهله اول. و من فکر می کنم که واقعا یک موقعیت ممتاز در, راست? شما نمی توانید به هدف حذف در مورد مسلمان بان اگر شما یک مسلمان و یا در مورد پلیس کشتار مردم سیاه و سفید اگر شما یک فرد سیاه و سفید و یا در مورد سیاست های مهاجرتی اگر خانواده شما مهاجران.

سفید مردم را وادار به رفتن “من هرگز نمی توانست یک نظر بر روی هر یک از کسانی که همه چیز.” راست. و هر کس دیگری است مانند “Yo” و این است زندگی ما.” و من فکر می کنم که … مثل من گفت: من نه کسی که fetishes که نوع حذف. من فکر می کنم که ما هویت ما را بهتر روزنامه نگاران و من فکر می کنم که واقعا مهم است. من همچنین فکر می کنم که یکی از خطرناک ترین کارهایی است که می تواند اتفاق می افتد در روزنامه نگاری است که به یک گرایش فرد و باور شما نیست. و من فکر می کنم بسیاری از همکاران ما هستند مانند “من هرگز نمی تواند هر گونه تعصب چون من هرگز نمی تواند هر گونه نظرات.” و ما مانند “ما می دانیم شما. ما شما را تماشا. تعامل ما با شما است.”

ما را ببینید که چگونه شما شکل داستان های خود را.

درست است. و من فکر می کنم که مهم ترین چیز برای ما به عنوان روزنامه نگاران است که به تشخیص ما تعصبات به طوری که ما می توانیم آنها را به چالش بنابراین ما می توانیم بررسی خودمان درست است ؟ من به سختی به اندازه کافی در افرادی که ممکن است تمایل به توافق برسند ؟ من عادلانه به مردم که من فکر می کنم خائنانی از این داستان یا که من فکر می کنم در اشتباه بودند? و من فکر نمی کنم که لزوما چیزی که ما همیشه از دیدن مردمی دیگر انجام می دهند. من فکر می کنم سیاه و روزنامه نگاران باید برای انجام این کار تمام وقت است.

راست. و من فکر می کنم یکی از چیزهایی است که من متوجه شده ام این است که گاهی اوقات آن را احساس می کند… سیاست و مسائل اجتماعی که من می بینم بسیاری از همسالان ما صحبت کردن در مورد آن به نظر می رسد مانند آنها مشاهده آنها را به عنوان خلاصه. و من به یاد داشته باشید چند سال پیش من به آن را در توییتر که این اخبار بدیهی است که من به آن را با کسی در اینترنت, اما من به آن را با یک نسبتا برجسته سفید روزنامه نگار در مورد چیزی برای انجام با بهداشت و درمان و یا پزشکی و یا چیزی.

و من به یاد داشته باشید دقیقا همان چیزی است که گفت: اما من به یاد داشته باشید که مانند “هی شما تا اینجا صحبت کردن در مورد این که اگر این است که برخی از شدید, مفهوم انتزاعی برای شما. اما اگر نانا من دست می دهد مدیکید و او همه این بیماری های مزمن او نمی تواند استطاعت بهداشت و درمان. مادر بزرگ من می میرند. این بازی برای من و این است که یک بازی برای بسیاری از مردم است. و آن را ممکن است چیزی خنک برای شما را به فکر کردن در مورد و مورد بحث و گفتگوی بورسی با افراد دیگر در توییتر در مورد, اما برای بسیاری از ما آن را بسیار واقعی مفاهیم.” و این یکی از چیزهایی است که من دیده ام متفاوت در COVID-19 پوشش است که به نظر می رسد مانند بسیاری بیشتر مردم متوجه می شوند که داستان آنها تاثیر می گذارد.

قطعا. اگر چه آنچه که من می گویم این است که حتی در آن پوشش آن را نه لزوما بدان معنی است که ما با حفظ پوشش در تمام مکان هایی است که سخت ترین ضربه شده است چرا که آنچه ما می دانیم با COVID-19 است که آمریکایی های سیاه و سفید و در حال حاضر لاتین آمریکایی ها آن را به عنوان حرکت به جنوب غربی کشور در حال سخت ترین ضربه و نامتناسب رسید. و چرا آنها آنقدر ضربه سخت و چرا آنها نامتناسب رسید ؟ چون ما می دانیم که داده ها نشان می دهد به دلیل نابرابری های سلامت که در حال حاضر قبل از همه گیر شد ، آنها در حال حاضر نمی لزوما دسترسی به مراقبت های اولیه. آنها در حال حاضر به تصمیم گیری. شده است وجود دارد برخی از مطالعات پیشنهاد کرده اند که سیاه COVID بیماران نشان می دهد تا به بیمارستان در مرحله بعد در عفونت خود را تا حدودی به دلیل ما در ابتدا به رفتن به بیمارستان چرا که آنها پول را ندارد و یا دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

و من فکر می کنم که وجود دارد این است که بسیاری از… و بنابراین من فکر می کنم, و من تو را دیدم در COVID آن در معرض و ناشی از آن است و باعث یک سطح سازگار پوشش است که به نظر می رسد کمی متفاوت تر از ما ممکن است به طور معمول در مورد مسائل مانند این. و همچنین حتی در درون است که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از سیاه و قهوه ای و جوامع در سراسر کشور است که اگر ما می خواستیم برای پوشش این را به عنوان یک بحران است که در آن ما خواهد بود در حال حاضر. و من نمی گویم هیچ کس وجود دارد. من نمی گویم هیچ یک از این کار در حال انجام است. من گفت: من فکر می کنم اگر ما در آن در کلیت پوشش آن احتمالا زیر نشان دهنده میزان که داستان COVID یک داستان سیاه و قهوه ای امریکا.

کل این گفتگو منجر به چه… چه به شما گفت چگونه مردم سیاه و سفید در حال درمان در درون ما newsroom. و دیگری وجود دارد نیویورک تایمز قطعه مورد واشنگتن پست و چه کارهایی قرار بود وجود دارد ظاهرا. و من فقط می خواستم به شما بپرسید به شما بود شوکه شده است که قطعه ؟ و برای تماشای مردم که توسط شانس نمی دانم که وسلی است وس در از پست.

آره. وجود دارد برخی از چیزهای وحشی در آن قطعه. قطعا برخی از مسائل را من نمی دانم. برخی از چیزهای دیگر که من آگاه بود. که قطعه ای بود در مورد برخی از تنش ها که به نظر می رسد اتفاق می افتد که در اتاق خبر و واضح است که اتفاق می افتد در اتاق های خبر در سراسر کشور است که دوباره به عنوان درست بوده است برای همیشه سیاه و خبرنگاران و روزنامه نگاران هستند کمتر در این جریان اصلی اتاق های خبر, خواست برای چیزهایی مانند عادلانه پرداخت دسترسی به تبلیغات توجه و اعتبار شنیده می شود زمانی که ما در بالا بردن صدای ما برای ایده و قادر به وارد مدیریت. و تا حد زیادی سیستمیک پاسخ از اتاق های خبر این است که “هیچ.”

چه متفاوت در این لحظه است که همه این خبرنگاران و روزنامه نگاران توییتر خوردها و می گویند: “هی حدس بزنید چه فقط برای من اتفاق افتاده دوباره؟” و بسیاری از مدیران دوست ندارند که. آن را تهدید می کند خود را در ساختار قدرت. و به این ترتیب ما می بینیم بسیاری از موارد که در آن, و دوباره, من فکر می کنم که سرکوب آمده است که در سیاه روزنامه نگاران و خبرنگاران اغلب انجام می شود از طرفی درست است ؟ اگر شما یک فعال اگر شما در حال صحبت کردن در مورد رسانه ها تنوع یا پوشش عادلانه از مردم سیاه و سفید و سپس شما بیش از حد گرایش به پوشش مردم سیاه و سفید مناسب است ؟ آنها با استفاده از این دو چیز را به سکوت و انتقاد از خود موسسه و من فکر می کنم که مایه تاسف است.

که قطعه خود را هر چند, و, آن را, آن را نه لزوما برای من تعجب آور بود زیرا آنچه ما می دانیم دوباره است که ما در اتاق های خبر در حالی که به طور رسمی تفکیک شده, تقریبا همه, اگر شما یک اکثریت سفید اتاق خبر, تقریبا تمام کرده اند که شبکه ای از افرادی که همه به هر یک از دیگر تمام وقت. و بنابراین ما می دانیم آنچه که رفتن را از طریق. ما می دانیم آنچه اتفاق افتاده است در اینجا با این فرد در محلی میز. و بنابراین بسیاری از چیزهایی که من به عنوان خوانده شده در آن قطعه نمی شد همه چیز من از شنیدن برای اولین بار.

آره که واقعا غم انگیز است و به همین دلیل بسیاری از موسسات نمی تواند حفظ سیاه استعداد زیرا کسی که می خواهد به ماندن در جایی که در آن آنها در حال درمان می شود ؟

و فراتر از آن حق است ؟ آن را در مورد تغییرات فرهنگی. منظورم پست… من فکر می کنم آن را هیجان انگیز است. پست زیر اعلام کرد برخی از این گزارش اولیه و رفتن آنها به استخدام یک دسته از موقعیت های جدید در این پست که من فکر می کنم بزرگ هستند. آنها همه موقعیت که من فکر می کنم باید وجود داشته باشد و باید در حال حاضر وجود داشته احتمالا. و همچنین اگر شما 10 نفر را راه حل است که می گویند “خوب ما در حال رفتن به استخدام 20 سیاه مردم این زمان,” چرا که اگر شما نمی تغییر فرهنگ و سیستم های که زد 10, شما در حال رفتن برای پایان دادن به در حال اجرا دو بار به عنوان بسیاری از مردم سیاه و سفید در این زمان.

و بنابراین, آنچه که من امیدوارم که برای این پست چون من عاشق پست و من بسیاری از همکاران عزیز و دوستان وجود دارد و آن را زادگاه من ، من DC lifer. همیشه رفتن به روزنامه من. اما چیزی که من امیدوارم که برای این پست است که آن را واقعا آدرس برخی از سازه و مسائل فرهنگی آن وجود دارد که منجر به چنین خروج از اعضای هیات, سال پس از سال, پس از سال, پس از سال و نه فقط در تلاش برای زدن در یک مجموعه جدید از چهره های سیاه و سفید به جای آخرین مجموعه آنها زد.

راست. و در حال حاضر ما می توانید به برخی از بیننده سوالات. ما یک پرسش از مایا و او میپرسند: “آیا شما احساس می کنید عینیت آن را به عنوان در حال حاضر ارائه شده است دیدگاه های سفید ، آه که یکی خوب است.

که یکی خوب است. من فکر می کنم که بیش از حد اغلب آنچه در نظر گرفته شده است هدف تعیین شده توسط مردان سفید پوست. دوباره آنچه من می خواهم بگویم این است که من می خواهم صاف جنسیتی وجود دارد. من فکر می کنم که آن را می شود تعیین می شود توسط سفید تصمیم گیرندگان. من برای بسیاری از, بسیاری از زنان سفید از من همیشه مردان سیاه و سفید و یا سیاه. و مبادله جنسیتی وجود دارد که لزوما حل نژاد موضوع است. و همین دلیل من را که تمایز نیست که جنسیت مهم نیست که در آن مکالمات. آن را ندارد به دلیل, دوباره, روزنامه ها و رسانه ها رسانه تصمیمات را هر روز در مورد چه عینی چه چیزی است که ما می توانیم به سادگی و چه چیزی است که ما به استناد و منبع ؟

و دوباره که تصمیم گیرندگان در مجموع کسانی که در تصمیم گیری ؟ سفید روزنامه نگاران که در حال گزارش به روزنامه نگاران که در حال گزارش به روزنامه نگاران. و من فکر می کنم که کج… دوباره یکی است آن را درست به تماس چیزی نژادپرستانه? یک اتاق پر از مردم سیاه و سفید با هم و در یک اتاق پر از مهاجران و یک اتاق پر از مسلمانان و یک اتاق پر از مردم سفید, و شما در حال رفتن برای پایان دادن به پنج خطوط مختلف. که یکی از این گروه ها باعث می شود که تصمیم برای رسانه ها ؟ آن را همیشه در اتاق پر از مردم سفید.

راست. آره و من با آن موافقم. و به این ترتیب باب می خواهد به دانستن “باید وجود داشته باشد بیشتر سیاه و سفید متعلق به رسانه به منظور رفع این موضوع؟” من در حصار در مورد آن یکی.

آره. نگاه من دوست دارم و می خواهم برای حمایت از رسانه های سیاه و سفید. من فکر می کنم آن را واقعا مهم است. این نقش واقعا تابع بسیار مهم به خصوص… و هنگامی که شما نگاه کنید در تاریخ سیاه و رسانه ها به طور خاص سیاه و روزنامه ها و حتی قبل از زمان لیگ آنها ظهور تا آنجا که رسانه های جریان اصلی نمی تواند اعتماد به توجه به آنچه اتفاق می افتد در آن جوامع بسیار کمتر به ارائه درست و دقیق پوشش آن جوامع. که گفت:, آن را دشوار است ، آن را بسیار دشوار است برای حفظ چنین رسانه. می توان آن را دشوار برای پیدا کردن مخاطب برای آنها. آن را تبدیل به یک تو رفتگی در دیوار به عنوان مخالف به چیزی که… و یا به عنوان من فکر نیویورک تایمز که همه چیز را می کند.

و بنابراین من می خواهم گفت من فکر می کنم آن را واقعا مهم برای حمایت از سیاه و سفید متعلق به رسانه ها. من مطمئن هستم که آنها به تنهایی می تواند به حل این مسائل و در درجه دوم جریان اصلی رسانه ها همیشه وجود دارد و آنها همیشه باید یک تکه بزرگ از قدرت های رسانه ای. و تا زمانی که آنها که قدرت آن را بیش از حد مهم است که وجود داشته باشد فشار قرار داده و آنها را برای انجام این کار بهتر است.

من در تلاش برای کشف کردن که چگونه به این می گویند. ترس من این است که اگر ریشه است نه خطاب مشکلات باقی بماند صرف نظر از اینکه آیا یا نه بیشتر وجود دارد سیاه و سفید متعلق به رسانه به همین دلیل است که من قبلا گفته شد من کمی در حصار در مورد آن یکی. من فقط نمی دانم اگر بیشتر رسانه های سیاه و سفید به تنهایی به همان اندازه به عنوان آنها مورد نیاز را رفع ریشه مشکل یا. و پس کریستی می خواهد به دانستن “چگونه می تواند به مصرف متوسط یا بیننده کمک به تنوع نگاران؟”

من فکر می کنم چند چیز درست است. من فکر می کنم برای اولین بار است به آن را حذف هنگامی که شما در ارتباط برقرار کردن با رهبران اتاق های خبر که این چیزی است که شما قضاوت آنها و اندازه گیری آنها ، سردبیران ما بسیاری از ایمیل ها در مورد غلط املایی در جملات. آنها نمی بسیاری از ایمیل ها در مورد “هی شما فقط استخدام جدید در آفریقا و رئیس دفتر و این به نظر می رسد مانند یک مرد سفید پوست از حومه.”

یا “هی من می بینم شما که کل دولت محلی تیم در اینجا در این شهر است که 70 درصد سیاه و سفید است که همه مردم سفید.” من فکر می کنم که رهبری پاسخگو است به چیزهایی که آنها بشنوم. و در واقع در بسیاری از کارها از رهبری بسیار پاسخگو به خوانندگان. من فکر می کنم که شنیدن از خوانندگان مهم است. فراتر از آن, من فکر می کنم خواندن و حمایت و ترویج این کار از کسانی که در آن فضاهای نیز مهم است زیرا ما می دانیم که سیاه و قهوه ای و تمام انواع از روزنامه نگاران از رنگ سیاه و سفید فقط روزنامه نگاران چهره واقعی مشکلات در داخل این اتاق های خبر و اغلب احساس مانند آنها در حال رفتن آن را به تنهایی. و بنابراین حمایت از آنها و حمایت از کار خود را در یک راه کوچک را امتحان کنید تا مطمئن شوید که آنها می تواند در حفظ و انجام آن کار است.

و آلیشیا می خواهد به دانستن “چگونه نگران هستند که عدم تنوع در غیر مسابقه ضربان ارائه, سیاه, افراد نامرئی در بهداشت و درمان, آموزش, نظامی, et cetera? آنچه را مهم ترین راه برای مقابله با آن؟”

هیچ نگاه من فکر می کنم که آن را واقعا مهم است و آن این است که یکی از این سوالات که آمده اند تا در این گفتگو برای نسل درست است ؟ به عنوان یک روزنامه نگار, آیا شما می خواهید به سیاه روزنامه نگار را پوشش می دهد که در این مسابقه مسائل و یا آیا شما می خواهید به عنوان شناخته شده دیگر مسائل است ؟ و همیشه وجود دارد یک بحث است. من به یاد داشته باشید این سوال بسیاری هنگامی که من شروع به انجام برخی از کارهایی که من انجام دهد. آیا شما نگران بودن pigeonholed? آیا شما نگران در مورد…?

و پاسخ من همواره که… من در مورد آن نگران نباشید همه. من می خواهم به من بهترین داستان مهم ترین داستان و در فضای برخی از مهم ترین داستان های من فکر می کنم برخی از این داستان مهم است به طور کلی عمده نژادی قطعات. که گفت: ما باید به شکل یک راه ما در اتاق های خبر, و دوباره, من فکر می کنم یکی از راه امیدوارم برای انجام این کار از طریق سیاه و سفید مدیران و تنوع در بالا از ما اتاق های خبر, ما باید به شکل یک راه برای آن را روشن و وقت را بر هر کس که مسابقه یک جزء اصلی از همه ضرب و شتم در هر شغلی مناسب است ؟

اگر شما در حال پوشش قطعه از امریکا بسیار کمتر جهان چگونه است که شما بدون تعمق به نژاد و قومیت و فرهنگ ؟ آن را لمس همه چیز را که مونتاژ. و من فکر می کنم که بیش از حد اغلب آن بار می افتد به مردم سیاه و سفید. من فکر می کنم پس از آن ما قاب با این ناعادلانه سوال “آیا شما نگران در مورد انجام این کار؟” و این سوال باید “چرا هر کس دیگری آن را انجام?” و دوباره من نمی دانم که چگونه به رفع که, کوتاه از افرادی که به اندازه کافی هوشمند می دانیم که مسابقه است که در همه جا در نهایت در تصمیم گیری.

راست. و pigeonholing واقعا یک نقطه خوب است. من به یاد داشته باشید خیلی زود در حرفه ای که در آن کسی که “توصیه” من فقط مراقب باشید از انجام مسابقه داستان چون من رفتن به طبقه بندی خودم. و پاسخ من به این بود که “چگونه من رفتن به طبقه بندی خودم وقتی که من همه چیز را پوشش? اگر من جلد نژاد پرستی, من همه چیز را پوشش. چگونه می توانم احتمالا باید محدوده اگر من پوشش چیزی است که بر هر ضرب و شتم؟”

دقیقا.

این یکی از آن چیزهای سرگرم کننده است که می شود به ما گفت: در همه زمان ها. اما از شما بسیار سپاسگزارم برای پیوستن به من امروز. به ما بگویید که کمی در مورد جدید خود را نشان می دهد. من قصد ندارم به شما اجازه رفتن به شما را بدون گفتن ما در مورد آن است.

اطمینان حاصل کنید. آره. من در CBS. من کار بر روی 60 در 6 است که یک شاخه از 60 دقیقه در تلفن همراه, نرم افزار, Quibi که شما احتمالا دیده می شود برخی از جوک ها در اینترنت در مورد آن. Quibi یک پیش بینی برنامه های موبایل. 60 در 6 اساسا 60 دقیقه احتمالا کمی کوتاه تر. و انجام پایان بالا واقعا مهم, اخبار, سبک مستند نگاری. فقط در هفته گذشته من گرفتار یک مورد از بالتیمور در مورد سه جوان مردان بودند که railroaded توسط سیستم محکوم به قتل که مرتکب نشده صرف 36 سال در زندان و من برای اولین بار طولانی نشستن با آنها.

همکار من لری Stegall امروز فقط انتشار یک قطعه جدید در هوش مصنوعی رباتها در مورد این همدم رباتها که مردم را به جایی که آنها در حال کامپیوتر دوستان بیشتر یا کمتر است. جالب بود. من نمی دانم هر چیزی در مورد تکنولوژی و من به تماشای هر دقیقه که بسیار مجذوب. و بنابراین شما می توانید آن را چک کنید در Quibi برنامه. و سپس من به وضوح در همه جا در همه جا دیگری اما من خفه شو چون من می دانم که شما واقعا سرد مهمان برای هفته آینده.

بله. هفته آینده ما خواهد بود و ما خواهد بود با صحبت کردن با Errin هینز در مورد سیاه, انتخابات, رای گیری, و فقط… من فقط به درخواست Errin در مورد خیلی از آنجا که من فکر می کنم او درخشان و من هیجان زده به صحبت با او در هفته آینده. و شما نیز درخشان و با تشکر از شما برای وقت خود را امروز وس. من واقعا آن را درک.

آره با تشکر از شما برای داشتن من جولیا. من قدردانی شما.

همه حق است. همه حق است. مراقبت میشم و دوباره در هفته آینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>